Kız arkadaşım 42 kilo

Bu konuyu okuyanlar

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Bazen korkuyorum kız rüzgardan uçucak diye, ayaklarına ağırlık bağlamayı bile düşündüm rüzgarlı havalarda. Çok yemek yiyorum kilo alamıyorum diyor, pideme gidince yarım tavuklu pideyle “şiştim” diyor. Aşırı yemek yiyorum kilo alamıyorum diyor. Aşırı dediğide bir avuç yemek yiyor. Önceden kalori hesabı yaptırdım, birde spor yapmasını söyledim ama 1-2 denedi üçüncü gün vaz geçti yine kilo verdi. Nasıl kilo alacak bilmiyorum, kilo almak için doktor ilaç önerdi onuda içince midesi bulanıyormuş

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Bazen korkuyorum kız rüzgardan uçucak diye, ayaklarına ağırlık bağlamayı bile düşündüm rüzgarlı havalarda. Çok yemek yiyorum kilo alamıyorum diyor, pideme gidince yarım tavuklu pideyle “şiştim” diyor. Aşırı yemek yiyorum kilo alamıyorum diyor. Aşırı dediğide bir avuç yemek yiyor. Önceden kalori hesabı yaptırdım, birde spor yapmasını söyledim ama 1-2 denedi üçüncü gün vaz geçti yine kilo verdi. Nasıl kilo alacak bilmiyorum, kilo almak için doktor ilaç önerdi onuda içince midesi bulanıyormuş
Kilo alma ilaclari var doktor kontrolünde kullansın bilmeden kullanırsa daha fazla kilo alır..

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Kilo alma ilaclari var doktor kontrolünde kullansın bilmeden kullanırsa daha fazla kilo alır..
Kilo alamıyor, tam tersine kilo veriyor, ilaç kullansada durum değişmiyor ve ilaçlar midesinin bulanmasına sebep olduğundan uzun süre kullanmıyor. Kan testini olduğunda bir sorun gözükmüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ailesinde herkes kilo almaya müsait ve kilolu kişilerde var ama kendisi yemek yiyip kilo alacağına, kilo verdiği oluyor

jedi99

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
26
en iyisi zayıf olması. kilolu olsa daha kötü. umarım sağlıklı bir şekilde alır kilosunu

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Kilo alamıyor, tam tersine kilo veriyor, ilaç kullansada durum değişmiyor ve ilaçlar midesinin bulanmasına sebep olduğundan uzun süre kullanmıyor. Kan testini olduğunda bir sorun gözükmüyor

Ailesinde herkes kilo almaya müsait ve kilolu kişilerde var ama kendisi yemek yiyip kilo alacağına, kilo verdiği oluyor
Herhangi bir hastalığı olmasın doktora görünmekte fayda var.

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
diyetisyene gidiyor mu almak için
Diyestisyene yönlendirdim ama eski sevgilim diyetisyen olduğundan direkt çıkıştı bana. Şu anda davası ve iş yeriyle ilgili sorunu var, bu gün tekrardan dedim bir diyetisyene gitmen lazım diye, bakarız dedi

en iyisi zayıf olması. kilolu olsa daha kötü. umarım sağlıklı bir şekilde alır kilosunu
Zayıf ama sağlığı normal düzeyde. Çocuk reyonundan giyniyor, normal mağazada ki ürünler olmuyor ona. Bilindik mağazalardan xs ürün aldığında üzerine olmaz, düşer. Butiklerden aldığı oluyor birde çocuk reyonuna yönelir

Herhangi bir hastalığı olmasın doktora görünmekte fayda var.
Doktora yaklaşık bu konu ile ilgili 4 kez gitti tahlil oldu, ilaçlar verdi doktor, yine bir sonuç alınmadı. Kan tahlilleri temiz çıkıyor