Arama sonuçlarınız

1. Zxcvbm

Redmi note 9 pro mu yoksa mi note 10 lite mı ?

Nfc olması gerekli o yüzden diğer modelleri eledim ama kafamı karıştıran k30 ve serileride çıkacak. Hepsiburada indirimide var bende ama ya bekleyeceğim biraz ya da direkt alacağım. Teşekkürler öneriniz için
  2. Zxcvbm

Redmi note 9 pro mu yoksa mi note 10 lite mı ?

128 gb redmi note 9 pro mu yoksa 128 gb mi note 10 lite mı ? Hangisi alınır ve neden ?
  3. Zxcvbm

Polisiye Dizi Önerisi.

Bitmeyen dizi, arka sokaklar, polisiye olarak
  4. Zxcvbm

Depolama batarya şarjını etkilermi

Telefona yüklü uygulamalar, arka planda çalışan uygulamalar, internet bağlı oldukça çalışmasını sürdürenler olacak, yeni güncellemeler otomatik olacak böylelikle hafızaya ne kadar çok yüklenilir ise işlemci yorulmuş olacak, bataryanın bitme süresi daha hızlı olur böylelikle
  5. Zxcvbm

Karabasan dediğimiz şey aslında ne?

Karabasan değil o uyku apnesi ve epilepsiyi tetikler. Uyku sırasında inhibitör mekanizmaların etkinliğinin azalması nedeniyle, kortikal uyarılmışlık artmakta ve epileptik nöbetlerin ortaya çıkması kolaylaşmaktadır. Nöbetler özellikle NREM evre 1-2’de görülmektedir. Altta yatan herhangi bir...
  6. Zxcvbm

Huawei P30 Lite (24 MP / 64 GB) 1.800 TL

Dün onu yanlışlık yapıp yazmışlar sonrasında link’e baktığımda öyle bir fiyat yoktu. Bende görüp şaşırmıştım ama yanlışlık olmuş belli
  7. Zxcvbm

Hepsiburada'dan Xiaomi telefon almak

Rica ederim, şimdiden güle güle kullanın
  8. Zxcvbm

TRT spikeri Nilgün Balkaç canlı yayında bayıldı

Sıcak çarpması ve ardından epilepsi krizi gibi duruyor. Geçmiş olsun
  9. Zxcvbm

Hepsiburada'dan Xiaomi telefon almak

Eğer kvk garantili olursa daha iyi olur çünkü bu zaman’a kadar kvk garantili ürün aldığımda, garantiye gönderdiğimde bana sorun çıkarmayan firmaydı. Ayrıca ucuz olmasında ki sebep, hepsiburada öyle fazla kâr istemiyor, aracı çok fazla yok bu sebeple ucuz oluyor normalde o ürünlerin asıl satış...
  10. Zxcvbm

Apple logosu meyve olan bir şirkete dava açtı!

Bir ara samsungla arasında savaş vardı, yine buna benzer olay demek ki
  11. Zxcvbm

kulaklık önerisi

Kablosuz kulaklıklarda öyle sorun olabiliyor ses geç gitme durumu bu yüzden özelliklerini iyi araştırmak lazım ama konuşma falan yapıyorsanız, direkt kablolu almanız gerekli. Xiaomi, haylou falan onların sahte ürünleri çok olabiliyor. Tabi direkt iade edin derim öyle sorun yaşadıysanız ama...
  12. Zxcvbm

kulaklık önerisi

Bu kulaklığın sahtesi çok var piyasada, hemde birebir aynı ürettikleri bile oluyor anca ses kalitesinden anlaşılıyor
  13. Zxcvbm

Türkiye'nin Lider Forumu SDN Forum

Adı geçen o siteden bahsediyorsanız yazmaya takılan bir site ise onlar öyleyse ilk önce youtubeda konuşmayı çözsünler o zaman. Youtube sayfalarında bir ürün tanıtırken ne söylediklerini bile anlamıyorum, öyleyse kafaları pırıl pırıl onların :D
  14. Zxcvbm

kulaklık önerisi

Jbl marka kulaklık öneririm
  15. Zxcvbm

xiaomi redmi note 9s vs xiaomi redmi note 9 pro

Sorun yaşamak isteyen o şekilde alır telefonu
  16. Zxcvbm

Sevgili yakalanma

Normaldir, yaşınız küçük olduğundan bu durumu yaşamışsınızdır. Cep telefonuna “tel” demenizden anlaşılıyor. Aradan 1-2 ay geçtiğinde o kız’ı bile hatırlamazsınız
  17. Zxcvbm

Sokaktaki gürültüden ve gürültüyü yapanlardan bıktım!

Kamera ile onların görüntü ve seslerini kayıt edin, kimse kimseyi rahatsız etmek gibi bir durumu olmaz, bu çocuk olsada durumu değiştirmez. Bizde çocuk olduk ama böyle şeyler yapmadık “çocuktur ne olacak” cümlesini kullanmak zaten yapılmayacak temel olaylardan biridir. Her çocuk sokağın...
  18. Zxcvbm

Realme Fan Fest !

Boşuna denemeyin 2-3 saniyede stoklar hep bitiyor
  19. Zxcvbm

batarya ömrü uzatma

Batarya özelliği ile alakalı, bataryanızı araştırın eğer li-po pil ise eski nesil oluyor, li-ion ise yeni nesil ama artık bir çok üretici malzemeden kısmak için eski nesil batarya yani li-po kullanıyor. İphoneda denk geldiğiniz sorun ise siz orijinal şarj alet, orijinal kablo, orijinal batarya...
  20. Zxcvbm

Yeni telefon Şarj

Lityum polimer mi yoksa lityum iyon mu ona dikkat edin, polimer ise eski nesil pil oluyor, öylelikle nasıl şarj edileceği ortaya çıkar
  21. Zxcvbm

hepsi burada kargo sıkıntısı

Bu gün başka transfer merkezine geçer ve pazartesi işlemine devam eder. Ptt kargo yönünden sorun olmaz çünkü cimer ile bağlantılı oluyor, en ufak bir sorun olduğunda gereken yapılıyor. Sadece transfer merkezlerine gidecek, il teslim ise hızlı gelir ortalama 2-3 gün, uzak değilse ama ilçe...
  22. Zxcvbm

Hepsiburada ile ilgili sıkıntı yaşar mıyım

Hepsiburada kaynaklı sorun yaşamazsınız ama yaşayacağınız tek sorun, kargo firması kaynaklı olur ki bu çok oluyor, kargolardan olan sorunlar
  23. Zxcvbm

Evdeki yanlış ışık ve uykusuzluk

Migren sorunu ve ya ışığa hassasiyet var ise 5 tane ampül, insanı daha kötü yapar. Tek bir yerde toplu şekilde lamba olacağına odanın farklı yerlerine o 5 lambayı dağıtsanız, tavan spotu olabilir, tekli avize olabilir, tavana vuran ama yere bakan tarafı kapalı olan türde ürünler kullanılabilir...
  24. Zxcvbm

a101e gelen pirhana klavye mouse alınır mı

Alınmaz, sadece marka ekliyorlar, her hangi bir çin alışveriş sitelerine bakarsanız en ucuz ürünlerden olduğunu görmüş olursunuz. A101’de koşulsuz iade var, bir sorun ile karşılaşsanız direkt değiştirirler o yönü güzel ama aldığınız üründen idare edecek performans bile beklemeyin derim çünkü bu...
  25. Zxcvbm

Bilgisayarımda Virüs Mü Var?

O bilgisayarın format zamanı gelmiş
  26. Zxcvbm

sevgilim ve onunla hemcins olan arkadaşı ile

Konuda ne yapacağınız zaten belli anlattığınıza göre
  27. Zxcvbm

Nokia N8 açılmama sorunu

Oksitleme olmuş olabilir, ana kartı söküp, temizleyip akımlarını kontrol etmeniz gerekli, öylelikle çalışır mı, çalışmaz mı, sorun nerede daha iyi anlaşılır
  28. Zxcvbm

Arkadaşlar birinin başina böyle bir olay gelmiş bilgisi olan var mı

Karşılıklı hakaret etme, Türk Ceza Kanunu’nun 129. Maddesinin 3. fıkrasında düzenlenmiştir. Hakaret suçunda, iki tarafın karşılıklı olarak birbirlerine hakaret etmesi durumunda olayın şartlarına göre iki taraf veya biri hakkında hükmedilecek ceza üçte birine kadar indirilebilecek veya ceza...
  29. Zxcvbm

Arkadaşlar birinin başina böyle bir olay gelmiş bilgisi olan var mı

Küfür karşılıklı ise bu iki tarafın ceza alması ile sonuçlanır
  30. Zxcvbm

İnternet hızınız şuan kaç mbps?

O kadar hızlı ki, site bile error verdi, sunucu hatası diyordu sitede :D
  31. Zxcvbm

iPhone Dokunmatik Sorunu

Ekranı değiştirirseniz düzelir o sorun
  32. Zxcvbm

Deri bileklik önerir misiniz

Seri közcü tayfa o tür bileklikleri çok iyi bilir. Deri bileklik falan kullanmam.
  33. Zxcvbm

En çok karıştırılan iki İngilizce ifadenin farkı...

“Must be” konuyu okuyunca kulaklarımda çınladı. En çok, en fazla duyduğum. Sonuncusunu okuyunca direkt internet ile ilgili örnek verilmiş dedim
  34. Zxcvbm

Forumda Avukat Var Mı

Geçenlerde bende açtım bu tarz bir soru ama avukatlıkla ilgili soru sormak yerine araştırıp konuya ulaştım. Eğer kendi avukatınız var ise zaten direkt ona sorun en etkili bilgiyi ondan alırsını. Ayrıca yanlış bilgi verdiğini düşünüyorsanız, her avukatın uzanlık alanı vardır, başka bir avukat...
  35. Zxcvbm

İphone 7 plus ekranda siyah leke

Aynı sorun bende var, pilini değiştirdiğim yer, ekrana çok fazla sıcak hava tuttu, o bölümde yanmasına sebep oldu, ölü piksel yapıyor. Birde o bölüm fazla ısınıp, ekranı yakabiliyor, öylelikle yine ölü piksel oluyor
  36. Zxcvbm

N11 ‘de yurtdışından gelen ürünlerde sorun yaşanır mı ?

Teşekkür ederim. Süreç aynı yerden spariş eden tanıdığım kişi ilede aynı oldu, aynı gün spariş verdik aynı durumu yaşadı, yurt dışından gümrüğe geldi, geldiğinde aras kargo takip kodu hiç bir şekilde eklenmedi, yurt dışı kargo takibinde gümrük bölümüne geçince takip kodunda hep aynı yerdeydi...
  37. Zxcvbm

Dün aras kargo ile geldi, tek sorun yurtdışı kargo takipte gümrük bölümüne kadar her şey normal şekilde yazdı ama sorun buraya gelince başladı, takip kodu falan yoktu bende, dün direkt aras kargodan aradılar kargonuz var gelin alın dediler. Yurt dışından sorunsuz bir şekilde geliyor ama sorun...
  38. Zxcvbm

internet şifremi değiştiremiyorum

Bağlı olan cihaz varsa ondan bakabilirsiniz yine hiç bir cihaz bağlı değilse, ethernet kablosu ile bilgisayardan bağlanıp şifreyi bulursunuz
  39. Zxcvbm

Polisler Görevden Uzaklaştırıldı.

Maskeyi cezadan sonra takmış, eğer “çenesinin altında maske var ona rağmen ceza kesilmiş” diye bir düşünceniz var ise kolluk görevlileri bu fark edilen şahış’a maske takılıp sosyal mesafe kuralına uyup işlem yapılır hatta örneği; Bu videoda açıkça belli ki, polis öyle bir müdahele ettiği an...
  40. Zxcvbm

Kapıda ödeme ve kontrol

Eğer instagram ve ya bilinmedik yerden alışveriş yaptıysanız o siteyi araştırın ama direkt instagramdan yaptıysanız, sorun yaşama derdiniz olabilir
  41. Zxcvbm

Yurtdışından bilgisayar toplattırmak

Gümrük görevlileri bir günde milyonlarca paketle uğraşan insan, böyle bir mantığı anlamama gibi durumu olmaz. Hem olayın iç yüzü anlaşırsa, ortaya çıkar ise onu yapan kişiler kim oluyorsa haklarında yasal işlem başlatılır, böyle olaylar büyük suç o yüzden Gelecek ürünün sayısı vardır bunlar çok...
  42. Zxcvbm

2,3,4 Kamera ne işe yarıyor?

Gibi, ana kamerayı kapatsanız o zaman görüntü ulaşmaz hepsinin görevi farklıda o yüzden
  43. Zxcvbm

2,3,4 Kamera ne işe yarıyor?

Hepsinin farklı görevi var o yüzden, bu kadar kamera oluyor
  44. Zxcvbm

Apple Store fiyatları?!

Vergilendirme yüzünden öyle oluyor, kablonun geliş fiyatı öyle değil ama üzerine vergi eklenince öyle oluyor çünkü ülkeye giriş fiyatı, toplu satın alındığından normalde ülkemize gelen fiyat amerika fiyatından bile düşük ama sorun olan yönü vergilendirme bölümü
  45. Zxcvbm

Kapıda ödeme ve kontrol

Spariş ettiğiniz ürüne bağlı bu, eğer kişisel, kişiye özel ürün ise iade almıyorlar sadece sizin için ürettik bunu derler. Elektronik ürünse, gelen kargo paketi patlak, hasarlıysa direkt kabul etmeden iade edin, bilindik firmaysa zaten 14 gün içinde parayı size geri yollar. Siz hasarlı ürün...
  46. Zxcvbm

Şarj kablom gitti (Resimli)

Lisanslı uygun fiyata, bilindik markaların kabloları var o kablodan artık bir şey beklenmez
  47. Zxcvbm

Kapıda ödeme ve kontrol

Parayı vermeden kargoyu vermezler. Kargoyu verince, bir sorun var ise kargocuya tutanak tutmasını söylersiniz sonrasında geldiğiniz firmaya geri iade edilip, paranın gelmesini beklersiniz
  48. Zxcvbm

Casper'ın son telefonu Via X20 satışta !

Böyle bir cihazı konuşma gereği bile duymam. Seneler önce ki işlemci kullanılmış.
  49. Zxcvbm

iPhone Hızlı Şarj Hakkında

Telefonun lightning girişi tozdan, kirden dolayı zamanla tutarsız çalışmasına sebep oluyor. Birde kullandığınız kablo zaman ile verimliliği azalıyor
  50. Zxcvbm

Neden Mini Etek Giyilir?

İsteyen istediğini giyebilir, kimsenin karışma ve sorgulama gibi bir olayı olamaz, aynı mantıkla soruyu açan kişinin giydiği eleştirilmeyeceğine göre, soruyu açan kişide eleştirme yetiki bulunmaz.
  51. Zxcvbm

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

Tuttmadı 40 dakika ile çünkü 10 dakika sonra uyurum. Altta ki yeni uyandı
  52. Zxcvbm

Aşçılık hakkında

Eğer otelde iş düşünürseniz, geceniz gündüzünüz birbirine karışacak olur. Fazla vardiya yaptırırlar, haftanın bir günü tatil olsa bile akşamına işe çağırabilirler, genelde psikolojik sorunları oluyor bu meslekte insanların, baş aşçı kendisini aşırı üst sanar, havalanır. Mutfak bölümünde...
  53. Zxcvbm

CRUİSE gemilerinde çalışmak

İnternetten çok fazla iş çıkmaz onun ile ilgili çünkü o mesleği bitirmişler bile uzun süreler sonra iş buluyor gemide. Eğer internette ayda şu kadar maaş var gelin gemide çalışın başlıklı ilan bulursan, itibar etme, onun ile ilgili dolandırıcılar var bu yüzden. Fazlasıyla haberlerde çıktı...
  54. Zxcvbm

Şu anda böyle durum;
  55. Zxcvbm

iPhone 12 nin çıkmasını bekliyim yoksa iPhone 11 mi alıyım

Yeni modeli derim, hem 10-11 eylül gibi yeni iphone tanıtılır
  56. Zxcvbm

Bugün elinize 10 bin ₺ geçse ne yapardınız ?

Harcanacak başka bir yer çıkar çünkü yakında mahkeme var, avukat masrafları derken zaten ondan daha fazla gidecek. Tabi gitsede tazminat var, geri dönüşü olarak. Eğer başka bir olay yoksa, elde o ham 10 bin ile gidip 24 ayar gram altın alıp, 3-4 ay bekleyip kâr ederdim
  57. Zxcvbm

Sitede neden falaka trollüğü yapan üye var ?

3 sene kızlarsoruyorda yönetici bölümünde görev almıştım, bu yüzden ezberlemiştim o üyeyi 1597878722 Eski sevgilimle ilk tanıştığım yerdi o site, aynı profili ortak kullanıyorduk orada, site ilk moderatör bölümünde olmanızı istiyoruz diye teklif etmişti, devamında şikayet ve başarı oranlarını...
  58. Zxcvbm

Huwai p smart 2019 xaimi not 8 gecmelimi

Alınmaz artık, onun yerine redmi note 9 pro seçseniz daha iyi olur
  59. Zxcvbm

nerem yaralansa iz kalıyor?

Kan dolaşımında sorun var ama detaylı kan testi yaptırmanız, kan değerlerine baktırmanız gerekli
  60. Zxcvbm

Göz kararması

Göz ile bir sorun yok anlattığınıza göre, sizin direkt beyin doktoruna gitmeniz gerekli
  61. Zxcvbm

Merakla beklediğimiz 5G teknoloji aslında düşmanımız mı?

İki taraf var 5g gelsin diye kendini parçalayan taraf, bir diğeri gelmesin diye kendisini parçalayan taraf. Eninde sonunda 5g gelecek, gelmeme gibi durumu olmayacak. Konuyu dna bozulması yönünden ele alırsak evet kötü yanı bu, hatta acı gerçeği, keşke böyle bir şey olmasa ama bu teknolojininden...
  62. Zxcvbm

Asus anakart ve ekran kartlarında Hepsiburada %15 ek indirim

Bitly ile para kazanmak Evet Bitly’nin önemli farklarından birisi de para kazandırması. Bitly ile kısalttığınız linklerden tıklama esasına göre para kazanabiliyorsunuz. Yani insanlara ne kadar çok tıklatırsanız, o kadar çok para kazanıyorsunuz.
  63. Zxcvbm

Fiyat karşılaştırması yaptıkları bile oluyor, ayrıca siz ürünleri fazla parça olarak getireceğinizden gümrük bunu saniyesinde anlar, görevliler gerekeni yapar
  64. Zxcvbm

Kaç Yaşında Ehliyet Aldınız

21 ama motorsiklet ehliyetide alacaktım, motorsiklet kazası yaptığımdan ailem izin vermemişti
  65. Zxcvbm

Hukuk bilgisi olan var mı ? İş mahkemesi hakkında

Sitede hukuk ile ilgili bir bölüm bulamadım, bulsam ilgili bölüme açacaktım ama yok. Öncelikle konuyu anlatayım ; Şahış sağlık sorunlarından dolayı işten çıkmak istiyor, iki senedir çalıştığı için firmadan tazminat talebinde bulunuyor. Firma korona sebebiyle işten çıkaramayız anca siz istifa...
  66. Zxcvbm

Youtuber ve yayıncı nasıl olabilirim.

Olma boşver, 2. Enes pıtır olmasın.
  67. Zxcvbm

Her akşam boğazım ağrıyor

Akşamları bu saatlerde vücudun dinlenme, uyuma saati o yüzden, beden artık “uyu” der bundan dolayı. Eğer geç saatlere kadar uyanık durmaya devam edilir ise o ağrılar artar. Birde tat duyusunda sorun varsa, korona olabilme ihtimalide var
  68. Zxcvbm

Xiaomi redmi note 9 hızlı şarj olmuyor nasıl düzelir?

Kablonuz ve şarj aletiniz kutudan çıkanlarıysa buna rağmen hızlı şarj olmuyorsa ya arka planda zorlayan uygulama vardır ve şarj anında yoğun kullanım oluyordur, bu yüzden olabilir
  69. Zxcvbm

Torku Noon kolayı nerede bulurum

Bulursunuz biraz araştırsanız ama rengi direkt soğuk çay gibi
  70. Zxcvbm

Sizce iOS ekosistemi gittikçe Android özelliklerine mi bürünüyor?

Kullanıcıların istekleri o yönde oluyordur, appleda bu şekilde düzenleme yapıyordur ama 11-12-13 sürümlerinde öyle büyük değişiklikler olmadı, bir birinin kopyası gibi oldu
  71. Zxcvbm

IPhone SE performansı 11.4'ten sonra neredeyse yarı yarıya azaldı!

Yeni güncellemeler ile apple eskiyen cihazların performansını bilinçli olarak düşürür bu yüzden
  72. Zxcvbm

ses arızası

Sorununuz donanımsal bir arıza olarak görünüyor, tamir edilmesi gerek onun Telefonda bir sorun yok ilk söylediğinizde ben bile şüpheye düştüm o yüzden ama bahsettiğiniz yerde zaten tek hoparlör var, bir diğeri ahize bölümünde. Telefonla konuşurken ses yüksek geliyordur altından, hoparlörü...
  73. Zxcvbm

Facebook kullanan var mı ? ?

Hayır, kullanmıyorum
  74. Zxcvbm

Saat-Bilgisayar Arasında Kaldım Öneri İstiyorum

Bilgisayar derim
  75. Zxcvbm

Twitter kullanıyor musunuz?

Kullanmıyorum, bundan sonrada zaten hiç kullanmam daha geçen gün internette bir şey araştırırken eski sevgilimin profiline denk geldim, kullanacağımı düşünmüyorum twitter’ı
  76. Zxcvbm

McAfee nasıldır?

Fazla kasıyor bilgisayarı bana göre, olup olmadık anda uyarı veriyor ama virüs koruma programlarının bence zaten faydası yok
  77. Zxcvbm

Kombi Kırmızı ışık ve Yükselen Bar İbresi

Borular tıkanmış olabilir ama açtığınız bölüm yanlış.
  78. Zxcvbm

Ne insanlar var

Bana normal geldi, hem gereken cevabı vermişsiniz iyi olmuş bu. Bana en garip gelen dün markete gittiğimde adam et ürünlerini seçerken önünde, maskeyi ağzına takacağına, alnına takmıştı. Görevli uyarınca düzeltti maskeyi
  79. Zxcvbm

Vites geçişleri ve vites değiştirme

Arabanın motorunun sesini dinleyin ilk zamanlar devir saatinden anlamayabilirsiniz, arabanın motor sesine göre gaz ve debriyajı ayarlamanız gerekli
  80. Zxcvbm

Sakalım ne zaman çıkar

22 yaşında çıkmaya başladı bende bile, zaman ile normal çıkmaya başlıyor. Sarımsak sürün falan derlerde yapmayın, yapanları tanıyorum maymuna döndü
  81. Zxcvbm

Ne Yapabiliriz Acaba?

Elinizde bununla ilgili kanıtlar olması gerekli daha sonrasında cimer’e başvuru yapılacak, konu aile, çalışma ve sosyal hizmetler bakanlığına iletilir, tabi bağlı olan valilikte bakar bu konuya ama dediğim gibi bunun kanıtları olması lazım direkt
  82. Zxcvbm

Mısır'da "TikTok kızlarına" hapis şoku

Sadece bir haberin açığa kavuşması ile mutlu olmazsınız ama bu haberi zaten araştırma gereğide duymam, teşekkürler :D Ha ha
  83. Zxcvbm

Şampuan

Erkek tipi saçta en büyük sorun kepek olayı, sonrasında saç dökülmesi, eğer şampuanınızdan memnunsanız, sorun çıkarmıyor ise başka markaya geçmeyin yoksa direkt kepek olabilir ve saç dökülmeside olabilir
  84. Zxcvbm

En sevdiğim Uygulamalar ve 'EN'lerim

1. Arama bölümü 2. Kamera 3. Safari tarayıcı Bunların haricinde pek uygulama kurmuyorum, telefonumda oyun bile yok. Tuğla, 3310 niyetine kullanıyorum telefonu ben
  85. Zxcvbm

Satıcı hala cevap vermiyor

Korona falan derken aksaklıklar oldu ama ürününüz gelir elinize bence
  86. Zxcvbm

A51 ve A71 Kullancılarına Android 13 Müjdesi!

Aynen, ilk sürüm ve sonra ikinci sürümler toplamda ana sürümle üç oluyor ama 4 olduysa iphone’un 5s’e yaptığı ekstra gibi oluyor
  87. Zxcvbm

A51 ve A71 Kullancılarına Android 13 Müjdesi!

İyi bir şey böyle olması çünkü samsung normalde 3 yeni sürüm veriyor güncelleme olarak
  88. Zxcvbm

An itibari ile tahmini teslim tarihi 17-19 arası olmasına rağmen aras kargo takip kodu bile çıkmadı, ayın 13’ünden beri işlem devam etmiyor
  89. Zxcvbm

Ekran kartı ile ilgili olan açıklama yapıldı ama benim aklıma takılan bu eklenen linkin forum kurallarında yasak olup, hatta içeriğinde böyle yazmasına rağmen; 7-) Kazanç elde etmek amaçlı kısaltılmış linklerin kullanılması yasaktır. ( Link.TL vb.) Bit.ly olarak eklenmiş link. Hatta kural...
  90. Zxcvbm

Koronavirüs yeniden mutasyona uğradı! Korkunç gelişme!

Konu ile ilgisiz yazanları en sonunda direkt şikayet edeceğim, konu “korona” konuyla ilgili cümlesi bulunmuyor ama saçmalıyor. Başlık virus ile ilgili, ilk önce başlığı ve içeriği okuyup daha sonra onunla alakalı açıklama yapmanız lazım, üye ve üyelerin ne yazdığıyla direkt konuyu farklı yere...
  91. Zxcvbm

Iphone XR ahizedeki hoparlör sorunu

Cızırtısının sebebi patlak olduğunu belli ediyor öylelikle
  92. Zxcvbm

Koronavirüs yeniden mutasyona uğradı! Korkunç gelişme!

Aşı bulunsa bile bunun için çözüm olmayacak artık hatta tekrar mutasyona uğrayıp daha kötüsü bile olabilir. Markete gittiğimde ürün seçerken en sonunda ayağımla alacağım, halen ekmek alırken bile ekmeği avuçlayan dedeler, nineler var :D
  93. Zxcvbm

Papara Kart / Alınır mı? / Rakiplerinden ne gibi ayrıcalıkları var?

Almayı düşünmüştüm ama almaya gerek bile duymadım çünkü indirim limitleri %5-%10 gibi dese bile istediğiniz kadar fiyatı olsada o indirim limitine karşı belirledikleri bir rakam var onun üzerine daha fazla indirim ve geri ödeme ücreti olmuyor, böylelikle zaten gerek yok dedim. Hem şu anda bonus...
  94. Zxcvbm

P30 pro ekran hatası ?

Eğer bir ekranda durup, başka bir ekranın görüntüsü ekranda kalıyor ise bu ghost screen olarak geçer
  95. Zxcvbm

P30 pro ekran hatası ?

Öyle bir şey yazmıyor, tekrar bak istersen Çok kullanıp, ekranda silik yazıların olma sebebi burn-in oluyor bu lg’de çıktı ilk olarak
  96. Zxcvbm

Sizce Tesla yakında TR pazarına girebilir mi?

Ondan önce hyundai eklenecek gibi çünkü daha test aşamalarında bin küsür km gitti tek şarj ile hyundai. Gelmez gibi bence tesla
  97. Zxcvbm

P30 pro ekran hatası ?

Bir şey yazmıyor ki, sadece alt barlar ve klavye var bunda
  98. Zxcvbm

Maksimum 2500 tl telefon önerirmisiniz

Eğer resmi Türkiye garantili alırsanız bir sorun yaşamazsınız
  99. Zxcvbm

süperbox sınırsıza yükseltmek

Kotalı paket yetmez çünkü 4.5g hızında kotalı paket tabi ki çabuk dolar, önceden tamamen sınırsız kule tipi huawei modemlerin olduğu paket vardı ama o kaldırıldı. Superbox kullanıyorum çünkü sabit internet lazım değil bana, kullanıcı ile ilgili oluyor, kullanıp kullanmaması ama bana göre artısı var
  100. Zxcvbm

Maksimum 2500 tl telefon önerirmisiniz

Redmi note 8 diyeceğim ama biraz daha ekleyip pro modelini alın derim
  101. Zxcvbm

Ne dediğinizi ne açıkladığınızı hiç anlamadım
  102. Zxcvbm

Telefonumu sevmiyorum

Fotoğraf ve video çok yüklediyse hafızada en fazla yer kaplayan onlar oluyor, ios hesabınızda ki fotoğrafları, videoları yedekleme yapıp, fabrika ayarına döndürün daha iyi olacaktır. Güncelleme ve fotoğraf-video ile hafıza daha hızlı küçülüyor
  103. Zxcvbm

Ayrıca modem olarak zte ise onu değiştirin, çok sorunlu bir modem. Onun yerine huawei isteyin
  104. Zxcvbm

20 Bin TL'nin altında satılan 11 otomobil!

Onların 20 bine 4 tekeri alınıyor artık bu duruma geldi.
  105. Zxcvbm

Korkuuuu filmi

Korku seansı serileri tabi ki
  106. Zxcvbm

Teşekkürler
  107. Zxcvbm

P30 pro ekran hatası ?

Başka bir telefon ile çekme şansınız var ise görsel ekleyiniz o zaman sonuç etkili olur
  108. Zxcvbm

Yatırım Yapıyormusunuz ? Hangi Yatırım Türünü Tercih Ediyorsunuz ?

Altın ama sanal altın, bankadan falan kullanmıyorum çünkü banka faiz alıyor ondan
  109. Zxcvbm

forumda mesaj yazinca,cevap yazinca ve bildirim kismina girince bu yaziyor.

Sayfanın hata vermesi, sunucunun çevrim dışı olması. Bakmadım ama internette site geçmişinden ulaşılıyor bu bilgilere. O günlerini bilmiyorum ama bahsettiğiniz siteyi kullanılmaz hale getirme durumu
  110. Zxcvbm

Yeni hesap açmayı düşünmüyorum ama deneyen kişiler söyler bence :D
  111. Zxcvbm

Tarihte bir iki kez olmaz, ddos saldırısı her an hatta her gün olur, yeter ki siteye uyuz olan birisi olsun. Göz önünde olan her siteye yaparlar bunu :D
  112. Zxcvbm

Sizce altın için 1 yıl ideal mi ?

1-2 günlük düşüş oldu asıl bu hafta çarşamba günü en yüksek fiyatına ulaşacak altın ve cuma günü fiyatı sabitlenecek. Ayrıca internetten boşuna fiyat takip etmeyin, hiç bir kuyumcu o fiyata satmaz altını hep daha yüksek olur. Sanal altında internette bakılan fiyatlarda olmaz, eğer 24 ayar gram...
  113. Zxcvbm

Sizce altın için 1 yıl ideal mi ?

Hem kendim stok yaptım 22 ayar ve 24 ayar olmak üzere hemde, çevreme 24 ayar aldırdım geçen ani düşüş olunca fiyatı azda olsun düştü, çarşamba günü altın en yüksek seviyeye gelecek bu hafta
  114. Zxcvbm

Aklıma saldırı geliyor benim çünkü o derece donmasını bu da sebebi olabilir, siteye saldırı yapıyorlarsa direkt donma, kasma olur sitede
  115. Zxcvbm

kasma anında cızırtılı bir ses

Fan sürtüyor olabilir
  116. Zxcvbm

Site ile ilgili o sorun, bazen arada sayfa donuyor açılmıyor
  117. Zxcvbm

Şuanda ne hayali kuruyorsunuz?

Kız arkadaşım horlayarak uyuyor sence bu ortamda hayal kurulur mu :D Bir hayal falan kurmuyorum
  118. Zxcvbm

Bir üst pakete geçersiniz superboxta ve ona cayma bedeli ödemiyorsunuz
  119. Zxcvbm

Hangi internet sağlayıcısını seçmeliyim?

Sabit değilseniz superbox ama sabitseniz turknet daha iyi sabit internette
  120. Zxcvbm

En utanc verici anilariniz?

Sarhoş olup üst geçitten arabalara domates atmıştım :D Ha ha
  121. Zxcvbm

Daha bu gün 150 tl üzeri 30 lira indirim verdiler ama bunu kapsıyor mu bilmiyorum Edit: denedim ama bende kendimde olan hediye çekimi seçiyor direkt :D
  122. Zxcvbm

Evlilik

Gelinin anne ya da babası olmaz ise çeyiz yardımı oluyor
  123. Zxcvbm

Bu kelimlerin türkçe karşılığı ne olmalı?

maintenar bu fıransızca
  124. Zxcvbm

Dolar ve Eurodaki artış sürer mi?

Düşüşe geçer yakında çünkü amerika zaten virüsle uğraşıyor
  125. Zxcvbm

Ben olsam niye bunu açıklayayım :D 1597681553 Önceden o siteye üye olduğumda garip gelmişti o tür ama baktım burada bile varmış :D
  126. Zxcvbm

Bunu yapan üye zaten kızlarsoruyorda ki üye, saatlik hesap açıp-kapatır, tabi siz onu yeni gördüğünüz için garip geliyor :D Önceden o sitedeyken tanımayan yoktu onu, 1xperlik ve ya gizli üyeliklerle aynı soruyu sorardı bıkmadan, sıkılmadan :D
  127. Zxcvbm

Antalya neden bu kadar sıcak ?

Adanadan bize ne o zaman :D
  128. Zxcvbm

Nem ile birleşince hissedilen sıcaklık artıyor birde nem olduğundan dolayı gündüz binalar sıcaklığı depoluyor, akşam binaların sıcaklığı geliyor öylelikle gece bile serin olmuyor
  129. Zxcvbm

Cuma günü adanada yağmur var olarak görünüyor hava durumunda ama antalyada yüksek sıcaklık olarak var görünüyor cuma günüde
  130. Zxcvbm

Merkezdeyim burada 6 ay yağmur yağmıyor :D 1597657922 Adanadan daha sıcaklar oluyor burada ama güneşe ateş eden olmaz :D
  131. Zxcvbm

Eksi verme özelliği neden bulunmuyor?

Eleştirmiyorum ki sadece fikir, başka sitelerden biliyorum bu yüzden aklıma geldi. Aslında bana göre güzel ama herkesin fikrini almak gerekli bu konu hakkında
  132. Zxcvbm

Güneşle yan yana herhalde, hava yanıyor, birazdan dışarı çıkacağım ama erimekten korkar oldum :D
  133. Zxcvbm

Olsun, her yazılan beğenilecek diyede bir kural olmaz ki, herkesin illa ki beğenmediği yazıda olur :D Yazdıklarımın beğenilmesi ve ya beğenilmemesinden etkilenmem ben ama böylede olursa daha güzel olur :D 1597650066 Beğen bölümü var, öyleyse niye “beğen” var sadece “beğenme” bölümü olmayınca...
  134. Zxcvbm

SDN Forum 5.000.000 Mesaj Çekilişi

Katılmıyorum, 25 lira için uğraşmama değmez. Attığın taş ürküttüğün kurbağaya değmez sözü aklıma geldi direkt. Ha ha :D
  135. Zxcvbm

Bana uygun iş?

Malesef yaşı küçük olduğundan savunması zor olur sokakta
  136. Zxcvbm

S10 Plus Hala Alınır Mı ?

Eğer sizin isteklerinizi karşılayan bir telefon ise alınır o model
  137. Zxcvbm

Beğenilmeyen yazılar olabilir, sadece beğenme odaklı olması yerine, yazılan mesajlarda eksi özelliğide bulunması gerekli
  138. Zxcvbm

Bana uygun iş?

Komilik ve ya garsonluk geldi aklıma çünkü oradan devamını getirip aşçı bile olabilirsiniz. Ayrıca başınız sağolsun. Su satmayı sizin yaşınızda ki bireylere önermem, sokak sonuçta başınıza büyük sorunlar gelebilir, kendinizi savunmanız zor olur, bu yüzden tehlikeli o sizin için
  139. Zxcvbm

17 Ağustos Depremi: 1999 ve sonrasında neler yaşandı, kaç kişi hayatını kaybetti?

Gölcük bir anda sular altında kalmıştı, o tarihte avcılardaydım ve depremi fazlası ile hissetmiştim. Önümüzde ki bina 5 saniye içinde yıkılıp toz bulutuna dönmüştü. İletişim kesilmişti, elektrik, su hiç birisi yoktu. Önümüzde ki yıkılan bina yıllar sonra topraktan alan olup, araba galerisine...
  140. Zxcvbm

500 TL Gece Görüşlü Go Pro Tavsiyesi

Konuşmada bir sorun bulunmuyor ama konu ile ilgisiz yazılar yazılmaz. Ayrıca konu ile benzer içerik tavsiyesinde bulunulsa bile, sitede “benzer tavsiyede bulunulmaz bu yasak” diyen kimse olmaz, sadece siz böyle bir konu ortaya attınız. Konu ile tavsiyenizi verirsiniz, vermiyorsanız boş yere bu...
  141. Zxcvbm

Gümrükte onları bulacakları için, vergileride yüksek çıkacağından öyle bir şey olmaz hem gümrüğe gelen paketler x-ray cihazından geçiyor, paketin içinde üzerinde yazandan alakasız bir ürün olursa, paketi açma yetkileri var yetkililerin
  142. Zxcvbm

Senin yazdığından bana ne, sana bir şey söyleyen olmadı ki hem
  143. Zxcvbm

en sevdiginiz film

Geleceğe dönüş serileri
  144. Zxcvbm

İphone 6 alınır mı

Güncelleme desteği kesilecek model zaten alınmaz, başka modellere yönelmeniz gerekli
  145. Zxcvbm

Kendi mesajını mı kast ettin ?
  146. Zxcvbm

iphone 6s mi iphone se 2016 mı

Bu yıl son güncellemesini alacak o telefonlar, oyun için o modellere değil daha yeni modellere yönelmeniz gerekli
  147. Zxcvbm

Gece çekimleri sadece gece görüşlü, kızıl ötesi led ışıklı kameralarda siyah-beyaz olarak ayarlanır, herhangi bir normal kameraya ışık desteği sunmaz iseniz gece çekiminde kumlanma olur ve netlik sağlanmaz. Satın alacağınız kamera ışık ile desteklemiş olacaksınız
  148. Zxcvbm

Göz Altı Torbaları Nasıl Geçer ?

Gratis, watsons, rossman o tarz yerler’e çalışanlara sorun yardımcı olurlar, hem ürünü kullansanız bile, beğenmezseniz gratiste koşulsuz iade var
  149. Zxcvbm

Shifdelete'ye yakışmayan hareket ! (İstanbul Bilişim)

İstanbulbilişim konusu netleşti ama sırada senkar.net var internette en ucuz telefon olarak satıyorlar tabi satın alanlar ya ürünlerini alamıyor ya da paralarını
  150. Zxcvbm

Neden blackberyi seviyorum? Benim gibi seven var mı?

Güzeldi ona özel internet paketleri bile vardı. Malzeme kalitesi iyi olurdu ama devamını getirmediler
  151. Zxcvbm

GM'den bu sefer de GM 20 ve GM 20 Pro Bombası !

Güzel ama bana göre tek eksi yönü nfc olmaması çünkü temassız işlem kullandığım çok oluyor, bu pandemi döneminde en çok kullandığım durumlardan birisi oldu
  152. Zxcvbm

hiç falakaya yatırıldınızmı

Bunu kızlarsoruyordan tanıyorum, oradada bu konunun trollüğünü yapıyordu. Her iki üç güne bir hesap açıp, özelden herkese yazardı. Falaka seven kişiydi kızlarsoruyorda ama sadece anlatılmasını sever. Demek ki forum sitelerine kadar açılmış :D
  153. Zxcvbm

Kıza nasıl yürüyebilirim ?

Yazmak yerine, arayıp söyleyin bir konu açın ve devamı gelir hatta yüz yüze geliyorsanız bu daha etkili olur
  154. Zxcvbm

Telefonu 3 gün kullandım sim kartıda takılı halde iade kabul ederler mi?

Eğer mağazadan aldıysanız, görüpte kendiniz seçip aldıysanız değişim ve iade zor hatta firmadan firmaya değişir. Ürün sorunlu ise değişim ve iade olur mağazadan alınınca. Mesafeli satış ile internetten alınan ürün ise 14 gün içinden, koşul, şart belirtmeden iade edilir firmaya
  155. Zxcvbm

Sadece tek bir haberden dolayı kesin kanıya varılır mı peki ? Olayların detayı vardır, araştırılmadan tek bir haber kaynağı hiç bir zaman kesin sonucu göstermez.
  156. Zxcvbm

Ne kadar hile var sizce ?

Hile çok fazla oluyor online oyunlarda
  157. Zxcvbm

Olayın tam ne olduğunu bilmiyoruz ama internet fenomeni olup, sırf para uğruna her tür reklamı yapan kişiler var. Olayın aslı ne olduğunu bilmeden, başka bir şeyde çıkabilir
  158. Zxcvbm

Üreticiler isyan etti: 4 kilo domates satıp 1 barçak çay içebiliyoruz

Yakında yol kenarlarına sinirlenip döker çiftçiler yine, ihtiyaç sahiplerine dağıt desen dağıtmazlar, ucuza satmayı kabul etmezler ama kızıp yol kenarlarına dökmeyi biliyorlar. Üretici kazanmaz arada ki kişiler kazanır bunda. Aslında üretici kazanır ama hasatın ilk anında kazanır, çok olunca...
  159. Zxcvbm

Axa Sigorta Cihazımı pert e çıkardı

Aslında siz direkt tüketici haklarına gitmeniz lazım çünkü siz’e sunulacak olan miktar ikinci el fiyatı olacak ama siz ürün’ü alalı çok kısa bir süre olmuş ve sorunla karşılaşmışsınız, devamında sigorta perte çıkarmış. Fatura bedelini geri alırsınız tüketici haklarına giderseniz, ürün sorunlu
  160. Zxcvbm

Siz axa sigorta ile ilk başlangıç tarihiniz, 18.07.2020 mi ? Öyle ise çok kısa bir dönemde olmuş bunlar Ayrıca; Cep Telefonunuz Tamamen Bozuldu, Hiçbir Şekilde Çalışmıyorsa? Eğer cep telefonunuz tamir edilemeyecek haldeyse hırsızlık durumunda olduğu gibi cep telefonunuz eşdeğer (Toplam...
  161. Zxcvbm

Yıllardır kapalı olan ve "Hayalet Şehir" olarak anılan Kapalı Maraş yeniden açılıyor

Yaklaşık iki senedir açılacağına dair söylentiler var, hatta orada tur falan yapıyorlarmış bir bölümünde ama ne zaman açılacağı tam net belli değil. İki tane youtuberda denk gelmiştim, orayı gösteriyorlardı son durumunu, ikiside açılacağını söylüyordu yıllar önce
  162. Zxcvbm

Ürünün ikinci el bedeli ödeneceği falan okudum sitelerinde, umarım öyle değildir Birde satış tarihi ile hasar dosya tarihinde 1 ay var.
  163. Zxcvbm

Gerçekten Para Kazandıracak Bir İş Fikri Olan Var Mı

Bimden su al, dışarıda sat
  164. Zxcvbm

Acil Sadece dokunmatik bir telefon lazım lise icin j1 gibi kücük olucak oyun falan oynamam varmı öneriniz?

Letgoda öyle uygun telefonlar olabiliyor bazen, hatta ekranı kırık falan olur ucuza bulunup, ekranını tamir ettirirsiniz dahada ucuza gelir. Samsung’un j serileri işinizi görür, ekranı küçük hemde sorun çıkarmaz. 5s- iphone eski sürüm se, olduğum yerde letgoda 400-600 arası oluyor, bulunduğunuz...
  165. Zxcvbm

Yürüyüş yaparak zayıflanır mı ? Öğün azaltmak sağlıklı mı ?

Kalori hesabı yapın, bunun faydası olur
  166. Zxcvbm

Kilo nasıl alabilirim

Bu yaşta kilon normal senin, ileride artar kilon
  167. Zxcvbm

Letgo mesaj atma sorunu.

Ya engellenmişsiniz, ya hesabınız dondurulmuş ya da girdiğiniz uyguma ve ya tarayıcı sorunlu
  168. Zxcvbm

İphone 11 ön kameranın içinde toz var

Apple değiştirir, sorun çıkarmaz garantiye gönderince
  169. Zxcvbm

300 tl altı en iyi f/p gaming kulaklık

Çok iyi fiyat, performans ürünleri için o fiyata olmaz, üzeri olur. Ona yakın, Hp pavilion gaming 400 4bx31aa teknosada 299,90
  170. Zxcvbm

Bilim Kurulu Üyesi Uyardı Vaka Sayıları Dahada Artacak

Okulların açılmasında bir şey olmaz asıl sorun, düğünlere gidipte hiç bir şey’e dikkat etmeyip oynamak için kendisini piste atanlar, asker uğurlaması diyip dip dibe olanlar, sıra kuyruğunda sosyal mesafeye uymayıp dip dibe olup, siz uzaklaşsanızda sıra ilerliyor sanıp yanınıza daha çok...
  171. Zxcvbm

Deniz Akkaya'nın maskeleri 'sınırı' aştı

Standart maske o bir fark yok. Hatta benim gözümde yol üzerinde “gucci” yazan maskeyi satan, dayıdan hiç bir farkı yok o zaman bunun
  172. Zxcvbm

Yeni Kulaklığı Test Edecek Şarkılar

Öncelikle sürücü kontrol testi yapın, sağ-sol testi çünkü fiyatı pahalıya yaklaşan kulakların bir bölümünde sağ-sol yok, sağ-sol testinde iki kulaklıktan aynı ses çıkıyor. Buna xiaomi piston kulaklıkta bile denk geldim. Sağ-sol olayına önem veren, ilk jbl’de denk geldim. En iyi kulaklık...
  173. Zxcvbm

Yeni laptoba soda döktüm.

Sodada glikoz bulunmuyor, glikoz bulunsa o içicekte sorun çünkü kuruyunca yapışır. Deniz suyu, tuzlu su, tuzudan dolayı bunlarda sorun yaratır iyottan dolayı. Soda maden suyu ise pek bir sorun olmayabilir ama meyveli soda ise biter o
  174. Zxcvbm

Alkollü adamın komik halleri ?

Tekeri çıkıp, alkollü yoluna devam etti ve sonrasında aracın tekeri olmadığını fark etti. Bu yüzden cezası sonradan kesinleşmiştir. Olayın geçtiği yer’i görmüştüm önceden.
  175. Zxcvbm

Evin kapısını kırdım babam beni dövecek

Kapıyı tamir et öylelikle kimse sorunu anlamaz
  176. Zxcvbm

Yurtiçi Kargo kaç günde gelir?

Cuma kargoya verildi ise, cumartesi aktarma yerine gidip bekler, pazartesi işlemleri kaldığı yerden devam eder, eğer ilçede iseniz bir aktarma merkezine daha uğrar, şehirdeyseniz pazartesi ve ya salı geliyor
  177. Zxcvbm

en muhteşem ikili

Yazın pasta limonata, kışın çay ve peynir
  178. Zxcvbm

Lenovo moto Z pert oldu

Şarj bölümü değiştirilir o çok basit bir şey. Anakartta ki soruna bağlı, donanım mı, yoksa yazılım mı ama çatlak, kırık yoksa anakartta, telefon kasılıyor ise kullanırken bu yazılım sorunlu olduğunu belli eder onun
  179. Zxcvbm

Korona'yı 2 Yıl Evvel İşleyen Film

Aşı bulunup, yapıldıktan sonra olacakları gösteren filmde çoktan çekilmiş :D
  180. Zxcvbm

IPS LCD Vs Super Amoled

Almoled ekranı kırdığınız an astarı yüzünü geçer, ekran masrafı telefon masrafı kadar oluyor. Eğer zarar vermeyeceğinize eminseniz ekrana, almoled alın. Birde ekranda ppi değerleri çok önemli oluyor, ips teknolojisini en çok apple kullandı. Lite sürümler tercih etmeyin, başka markaların temel...
  181. Zxcvbm

Lenovo moto Z pert oldu

Sadece ekran değiştirilseydi, birde hard reset atılsaydı ilk günkü gibi sağlam olurdu. Soketlerde sorun olsa bile onlar sonradan alınıp eklenirdi. Düzeltilecek durumdayken rahmetli olmuş
  182. Zxcvbm

Birisi Bana Oyunda Küfür Etti

Onların Türkiye temsilcileri bile yoktur o yüzden bir sonuç çıkmaz
  183. Zxcvbm

Papara

İlerleyen günlerde gelir ama öyle abartacak kadar katkısı olmadığından gerek duymadım şahsen ona.
  184. Zxcvbm

Bir Saate Bir İnsan Neden 2 Milyon! TL Verir?

Gündem olabilmek için, bir yer’e gittiğinde saat ile hava atılması için. Nargile kafelere giden, pantolonun paçaları alnına kadar çeken, masaya cüzdanı, anahtarı, arabanın anahtarı koyan kişi ile aynı mantıktalarda o yüzden.
  185. Zxcvbm

Note 10 Plus parasına değmiyor mu?

Amiral gemileri olan modeller parasını karşılığını verir ama dolar bazından ortalama olarak hep 800-1000$ arası oluyor. Her yeni çıkan amiral gemilerinin abd fiyatlarına bakarsanız genelde sabit gibi olur, fiyat artışı nadir oluyor ve sonrasında zaten ucuzlamaya gidiyorlar. Bizde kur farkı ve...
  186. Zxcvbm

400 kilogram ağırlık kaldırma denemesinde dizlerini böyle kırdı!

Bağ dokusu değil, direkt eklemler gitmiş, diz eklemini parçalamış, aniden boşuğa düşmesinin sebebi bu yüzden. Düzelse bile yürümesi mucize olur onun. Geçmiş olsun
  187. Zxcvbm

İos apk uygulama nasıl yükleriz

İpa dosyalarının olduğu siteler var onlarda, virus zamanı olduğundan ya yeni güncelleme almıyor ve ya uygulama boş çıkıyor artık
  188. Zxcvbm

iphone 8 plus için hangi bataryayı önerirsiniz ?

C) hiç birisi. Onları iphone batarya test makinesi ile test yapılsa, hepsi sahte çıkar
  189. Zxcvbm

vpn kullanırsam ip değişirmi

Mac adresini değiştirmen gerekli
  190. Zxcvbm

Sizce Apple katlanır bir cihaz tanıtacak mı?

Katlanır telefonlar şu anda çok fazla satın alınmıyor, bu yüzden şimdilik öyle bir şey yapmaz
  191. Zxcvbm

Deodorant tavsiyeleriniz?

Erkek için axe çünkü deodorant değilde edt gibi oluyor onlar. Kadın için ise rexona öneririm
  192. Zxcvbm

Apple Kimliği Fotoğrafı

Kaldırmak yerine değiştirebilirsiniz o fotoğrafı
  193. Zxcvbm

Kız arkadaşım 42 kilo

Diyestisyene yönlendirdim ama eski sevgilim diyetisyen olduğundan direkt çıkıştı bana. Şu anda davası ve iş yeriyle ilgili sorunu var, bu gün tekrardan dedim bir diyetisyene gitmen lazım diye, bakarız dedi 1597270018 Zayıf ama sağlığı normal düzeyde. Çocuk reyonundan giyniyor, normal mağazada...
  194. Zxcvbm

Kız arkadaşım 42 kilo

Amin ama hastalığı yok ki. Kilo alamadığından bünyesi zayıf, burun ameliyatı oldu 40 gündür kendini toparlayamadı
  195. Zxcvbm

Kız arkadaşım 42 kilo

Kilo alamıyor, tam tersine kilo veriyor, ilaç kullansada durum değişmiyor ve ilaçlar midesinin bulanmasına sebep olduğundan uzun süre kullanmıyor. Kan testini olduğunda bir sorun gözükmüyor 1597269268 Ailesinde herkes kilo almaya müsait ve kilolu kişilerde var ama kendisi yemek yiyip kilo...
  196. Zxcvbm

Kız arkadaşım 42 kilo

Bazen korkuyorum kız rüzgardan uçucak diye, ayaklarına ağırlık bağlamayı bile düşündüm rüzgarlı havalarda. Çok yemek yiyorum kilo alamıyorum diyor, pideme gidince yarım tavuklu pideyle “şiştim” diyor. Aşırı yemek yiyorum kilo alamıyorum diyor. Aşırı dediğide bir avuç yemek yiyor. Önceden kalori...
  197. Zxcvbm

Bana ucuz bütçeli güzel oyunlar önerir misiniz ?

Süper mario, hem parasız hemde hiç sıkılmadan oynarsınız
  198. Zxcvbm

iPhone 7 plus çöktü!!!

Telefonun altta ki vidaları açtığınızda, ekranı açtığınızda, anakarta ve pile ulaşırsınız kasanın içinde, anakartta ki pil bağlantısının üzerinde ki plaka var, plakanın üzerinde ki vidaları çıkardığınızda, pilin bağlantısını anakarttan çıkarmış olursunuz
  199. Zxcvbm

Galata Kulesi'nin duvarları matkapla kırılıyor iddiası

İlgilenmiyorlar, antalyada bu olaylar çok oluyor, fazlası ile tarihi eser var, rant yüzünden yapılıyor bunlar. Yıllardır bu işlerin peşindeyim zaten ama açtığım dosyalar belediye tarafından “sorun yok taribat yok” olarak cevaplanıyor. Hatta en son 1 ay önce cimerden şikayette bulundum, tarihi...
  200. Zxcvbm

Sit alanı olarak geçen yerlerde yapıyorlar bunu, nerenin sit alanı, nerenin tapu alanı olduğunu bilmeyecek insan değilim, hem bahsettiğim yerde zaten tapu bulunmuyor. Burada tapuda niteliği:tarım olarak geçen yer’e işletme yapılır. İsterseniz bunlarla ilgili siz’e binlerce örnek sunarım
  201. Zxcvbm

Ahmet Hakan: "Dolar yükselince telaşlanıyorum...." Berat Albayrak: "Dolarla mı maaş alıyorsunuz?..."

Markette ki çikolata bile, hammadesi dolar ile gelir, kur yükselse o çikolataya bile yansır
  202. Zxcvbm

iPhone 7 plus çöktü!!!

Pilin anakarta bağlı olan yer’i
  203. Zxcvbm

iphone X alinirmi

6s bu yıldan sonra güncelleme almayacak, seneye 7 ve 7+ güncellemesi bitecek, diğer sene x, 8, 8+. Hem x üretimi durdurulan bir telefon. Bir sonra ki çıkanları almanız daha iyi
  204. Zxcvbm

Pil süresinin birden düşmesi

Kışında aynı değerleri alırsanız piliniz eski performansta değil demektir ama yazın sıcaklardan dolayı pilin çabuk bitmesi normal bir durum olarak karşılanabilir. Önemli olan kışında aynı sorun varsa pilin performansı düşmüştür
  205. Zxcvbm

iPhone 7 plus çöktü!!!

Garantisi bitti ise alt iki vidayı açıp, batarya soketini çıkarıp, yeniden takın
  206. Zxcvbm

Eğer internette çok büyük tepkiler almaz ise bir şey yapılmıyor. Antalyadayım burada tarihi eserlerin hepsi tahribat’a uğruyor, tahribata uğrayan tarihi yapıları fotoğraflayıp gerekli birimlere şikayet etsem bile “bir sorun yok” olarak geri dönüş yapıyorlar. Daha geçen ay şahışın birisi...
  207. Zxcvbm

Cıtır hasarlı araba 200 bin tl :D

Gibi
  208. Zxcvbm

Güç ışığı yanıyor ama ekran gelmiyor.

Bozuk olan ekran kartını bilgisayarda bırakırsanız takılı halde devreye girmez harici. Bilgisayarda ki ekran kartını söküp harici ekran kartını bağlayın. Sizin yaptığınız işlemden anca böyle sonuç alırsınız yoksa tam net bilgiye ulaşamazsınız. Harici taktığınız ekran kartını ana ekran kartı...
  209. Zxcvbm

MEB Bakanı Ziya Selçuk Açıkladı. Okullar açılıyor!

%99 bence hatta %100, kimsenin umrunda olmuyor uzaktan eğitim, aileleri uzaktan eğitimi tatil sanıyor. Koronanın başında uzaktan eğitim başladığında, herkes tatil yerlerine koşarak gitmişti haberlerde konuşanlar ise “çocuğun okulu tatil oldu bizde fırsatı değerlendirip tatile geldik bodruma”...
  210. Zxcvbm

Ekran kartınız on board ise dahili ekran kartı taksanızda zaten çalışmaz. Vga ya da hdmı çıkışınız var ise o çıkışları başka yere bağlayınız
  211. Zxcvbm

Herkes internet hızlarını bu başlık altında paylaşabilir.

Superbox kullanıyorum, hız öyle aman aman değil ama her yere götürmesi kolaylık oluyor, birde yükleme hızı yüksek, güzel yanı sadece bu
  212. Zxcvbm

Ekran kartı yanmış, benim başıma gelmişti, youtubeda bilgisayarda video izlerken, birden ekran kapandı, açtığımda sadece ışıkları yanıp ekran tepki vermezdi. Her yerini temizledim, termal macunlarını yeniledim düzelmedi en son garantiye gönderdim, ekran kartı yanmış dediler
  213. Zxcvbm

HTC neden yeni telefon çıkarmıyor?

Htc’nin sonuda nokia gibi oldu o yüzden görünmüyorlar. Nokia yıllarca android çıkarmamak için direndi, çıkarıncada çok geç çıkardı öylelikle tutunamadı. Htc en son m8 ve m9 da güzel bir başarı yakaladı ama devamını getirmeyince kullanıcılar önemsemez oldu onu
  214. Zxcvbm

Ekran kabloları tam yerine oturmamıştır, pinlere yerli yerine takılmamıştır bunlar olabilir ama bağlantı düzgün ise ekran kartı ölmüştür
  215. Zxcvbm

Altın zincire takmak için uç

Böyle şeyleri 2004’te 50 cent dinleyenler takardı. Altın zincire asıl erkekte kolye ucu olmaz, beyaz şahinli keko gibi olur. Kullanacaksanız sade kullanmanız gerekli
  216. Zxcvbm

MEB Bakanı Ziya Selçuk Açıkladı. Okullar açılıyor!

Uzaktan eğitimi doğru düzgün kimse yapmıyor, umrunda olmuyor öğrencilerin uzaktan eğitim konusu. Virüs en düşük seviyede olsa, önlemler çok fazla alınsa açılsın ama 1-2 gün önlemler alınır ertesi güne düğünler, asker uğurlamaları, toplu taşıma kullanan kişiler, sıra bekleyenler, eğlence...
  217. Zxcvbm

Pentium 4 541 ht 3.20 ghz 1 mb ön bellek 2 çekirdek kaç tl eder ve fanıda var stock

Saklayın sonuçta ilk nesil bilgisayar onlar, tarihi eser değeri var. Bende de tüplü ekran var o dönemden kalma, sağlam bir şekilde çalışıyor o ama teknoloji çok ilerlediğinden bilgisayarı doğru düzgün açmam, telefonu kullanırım sadece :D
  218. Zxcvbm

Sadece Ceza alan Banlanan Üyeler için bir Konu Başlığı olabilir mi =?

Daha ağır küfür eder öylelikle. Siteden banlıp gittiyse kimsenin umrunda olmuyor ki, aşırı önemli bir üyedir bir iki gün önemsenir sonrada kimse hatırlamaz, kısır döngü bu. 1999 yılından beri internetin içindeyim ama aşırı önemli üyede olsa onu bir süre sonra kimse umursamaz. Hem sadece o bölüme...
  219. Zxcvbm

Pentium 4 541 ht 3.20 ghz 1 mb ön bellek 2 çekirdek kaç tl eder ve fanıda var stock

2005’te p4 kasa bilgisayarım vardı, ağırlık yapıyor diye komşu çocuğuna vermiştim win 95 yüklüydü, açılsın diye sobanın yanında tutardım :D
  220. Zxcvbm

P4 işlemcide ki altını çıkarıp satsanız daha fazla eder. Para bile vermezler, alsalar bile hurda parasına alırlar
  221. Zxcvbm

Rusya, koronavirüs aşısının iki hafta içinde kullanıma hazır olacağını ileri sürdü

Fazla votkanın etkisi bence. Aşıyı buldukları falan yok
  222. Zxcvbm

Yazılımcılar 1 metrlik yerde çalışan bir asosyal mi?

Bir uygulama tutturdukları zaman milyon dolar kazanırlar :D
  223. Zxcvbm

İndirim yakında bitecek bakar mısınız?

Ucuz gördüyseniz internette bir şey’i sorun vardır onlarda. İnternette araştırın derim bu firmayı, sorunlu bir firma. Eğer bir sorun olmadan internetten alışveriş derseniz, hepsiburada, mediamarkt, vatan gibi bilinen yerler derim
  224. Zxcvbm

Yazılımcılar 1 metrlik yerde çalışan bir asosyal mi?

Yazılımcı olmanın ne demek olduğunu bilmiyorlar ise kulaktan dolma bilgiler ile “300-400 lira kazanıyor onlar” diyen bir bilgi duyduysanız o zaten yanlıştır. Sizi soğutmak için öyle derler
  225. Zxcvbm

İndirim yakında bitecek bakar mısınız?

İtopya’yı gördüğünüz an direkt kaçmanız gerekli, senkar.net, istanbulbilişim birde burası, sorun içinde sorun yaratıcak yerler siz’e
  226. Zxcvbm

Kulaklık kullaninca kulakta ağrı

Görselini eklerseniz daha kolay olur benim bildiğim kulaklık olanı var, onların plastiği bir süre sonra kulak acıtır. Birde kulak içi olanı var ama görselini eklemezseniz hangisini kullandığınız anlaşılmaz
  227. Zxcvbm

İşsizlik Maaşı ile ilgili

Konuşmanıza dikkat ederseniz cevap alırsınız.
  228. Zxcvbm

Aklımı karistiriyor

Hayır, aynı olmaz, internet sitesi ve mağaza fiyatı farklıdır hatta turkcell.com.tr sitesinde indirimli ise bu internet indirimi olur, mağazayı kapsamaz
  229. Zxcvbm

Biliyorsan konu açmana gerek yok, sana açıklama yapılan bölüm zaten resmi olan açıklama. Anlamak mı istemiyorsun yoksa anlamamak için mi direniyorsun belli değil
  230. Zxcvbm

Şarjım Orjinal mi ? (Resimli)

Orjinaline yakın ama orjinal olmayan, aynısı ilk iphone telefon aldığımda yanında sonradan verilen şarj aleti ve kablo bunun gibiydi, kablo ve şarj aleti sahte çıktı sonra ve zaten o şarj aletinin üstünün bu denli parlak olması sahte olduğunu belli ediyor. Kodların sahtesini yaparlar...
  231. Zxcvbm

SDN'de ki gıcık insan tipleri

Yardım için kendini parçalayan, kimse yardım etmeyincede yardım edilincede “ben bunu biliyordum” diyen cins varlıklar, sitede ki
  232. Zxcvbm

Koca sitede tek bir kişiden cevap bile alamamışsın sonra kimse yardım etmemiş diye dert yanmışsın. Yardım edende yaranamıyor demek ki sana. Öyleyse kendin araştır bul kimseden yardım isteme.
  233. Zxcvbm

Instagram profile bakanlar uygulamasını denedik!

İnstagramda öyle bir şey çıkmayacağı zaten belli. Sadece instagramda onun reklamlarını yapanlar çok olur ama program kullanılmaz öylelikle
  234. Zxcvbm

PTT Kargo Zimmet alındı - İstanbul Uluslararası Pim ne anlama geliyor?

Rica ederim şimdiden iyi günlerde kullanım. Vergi ilerleyen günlerde çıkar çünkü aliexpress vergi dahil vermiyor
  235. Zxcvbm

Wifi ımı

Sürücüyü güncellemek, yazılımını silip yüklemek, en son bilgisayardan wifi’ı çıkarıp temizlemek sorunun giderilmesini sağlayabilir, bunları yapsanızda sorun giderilmediyse wifi alıcısı bozuk demektir
  236. Zxcvbm

Ptt iş yeri zimmet alır sonrasında torbaya eklenip, başka ptt iş yerine çıkmak üzere gönderilir. Gümrükte vergisi çıktıysa vergisini halletiyseniz ptt diğer işlemleri tamamlayacaktır ama dediğim gibi elinize ulaşır o yönden sorun olmaz, sorun sadece geç gelmesi olur
  237. Zxcvbm

Wifi ımı

Başka ürünler modemi görüyorsa, sorun bilgisayarda ama eğer görmüyor ise hiç başka bir şey sorun modemdedir
  238. Zxcvbm

Alınırmı

O telefon zamdan önce çok ucuzdu, tabi ki alınmaz. Rusların en çok kullandığı marka o
  239. Zxcvbm

Avrupa ve Türkiye de 1500 birim fiyata üstü açık spor araba

İnternette bir paylaşım görmüştüm, almancı dayının birisi gelmiş, “euro ile geldik ama burada para hiç bitmiyor ekonomi çok güzel” diye paylaşmış birde
  240. Zxcvbm

Ne dinliyorsunuz?

Radyoda bu çalıyor şu anda
  241. Zxcvbm

Avrupa ve Türkiye de 1500 birim fiyata üstü açık spor araba

Akülü çocuk arabası vs bmw. Birde onların almanyada olup, sizin çok güzel fırsatlarınız var siz çok zenginsiniz şarlarınız çok iyi diyen, yazları Türkiye’ye almanya plakalı bmw ve mercedesle gelen tipler oluyor :D
  242. Zxcvbm

Bilgisayarı kapatırken işlemcimin fanı yarını yokmuş gibi hızlıca dönmeye başlıyor

Pinler tam yerine oturmamış olabilir, giriş yerlerini iyice temizleyin öyle deneyin yine olmuyor ise ekran kartı sorunludur
  243. Zxcvbm

Bilgisayarı kapatırken işlemcimin fanı yarını yokmuş gibi hızlıca dönmeye başlıyor

Kabloda ve ya ekran kartında sorun var ama ekran kartıda sorunlu gibi bence
  244. Zxcvbm

Rica ederim, eğer ptt kargo bakıyorsa, kargo yönünden bir sorun olmaz tek sorun geç gelmesi olur. Ptt kargoda sorun yaşadığınızda direkt konuya cimer bakıyor, böylelikle süreç kolay tamamlanmış olur. Eğer uzun süredir bir değişim yok ise ptt’de şikayet talebi oluşturun, kargonuzun elinize...
  245. Zxcvbm

Yurt Dışı Alışveriş Ayrıntıları

banggood gümrük, kargo dahil işlem sunduğu satışlar var, aliexpress’te gümrük siz ödediğinizden süreç sıkıntılı. Ayrıca n11, hepsiburada artık yurtdışı kargo ücreti dahil, gümrük ücreti dahil ürün satışı yapıyor
  246. Zxcvbm

Kargo Türkiye'ye gelmiş mi?

Gelince yurtiçi kodu oluşur ve ptt sorgu sayfasında çıkar, tabi gümrüğü var onun
  247. Zxcvbm

Torbaya eklendi, torba kapandı olacak sonrasında da ptt şubesine gönderildi der, bu süreç başka şubeye gönderilecek demektir. Eğer istanbul avrupa yakasında kargo ulaşacak ise buradan sonra arnavutköye geçer, arnavutköyden ptt şubesine gider. İstanbul dışındaysa ilçeye gidecekse istanbuldan...
  248. Zxcvbm

İşsizlik Ödeneğinden Yararlanma Koşulları Kendi istek ve kusuru dışında işsiz kalmak, Hizmet akdinin sona ermesinden önceki son 120 gün hizmet akdine tabi olmak, Hizmet akdinin feshinden önceki son üç yıl içinde en az 600 gün süre ile işsizlik sigortası primi ödemiş olmak, Hizmet akdinin...
  249. Zxcvbm

Beyin kanaması durup dururken olur mu?

Alınan darbe ile oluyor genelde ama beyin’e alınan darbe ileride büyük hasarlara dönüşüp, tümör olmasına sebep verebiliyor. Kulaktan şeffaf sıvı gelmesi, burundan şeffaf sıvı gelmesi bunlar belirtisi oluyor, alınan darbe sonucunda. Böyle bir olay olduğu an direkt hastaneye gidip, sıvı emar...
  250. Zxcvbm

xiaomi redmi note 9s vs xiaomi redmi note 9 pro

Sakın bu telefonlarda kaçak, sonradan imei yüklenmiş olanlarını almayın, hep sorun yaşarsınız o modellerde. 9 pro 128 derim ama zaten almışsınız. Kutusuz falan diyip, kaçak, imei yüklenen olanından aldığınız belli. O telefonlara ne güncelleme gelir nede hattı doğru düzgün çeker hem yakın zamanda...
  251. Zxcvbm

Maks. 3500 TL'ye amoled Ekran Cihaz Tavsiyesi

Almoled ekran telefonlara yönelmeyin derim, ekranı kırıldığı an astarı yüzünü geçer onların. Telefonu çok iyi kullanıyorsanız, şimdiye kadar ekran hiç kırmadıysanız tamam ama ekranını kırdığınız an telefon kadar masrafı olur onların
  252. Zxcvbm

7500 butce ?

Yeni modeller çıkacak şu anlık telefon satın almayın derim, eylül, ekim, kasım daha uygun çünkü yakında yeni modeller daha fazla çıkmış olacak. İfa 2020, 3 ve 5 eylülde olacağından
  253. Zxcvbm

Fan’ı temizleyip, termal macunu yenileyin
  254. Zxcvbm

Türkiye'de islamofobi var mı?

Varıdır ama kolay kolay kendilerini belli etmez onlar kendilerini gerçek hayatta. Bu konuda internet trolleri çok oluyor, misal bir instagram hesabı açıp onunla ilgili paylaşımlar yapıyor ama onunda başlıca sebepleri, sayfasının tutması, göz önünde olan bir yer olması. Yani olay çıkarıp, popüler...
  255. Zxcvbm

Kilolu olmak suc mu

Kilolu olmak sorun değil ama sorun olan zayıf olup, kilo almak, kız arkadaşım 42 kilo yakında kız rüzgarda uçmasın diye ayaklarına ağırlık bağlayacağım
  256. Zxcvbm

Şu and böyle durumda
  257. Zxcvbm

Yatırım yapmak için öneri

Serbest piyasada düşme olmuyor, internetten baktığınız fiyatlar kuyumculara yansımaz, daha bu gün sordum 530 lira dedi kuyumcu 24 ayar 1 gram için
  258. Zxcvbm

Kullandığınız kulaklık ne peki ?
  259. Zxcvbm

covdid 19 aşısı bulundu mu??

Bulunsada korona çoktan mutasyona uğradı bile
  260. Zxcvbm

Kulakiçi kulaklık kullanın ve kaliteli kulaklık kullanın, böyle bir sorun yaşamazsınız. Seside çok açmazsanız
  261. Zxcvbm

Dün ve Bugün Burnum Kanadı

Kanama durmadı ise kılcal damar çatlaması oluyor
  262. Zxcvbm

Aşk Acısı Çektiniz Mi? ''Psikoloji''

Çekmedim diyen yalan söylüyordur bence :D
  263. Zxcvbm

Panax hap nedir

İçinde ginseng olan kaç tane ürün’e denk geldiysem onların hepsi performans arttırıcı ilaç oluyor. İçeriği farklı gösterilen ama temelde viagra oluyor onlar. Ayrıca sağlık bakanlığı onaylı değil, aktarda tüm otları makineye atıp “hadi bunu ilaç olarak piyasaya sürelim” diyen kişilerin yaptığı...
  264. Zxcvbm

İphone 6S şiş batarya?

Patlamaya hazır bomba olmuş oluyor o batarya. Kullanmayın o bataryayı
  265. Zxcvbm

Bu kulaklık dönüştürücü ile kullanılır mı?

Çalışır ama dönüştürücü iyi ise çalışır. Ayrıca onun dönüştürücüleri zor bulunuyor. İphone 7+ kutudan çıkan dönüştürücüyü, 5s’e takıp kulaklığı denemiştim çok önceden onda bile çalışmıştı
  266. Zxcvbm

Kulakiçi Kulaklık Tavsiyesi

Jbl tavsiye ederim çünkü en ufak bir sorun olsa, garantisi direkt değişim yapıyor
  267. Zxcvbm

Cep telefonlarının olmazsa olmaz aksesuarları nelerdir?

Kablolu kulaklık ama kaliteli olmaz ise almıyorum çünkü bilindik markaların kulaklığını alıp, sağ-sol testi yaptığımda bile kulaklığın her iki tarafının çalıştığını görmüştüm
  268. Zxcvbm

Teşekkürler, satın aldığım ürün zaten kızıl ötesi ateş ölçme aleti ama ucuz görünce satın alayım dedim. Şu anda kargo honkong’ta görünüyor ilerleyen süreçler nasıl olacak, ne yapacaklar görmüş olacağım
  269. Zxcvbm

hesap açar açmaz kapanıyor

İp adresi sorunu olur, bu yüzden hesap direkt iptal olur aynısı instagramda oluyor
  270. Zxcvbm

TikTok'a yeni talip!

Tiktok yetiyordu zaten onun türevi çıkarsa ikinci şok etkisi yaratır, tiktokta tutunamayan cins varlıklar direkt orada hesap açıp video çekmeye başlayıp takipçi kasmaya çalışırlar.
  271. Zxcvbm

TikTok bugün yasaklanıyor!

Burada yasaklanacak sandım ama keşke yasaklansa
  272. Zxcvbm

Sakın Hepsiburada.com'dan ekran kartı almayın

Cbtx global ile honkongtan gelip, aras kargo ile adresime yönlendirilecek ama n11 gümrük vergisini falan biz hallediyoruz diyor
  273. Zxcvbm

Everest USB Metal Masa Üstü Vantilatör EFN-482

Yelpaze kullan bunlardan daha etkili oluyor. Usb mini fanlar öyle performanslı falan olmaz. Simtech ve ya raks masaüstü vantilatör alırsanız bunlardan daha performanslı olur
  274. Zxcvbm

Ucuza kızıl ötesi ateş ölçer buldum n11’den ama yurtdışı olduğundan yaklaşık 2 gün araştırdım. Geliyor, hatta ürünü aldıktan sonra yaklaşık 10 dakikada kargo kodu oluşturuldu ama benim düşündüğüm honkongtan gelmesi değil, asıl sorun buraya geldiği an kargoda yavaşlama olacağı kesin gibi çünkü...
  275. Zxcvbm

SDN'de ki gıcık insan tipleri

Buranın karşıt sitesi olupta oradan gelenler çok olur, onlar burada sorun çıkarır sırf sitede olay olsun diye. Bir çok sitede tür’ü belirlenmemiş cins varlıklar olur, her yerde çıkar onlar
  276. Zxcvbm

Xiaomi Türkiye Garantili aldım KVK garanti belgesi çıktı normal mi?

Sorun olmaz hem asıl kvk sorun çıkarmayan bir teknik servis bana göre
  277. Zxcvbm

Yakın zamanda gelir bence. Bana görede trendyol bekletir, en geç kargoyu yollayan orası ama artık oradan alışveriş yapmıyorum bilerek. Ayın 9’unda n11’den yurtdışı sparişi verdim, honkongtan gelecek asıl ben kargoyu beklemeyi görmüş olacağım böylelikle
  278. Zxcvbm

Nokia N8 Sizce nasıl bir telefon?

Çekmecemde duran bir telefon bana göre. Zamanının en iyi telefonlarındandı hatta ilk nokia c6-01 alıp, geri verip n8 almıştım
  279. Zxcvbm

Sıfır Mi 8 SE model telefon almak istiyorum. Nerede bulurum?

Daha güncel modellere yönelin derim çünkü o telefon ikinci el ise bataryası kötü durumdadır
  280. Zxcvbm

Xiaomi Redmi A8 32GB Alınır Mı

Zam olduğundan alınmaz durumda o model öncesinde çok ucuzdu o yüzden. Alternatif modellere yönelebilirsiniz
  281. Zxcvbm

İphone 6 nin desteği neden son buldu?

Maksimum 5 güncelleme desteği veriyor iphone o yüzden
  282. Zxcvbm

Dolandırıldım.

Yüz yüze alışveriş yapmanız gerekli letgodan alıyorsanız. Bankanız ile görüşün ödemeyi geri alma şansları olabiliyor. Birde havale ve eft’de açıklama kısımlarında daha açık ve net yapsaydınız keşke öylelikle şansınız yine artardı ama karşı taraf böyle bir şey’e borcu vardı bana ödedi diyebilir
  283. Zxcvbm

Çin'den ürün getirtip Türkiye'ye satmak

Aliexpress’ten artık eskisi gibi kolay bir şekilde ürün gelmiyor. Hem getirdiğiniz ürün fazla ise zaten direkt iptal olur. Böyle olsaydı bunu ilk siz düşünmezdiniz, sizden önce başkaları çoktan düşünüp yapardı
  284. Zxcvbm

N11 ve Aras Kargo rezalati

Kargonun bırakıldığı yerin kamera kayıtlarına ulaşın. Kargo’nun ana merkezine ulaşıp kargonuzun size teslim edilmeden direkt kargo bırakılıp gidildiğini kanıtlayın hatta o gün oraya hangi kargo görevlisi gittiyse o kişi incelensin çünkü sizin imzanız olmadan bırakıp gittiyse suç. Ayrıca n11...
  285. Zxcvbm

İnternetten Çanta satın almak

Hepsiburada, trendyol, n11 gibi yerlerden bulursunuz ama ne zaman trendyoldan alışveriş yaptıysam sinir hastası olmama bir tık kalıyordu, her seferinde ürünü geç gönderiyorlar. Hepsiburada Alışverişlerimde sorun yaşadığım olmadı ama lc waikiki’nin sitesinde düşüncenize uygun olan çantaya denk...
  286. Zxcvbm

31 ağustosta okullar açılır mı? fikirleriniz neler herkesin düşüncelerini merak ediyorum

Açılacak ama ara tatil vereceklerini söylediler
  287. Zxcvbm

Foruma gününüzün kaç saatini ayırıyorsunuz??

Sadece bu gün 1saat falan ama bazen hiç girmiyorum
  288. Zxcvbm

100Gb SuperBox

4.5g hızında olduğundan çabuk biter
  289. Zxcvbm

süperbox 100 gb yeterlimi dir

Yetmez çünkü 4.5g hızında olduğundan çabuk biter
  290. Zxcvbm

Letgo Hakkında....

Kasma sorunu gelen güncelleme, telefona yüklenen 3. Parti uygulamalar, fazla yüklenmek işlemciye, bilinmedik kaynaklardan yazılım yüklemek bunlar temel sebepleri ama öyle kolay kolay kasma, donma olmaz redmi 8 -8 pro- 9- 9s-9pro falan onlarda. Olduysa böyle sorunlar yüzünden olabilir
  291. Zxcvbm

Netflix 1 aylik full hd premium uyelik

Hesabınızın mail ve şifresi ile başka bir yerden giriş yapabilirdiniz. Önceden 1 ay bedava vardı netflixte, kart bilgiler girilse bile bir ay bedava olurdu ama şimdi o kaldırıldı.
  292. Zxcvbm

Turkcell Boşa Para Alıyor

İnternet paketiniz yoksa, sabit günlük internet tanımlanır o da 10 tl oluyor, açıp kapatsanız bile hemen tanımlanıyor
  293. Zxcvbm

Letgo Hakkında....

Arap ülkelerinden doğuda sınırdan redmi telefonlar geliyor o yüzden, sonrada imei yükleyip kullanıyorlar ama o telefonlara imei yüklenip verimli kullanılmaz. Letgoda ki neredeyse her redmi ilanı, arkasında çin barkodu var telefonda, böyle ilanlarla dolu orası
  294. Zxcvbm

Aklıma ilk gelen bazı sitelerde premium bedava hesaplar oluyor o hesapları alıp şifresini değiştiriyorlar, bu kadar ucuza satıyorsa ilk aklıma bu geldi ama bu bile olmayıp hesap sorunlu olabilir çünkü 10 liraya premuim netflix hesabı olmaz
  295. Zxcvbm

Anten dbi artırma

Standart kullanıcı iseniz yeterli zaten ttnet’in bir ara paketle beraber dağıttığı modem onlar. Güzel bir performans istiyorsanız keenetic extra dsl modem öneririm
  296. Zxcvbm

Letgo Hakkında....

Orada redmi çok satıyorlar ama hepside kaçak gelmiş telefonlar. Letgodan telefon falan alınmaz, bilindik sitelerden ve ya teknoloji marketlerinden alınır, sorun çıkmaz öylelikle
  297. Zxcvbm

Güncel İndirim Kodu ve Kampanyalar

Flo indirim kodu fazlası ile var zaten üyelik açsanız direkt gönderiyor. Denemek için kodu deneyeyim dedim bazı ürünlerde geçerli dedi
  298. Zxcvbm

10 liraya netflix premium üyeliği neden verilsin, garip.
  299. Zxcvbm

İstediğiniz dondurma 1 ₺

Migrosta geçmiyor, migrosta geçmeyip mahalle bakkalarında, marketlerinde falan geçiyor, kurumsal marketlerde çok az kısmında var ama geçenleride “bizde böyle bir kampanya yok” diyen çok olur. Şikayetvarda bu konu yönünden çok şikayet etmişer