Arama sonuçlarınız

1. buroodriver

Yardım İnstagram Reels Video Kalite Ayarı

Selamlar, bu konu hakkında ben de araştırma yapıyorum. Bu arada bilgin olsun reels videoları 60 saniyeye uzatıldı. 30 saniye kısıtı yok artık.
  2. buroodriver

Kulak çınlaması (Tinnitus) nasıl geçer?

Vay be ben bu konuyu açalı 7.5 yıl olmuş. Yüzlerce mesaj gelmiş. Birçok insan derdini anlatmış. O zaman geçirdiğim bu 7.5 yılı size kısaca özetleyeyim. Bu rahatsızlık tamamen beynimizin ürettiği hayali bir rahatsızlık demiyorum. Ancak psikolojik durumumuzla ters orantılı olarak rahatsızlık...
  3. buroodriver

Sizce bu ekran kartlarından hangisini alayım ?

Arkadaşlar selamlar. Bu iki ekran kartı arasında kaldım. Donanım işlerinden epeydir uzak olduğum için baya yeni ürünler gelmiş. Bir arkadaşım PNY QUADRO al dedi. Diğeri de beni cezbediyor hani. PNY QUADRO grafik işleri ve render için daha uygunmuş, ben onun yalancısıyım. Öncelikle yeni...
  4. buroodriver

Sony Xperia M5 Şebeke Sorunu

Hocam merhaba.Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın.Bende de Xperia XA ultra var da sizin gelişim nasıl oldu değişim yapıldı ve düzeldi mi nasıl bir seyir izlediniz bilgilendirseniz sevinirim.Çünkü bende de sizle aynı sorun var :/
  5. buroodriver

LG G4 vs SONY Xperia XA Ultra - Kameraları kafamı karıştırıyor

Yorumlardan anlaşıldığı üzere kameralardan pek bir anlıyorsunuz :) gece çekimlerindeki o gren ve noise dediğimiz olay benim çok sinirimi bozuyor . Bu da G4'de karar kılmama neden oldu diyebilirim. Fiyat konusu açılmışken bir şey daha soracağım.Bu ithalatçı garantili ürünler var 200-250 lira...
  6. buroodriver

Gece çekiminden bahsetmeniz beni G4'ün yanına yaklaştırdı . Ayrıca XA'da yavaş çekim yokmuş bence bu büyük bir eksiklik çünkü enstantane yakalamayı seviyorum :)
  7. buroodriver

nasıl bir sorunu var hocam G4'ün ?
  8. buroodriver

Arkadaşlar selamlar herkese. İki modelden birini alacağım.Yardımınızı istiyorum.Öncelikle iki cihazın karşılaştırması için tıklayınız ... Lütfen modeller hakkında fikri ve deneyimi olmayan arkadaşlar yorum yapmasın . Benim için önemli olan kameradır. Telefon demek benim için kolay taşınabilen...
  9. buroodriver

Onur AİR Soygunu - Bilinçlenin !

bu hizmetlerin karını biz mi kazanıyoruz da maliyetini biz karşılayalım ? madur olan yolcuların cebini boşaltarak mı ayakta duruyor bu sektör ?
  10. buroodriver

Evet ama bu özel bir durum :)
  11. buroodriver

Konu karalama amaçlı değildir tamamen bilinçlendirme amaçlıdır.Başka böyle firmalar varsa yazın da bilelim arkadaşlar.Gına geldi artık böyle yüzsüzlerden. 3 mart sabahı uçağımız vardı. Her zaman 1,5 saat kala çıktığımız yoldan sabah ne olur ne olmaz deyip yaklaşık 2 saat kala çıktık. O gün de...
  12. buroodriver

DSLR Fotoğraf Makineleri İçin En Uygun Mikrofon Çeşidi Hangisi

Anladım hocam çok teşekkürler bu iş bize pahalıya patlayacak anlaşılan :))
  13. buroodriver

Hocam bulunduğum ortam o kadar sessiz ki kulak çınlama rahatsızlığım var onu bile sürekli duyuyorum odada sinek falan girdiğinde nasıl duyuluyor sesi anlatamam :D Oturarak çekim yapacağım vlog dedikleri şeyden. Kamera 1,5 metre kadar karşımda duracak ama büyük ihtimal yaka alacağım.Daha sonra...
  14. buroodriver

Hocam zaten montajda ek iş çıkmasın diye böyle bir şey yapmak istiyorum yoksa konsander mikrafon alırım en temiz iş o. Ayrıca yaka alsam telefona bağlamak yerine zaten kamerada girişi var
  15. buroodriver

Arkadaşlar Selamlar. Canon 550D makinede kullanmak üzere mikrofon arıyoruz. Youtube kanal video çekimlerinde kullanılacak. Fakat aklımızda iki seçenek var. Birincisi yaka mikrofon ikincisi kamera üstüne yerleştirilen jack girişliler. Şimdi yaka mikrofonda şu durum var.Bazen iki üç arkadaş bir...
  16. buroodriver

2+1 Ses Sistemim Var FLAC İçin Ayrıca 5+1 Almama Lüzum Var Mı ?

Öneri için teşekkürler ama bütçemi baya baya aşıyor araştırdım epey ileriki zamanlarda almayı düşünüyorum :)
  17. buroodriver

2+1 Ses Sistemim Var FLAC İçin Ayrıca 5+1 Almama Lüzum Var Mı ?

Arkadaşlar selamlar. Logitech S220 2+1 ses sistemim var. Epey memnunum yıllardır kullanırım. Müzikle de aram epey iyidir günün bir kaç saatini dinlemeye ayırırım. Dinlediğim tarzdan ötürü enstrümanlar ve sesin orijinalliği bizim için biraz daha ön plandadır. Olabildiğince yüksek haz arıyorum (...
  18. buroodriver

Bugün veya Yarın Laptop Alacağım Sizce Hangisi

Arkadaşlar selamlar. Beni 1-1,5 sene gündelik işlerde idare edecek bir laptopa ihtiyacım var oyun vs. yüklemeyeceğim ağır programlar yüklemeyeceğim. Bu yüzden yüksek bütçe açmama lüzum yok zaten istesem de yok o bütçe. 700-800 TL civarı limitim var bir kaç araştırma yaptım . Sizce hangisini...
  19. buroodriver

Yazıcım Kağıtları Algılayamıyor - Vine Çektim

Arkadaşlar merhabalar.Epson SX235w yazıcı var elimde . Ancak kağıt gözünde bir sürü kağıt olmasına rağmen kağıt yok hatası veriyor. Ve içindeki motor sürekli çalışıyor. Yani kopyala tuşuna basıyorum bir kaç saniye o motor çalışıyor sonra susuyor . Ardından makine ışıkları yanıp yanıp sönüyor...
  20. buroodriver

Adsense Çek Ödemesi Anlayanlar Bakar Mısınız

Merhaba arkadaşlar.Adsense hesabımda birikmiş 20 dolara yakın para var ben bunu çekmek istiyorum . 2 tane hesap tanımladım doğrulama için yaptıkları ufak ödemeleri yatırdıklarını söylüyorlar ama 2 hesap geçmişinde de ödeme görünmüyor ben de çek ile alayım dedi. Adresimi güncelledim ve resimde...
  21. buroodriver

Saç Spreyi/Köpüğü Anlayanlar İçeri Lütfen

Fön çekmesem elimle düzeltsem olmuyor mu ?
  22. buroodriver

Dökülme kepek kırılma gibi sorunlarla karşılaşıyor musun peki ? İllaki az da olsa vardır. Zaten ben biraz uzayana kadar kullanmayı düşünüyorum tamamen sinir kontrolü amaçlı :D
  23. buroodriver

Arkadaşlar selamlar . Ben şimdi saçımı uzatıcam ( tabi bu uğurda intihar etmezsem ) Saçımın özellikle ense kısmı kabarıyor ve ucu kıvır kıvır oluyor.Ve saçımın 1-2 bölgesine şekil veremiyorum dalgalı bir saçım var.Asabımı bozuyor :hammer: Şimdi bu kısımları dışarı çıkarken düzeltmek...
  24. buroodriver

Yeni Binaya Taşınıcaz ADSL'e Geçicez Paket Önerir Misiniz

Arkadaşlar yeni mahallede kablo tv alt yapısı yok mecbur aisl'e geçicez.Ttnet kullanmayı pek düşünmüyoruz . Doping kullanmayı düşünüyorum şurdaki 3.sıradaki paket uygun geldi bana bu firma sizce nasıl ttnet gibi ordan burdan fazla fatura yolluyorlar mı ? Paket önerilerinizi...
  25. buroodriver

Wireles Driver Kuramadım Bir Türlü

Ağ bağlaştırıcısı direkt aygıt yöneticisinde yani diğer aygıtlar kısmında değil.Ayrıca Ağ bağlaştırıcısına tıkladığımda Brodcom NetLink(TM) Gigabit Internet çıkıyor
  26. buroodriver

Wireles Driver Kuramadım Bir Türlü

Arkadaşlar merhabalar.Acer Aspire E1 571G bilgisayarıma format attım . Gerekli driverleri indirdim sitesinden ancak kurulum yaparken resimdeki hatayı verdi.Bilgisayarım intel i5 olduğu için satıcı kısmı intel olan sürücüyü indirdim.farklı siteden de indirdim ancak yine aynı hatayı verdi. FN+F3...
  27. buroodriver

Üniversite Sınavlarına Hazırlanıcam Yol Gösterir Misiniz?

Zaten gaza gelmiştim iyice gaza getirdiniz hocam teşekkürler her fırsatta okuyacağım bu yazdıklarınızı :D
  28. buroodriver

Kitap alma işini haftaya yapabilirim anca internetten video vs. çalışmayı düşünüyorum yazıcıdan da testleri çıkartırım :) Teşekkürler bu arada.
  29. buroodriver

O zaman arkadaşlar söylediklerinizden yola çıkarak mat1 den başlıyorum çalışmaya. erenberk tambjk
  30. buroodriver

Önerilerinizi okudum çok teşekkürler değerlendireceğim :)
  31. buroodriver

Arkadaşlar selamlar.Bu sene 4 sınava da girdim aşağı yukarı kolay geldi bana sınavlar ve iyice hırs yaptım. Şimdi ben 1-2 ay sonra dersaneye başlayacağım.Bu süre zarfında kendim evde çalışmak istiyorum.Çünkü meslek lisesi olduğumuz için hiç bir dersi görmedik.Haliyle matematikte işlem yeteneğim...
  32. buroodriver

Protein Tozu hakkında yorumlarınızı paylaşın!

Bir konuyu unutma her gün gidersen badiye asla gelişmez vücudun pazartesi çarşamba cuma ve cumartesi gitmen en ideali.Ayrıca hocanın verdiği programdan çıkma.Bu sporda en önemli iki şey beslenme ve dinlenmedir unutma.Kaslar dinlenirken büyür.
  33. buroodriver

İphone WhatsApp Girmiyor. AppStore'dan Satın Alan Birisi Bakabilir Misiniz ?

Arkadaşlar sıkıntı düzeldi hallettim teşekkürler.. Uygulamayı 25PP ile yükleyenler bu sıkıntıyı yaşadı.Sorunun çözümü ise basit.Cihazı bilgisayarınıza takınız ve ardından 25PP programını çalıştırın.Sol menüde kırmızı kutu ile gösterilen sekmeye gelin ve sağ üstteki mavi butona tıklayıp bir süre...
  34. buroodriver

O zaman sıkıntı sadece bizde.Bakalım belki düzeltmeyi başaranlar konu altına yazarlar size cevabınız için teşekkürler.
  35. buroodriver

Arkadaşlar selamlar.Sabah kalktığım Whatsapp'a girmediğini gördüm.Benimki kırılmış uygulama.Yani AppStore'dan alınmış değil.(Kredi kartı olsa oradan satın alırdım ama yok) Bir kaç kişi aynı dertten muzdarip ama hepsi kırdırılmış kullanıyor.Satın almış olan birisi deneyebilir mi girebiliyor mu ...
  36. buroodriver

3 Günlük Laptop'a Ya Format Atıcam Ya da Kırıcam

Boot modu uefi yerine legacy yaptım sorun çözüldü.Eğerbu modu yapmazsak format atılamıyormuş arkadaşlar bilginize.Bilgisayara sorunsuzca format attım.Teşekkürler herkese :)
  37. buroodriver

3 Günlük Laptop'a Ya Format Atıcam Ya da Kırıcam

Arkadaşlar selamlar.3 gün önce kardeşim acer aspire E1-571G aldı.Pc'yi bugün açayım dedim yorgun yorgun . Sonra açılışta win8 metro ekranı gelmedi ve siyah ekranda sürekli res atıp durdu ama tekrar en başa , yani acer yazan ekrana değilde ; aynı ekrana gelip durdu. Bende gittim Win7 Satın...
  38. buroodriver

Bu Fotoğrafı Oylar Mısınız ? Yardımlarınızı Bekliyorum

Evet bu benimde dikkatimi çekti ama bunu gösterirken bile teknolojiyi kullanmaları garip bir durum.
  39. buroodriver

Çok teşekkürler dostum desteklerin devamını bekliyorum :)
  40. buroodriver

Arkadaşlar selamlar.Yarışmaya katıldım yapmanız gereken çok basit. 4 haneli kodu girip fotoğrafı oylamanız gerek.Yardım eden etmeyen herkese teşekkürler :) http://teknogenc.milliyet.com.tr/detay/3590/?MessageID=2
  41. buroodriver

Dostum seninki tamamen psikolojik.Bahsettiğin sesler zaten her insanda var.Konuyu açan benim bu arada.Ben bu hastalığa konserde yakalanmıştım.Ama aslında işin aslı şöyle.Ben yıllar önce de bu sesin farkındaydım.Ama kafama takmıyordum anca çok konsantre olunca duyuyordum ki zaten her insan...
  42. buroodriver

Özel Bir İsteğim Var,Şu Sayfayı Şikayet Edebilir Misiniz ?

Konu güncel desteğe devam arkadaşlar.
  43. buroodriver

Özel Bir İsteğim Var,Şu Sayfayı Şikayet Edebilir Misiniz ?

Arkadaşlar yarım ederseniz ne mutlu bana yardım etmezseniz de canınız sağolsun her daim seviliyorsunuz :) Şu sayfayı şikayet etme nedenim benim inancıma saygı duymaması ve aşağılaması.Yetmezmiş gibi rahatsız olduğumuzu söyleyince hakaret edip küfür ediyor sonra engel koyuyorlar. Bizde rock...
  44. buroodriver

Uygulama İndirirken Parola Girme Zahmetinden Kurtulma

kaynak : http://iosdukkani.com/ Tweak kurmak için cihazın Jailbreak’lı olması gerekir.Tweak’i bigboss reposundan kurabilirsiniz.Anlatım video da kolay gelsin :) http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vc4SfAe-UFs
  45. buroodriver

2013 | En İyi Cydia Tweak’leri Bölüm -1-

Kaynak : http://iosdukkani.com/ Bugün sizlere sitemiz tarafından en çok kullanılan ve önerilen tweakleri paylaşacağız.Bu tweaklar iosdukkani.com tarafında test edildi ve problemsiz çalıştığı onaylandı.Gönül rahatlığı ile tweakları yükleyebilirsiniz.Zaman geçtikçe konu güncellenecek ve tweak...
  46. buroodriver

En İyi Yarış Oyunları Bölüm -1-

Kaynak : http://iosdukkani.com/ http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HOHgBSkGdFM 1-Real Racing 2 – Kuşkusuz en iyi araba yarış oyunların birisi.Grafikler ve oynanabilirliğe zaten diyecek bir şey yok. Her şey harika. 2-Reckless 2 – Oldukça başarılı ve çok zevkli...
  47. buroodriver

İphone Wifi Sorunu Çözümü !

Cihazı son sürüme güncellemenizi öneririm.Eğer sim kilit sorunu yoksa.
  48. buroodriver

IOS 6.1 Untethered Jailbreak Videolu Anlatım

Yedekten geri yükle yapmanız lazım itunes üzerinden.
  49. buroodriver

O dosya Jb yaparken karşılaşılabilecek her hangi bir durumda telefonu restore etmek için.Siz ayarlara girip oradan 6.1 e yükseltebilir yada itunes ile yükseltebilirsiniz.
  50. buroodriver

Veri kaybı büyük ihtimal olmaz.Ancak her ihtimale karşı itunes'dan yedekleyin ve öyle JB yapın.Veri kaybı olursada orada yedeğiniz olduğu için sorun olmaz.
  51. buroodriver

Nedenini bende anlamadım ama tamamen youtube ile alakalı çünkü şuan video PC de kayıtlı ve hiç bir ses sorunu yok.
  52. buroodriver

Uzun zamandır beklenen 6.x cihazlar için Jailbreak sonunda çıktı.Anlatım videosundan nasıl yapıldığını izleyebilirsiniz. kaynak : http://iosdukkani.com/ http://www.youtube.com/watch?v=YAez9--pzwk&feature=youtu.be
  53. buroodriver

Reklam Aldım Ancak Siteme Ekleyemiyorum

Sade tasarımı severim bende onlarca tema yükledim ama inan en iyisi bu.Kendi temamı yapacağım Allah izin verirse kimse zevk ve ihtiyaçlarımı karşılayamıyor malesef.
  54. buroodriver

Tasarım işini tamamen kendim yapmak istiyorum.Bu konuda daha acemiyim kendimi geliştirince daha iyi tasarımlar yapıcam ama az zamanda çok yol kat ettiğimi düşünüyorum mesela tıklayın tasarım tamamen bana ait ve şuradaki logolarda. XuSeR bu arada dostum işte senin konun bence indir kullan...
  55. buroodriver

Olsun site hem ios hemde android için içerik içermekte çünkü zaten sitede bulunan tanıtımların neredeyse tamamı android markette de var :) Winat9 yazısını iyi hatırlattın hemen ilgileniyorum ne olmuşda böyle olmuş acaba.
  56. buroodriver

Favori Oyun ve Uygulamalarınız

burada bir sürü uygulama var umarım reklama girmiyordur incele istersen.
  57. buroodriver

iOS 6.1 Jailbreak'i Bu Linkten İndirebilirsiniz

Evet işte bu teşekkürler dostum haberin için
  58. buroodriver

indeks şablonundan hallettim teşekkürler :)
  59. buroodriver

Arakdaşlar merhaba.Bir siteden reklam aldım bana onay verip kodu verdiler.Ancak ya ben yanlış yapıyorum yada bir sorun var.Verdikleri kodu olduğu gibi kopyalıyorum.Sonra WordPress panelinden bileşenlerden yeni banner ekleyip oraya yapıştırıyorum. Örneği aşağıdaki resimden bakabilirsiniz.İlk defa...
  60. buroodriver

İphone İçin Grand Theft Auto 3

Kaynak 21.yy’a damgasını vurmuş ve en efsane oyunlar listesinde kendine üst sıralarda yer edinmiş , internet kafe işlemecilerinin kendilerine bol kazanç sağlattığı için çok sevdiği , hepimizin çok iyi bildiği bir oyun . Rockstar Games firmasının oyunlarından olan Grand Theft Auto 3 , şimdi...
  61. buroodriver

Mobil cihazınızdan reklam izleyerek para kazanın!

Ben kullanıyorum ve mağazada en sevdiğim program.Kazancımın toplamı 40 TL yi aştı.Adamın dibisin winat9 :)
  62. buroodriver

Jailbreak Pazar Günü Yayımlanıyor!

Beklediğimiz gol , işte buydu aslında.Süper oldu
  63. buroodriver

İphone resim, müzik nasıl yüklenir?

Ben itunes'e altarnatif olarak itools programını öneriyorum ki zaten itunes kullanan çok az insan var.Farkı ise ; ituneste eşzamanlama var yani cihazı başka PC ye takarsın ve eşzamanlama yaparsın ve telefondaki bütün içerik silinir.Ama itools ile atarsan ve başka PC de yine itools ile başka...
  64. buroodriver

Alt Yazılı Film İndirme Sitesi Tavsiyesi Lazım

Arkadaşlar merhabalar.Konu başlıkta belli.Nedense hiç bulamıyorum böyle bir site.Hep dublajlı filmler var.Ben dublajlı sevmiyorum o yüzden bana alt yazılı lazım ama nedense bulamıyorum.Torrent turbobit fark etmez site önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.
  65. buroodriver

Bu Hız Değerleri Normal midir?

İnternet tarifendeki hızın 4 mbps mi yoksa 4 mbps'e kadar mı ? Bence 2 türlüde normal değil ttnet'i ara ve uzun zamandır böyle olduğunu düzelmediği taktirde hizmeti kestireceğini söyle.Sorunun kısa zamanda çözülür.
  66. buroodriver

Hangi İnterneti Kullanıyorsunuz ve Memnun Musunuz ?

Evet arkadaşlar soru açık ve net.Sonuçları sitemde paylaşacağım.Lütfen herkes anketi doldursun.Ayrıca nedenlerinizide konuya cevap olarak yazarsanız sevinirim sitede paylaşacağım için katılımcı sayısının yüksek olmasını istiyorum. Önce ben başlayayım.Uydunet kullanıyorum ve çok memnunum.Çünkü...
  67. buroodriver

Hangi İnterneti Kullanıyorsunuz ve Memnun Musunuz ?

Evet arkadaşlar soru açık ve net.Sonuçları sitemde paylaşacağım.Lütfen herkes anketi doldursun.Ayrıca nedenlerinizide konuya cevap olarak yazarsanız sevinirim sitede paylaşacağım için katılımcı sayısının yüksek olmasını istiyorum. Önce ben başlayayım.Uydunet kullanıyorum ve çok memnunum.Çünkü...
  68. buroodriver

Suya Düşen İphone İçin İlk Yapılması Gerekenler

Mai Nai http://iosdukkani.com/?p=549 konuya eklemeyi unutmuşum.
  69. buroodriver

sırf su geçirmediği için xperia almak mı bilmiyorum bana saçma geliyor başkasını bilemem :)
  70. buroodriver

"Bu Aksesuarla Şarj Etme Desteklenmiyor” Hatası Çözümü

Eğer ekrandaki hatayı alıyorsanız bu yazımız sizin çok ama çok yakından ilgilendiriyor. Bir çok İphone kullanıcısının başına gelmiş , aslında korkulduğu kadar büyük bir sorun teşkil etmeyen bir problem aslında.Çözümü için bir kaç kolay ve kesin sonuç veren yöntemler mevcut ; Sorunu gidermek için...
  71. buroodriver

İphone zaten akıllı telefonlar arasında su geçirmemezlik olarak en iyilerdendir.Belirli bir derinliğe ve süreye kadar su geçirmez. Ayrıca su geçirmeyen telefon mu varmış :D
  72. buroodriver

O çok değer verdiğimiz canımız ciğerimiz İphone’umuz yüzme bilmediği halde suya mı atladı ? Eğer başınıza böyle bir olay gelebileceğini düşünüyorsanız veya zaten şuan başınıza böyle bir olay geldiyse hemen panik yapmayın.Makalemiz tam da sizin için . Bu anlatacaklarım sadece İphone için değil...
  73. buroodriver

İphone Phone Drive Nasıl Kullanılır - Resimli Anlatım

Merhabalar.Bugün sizlere Phone Drive adlı uygulamanın nasıl kullanıldığını resimli olarak anlatacağım.Öncelikle nedir bu Phone Drive.Cihazımızın desteklemediği bir çok formatta dosyayı çalıştırabileceğimiz bir uygulama.Biz bugün Microsoft Word uzantısı olan .docx ve video formatı olan FLV...
  74. buroodriver

İphone Sürekli Reset Atma Sorunu Çözümü

Hemen hemen her IOS kullanıcısının başına gelmiş yada mutlaka gelebilecek bir problem. Çokta korkulacak bir problem değil. Sorun muhtemel olarak cihaz-işletim sistemi arasındaki bir çalışma sorunu ya da hata nedeniyle bu sorun olabilmekte. Konuyu daha da açacak olursak şu nedenlerden dolayı...
  75. buroodriver

Bunları Biliyor Musunuz?

Bölüm -1- Apple hakkındaki bu bilgiler sizi şaşırtacak. · Her Apple ürününde Steve Jobs’un gizli imzası olduğunu · Apple’ın kurucusu olan Steve Jobs’un Apple’dan kovulup tekrar işe alındığını · Apple’a şimdiye kadar en pahalıya patlayan iPhone’un iPhone 2g (orginal)...
  76. buroodriver

İphone’larda en çok saçma ve sinir bozan problem.Telefon bazen modemi görmez bazende şifreyi girsenizde bir türlü bağlanamaz.Benim bile başıma defalarca kez geldi. Bir çoğumuzun aklına hemen anten ile alakalı bir sorun olduğu fikri gelebilir.Ancak durun , erken teşhis hayat kurtarır tamam...
  77. buroodriver

78. buroodriver

Güncel Sources (Repolar)

Şahsen ben kendim çok Sources (Repo) ekleme taraftarı değilim. Çünkü dün dediğim gibi Cydia’yı açarken uzun bir süre beklememek ve kasmaması için en çok kullanışlı olan Sourcesleri (Repoları) eklamak daha mantıklı olacaktır. Şimdi sizlerle benim kullandığım Sourcesleri (Repoları) paylaşıyorum...
  79. buroodriver

Galaxy S3 ümün ekranı kırıldı

Bizim arkadaş düşürdü 480 tl istedi . Uğraşmayın s3le falan iphone alın hayatınızı yaşayın.Drop test şampiyonu her zaman ayfondur.
  80. buroodriver

Origin - Başkasının Hesabındaki Oyunu Kendi Hesabıma Aktarabilir Miyim ?

Merhabalar.Başka bir origin hesabındaki Fifa12 oyununu kendi hesabıma aktarabilir miyim ? 2 Hesapta benim normalde ama ben kendi hesabıma aktarmak istiyorum bu mümkün mü ?
  81. buroodriver

Orjinal KEY var Ama Oyunu Kuramıyorum

Merhabalar arkadaşlar.Arkadaştan pes 12 orjinal key aldım kendisi 13 e geçtiği için bana bunu verdi daha doğrusu sattı.Ama bende dvd rom olmadığı için cd sini almadım.Bende internetten korsan bir tane indirdim oyunu kurarken bu keyi yazdım ancak bir hata/uyarı aldım.Resmini çektim bir bakın...
  82. buroodriver

Fifa 2012 Orinal Anahtar Var Ama DVD-Rom Yok

yok kota sorunum yok o zaman ben şimdi her hangi bir korsan olanı indiriyorum her halde oyun kurarken anahtar girme yeri vardır oraya girerim peki ben şimdi 2. el aldığım için her hangi bir riski var mıdır ? Mesela eğer o adamda bu anahtar ile kullanıyorsa ne olur ne gibi bir önlem alayım ?
  83. buroodriver

Fifa 2012 Orinal Anahtar Var Ama DVD-Rom Yok

Arkadaşlar merhaba sahibinden de orjinal 2012 alacağım adamın biri ile anlaştık ama bende dvd rom yok.Şimdi bayram günüde adama gel ver oyunu denmez yoğundur.Adam bana anahtar kodunu verse ve ben normal internetten korsan indirsem ancak crack yapmasam benim oyunum orjinal olur mu ? Online...
  84. buroodriver

2+1 ses sistemi tavsiyesi

Tabikide Logitech S220 2+1 Speaker.Ben her mağazaya gidip fiyat karşılaştırması yaptım ve her zaman olduğu gibi en ucuz Saturn ;)
  85. buroodriver

iPhone 3G Wifi Sorunu

Sakın alma artık 3G ler tarih oldu nerdeyse hiçbir uygulamada 3G desteği yok ve çok kasıyor.3GS al derim bütün uygulamaları sorunsuzca oynarsın ben fifa 13 bile oynuyorum sorunsuz kasmadan.Ama 3G sakın alma 4 senelik cihaz artık emekli. Ayrıca bunu alacağıma bu paraya bir android alsammı...
  86. buroodriver

Elimde Format DVDsi var ancak Dvdrom yok Usb ile nasıl hallederim

Hocam pc coktugu icin indiremiyorum yoksa dediginizi bende biliyorum komsudanda uzun sure isteyemiyorum laptopu isleri oluyor . Cd den iso cikarmak icin onerdiginiz program var mi burdan yada pm olarak link atarsaniz super olur cevap icin tesekkurler Hocam anladigim kadariyla iso ya cevirip...
  87. buroodriver

Elimde Format DVDsi var ancak Dvdrom yok Usb ile nasıl hallederim

Arkadaslar merhaba.elimde fotmat dvd cd si var ancak bende dvd rom yok .Simdi komsunun laptopundan cdyi usb ye nasil atarim ben bunu ? Bir arkadasim yarim yamalak bir seyler dedi ama pek anlamadim? Cd yi once iso dosyasina cevirip sonra iso dosyasini usb tools ile usb ye atacakmisim bu mumkun mu...
  88. buroodriver

Samsung GİO Açılmayan Telefona Odin İle Versiyon Yükleme

hamza5806 kardesim amacini anlayamadim ama kucucuk bir seyi ammada sorun ettin egonu git baska yerde tatmin et ayrica ben bir sey ogrencim sonra video cektim ki baskalarida ogrensin diye.O cumleyide baskasini hitaben soyledim ayrica konuda ister 1 mesaj olur ister 1000 bu kirletecegin anlaminami...
  89. buroodriver

Öncelikle videonun tamamını izlerseniz düzgün bir üslup kullanıldığını görürsünüz sadece benle beraber çekim yapan bir arkadaşıma hitaben bu cümleyi esprili bir dille söyledim sadece.Ayrıca cümle aynen şu şekilde"kendini hacker sanan ki öyle sanmayanlar lütfen alınmasın üzerine" gibi bir cümle...
  90. buroodriver

Kendim hazırladım yararlı olabildiysem ne mutlu bana :clover: <a href="http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=AYCqFOVl0OU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=AYCqFOVl0OU
  91. buroodriver

Telefonu Açamıyorum-Samsung Gal. Gio s5660

Size milyon milyar trilyon kez teşekkür ederim sonunda hallettim çok sağolun :D
  92. buroodriver

cihaz açılıyor ancak hani cihazlarda modeller yazar ya gio-5660 yazısında kalıyor.Dediklerinizi biraz daha detaylı olarak yazarsanız sevinirim :) mehmet0321 teşekkürler hocam biraz araştırma yapacağım :)
  93. buroodriver

Merhabalar.-Samsung Gal. Gio s5660 cihazım var.Telefona root yapmıştım ancak açılış ekranını değiştirmek isteyince telefon restart yaparken bir daha açılmadı.GalaxyGio5660 yazısında takılı kalıyor. Hard Reset attım ancak yinede hata aldım.Şimdi benim ne yapmam gerekiyor ? Cihazın garantisi var...
  94. buroodriver

Aylık Ödeme Yapabileceğim Türk Host Firması Var Mı ?

Evet arkadaşlar soru açık ve net.Ben normalde hostgatorden aylık ödeme ile alacaktım paypal ile ancak paypal hesabıma tanımlı kredi kartı yok.Yurtdışı alımlarda kredi kartı tanımlama şartmış.Bu yüzden Türkiyeden alacağım ancak aylık yani aydan aya ödemeli firma bulamadım.Yardımlarınızı...
  95. buroodriver

PayPal Ödemeden Anlayan - Bir Bakar Mısınız ?

hocam peki ben kredi kartı hesabı tanımladım diyelim ki .Hemen ödeme yapıp hostu alabilecek miyim. Doğruluğunu bilmiyorum ama bir şey duydum.Paypal yada host sitesi kredi kartından komisyon ücreti alıyormuş ve kod yolluyormuş.Bu kodu ekstreden görebiliyormuşuz falan.Bilginiz var mı ?
  96. buroodriver

PayPal Ödemeden Anlayan - Bir Bakar Mısınız ?

Arkadaşlar merhabalar.Hostgatorden yeni bir host alacağım.Paypalda para var benim .Ödeme yapıyorum ama resmini attığım sayfa çıkıyor atla diyorum yine orası çıkıyor.Benim paypalıma tanımlanmış hesap kartım var ama kredi kartı yok.Kredi kartı şart mı? Bunu nasıl halledebilirim ? edit:resim...
  97. buroodriver

Kedi Bakımından Anlayan Bakabilir Mi ?

Merhaba arkadaşlar.Benim bir kedim var 3 haftadan beri besliyorum ancak özellikle son 2-3 gündür tuvalet sıkıntısı yaşıyoruz.Ben kristal kum kullanıyorum.Şimdi kedi geliyor kumu birazcık eşeliyor ve yapmadan geri gidiyor.Aynı şeyi bir kaç kez tekrarlıyor.Sonra taze kum koyuyorum güzelce yapıyor...
  98. buroodriver

Sabah 10 akşam 8 olmak üzere yemekten hemen sonra veya yemekle beraber aldım.Aç karnına hiçbir zaman ilaç içilmez zaten(istisnalar hariç) . İlaçların bir yan etkisi yok ancak benim sol kulağımda ara sıra yanma hissi oluşuyor.Damar genişletici ilaç olduğu için olduğunu düşünüyorum doktorada...
  99. buroodriver

Merhaba arkadaşlar . Öncelikle bu yazı tamamen özgün yazı olup bana aittir.Çünkü bu hastalığı geçirdim ve Allah düşmanımın başına vermesin(Amin). Öncelikle özellikle bu hastalığa yakalananlar ve bil hassa yakalanmayanlar yazıyı sonuna kadar dikkatlice okusun.Öncelikle tinnitus hakkında bilgi...
  100. buroodriver

Maliye İhbar Hakkında Sorum Var Bilgisi Olan Bakabilir mi ?

inşallah yakında olmayan bir cafe olacak :D
  101. buroodriver

paramı vermeyen telefona bakmayan cafe desek :)
  102. buroodriver

peki sigortasız işçi çalıştırılması hakkında da kontrol yaparlarmı bu ikisi için ayrı yerlere mi ihbarda bulunacağız ?
  103. buroodriver

Arkadaşlar merhaba. Şimdi bir cafe var ; 1-Vergi vermiyor.Yani yaptığı satışlarda fiş kesmiyor. 2-Sigortasız işçi çalıştırıyor . Şimdi ben bu adamları maliyeye ihbar etmek istiyorum.Bir sonuç çıkar mı bu işten.Kesinlikle ceza almalarını istiyorum.Nedeni bende saklı.Bilgisi olanlar paylaşırsa...
  104. buroodriver

İphone Sbsettings ve Activator Hakkında Sorularım Var

Evet bu özelliği uzun zamandır kullanıyorum teşekkürler.Çok sevdiğim bir özellik.Home tuşunu sadece ekran kilidini açerken kullanıyorum onun dışında hiçbir tuşu kullanmıyorum.Herkese öneririm.
  105. buroodriver

Siz Düşünün O Tahmin Etsin

devam etseydin keşke emin ol bilirdi :D
  106. buroodriver

Abi daha 6. soruda sorduğu soruya bak bir türlü çözemedim bu nedir.Aklımdan R.T Erdoğan geçiyordu.Bundan önceki 5 soru yaşı cinsi milliyeti vs. ilgiliydi aklımı okudu resmen Ve 9. soruya geçmeden bildi !!!
  107. buroodriver

o zaman sorusunu yanlış cevaplamışsındır.Üstelik devam etseydin kesin bilirdi :D
  108. buroodriver

En iyi Forum siteleri ?

+1 Ref5 benim gördüğüm en iyi forum sitesidir.
  109. buroodriver

Arkadaşlar linkini attığım siteye girin.Aklınıza bir ünlü getirin ve oyuna başlayın.Size bu ünlü ile ilgili sorular soracak.Doğru cevap verin.Ve sonucu görün.Ben açıkcası şok oldum.Sıra sizde.Sonuçları buraya yazın :) http://tr.akinator.com/
  110. buroodriver

Apple Store Hack'lendi!

Ne gereği var cydia ne güne duruyor :D
  111. buroodriver

Galaxy Nexus İlk Cezayı Yedi

Bu gidişle samsungun ceza yemeyen modeli kalmayacak.
  112. buroodriver

2. El İphone Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

12 den vurdun dostum bu konuyu açtığımda telefon almamıştım ama şimdi aldım aldığımda ekran arızalıydı.(tabi ara sıra arıza yaptığı için alırken fark etmedim) ama şimdi durumu iyi :)
  113. buroodriver

Kulağım Çok Çınlıyor ve Hiç Geçmiyor

evet dostum seni anlıyorum amacın kötü değil eyvallah ama dediğim gibi sonuçta kötü yorumları okuyunca işe de yaramıyor :)
  114. buroodriver

topalsolucan dostlarım sizden bir ricam var lütfen moral bozan şeyleri paylaşmayalım :) biliyorum amacınız asla kötü değil Allah razı olsun ama ben sağlık konusunda belki de dünyanın en takıntılı insanıyımdır.2 gündür sanki ölecekmişim gibi tir tir titriyorum.Yarın haydarpaşa num.has...
  115. buroodriver

o kadar övdün ki son randevuyu ben kaptım :)
  116. buroodriver

korpe , dostum öncelikle diğer yazım neden kalın oldu anlamadım ilk önce düzgündü şimdide düzeltemiyorum inş ceza yemem diğer mesajlarıma da bakarsak kalın yazı kullanan birisi değilim . Konuya dönecek olursak bende Allah'a şükür şimdilik baş dönmesi ağrı vs. bir şey yok.ayrıca benim kulağımda...
  117. buroodriver

@topalsolucan hocam senin dediğin durduk yere başlayan kulak çınlamaları için bence.Benimkinin nedeni belli . @thesavarona hocam bu bilgiyi nereden aldınız ne kadar güvenilir ? @korpe AYRICA DOSTLARIM BUGÜN DOKTORA GİTTİM . İŞİTME TESTİ YAPTI.TESTTE KULAĞIMA KULAKLIK TAKTILAR , ÖNCE SAĞ...
  118. buroodriver

forumstar hastanede sabahtan beri sira bekliyorum Dostum insallah bugun alirlar !!!
  119. buroodriver

Etkinlik gunduzdu keske almasalardi :)
  120. buroodriver

teşekkürler dostum.Umarım sonucu burdan bildirirken sevinçli bir şekilde bildirim :)
  121. buroodriver

Teşekkürler ardakaşlar birazdan çıkacağım . Şimdi son bir sorum var diyelim ki bunun çaresi yok . Zamanla azalır yada geçer mi ? Çünkü dün konserine gittiğim abiye ulaştım ona sordum ilk defa böyle bir ortamda bulunduysan normaldir dedi ama tabi sonuçta o doktor değil. ayrıca kulağında duymada...
  122. buroodriver

Evet dostum birazdan acile gidip şansımı deneyeceğim.İnşallah geçer çünkü inanılmaz sinir bozucu bir ses bu.İyileşmeyecek hissi ile birleşince de çok kötü oluyorum.
  123. buroodriver

evet hasekiye gideceğim mutlaka vardır .Fatihte oturuyorum. teşekkürler dostum.Verdiğin sitedeki yazıları okudum.""Çocuklarını bu tür gürültülere maruz kalabilecekleri ortamlara sürekli olarak götürmemeli, götürdüklerinde ise hoparlörden mümkün olduğunca uzakta tutmaya gayret etmelidirler.""...
  124. buroodriver

sağolun hocam iyiki varsınız moral veriyorsunuz valla :) umarım dediğiniz gibidir geçicidir.Çünkü şuan kulağımdaki bu çınlama resmen intihar sebebi Allah düşmanımın başına vermesi.Böcek dolu havuza düşşem şimdiye çoktan alışmıştım.
  125. buroodriver

dediğim gibi ancak yarına Eyüp Dev.Has. buldum bir tane.Normalde Haseki'ye giderdim ancak ayın 6 sından önce hiç yok.Yeni randevu sistemine geçilmiş ve çok saçma olmuş.Acile gitsem , bir kaç günden önce randevu bulamadım ve acil bakılması gerekiyor desem kabul ederler mi acaba ? evet ben...
  126. buroodriver

dostum aklımdan geçti bu ancak randevum yarın akşam saatine.Hatta iptal edilmiş bir randevu buldum 11 e aldım.Bugün gitmeyi düşünüyorum ancak randevusuz milyar bassan almıyor bizim hastane.Acil servis bakar mı , gideyim mi ?
  127. buroodriver

Arkadaşlar sabah oldu ve çinlama devam ediyor kafayi yiyeceğim bu nasil bir şeydir.doktora gideceğim ancak en yakin randevu yarin akşam saatlerine var.acil servise gitsem ilgilenirler mi ?
  128. buroodriver

hocam siz disko bara gittiğinizde kulağınız çınladı mı hiç yani benimki kadar uzun süreli oldumu ? konser 8.15 de bitti saat oldu 23.15 daha geçmedi.Afedersiniz , takıntılı bir insanımdır :) Kulağıma bir şey olmasından korkuyorum . eve gelir gelmez ilk yaptığım şey buydu.Ancak zaten normalde...
  129. buroodriver

teşekkür ederim. Peki eğer yıpranma varsa bu ciddi bir durum mu ? Kulağımın genel sağlığını nasıl etkiler ?
  130. buroodriver

Arkadaşlar merhaba.Bugün bir gece kulübünde konsere gittim.Etkinlik 4 saat sürdü ve ben sahne dibindeydim ayrıca kolonlara çok yakındım.(arada bir kulak zarımın titrediğini hissettim,hani birisi kulağınızın içine bağırırda bir titreşim hissedersiniz ya o his ).Mekan kapalı mekandı ayrıca...
  131. buroodriver

Kulaklık Önerinizi Bekliyorum

teşekkürler dostum :)
  132. buroodriver

hocam sizce bu orjinal midir ? Hepsiburada da çakma ürünler yoktur diye tahmin ediyorum. http://www.hepsiburada.com/liste/apple-kumanda-ve-mikrofonlu-ipad-ipod-ve-iphone-4-4s-3gs-kulaklik/productDetails.aspx?productId=telkulappip4&categoryId=16117
  133. buroodriver

hocam teşekkürler.piyasada bir çok çakması var ürünün.Hangileri orjinal bilmiyorum hatta orjinali kadar kalitelileri bile mevcutmuş .Ancak ben tamamen orjinal almak istiyorum .45-50 tl arası alacağım ürünler orjinal midir.Çünkü ben bu kulaklığı 80-90 tl ye de gördüm 50 tl yede.Mesela 3GS...
  134. buroodriver

Arkadaşlar merhabalar.İphone 3S cihazımda kullanmak için kulaklık arıyorum.Bir sürü kulaklık denedim ama bırakın performansını test etmeyi , kulaklığı desteklemedi bile ( samsung gio'nun telefon kulaklığı hariç , artık nasıl oluyorsa o destekliyor :D ) Kriterlerim; Ses yüksekliği hiç önemli...
  135. buroodriver

hocam o kullandığınız yöntemi de söyleyebilirsiniz :) activator olması şart değil yeterki home tuşu kullanımını azaltan bir şey olsun yeter .
  136. buroodriver

Arkadaşlar merhabalar.3Gs cihazım var.Arkadaşlar şimdi ben bu cihazı aldığımda sbsettings arka plandaki uygulamaları tek tuş ile kapatıyorduk.Yani home tuşuna 2 defa basmaya gerek yoktu.Sb setting kurulu ama bunu bir türlü yapamadım nasıl yapacağım ? ( Cihazı geçenlerde restore ettim sonrada jb...
  137. buroodriver

İnternet bağlantımın açılmasını 5 gündür bekliyorum

türk telekoma arıza bildirimi yapın gelsin baksınlar.
  138. buroodriver

Huawei Ascend P1 Satışa Çıkıyor

tasarım olarak çok güzel.Ama dahili hafıza 8 ve üstü olsa daha iyi olurdu bence .
  139. buroodriver

Nokia 808 PureView Sonunda Geliyor

Türkiyede pek tutmaz çünkü bir iphone kadar pahalı olacaktır.Açıkcası iphone dururken isterse 100 mp kamerası olsun tutmaz.
  140. buroodriver

Site Kurmak İstiyorum , Ama Nasıl ?

o konuda sıkıntı olacağını sanmıyorum . Olabildiğince kaliteli yaparım :) Kendime sponsor bulmam lazım en azından gidip telefonları inceleyebileceğim ama nasıl :)
  141. buroodriver

Hollanda 1 - 3 Almanya Euro 2012 B Grubu

bence seyir zevki çokta yüksek bir maç olmayacak.Nedense bu turnuvada bu sene şuana kadar hep böyle oldu.Büyük maçlardan pek zevk almadım.Mesela Ukrayna-İsveç maçı şuana kadar izlediğim en iyi maçtı.Ama belki bu maçta yanılırım inşallah zevkli olur . Maç 2-2 berabere biter ;)
  142. buroodriver

hocam aklımda bir fikir var saçma gelebilir ama ben yinede sunayım.telefon incelemeleri üzerine blog açmayı düşünüyorum tabiki incelemeler benim kendi incelemelerim olacak ayrıca işi ilerletim videolu tanıtımda yapmayı düşünüyorum.Çok para kazandırmasada olur . Sonuçta işin içinde araştırma...
  143. buroodriver

Spartacus: War Of The Damned Final

çok bozmuştu zaten isabet olmuş açıkcası :)
  144. buroodriver

Ne Olduğunu Çözemedim

[FONT=Verdana] sen çok amerikan filmi izliyorsun galiba :D
  145. buroodriver

Ne Olduğunu Çözemedim

vallaha konuya girmeden önce başlığı okurken bu resim geleceği aklıma gelmişti :D resim açıklamasına gelecek olursak bunu yapan kimse o kişiye fotoshopu cidden yasaklasınlar :D fotoya girince yolda ilerleyemediğimizi fark ederiz.Bu fotonun hile olduğunun en belirgin kanıtı.Zira bu dediğim gibi...
  146. buroodriver

EA Sports: FIFA Serisi Yeni Nesile Hazır

Konaminin EA'a kafa tutması oyun dünyasının bana göre en büyük saçmalığıdır.Üstelik PES'in çıkardığı son 2 oyundan sonra , yapması gereken en iyi şey "susmak" olmalı bence.
  147. buroodriver

yani ben site kurdummu bana lazım olan hit yani ziyaretçi. Peki arkadaşlar sizce ne yapayım önerilerinize ihtiyacım var.Zaten para harcamayı da göze alıyorum ben.Nasıl bir site kuracağım hakkında önerilerinize ihtiyacım var .
  148. buroodriver

peki blog kurma hakkında düşünceleriniz nedir ? Kazanç durumu bir forum sitesine göre nasıldır ayrıca kullanım kolaylığı açısından küçük bir değerlendirme yapmanız mümkün mü ?
  149. buroodriver

Bu Sınıfı Nasıl Geçerim ?

o zaman benim bu bölüm dersini kesinlikle geçmem gerek çünkü haftada 12 saatlik bir ders diğer dersleri düzeltsem bile ortalamam 3 olmaz sanırım.
  150. buroodriver

Bunu elbette yapacağım ama her ihtimale karşı hazırlıklı olmak istiyorum :)
  151. buroodriver

Samsung Galaxy S3 Mü ? , Yoksa İPhone 4S mi?

Telefonda neye önem veriyorsun önce bu soruyu kendine sormalısın.Çünkü bu cihazlar hemen hemen her konuda farklı telefonlar.Eğer uygulama oyun benim için önemli dersen 4S al derim ben.Çünkü İOS. S3 hakkında pek bilgim olmadığı için yorum yapmayacağım o yazısı gözümden kaçmış :D ayrıca ben...
  152. buroodriver

Samsung Galaxy S3 Mü ? , Yoksa İPhone 4S mi?

O zaman 4S sıkıcı gelecekse iphone 5 alsın :D Eminim 4S ten iyi olacaktır o zaman 4S al diyeceğime 5 al derim ben :)
  153. buroodriver

Arkadaşlar merhabalar herkes gibi bende bugün karnemi aldım ancak çoğu insan kadar iç açıcı bir karnem yok iddia kuponundan birazcık farklı Şimdi ben 3 dersten kaldım.İngilizce , matematik ve temel işlem ( bölüm dersi) . Karnemde sınıf tekrarı yazıyor.Ancak hemen solunda ortalama yükseltmeye...
  154. buroodriver

140 Karakteri Delen Türkler

ahh şu çılgın Türkler :D
  155. buroodriver

Şanzelize Kafe Tanıtım Filmi

ilk video çok işe yaramış demekki sağlam iş yapmışlar.bkz: dj aponun 1. videodaki bilgisayarı ile 2. video bilgisayarı arasındaki fark.
  156. buroodriver

Sizin tarzınız hangisi:D

şaka bir yana yok böyle hatun :D :D
  157. buroodriver

Futbolda devrim bu akşam gerçekleşiyor!

Ve test ertelenir :D
  158. buroodriver

Sözcü'den çok konuşulacak bir gazete ismi: AMK

bende alayım AMK
  159. buroodriver

Banka reklamlarındakı gercek mesajlar

eski ama komik :D
  160. buroodriver

Futbolda devrim bu akşam gerçekleşiyor!

peki top çizgiyi hiç geçmezse ? :D
  161. buroodriver

Turkcell.com.tr den gerçekten nefret ettim

senin açından kötü ama kendi açılarından bu iyi her tıklaman onlar için ayrı bir reklam :D
  162. buroodriver

Sizin tarzınız hangisi:D

-Beneficence- , profil resmindeki o şarkıcı işte benim tarzım :D
  163. buroodriver

Arkadaşlar Merhabalar.Bir kaç hafta içinde site işine girmek istiyorum yani bir site kurmak istiyorum. Ama bu işte "sıfırım" desem yeridir. Sormak istediğim bir kaç sorum var . Cevaplamak istediğiniz soruya numara belirtirseniz sevinirim . 1- " Film Forum Sitesi" - " Videolu Ders Konu Anlatım...
  164. buroodriver

İphone 4s pasaport kaydı sorunu!

ben geçen kendi cihazımı yaptırırken duydum adam 250 tl ye yapıyordu . hatta isviçre serveri falan bir şeyler diyorlardı .
  165. buroodriver

Facebook Güvenlik Kodu Sorunları ve Çözümleri Ana Başlığı

arama özelliğini kullan.öyle oluyor
  166. buroodriver

Yeni iPhone 1 GB RAM Kullanacak

zaten böyle bir sorun olmuyor ki.
  167. buroodriver

Merhaba

hoşgeldin şimşek :)
  168. buroodriver

Süper Lige Çıkan Son Takım Kasımpaşaspor

Haydi kaplanlarım , gösterin gücünüzü !
  169. buroodriver

İphone 3GS JB Atacağım Bir Kaç Küçük Sorum Var

Arkadaşlar merhabalar. 3GS cihazım var. içinde 5.0.1 ( 9A405 ) kurulu. Daha önceden cihaz jeilbreaklıydı ancak restore ettiğim için JB gitti. İnternetten biraz araştırdım çok farklı şeyler var.Bende acemiyim.Şimdi sorularıma geçiyorum . 1- Bazı sitelerde " Cihazınız Sim Kilitli, Sim Locked ise...
  170. buroodriver

İmkansızı Kurtaran Kaleci David De Gea :) ( SaVe & Chelsea )

açıkcası "gerçektende imkansızı kurtarmış" diyemem. Kale sahası içinden refleksle kurtarılan toplar bence daha zor. Ama yinede güzel kurtarış :)
  171. buroodriver

Samsung Galaxy S3 Video İnceleme

4S dururken bu alete daha fazla para verip sahip olursam eğer , bilinki bu dünya çok anlamsız.
  172. buroodriver

Samsung Galaxy S3 Video İnceleme

Açıkcası çokta iyi bir telefon değil.Özellikle şu siri'ye rakip olarak çıkan özellik daha çok Brezilya-San marino eşleşmesi gibi olmuş. Siri Brezilya , Samsung voice san marino .
  173. buroodriver

İngilizceyi Nasıl Öğrenmeli?

bence sadece istemek ile olmaz. Demekki dil ile fazla bütünleşmiyorsun.Bunu yapmak için Türkçeden biraz uzaklaşmalısın.Mesela ingilizce film izle . ( dublajsız altyazısız ) Başta sıkılacaksın ama sonra anlamaya başlayınca çok eğlenceli gelecektir ;) Hem en kötü ihtimal şiveyi kaparsın .
  174. buroodriver

Dersten Kalma Nasıl Oluyor ?

teşekkür ederim . Şuan aklımda herhangi bir soru işareti kalmadı. Şimdi ben bölüm dersinden kaldığım için haziran sonunda ortalama yükseltmeye gireceğim.Geçemezsem eylül ayının başında tekrar yapılacakmış .
  175. buroodriver

En iyisi gidip müdür yardımcıma sormaktır :) bu arada 2 kere yazma sorunu nedir şuan o sorun bende yok bütün yazılar 1 kez var .
  176. buroodriver

teşekkürler bu beni rahatlattı. :)
  177. buroodriver

İphone 4S Jailbreak sorunu...!!

daha çıkmadı ki yapasın :D edit : bugün yayınlanmış JB haberimiz yok :) googleden ara nasıl yapıldığını hemen anlatmışlar kolay gelsin.
  178. buroodriver

Arkadaşlar merhabalar . Lisede dersten kalma hakkında birkaç sorum olacaktı . Öncelikle belirtmek istiyorum , 3. sınıfa gidiyorum. 1- Benim 1. sınıfta matematiğim 2. dönem " 1 "düştü ama ilk dönem 3 düştüğü için ortalamam 2 oluyor . Normalde ortalamadan kalmıyorum ama bir arkadaşım 2. dönem...
  179. buroodriver

Uploader olmak istiyorum , ama nasıl ?

Öncelikle belirtmek isterim bu müzikleri hepsini kendim dinlediğim için gayet düzenlilerdir.Son zamanlarda torrent ile direkt diskoğrafi indiriyorum. 65 sanatçı var (grup dahil) . Yaklaşık 40 gb arşivim var .hepsini teker teker dinlediğim için fazla değil arşivim ki zaten her geçen gün...
  180. buroodriver

TTnet Hız Rekorum :)

12'den vurdun :D
  181. buroodriver

TTnet Hız Rekorum :)

dostum keşke 3310 a kamera takıp çekmek yeride , prtSc. tuşunu sevseydin :D
  182. buroodriver

bence tamamen dikkate bağlı . Dil ile ne kadar bütünleşirseniz o kadar çabuk ve iyi öğrenirsiniz.İşte o yüzden , dili ülkesinde çabuk öğrenirsiniz deniliyor :) Bir insan Türkçe'yi öğrenebiliyorsa ingilizceyi en az 5 defa öğrenir :D çünkü Türkçe çok zor bir dildir.
  183. buroodriver

İnternet Hızımı Artırınca Upload Hızım Artar Mı ?

yok neden saçma diyeyim estağfurullah :) sonuçta bu da bir tercih meselesi , önerdiyseniz bizede araştırmak düşer :)
  184. buroodriver

justsetmefree , hocam öncelikle bu uzun yazınızdan dolayı teşekkür ederim :) sunduğunuz 3 seçenekten 3.'sünü yapmayı bugün öğrendim hatta bir siteye girerek kişinin netloaddaki dosyasını kendi turbobit hesabıma aktarmayı başardım. ancak bu ne işime yarar , bundan sonra nasıl bir yol izlersem...
  185. buroodriver

Evet sizinle bu konuda konuşmak istiyorum pm atmıştım zaten :)
  186. buroodriver

teşekkür ederim.hepsini not ettim ince detaylarına kadar araştıracağım :) ayrıca zaten İngilizce konusunda kendimi geliştiriyorum.Tamda isabet oldu :D
  187. buroodriver

biraz daha açarsan sevinirim :) en azında arama motorlarında araştırma yaparken ne yazmalıyım bunu söylersen sevinirim çünkü bu meslek hakkında zerre kadar bilgim yok :D saygılar ..
  188. buroodriver

şimdi kolay yoldan para kazanma olayı kişiden kişiye değişir.ben demiyorum ki " koltuğuma uzanayım sabahtan akşama kadar pc benim yerime çalışsın bende gelen paraları sayayım".Böyle bir şey demedim.Cefasını çekeceksemde en azından ilgili olduğum bir şeyden , yani elektronik dünyadan...
  189. buroodriver

Peki başka altarnatifler var mı uploaderliğe benzer ? ayrıca bu dediklerinizi araştıracağım.
  190. buroodriver

Arkadaşlar son dakikalarda okuduklarımdan aldığım izlenimler bu işin son zamanlarda bittiği yönünde. Gerçekten bitti mi :/ Peki buna benzer nasıl işler vardır ?
  191. buroodriver

Uydunette o kadar aradım simetrik interneti tek bulduğum 2mpbs/2mpbs 199 tl :D ve bu mesajı yazdıktan sonra camdan atlamayı düşünüyorum :D
  192. buroodriver

Bu işe harcayacak zamanım oldukça yüksek.Ben olmadığım zamanlar yapabilecek biriside var , kardeşim var.Çalışma arkadaşı olarak onu alırım yanıma :) Ayrıca pc 24 saat açık kalacağı için içerik bolluğu konusunda sıkıntı olacağını pek sanmıyorum :)
  193. buroodriver

hocam benim şuan internetim 3 mpbs upload hızı 0.5 . internet hızımı 10 mpbs yapacağım upload hızına ne kadar bir etkisi olur ? ayrıca bende akk yok.
  194. buroodriver

gönül isterdi ki , dünyanın en düşük hızlı internetini kullananan ülke biz olmasaydık ama ne yapalım bunada şükür :) ayrıca bir kez daha belirtmek isterimki yeni laptop almayı düşünüyorum ve bu pc günün 24 saati açık kalabilir . yani bir dosya 3 saatte yüklenecekse 5 saatte yüklensin sorun...
  195. buroodriver

Arkadaşlar merhabalar .Lise 3. sınıfta öğrenciyim ve artık tamamen paramı kendim kazanmak istiyorum. Bir kaç gündür aklımda bir iş var . Bu iş ise " uploaderlik". Ama bunun hakkında pek bir bilgim yok açıkcası.Google'dan oradan buradan bir şeyler öğrendim ama ne kadar yeterli bilmiyorum.O yüzden...
  196. buroodriver

ben 3 mbit ile indirme yapıyorum bana yetiyor.upload hızımda şuan 512 kbit civarı ancak bu yetmiyor resim yüklerken bile biraz zaman alıyor ki oyun film vs. attığımda çok daha fazla zaman alır . tarifemi 10 mbit yapınca upload hızı ne kadar olacak onu iyice araştırıp öğrenmeliyim.
  197. buroodriver

Malesef tahattutum var . Bu dediklerinizden yola cikarsak 1mbit yetersi kaliyor yani ?
  198. buroodriver

Dil en iyi ülkesinde ogrenilir yani konusarak ogrenilir. Durumunuz varsa kursa yada istanbulda sultanahmet e gidin ve oradaki turistelere ucretsiz rehberlik yapin onlarda bunun karsiliginda sizinle ingilizce konussun :D ben yakin bir zamanda yapacagim
  199. buroodriver

Bir yerden duyduguma gore 10 mbitten sonra upload hizi 1 mbit oluyormus peki bi uploaderlik icin yeterli mi ? Ben laptop almayi dusunuyorum surekli acik kalacak
  200. buroodriver

İnternet sağlayıcımı değiştirmeli miyim?

Super online altyapin varsa suan bu mesaji okuman bile bosa zaman kaybi :) hemen git kurtul ttnetten bence :)
  201. buroodriver

İstanbulda ingilizce öğrenebileceğim bir kurs varmı??

Bence bosuna para verme bir suru set var nette al calis temelini olustur sonra git kursa eger durumun varsa hemen gidebilirsin kursa ama cok fazla durumum yok bir kac ay gidebilirim diyorsan bence dedigimi yap
  202. buroodriver

Peki hizimi baska nasil arttirabilirim ?
  203. buroodriver

arkadaşlar uydunetten baktım simetrik internete 2048 Kbps / 2048 Kbps 199 TL :O --- Mesaj Güncellendi --- tarifeleri gerçekten beğendim ama malesef tahattütüm var hemde daha 1,5 yıl var bitmesine. --- Mesaj Güncellendi --- hocam burada sanırsam altyapı ile alakalı bir şey söylediniz...
  204. buroodriver

arkadaşlar şimdi tam olarak yapmam gerekeni söyler misiniz ? bu simetrik bağlantı iyi mi kötü mü anlamadım gitti bana iyi geliyor.ama sözlüklerde falan herkes gereksiz diyor neden acaba :D vps tam olarak ne işe yarıyor . Upload hızına nasıl bir etkisi oluyor ?
  205. buroodriver

hocam benim internetim simetrik değil hatta hiç simetrik değil :D tarifem artınca simetrik olur mu bilmiyorum. not : simetrik internet nedir pek bilmiyorum , internetten araştırdığıma göre " download ve upload hızları aynı olan internet." anlamına geliyor :) test yaptım hatta atayım size...
  206. buroodriver

Arkadaşlar merhabalar . Uydunet kullanıyorum tarifem 3mpbs sınırsız. Tarifemi bir kaç hafta sonra 10 mpbs yapmayı düşünüyorum . Hızı artar mı , ki mutlaka artacaktır. Peki yaklaşık ne kadar artar ? Yaklaşık kaç kat daha hızlanır. Uploaderlik yapmak istiyorum . Bu iş hakkında derin...
  207. buroodriver

sağol kardeşim . Dediğim gibi daha sonra bu konuyu okuyacak olanlar bu dediğim 2 şeye çok dikkat etsinler.benden söylemesi.
  208. buroodriver

YouTube'den Video İndirmek Çok Kolay | ImTOO

İndirdim kullandım baya güzelmiş ayrıca arayüzünü beğendim :)
  209. buroodriver

konuyu açtığımda iphone alırken nelere dikkat etmem gerektiğini bilmiyordum.ama şimdi çok iyi biliyorum . 1. kural - Asla garantisiz ürün alma 2. kural - alırken adamla , telefonun sağlamlığının garantisi hakkında iyice konuş , güven al. eğer bu ikisini yapmazsanız benim gibi arızalı mal...
  210. buroodriver

YouTube'den Video İndirmek Çok Kolay | ImTOO

idm işimi görüyordu ama istediğimiz farklı ses ve video kodekleri kullanabilme özelliği hoşuma gitti deneyelim bakalım :)
  211. buroodriver

Telefonuma Bir Şeyler Yükleyince Işık Kapanıyor

Arkadaşlar merhabalar.İphone 3GS 16GB cihazım var. Telefonumda ışık kapanma sorunu var.Bu sorunu kısaca anlatayım.Telefon ışığı açıkken birden ışığı kapanıyor ancak ekrana dikkatlice bakınca olup biteni görmek mümkün.Yani dediğim gibi ışıklar gidiyor.Karanlık bir oda gibi düşünün ışıklar yok ama...
  212. buroodriver

FB - GS Derbisinin Yayını Arena'da Verilecek Mi ?

Tabi ligtv de biliyor işini :D neyse teşekkürler. arenada maç yayını yok sonuç bu :)
  213. buroodriver

inşallah verirler . Ne güzel olur , takım direkt arenaya akar aynı gece kutlamalar falan ne güzel olurdu. Peki ilerleyen saatlerde olumlu bir gelişme olurda duyarsan lütfen yaz :)
  214. buroodriver

Beyler 2-3 gün önce gazetelerde maçın arenada dev ekranda verilebileceği söyleniyordu.Bugün sabahın köründe kalktım hem Galatasarayın hemde UA'nın resmi sitelerine baktım bunun hakkında hiç bilgilendirme bulamadım . Bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın bizimle.
  215. buroodriver

İphone Anlayan Yardım Edebilir Mi ?

edit : arkadaşlar telefonu yaklaşık 1 hafta önce restore ettim . Ve ardından bir kaç tane öyle çok fazla büyük olmayan oyunlar attım ama jeilbreak kurmadım.sonra dün akşam yaklaşık 10-15 tane daha oyun attım . Dün akşam ve bu sabah hiçbir sorun yoktu ancak öğlen bu sorun yine tekrarladı.ışığı...
  216. buroodriver

Dolandırıcılık Hakkında Hukuki Sorum Var

İyi günler sevgili forum sakinleri. Şuan yardım değerli fikirlerinize ihtiyacım var. arkadaşlar direkt mevzuya gireyim. Şimdi ben 10 gün önce iphone aldım 2. el .adam bana satarken 5 ay daha garantisi var dedi.(ona eylül 2010 'da hediye gelmiş , adam aynştayn olduğu için telefon o zaman...
  217. buroodriver

İnternet kopma sorunu

20-30 yıl önce ninelerimizin çevirmeli telefonlar ile konuştuğu kablolardan şuan internet çekiyoruz :D olsun bu kadar . ama şaka bir yana iş baya ciddiye bindi
  218. buroodriver

Ttnet ile hersey mümkün

2011 in sonuna doğru adamın biri " internet 2012 yılında çökecek" demişti. Hatta gazetelerde haber olmuştu sanırsam . 12 den vurmak bu olsa gerek .
  219. buroodriver

Esra'nın eski sevgilisine hazırladığı video

Böylesine de razıyım beylerrrrr forever alone :D :D
  220. buroodriver

İnternet kopma sorunu

bu hangi hizmet baya cazip geldi :D
  221. buroodriver

tamam hocam ürüne önce yazılım atacağım eğer düzelmez ise sorun donanımsaldır doğru mu ? ayrıca size güzelinden bir pm atayım ben :)
  222. buroodriver

Öz amcasıyla evlendi!

aşka bak gözlerim yaşardı !
  223. buroodriver

Gold Bilgisayarda %25 İndirim Fırsatı!

kulaklık olsaydı bu listede hemen yarın koşardım :)
  224. buroodriver

İnternet kopma sorunu

peki elimden geleni yaparım . yardım derken nasıl bir yardım :)
  225. buroodriver

İnternet kopma sorunu

imkanın varsa uyduneti öneririm ama ordada tahatüt istiyorlar ayrıca adsl değil ve bana göre ülkedeki adsl altyapısı uydunetin altyapısının eline su bile dökemez.Ayrıca hizmet bakımından çok büyük farklar var.pişman olmama garantisi var
  226. buroodriver

Esra'nın eski sevgilisine hazırladığı video

"şerefsizliklerini söylemek istemiyorum , kime ne , inan bu şerefsizliklerini söylemiyorum o oda benim olgunluğum olarak kalsın" Güzelmiş !..
  227. buroodriver

İnternet kopma sorunu

sorunu ttnet i arayıp aboneliği iptal ederek çözebilirsin.kolay gelsin
  228. buroodriver

peki hocam teşekkürler yardımınız için . 5.1 yerine 5.0.1 indirip shift+restore yapacağım , çünkü 3S cihazlarda 5.1 oyun oynarken falan çok kasıyormuş . --- Mesaj Güncellendi --- evet restore etmeyi deneyeceğim . hocam "eğer sorun devam ederse ekranında veya boardda sorun vardır."...
  229. buroodriver

hayır hocam yok sadece installous , removeBG,activator ve cydia var zaten masaüstünden arama yaptım dediğiniz programı yazdı sonuç yok yani telefonumda bu program yok
  230. buroodriver

hayır telefonumda jeilbreak var ve Turkcell kullanıyorum.Peki nasıl anlarım ?
  231. buroodriver

Baseband dediğiniz şey sanırsam modern firmware soruyorsunuz hemen yazıyorum 05.16.05
  232. buroodriver

peki tamam hocam. peki son kez bir şey soracağım . telefonu imei numarasını sorguladım , bilgilerin resmini atıyorum . bu cihazın yurtdışından alınıp sonra pasaport kaydı yapılıp yapılmadığını anlayabilir miyiz ? eğer böyle bir şey olsa bile , restore edince bir sıkıntı olur mu ( sim kilitlenme...
  233. buroodriver

hocam restore etmeye karar verdim. Restore işlemini "ayarlar/genel/sıfırla/tüm içerikleri ve ayarları sıfırla" kısmından yapsak olur mu ? telefondaki uygulama ve oyunlar benim için önemli değil.direkt buradan yapsam olur mu ?
  234. buroodriver

hocam aynı sorun devam ediyor . hiçbir şey yüklemedim demekki bazı içerikleri sildikten sonra ışığın kapanmaması bir aldatmacaymış :( ne yapacağım hiç bilmiyorum daha 1 haftada bozuldu moralim sıfır
  235. buroodriver

Arkadaşlar yeni bir tespit yaptım lütfen okuyun : şöyle bir durum gözlemledim . bugün telefona bayağı bir uygulama indirdim ayrıca daha fazla müzik attım. telefonumun modeli 16 GB . normalde toplam kapasite 13.6 GB . ben bunu hemen hemen 8 GB lık kısmını doldurdum . Eş zamanlama yaptıktan...
  236. buroodriver

Hangi İnternet Tarayıcısını Kullanıyorsunuz?

Sadece google chrome . diğerlerinden , özellikle çok övdükleri şu mozilladan bana hayır gelmez :D
  237. buroodriver

Rusya'da 419 GB indiren kişi bir hafta tatil kazanacak

bence fatura değil , direkt icra ekipleri gelsin :D
  238. buroodriver

Paranın Alamadıgı Araba

Videoyu izlerken ,ha çarptı çarpacak diye ödüm koptu :D
  239. buroodriver

Hayrettin'li Metrobüs Reklamı - Nefes Alsam Yeter

otobüslerdeki hizmet daha kaliteli ! Ne kadar sıkışık o kadar kalite , işte iett !
  240. buroodriver

Bilgisayardan ses gelmiyor Neden Olabilir ?

Realtek'in en güncel sürümünü yüklemeni öneririm
  241. buroodriver

Arkadaşlar sorunun yazılımsal olma ihtimali iyice güçlendi.Bir kaç uygulama sildim son 24 saattir aynı sorun tekrar etmedi.Bakalım ilerleyen saatlerde/günlerde aynı problem olacak mı eğer olursa konuya tekrar yazarım , yardımlarınız için teşekkürler :)
  242. buroodriver

TTnet dünyada ilk 10'a girdi

3 mbps kullanıyorum bana yetiyor . en azından ttnet gibi normal faturamın çok üstünde bir fatura yollamıyorlar , ne dedilerse onu yolluyorlar.ayrıca tuzlu olduğunu düşünmüyorum fiyatların :) şuan 10 mbps hızda çok çok uygun fiyatlı kampanyaları var . tek eksisi , superonline gibi tahattüt istiyorlar
  243. buroodriver

Sizce bu kulaklık nasıl ? Nokia Bluetooth Stereo Kulaklık BH-503

başkası ne der bilmem ama nokia kulaklıkların ses kalitesi bana çok hoş geliyor.En azından 5130'un kulaklığı öyle. Sesin orjinalliği açısından başarılı kulaklıkları var.Tabi her kulak aynı değil kişiden kişiye değişir. Arkadaşım sana gelecek olursak o fiyattaki kulaklıkların kötü olacağını pek...
  244. buroodriver

TTnet dünyada ilk 10'a girdi

bizde kapattırdık uydunete geçtik . geçtiğime pişman oldum şuana kadar en az 20 kere ttnetten aradılar . Ama o hatayı 2 defa yaptım bir daha asla yapmam , uydunetle mutluyum :D
  245. buroodriver

Spor Toto Süper Lig'de play off sistemi kalkıyor

Tamamen saçmalık zaten eski köye yeni adet . Keşke hiç olmasaydı , şimdi "acaba fener kupayı alacak mı" sterine girmek yerine " şampiyon takımın tarafları" sıfatı ile gezecektim .
  246. buroodriver

aradım daha önce böyle bir problem yaşamadığını söyledi , tabi ne kadar doğru bunu bilemeyiz . normal işlemlerimi yaparken dokunmatiğinde hiç bir problem yok tıkır tıkır çalışıyor . Format işini hemen vakit kaybetmeden yapmak isterim ancak jeilbreak in silinecek olması beni düşündürüyor. İyice...
  247. buroodriver

ışık azalınca veya artınca bir sorun yok eyvallah, ancak tamamen gidince baya problem oluyor işte benim sorunumda bu :) --- Mesaj Güncellendi --- yani sorun yazılımsal diyorsunuz doğru mu :) inşallah öyledir --- Mesaj Güncellendi --- sanmıyorum , çünkü telefon masanın üstündeyken...
  248. buroodriver

dediğinizin tam tersini yapmıştım , şuan beklemedeyim şimdilik sorun yok artık bakalım kullanalım biraz. --- Mesaj Güncellendi --- arkadaşlar sorun malesef devam ediyor . sizce sorun ne olabilir lütfen yardım edin :S
  249. buroodriver

hm anladım ancak dediğim gibi benim problemim bu değil :) benimki işlem yaparken birden kapanıyor
  250. buroodriver

şimdi ben tam anlayamadım sizinki , telefonun bir özelliği mi yoksa sizin cihazda da mı arıza var .Ayrıca hangi modeli kullanıyorsunuz .
  251. buroodriver

öncelikle cevabınız için teşekkürler dediğinizi uyguladım bakalım bir miktar zaman geçsin problem devam edecek mi ? ancak şunu belirtmek isterim , cihazın ışığı kapandığında cihaz kilitlenmiyor hatta ekrana dikkatlice bakıldığında ekranın açık olduğu ve işlemin devam ettiğini gözlemliyorum.
  252. buroodriver

Arkadaşlar merhabalar daha 3 gün önce aldığım 3s cihazda bir arıza var ancak arıza mı pek anlamadım ama bana kalırsa arıza . ( bu söylediğim size saçma gelebilir , telefonun özelliklerini daha tam bilmediğim için kesin konuşamam . zira telefonla konuşurken telefonu yüzümüze yaklaştırdığımızda...
  253. buroodriver

Sizce, iPhone alınmalı mı?

Neye dayanarak söylediniz anlamadım :)sanırım 3G ile karıştırdınız 2-3 yıllık bir cihaza göre hiç kasmıyor ( en azından şimdilik) oyunlar falan hemen yükleniyor kasma donma vs. hiç yok. Android telefonda kullandım . ios her özelliği ile ön planda.
  254. buroodriver

İphone Hakkında Bir Kaç Önemli Sorum Var - Lütfen Yardım ( Daha Yeniyim)

boşver be hocam güvenli sahil kenarında parmağımızı suya değdirmektense okyanusa açılır tadını çıkarırım :D jailbreak olmadan tadının çıkacağını sanmıyorum şuana kadar sevdiğim bütün uygulamalar ücretli :)
  255. buroodriver

aa ilk defa böyle bir öneride bulunan oldu . Nasıl bir problem çıkar ? Birde bir şey soracağım jeilbreak olmadan orda burda programları itunes üzerinden kurabilir miyim (ücretlilerde dahil , mesela bir forumda, appstorede ücretli program buldum oradan ücretsiz indirim.jeilbreak olmadan kurabilir...
  256. buroodriver

önerin için teşekkür ederim hepsini uyguladım :)
  257. buroodriver

cevaplarınız için teşekkür ederim yararlı oldu gerçekten. peki bir sorum var 5.1'in jeilbreak'i çıkacak mı çıkarsa tahminen ne zaman çıkar ? çünkü şuan telefonda gerçekten şarz beklediğimdende çabuk bitiyor.
  258. buroodriver

Jailbreak ile , apple storenin kendi sitesindeki ücretli oyunları indirebilir miyim yoksa bunun için ayrı bir site mi var? bu nasıl yapılıyor ? Mesela appstore'de dizimag uygulaması var 1.99 $ fiyatı . bunu nasıl ücretsiz indireceğim. 1-Apple store'deki ücretsiz uygulamarı almak için Apple...
  259. buroodriver

Beyler iphone 3S aldım dün hemde sizin alma diye mesaj attığınız saatlerde. Neden almamamı söylediğiniz açıklayın bakalım :D ben şimdilik çok memnunum.
  260. buroodriver

En popüler ilk 5 siteniz

www.google.com.tr www.facebook.com www.sahibinden.com www.youtube.com www.shiftdelete.net
  261. buroodriver

Bilgisayarımı başkası YÖNETİYOR !!!

yuhhh bir ara bendede hoşgeldiniz yazısı gelmişti 10- 15 dk durmuştu öylece bende bu programı yüklemiştim demekki bu yüzdenmiş :ohmy: tesadüfe bak ! Ama Allahtan senin başına gelen msn faciası benim başıma gelmedi
  262. buroodriver

hocam bende iphone almaya karar verdim hatta bugün yarın alacağım. bende seninle aynı durumdayım biriktirdiğim para ile 3S alacağım. Yaklaşık 1 aydırda çok derin bir araştırma içine girdim.Bu süre içinde telefonlar hakkında bir çok bilgi edindim.Ve en sonunda iphone almaya karar verdim.(ikinci...
  263. buroodriver

Hangisini seçerdiniz ? :)

dolar olmuş 1.87 sen ne diyosun hocam ya :D
  264. buroodriver

Hangisini seçerdiniz ? :)

sırayla şans,para,a$k :D d ikkat et , a$ı'ı dolar işareti ile yazıyorum gerisini sen anla:D
  265. buroodriver

Samsung'a birisi dur desin !!!!

+1 zaten o yüzden nokia'nın satışları dibe vurdu.yoksa nokia halen çok kaliteli telefon üreten bir firma.
  266. buroodriver

Chrome' dan Facebook'a Giremeyen Varmı?

böyle birşey mümkün mü ? nasıl yapılıyor peki
  267. buroodriver

dostum kaldır yeniden kur . önce programlardan kaldır sonrada bulunduğu klasörü kökten sil dosya falan kalmasın sonra diğer tarayıcıdan tekrar kur . bu günlerde iyice sapıttı bu chrome
  268. buroodriver

onu bunu bilmem ama chrome kaç gündür beni deli ediyor . geçenlerdeki güncelleme keşke olmasaydı habire donuyor tarayıcı.Ayrıca hızdada gözle görünür bir düşme var inşallah bozmaz
  269. buroodriver

Taksim'de hortum çıktı !

tabi istanbulda fırtına başlayınca inanmamak elde değil . Fena keklendim :D
  270. buroodriver

Tek Şifre TTNet

evet oluyor hatta tivibu hesabında kapanıyor.
  271. buroodriver

"Sahaya girmedik, itilince düştük!"

adamı artık kim ittiyse hızını alamayıp eboue'nin üstüne gitmiş iten sağlam itmiş (!)
  272. buroodriver

Türkiye'de Masaüstü Hala En Popüleri

evde laptop kullanımı bana göre tamamen saçmalık.hani iş adamı falan olursun veya dışarda orda burda otobüste seyahatte kullanırsın o ayrı ama evde kullanmak için laptop almak fikri benim için çok saçma.
  273. buroodriver

Beşiktaş - Galatasaray | Süper Final Şampiyonluk Grubu 1. Hafta

ya koskoca sahayı 3-5 tane görevli temizliyor.yağmur sabahtan beridir yağıyor böyle olacağı belli . oraya 20 tane görevli koysanız o saha kupkuru olurdu akşama kadar .
  274. buroodriver

Beşiktaş - Galatasaray | Süper Final Şampiyonluk Grubu 1. Hafta

ertelendi . peki beyler benim bir sorum var şimdi maç başlamadan iptal oldu ya .maçı izlemeye giden yani bilet alan seyircilere ne olacak biletleri yanıyor mu bu durumda ? yeni bilet mi veriyorlar ne yapıyorlar ?
  275. buroodriver

İzlediğim videoyu indirmek istiyorum

arkadaşlarında dediği gibi tabikide idm . yalnız bir uyarıda bulunayım programı kurduktan sonra , programı aç ve üstteki logolardan seçeneklere tıkla ve kullandığın tarayıcının işaretli olup olmadığına dikkat et , işaretli değilse işaretle .videoyu yürüt e tıklayınca sayfada otomatik indir...
  276. buroodriver

Hangi ISS'yi kullanıyorsunuz ?

iyiki "malesef ttnet" diyenlerden değilim . "iyiki uydunet" diyenlerdenim :)
  277. buroodriver

Pro Evolution Soccer Serisi Çöküşte

bence pes 2012 nin fifa 12 ile değil , 4 sene önceki sürümü olan pes 2008 ile yarışması lazım. tam bir rezalet bana göre
  278. buroodriver

Yurtdışından telefon getirenler dikkat!

kesinlikle katılıyorum . Türkiye'de iphone fiyatları böyle olduğu sürecede bu oran artacaktır
  279. buroodriver

Video Düzenleme Programı Önerisi

bilmem eskiden kullanıyordum pek sevmiyordum.şimdi nasıldır bilemem.CyberLink PowerDirector programını indirdim mesela şuan baya kullanışlı bir şeye benziyor :) artık zaman geçtikçe göreceğiz
  280. buroodriver

anlaşılan konuyu okumadan yazmışsın dostum :D yinede sağol
  281. buroodriver

teşekkürler , bunu bir deneyeyim bakalım :)
  282. buroodriver

Arkadaşlar merhabalar . Başlıkta da söylediğim gibi bana video düzenleme programı lazım.Öncelikle kullanımı zor olmayan , karmakarışık bir program olmazsa sevinirim. Sonuçta bu işte geçmişim yok , yani acemiyim :) Ayrıca bilindik tercih edilen programlar olursa sevinirim.Ayrıca böyle bir...
  283. buroodriver

Fiber fiyatları sizce ne olmalı?

fiber interneti verecek altyapı var sanki :( fiber olunca internet hiç kesilmeyecekmiymiş ! onuda söylemişler mi ?
  284. buroodriver

Lise Öğrencisi İçin Klasik Kitap Önerisi

şuana kadar 2 kişi önerdiğine göre demekki güzel kitap.Teşekkürler :)
  285. buroodriver

Ben yinede denemek isterim :) baktım olmuyor , klasikler sıkıyor dediğiniz gibi yaparım.peki var mı acaba bir öneriniz ? Klasiklerden .
  286. buroodriver

Arkadaşlar merhabalar. Seneye YGS sınavına gireceğim.Siz ,başlıkla ne alaka diye sormadan ben hemen söyleyeyim :) Malumunuz bu sene sınavda Türkçe'de bayağı uzun paragraflar geldi.Öğretmenimiz bu tip soruları zorlanmadan yapabilmemiz için tek çarenin okumak olduğunu söyledi ve okuduğumuz...
  287. buroodriver

Türk dizileri kadınları yoldan çıkarıyor

Türk dizileri , bana göre insanı televizyondan soğutan bir unsurdur.en azından bana göre öyle.
  288. buroodriver

Androidli telefon tavsiyesi

kardeşime samsung gio 5660 aldık memnunuz .hatta fiyatına göre süper diyebilirim.daha önce T20 kullandık. T20 ile karşılaştırmam ayıp olur :) T20 bunun eline su dökemez ;)
  289. buroodriver

Türkiye'deki İnternetin İçler Acısı Durumu

uydunet kullanıyorum Allah a şükür çok rahatım be usta . ttnette neredeyse kotalıya verdiğim parayı şimdi uydunette 5 mbps sınırsız a veriyorum hemde kesinti,kopma yaşamadan.tertemiz bir altyapı ile.Dedelerimizin 15-20 yıl önce çevirmeli telefonlarını takıp kullandıkları kablolar ile şuan...
  290. buroodriver

İnsan gözü sizce kaç megapikseldir?

17 cigapiksel var al bak buda videosu :) http://www.izlesene.com/video/17-gigapixel-foto/2097031
  291. buroodriver

Nokia 603 alınmalı mı?

youtubede incelemiştim bu telefonu .symbian olmasına rağmen gerçekten hoşuma gitti.bende tek eksiği kamerasında flash ışık olmaması.Onun dışında fiyatına göre süper bir cihaz diyebilirim.Tabi kullanım amacında önemli .Eğer yakınında Turkcell Tim veya kullanabileceğin bir mağaza varsa mutlaka dene.
  292. buroodriver

Modeme Bağlanamama Sorunu

hayır interneti sadece ben kullanıyorum switch yok yani.ayrıca modemi port1 den kullanıyorum
  293. buroodriver

malesef dostum resimdeki sayıların aynısını girdim bu sefer internet kökten gitti bende otomatik al yaptım
  294. buroodriver

Türkçeyi yutan ingilizce öğretmeni

bu video eski. bu adamın dil eğitim setini indirdim dayligth.şu kadarını söyleyeyim.bu adamın üzerine ingilizce hocası kesinlikle tanımam .
  295. buroodriver

yine aynı sayfa geliyor malesef :( nasıl hallederim peki
  296. buroodriver

ben direkt hepsini atayım belki lazım olur :) edit : http://46.197.48.1/ ile denedim tarayıcıdan yine olmadı aynı sayfa geliyor