Onur AİR Soygunu - Bilinçlenin !

buroodriver

Asistan
Konu karalama amaçlı değildir tamamen bilinçlendirme amaçlıdır.Başka böyle firmalar varsa yazın da bilelim arkadaşlar.Gına geldi artık böyle yüzsüzlerden.

3 mart sabahı uçağımız vardı. Her zaman 1,5 saat kala çıktığımız yoldan sabah ne olur ne olmaz deyip yaklaşık 2 saat kala çıktık. O gün de terör saldırısına denk geldik (bayrambaşa karakoluna) Eee haliyle metro seferleri de durdu. Bizim gibi binlerce insan hem işinden hem de uçuşundan oldu.

Uçuşa 35 dk kala bileti telefondan iptal ettirdim çünkü en fazla 30 dk kala işlem yapabilirsiniz.29 dk bile kaldı mı ne iptal ne değişiklik olur ne de içeri giriş yapabilirsiniz uçuş kökten yanar.En azından yarısını geri aldık ücretin.Keyfi veya ihmal sonucu bir geç kalma olmadığını firmaya belirttik. Ancak firma sürekli bozuk plak gibi aynı şeyleri tekrar ediyor. Ücreti iade etmiyor. Böyle bir durumda bile iade etmiyorsa bunlar kime ne zaman nasıl iade yapılıyor merak ettim (!)

Ayrıca terör saldırısı olmuş neden havaalanı aranıp uçuşlar yarım saat rötarlanmıyor ? bu yurtdışı uçuşu da olabilirdi belki de binlerce lirası bile yanan vardır...Ne lanet ne sistemsiz bir şehir.
 
Üst