Telefonuma Bir Şeyler Yükleyince Işık Kapanıyor

Bu konuyu okuyanlar

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar merhabalar.İphone 3GS 16GB cihazım var. Telefonumda ışık kapanma sorunu var.Bu sorunu kısaca anlatayım.Telefon ışığı açıkken birden ışığı kapanıyor ancak ekrana dikkatlice bakınca olup biteni görmek mümkün.Yani dediğim gibi ışıklar gidiyor.Karanlık bir oda gibi düşünün ışıklar yok ama olup biten dikkatlice bakılınca görünüyor.

Şimdi bir şeye dikkat ettim.Telefona bir şey yükleyince bu sorun aşırı derecede tekrarlıyor , hatta kullanılmaz hale bile geliyor.Telefonun hafıza boşken yani içinde uygulama müzik​
vs. yokkende aynısı oluyor.Sorunun yazılımsal olacağını düşündüm , 10 gün önce restore ettim.Sonra 1 hafta sorunsuz kullandım ( bu 1 haftalık sürede sadece 2 defa tekrar etti sorun ve hafıza baya doluydu) Ancak son 3 gündür sorun tekrar etmeye devam etti bir restore daha çektim ancak yine devam etti.

Hafıza ile alakalı bir sorun olabilir mi , nasıl düzeltebilirim ? Maliyeti tahminen ne olur ?

şimdiden teşekkürler .​

--- Mesaj Güncellendi ---

Arkadaşlar yardım edecek olan var mı şuan telefonumu kapattım koydum kenara sizin yorumlarınıza göre davranacağım