İphone Sbsettings ve Activator Hakkında Sorularım Var

Bu konuyu okuyanlar

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar merhabalar.3Gs cihazım var.Arkadaşlar şimdi ben bu cihazı aldığımda sbsettings arka plandaki uygulamaları tek tuş ile kapatıyorduk.Yani home tuşuna 2 defa basmaya gerek yoktu.Sb setting kurulu ama bunu bir türlü yapamadım nasıl yapacağım ? ( Cihazı geçenlerde restore ettim sonrada jb yaptım)

Az çok sorunumu anlamışsınızdır.Home tuşumun yavaş yavaş eskidiğini fark ediyorum o yüzden bunun kullanımını azaltmak istiyorum.

Bunun için Activatoru yapmışlar.Ancak nasıl kullanacağımı bilmiyorum.Şimdi " home " tuşuna hiç basmadan masaüstüne dönmek mümkün mü ? Bunu nasıl yaparım ? Cihazda şuan activator kurulu .

İllaki activator olacak diye bir şart yok yeter ki home tuşunu kullanımını azaltacak bir program olsun yeter :wink:

Yardımlarınızı bekliyorum , şimdiden teşekkürler .

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
SbSettings için bir tuş vardı Cydia'da Background Killer gibi bir şeydi tam hatırlamıyorum. Ben bu işi yapan başka bir şey kullandığım için net bir şey diyemem...

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
hocam o kullandığınız yöntemi de söyleyebilirsiniz :) activator olması şart değil yeterki home tuşu kullanımını azaltan bir şey olsun yeter .

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
iPhone içinde dahili olarak Home tuşunu kullanmak istemeyenler için bir özellik var. Ayarlar>Genel>Erişilebilirlik bölümünde AssistiveTouch diye bir özellik var. Özelliği açarsan ekrana beyaz bir yuvarlak ekleniyor. O yuvarlak Home tuşu işlevi görüyor. O şekilde kullanabilirsin.

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
iPhone içinde dahili olarak Home tuşunu kullanmak istemeyenler için bir özellik var. Ayarlar>Genel>Erişilebilirlik bölümünde AssistiveTouch diye bir özellik var. Özelliği açarsan ekrana beyaz bir yuvarlak ekleniyor. O yuvarlak Home tuşu işlevi görüyor. O şekilde kullanabilirsin.
Evet bu özelliği uzun zamandır kullanıyorum teşekkürler.Çok sevdiğim bir özellik.Home tuşunu sadece ekran kilidini açerken kullanıyorum onun dışında hiçbir tuşu kullanmıyorum.Herkese öneririm.

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Ben home tuşunun özelliğini ve task switcher özelliğini activator ile bir gesture'a atadım daha rahat oluyor :)