Kulağım Çok Çınlıyor ve Hiç Geçmiyor

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
duyma kaybı yaşamaman sorun yok anlamına gelmez. ben dede duyma kaybı yok.

GassipGirl

Doçent
Reaksiyon puanı
5
[MENTION=258856]buroodriver[/MENTION]
çok geçmiş olsun umarım geçer sonuçları bize de bildir mutlaka

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
bunada şükür de olsun bitsin :)

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
bu arada bu yaşta gece klübüne alıyorlar mı yav? :p

forumstar

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bir gelisme varmi arkadasim @buroodriver ? ins düzelmistir, dedigim gibi bende de oluyor, yani herkesde olur kisa süreli 1-2 lük cinlama.

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
[MENTION=69204]forumstar[/MENTION] hastanede sabahtan beri sira bekliyorum
Dostum insallah bugun alirlar !!!

thesavarona

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Kulak çınlaması Kulakda duymayı sağlayan kulak kristallerinin oynaması sonucu oluyor ve tedavi edilmezse ilerisi felaket olabilir.

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
@topalsolucan hocam senin dediğin durduk yere başlayan kulak çınlamaları için bence.Benimkinin nedeni belli .

@thesavarona hocam bu bilgiyi nereden aldınız ne kadar güvenilir ?
@korpe

AYRICA DOSTLARIM BUGÜN DOKTORA GİTTİM . İŞİTME TESTİ YAPTI.TESTTE KULAĞIMA KULAKLIK TAKTILAR , ÖNCE SAĞ SONRA SOLA ÇEŞİTLİ SEVİYELERDE SES VERDİLER VE BENDE SESİ DUYUNCA ELİMDEKİ BUTONA BASTIM.TEST NORMAL ÇIKTI.TESTİ DOKTORA GÖTÜRDÜM . "GÖZÜN AYDIN , BENCE GEÇER DEDİ" ama o bence lafı beni sanki biraz tedirgin etti.O YÜZDEN BAŞKA BİR HASTANEYE RANDEVU DAHA ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.

DOKTORA , İNTERNETTEN BİRAZ ARAŞTIRDIM TEDAVİSİ FALANDA YOKMUŞ KORKUYORUM DEDİM.BENİ HAFİF AZARLAR ŞEKİLDE , NETTEN BAKIP KAFA YORMA ÖYLE .BENDE HASTA OLDUĞUMDA , BEN DOKTORUM BİLİRİM DEMEYİP O BRANŞTAKİ DOKTORA GİDİP MUAYENE OLUYORUM DEDİ.

Arkadaşlar doktorda bayağı yaşlıydı yani babam yaşında vardı (40-50 arası) yani tecrübeli biriydi anlaşılan.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
hocam kalın yazmısın uyarı almazsın umarim :) [MENTION=142713]thesavarona[/MENTION] dediği dogru yaz aylarinda genelde kulaktakı krıstaller yerınden oynar ve bu nedenle bas donmesi olur buna vertigo tanımı koyar cogu doktor ama bunlar kımısınde sureklı olur kımısın de aralıklarla yada bellı bir hafta süre zarfında olur =) relax ol derim yasına bakıpta kımseyi de yargılama kardesin testi makına yapar doktor yorumlar :)

bu arada ben saglık sekorundeyim senın gibi cok sayida arkadas var ama onlarin bas donmesi kulak cınlamasi aşırı sesten dolayi değil =)

gecen muhabbeti olduda annem anlatiyodu cocukken kardesimin kulagi agiriyormus zeytin yagi damlatmıslar 2 3 damla gecmiş sonra tekrarlamiş ozamanda annem kardesimin kulağina bir kac damla anne sütü damlatmiş ve gecmiş (kocakari isleri) ama bazen iyidir.

thesavarona

Doçent
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=258856]buroodriver[/MENTION] Kardeşim olayın aynısı bi yakınımın başına geldi ve Kristal oynaması ara ara oluyordu tabi geçmiyorda değil yani .Benim yakınım istanbul haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesi de halletdiler .

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
[MENTION=74929]korpe[/MENTION] , dostum öncelikle diğer yazım neden kalın oldu anlamadım ilk önce düzgündü şimdide düzeltemiyorum inş ceza yemem diğer mesajlarıma da bakarsak kalın yazı kullanan birisi değilim .

Konuya dönecek olursak bende Allah'a şükür şimdilik baş dönmesi ağrı vs. bir şey yok.ayrıca benim kulağımda ağrı yok olsa anne sütü yada zeytinyağı damlatırdım.Ayrıca doktora başvurmadan bir şey yapmam doğru değil pek :)
[MENTION=142713]thesavarona[/MENTION] Dostum bu hastane benim aklımdan geçti bu hastane gerçekten iyi mi . Bu hastaneye de bir görüneyim.Açıkcası Eyüp dev. Has. pek içimi açmadı ayrıca annemde bana önceden bu "Eyüp dev. has." sevmiyorum demişti.Annem iyi-kötü hastaneden anlar çünkü İstanbul ve Adana da gitmediği tek bir hastane bile yoktur :)

thesavarona

Doçent
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=258856]buroodriver[/MENTION] Kardeşim ben istanbul ümraniyede ikamet ediyorum.Çevremde çok iyi hastaneler ama hiç biri Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma hastanesi kadar olamaz .Ben kendimi bildim bileli burdayım ve burası işitme bölümüyle ün yapmış bi yer Avrupa yakasından akın ediyorlar Haydarpaşaya

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
tinnitus :(

hastalığımın adını 3 yıl sonra öğrendim. inşallah bari sen olmamışsındır.
[video=youtube;LATRxCBFzz4]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LATRxCBFzz4#![/video]

http://forum.memurlar.net/konu/856363/?page=2

burada da hastalıkdaşlarımızın yorumları var. allah yardımcımız olsun :(

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
bu konuya her girdiğimde kulak çınlamam su yüzüne çıkıyor ve 1 saat işkence ediyor. :p

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
@buroodriver Kardeşim ben istanbul ümraniyede ikamet ediyorum.Çevremde çok iyi hastaneler ama hiç biri Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma hastanesi kadar olamaz .Ben kendimi bildim bileli burdayım ve burası işitme bölümüyle ün yapmış bi yer Avrupa yakasından akın ediyorlar Haydarpaşaya
o kadar övdün ki son randevuyu ben kaptım :)

thesavarona

Doçent
Reaksiyon puanı
1
helal olsun :D bak memnun kalacaksın sonra Çiçek yollama boşuna :D

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
[MENTION=101833]topalsolucan[/MENTION] dostlarım sizden bir ricam var lütfen moral bozan şeyleri paylaşmayalım :) biliyorum amacınız asla kötü değil Allah razı olsun ama ben sağlık konusunda belki de dünyanın en takıntılı insanıyımdır.2 gündür sanki ölecekmişim gibi tir tir titriyorum.Yarın haydarpaşa num.has. gideceğim inşallah.Aslında annem en başta oraya git demişti ama anne sözü dinlememenin sonucu :)
[MENTION=142713]thesavarona[/MENTION] pozitif dileklerin için teşekkürler dostum.Umarım duan kabul olur , beni tanımasanda benim için dua et :)
[MENTION=74929]korpe[/MENTION] kocakarı işi olsun en az 1 kişinin işine bile yaradıysa kârdır :)

helal olsun :D bak memnun kalacaksın sonra Çiçek yollama boşuna :D
Memnun kalayım sana söz veriyorum yollayacağım çiçek :D

thesavarona

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Eyvallah saolsın Dostum Dualarım seninle inş iyi olursun ve bu rahatsızlıkla uğraşan kim varsa allah acil şifa versin.
Tamam yolla :D

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
@topalsolucan dostlarım sizden bir ricam var lütfen moral bozan şeyleri paylaşmayalım :) biliyorum amacınız asla kötü değil Allah razı olsun ama ben sağlık konusunda belki de dünyanın en takıntılı insanıyımdır.2 gündür sanki ölecekmişim gibi tir tir titriyorum.Yarın haydarpaşa num.has. gideceğim inşallah.Aslında annem en başta oraya git demişti ama anne sözü dinlememenin sonucu

dostum, olayın çok ciddi olduğunu bildiğim için, durumun moral bozulmasından çok öte bir durum olduğunu belirtiyorum sadece. verdiğim sitedeki yorumları okursan durumu daha iyi kavrarsın. buradaki iyimser yorumlara kapılıp moralini düzelmeye çalışmanın uzun vadede sana hiç bir faydası yok. daha önce de belirttiğim gibi damdan düşmüşün halinden damdan düşmüş anlar.

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
dostum, olayın çok ciddi olduğunu bildiğim için, durumun moral bozulmasından çok öte bir durum olduğunu belirtiyorum sadece. verdiğim sitedeki yorumları okursan durumu daha iyi kavrarsın. buradaki iyimser yorumlara kapılıp moralini düzelmeye çalışmanın uzun vadede sana hiç bir faydası yok. daha önce de belirttiğim gibi damdan düşmüşün halinden damdan düşmüş anlar.
evet dostum seni anlıyorum amacın kötü değil eyvallah ama dediğim gibi sonuçta kötü yorumları okuyunca işe de yaramıyor :)

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
vay bazı arkadaslar bana cok yakın =) hergün buralardan baya hasta geliyor:D

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Allah acil şifa versin. Şimdi senin kulaklar duymuyor mu ? Nasıl bir bara gittin sen hocam kulakları mahvetmişin : (