İphone Sbsettings ve Activator Hakkında Sorularım Var

buroodriver

Asistan
Arkadaşlar merhabalar.3Gs cihazım var.Arkadaşlar şimdi ben bu cihazı aldığımda sbsettings arka plandaki uygulamaları tek tuş ile kapatıyorduk.Yani home tuşuna 2 defa basmaya gerek yoktu.Sb setting kurulu ama bunu bir türlü yapamadım nasıl yapacağım ? ( Cihazı geçenlerde restore ettim sonrada jb yaptım)

Az çok sorunumu anlamışsınızdır.Home tuşumun yavaş yavaş eskidiğini fark ediyorum o yüzden bunun kullanımını azaltmak istiyorum.

Bunun için Activatoru yapmışlar.Ancak nasıl kullanacağımı bilmiyorum.Şimdi " home " tuşuna hiç basmadan masaüstüne dönmek mümkün mü ? Bunu nasıl yaparım ? Cihazda şuan activator kurulu .

İllaki activator olacak diye bir şart yok yeter ki home tuşunu kullanımını azaltacak bir program olsun yeter :wink:

Yardımlarınızı bekliyorum , şimdiden teşekkürler .

SbSettings için bir tuş vardı Cydia'da Background Killer gibi bir şeydi tam hatırlamıyorum. Ben bu işi yapan başka bir şey kullandığım için net bir şey diyemem...

buroodriver

Asistan
hocam o kullandığınız yöntemi de söyleyebilirsiniz :) activator olması şart değil yeterki home tuşu kullanımını azaltan bir şey olsun yeter .

thepolice2

Doçent
iPhone içinde dahili olarak Home tuşunu kullanmak istemeyenler için bir özellik var. Ayarlar>Genel>Erişilebilirlik bölümünde AssistiveTouch diye bir özellik var. Özelliği açarsan ekrana beyaz bir yuvarlak ekleniyor. O yuvarlak Home tuşu işlevi görüyor. O şekilde kullanabilirsin.

buroodriver

Asistan
iPhone içinde dahili olarak Home tuşunu kullanmak istemeyenler için bir özellik var. Ayarlar>Genel>Erişilebilirlik bölümünde AssistiveTouch diye bir özellik var. Özelliği açarsan ekrana beyaz bir yuvarlak ekleniyor. O yuvarlak Home tuşu işlevi görüyor. O şekilde kullanabilirsin.
Evet bu özelliği uzun zamandır kullanıyorum teşekkürler.Çok sevdiğim bir özellik.Home tuşunu sadece ekran kilidini açerken kullanıyorum onun dışında hiçbir tuşu kullanmıyorum.Herkese öneririm.