İphone Anlayan Yardım Edebilir Mi ?

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Telefonda UltraSnow vb. gibi unlock programları var mı peki ?
hayır hocam yok sadece installous , removeBG,activator ve cydia var zaten masaüstünden arama yaptım dediğiniz programı yazdı sonuç yok yani telefonumda bu program yok

BEFEGA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
hayır hocam yok sadece installous , removeBG,activator ve cydia var zaten masaüstünden arama yaptım dediğiniz programı yazdı sonuç yok yani telefonumda bu program yok

Tamam o zaman telefonun Sim Kilitsiz olduğuna kanaat getirmiş olduk.

Önceki sayfada vermiş olduğum linkten 5.1'i indirip iTunes'tan Shift + Restore ile telefonu restore yapın.

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
cihazı restore etmeyi denermisin?
eğer sorun devam ederse ekranında veya boardda sorun vardır.

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Tamam o zaman telefonun Sim Kilitsiz olduğuna kanaat getirmiş olduk.

Önceki sayfada vermiş olduğum linkten 5.1'i indirip iTunes'tan Shift + Restore ile telefonu restore yapın.

peki hocam teşekkürler yardımınız için . 5.1 yerine 5.0.1 indirip shift+restore yapacağım , çünkü 3S cihazlarda 5.1 oyun oynarken falan çok kasıyormuş .

--- Mesaj Güncellendi ---

cihazı restore etmeyi denermisin?
eğer sorun devam ederse ekranında veya boardda sorun vardır.

evet restore etmeyi deneyeceğim . hocam "eğer sorun devam ederse ekranında veya boardda sorun vardır." demişsiniz . Eğer sorun buysa tamiratı masraflı mı ? Bilginiz var mı?

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
peki hocam teşekkürler yardımınız için . 5.1 yerine 5.0.1 indirip shift+restore yapacağım , çünkü 3S cihazlarda 5.1 oyun oynarken falan çok kasıyormuş .

--- Mesaj Güncellendi ---

merhaba

evet restore etmeyi deneyeceğim . hocam "eğer sorun devam ederse ekranında veya boardda sorun vardır." demişsiniz . Eğer sorun buysa tamiratı masraflı mı ? Bilginiz var mı?
tam beni bulmuşsun bende iphone teknik servis işini yapıyorum.
fazla fiyat çıkmaması lazım iyi birine götürürsen ince bir arızası vardır çözülür. fazla fiyat istememesi lazım.

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
tam beni bulmuşsun bende iphone teknik servis işini yapıyorum.
fazla fiyat çıkmaması lazım iyi birine götürürsen ince bir arızası vardır çözülür. fazla fiyat istememesi lazım.

tamam hocam ürüne önce yazılım atacağım eğer düzelmez ise sorun donanımsaldır doğru mu ? ayrıca size güzelinden bir pm atayım ben :)

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tamam hocam ürüne önce yazılım atacağım eğer düzelmez ise sorun donanımsaldır doğru mu ? ayrıca size güzelinden bir pm atayım ben :)
büyük ihtimal restore ettikden sonra aynı sorunu devam ettirirse donanımsaldır.
cihaz daha önce ellenmemişse %50 ekrandan olma ihtimali var

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
edit : arkadaşlar telefonu yaklaşık 1 hafta önce restore ettim . Ve ardından bir kaç tane öyle çok fazla büyük olmayan oyunlar attım ama jeilbreak kurmadım.sonra dün akşam yaklaşık 10-15 tane daha oyun attım . Dün akşam ve bu sabah hiçbir sorun yoktu ancak öğlen bu sorun yine tekrarladı.ışığı kapalı halde bütün oyunları sildim ve sorun arada bir tekrarlamak şartıyla düzeldi.(oyunların hepsi applestoreden yani virüssüz zaten jb yapmadım)

ayrıca bir önemli not daha geçmek isterim bu sorun bugün tekrarlamadan yaklaşık yarım saat önce telefonu düşürdüm ve yaklaşık 1 mt. sürüklendi ve telefon kendine zor geldi.

bir not daha geçmek isterim . dün bir tane oyun indirmiştim ve benim telefonu hafif kasıyordu ismi dream league .