Eksi verme özelliği neden bulunmuyor?

Bu konuyu okuyanlar

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Beğenilmeyen yazılar olabilir, sadece beğenme odaklı olması yerine, yazılan mesajlarda eksi özelliğide bulunması gerekli

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Spam olarak bir üyeye özellikle "beğenmeme" saldırı yapılırsa ne olacak? Yeterince kızgın ifadesi spamlandığını biliyoruz zaten.

1597649376749.png
böyle bir şey görmek istemeyiz.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Kızgın ifadesine boğan forum üyeleri var. Beğenmeme gelirse forumun sosyal platformdan ne farkı kalacak.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Beğenmeme de tepki zaten... beğenmezsin olur biter..

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Spam olarak bir üyeye özellikle "beğenmeme" saldırı yapılırsa ne olacak? Yeterince kızgın ifadesi spamlandığını biliyoruz zaten.

Ekli dosyayı görüntüle 112584 böyle bir şey görmek istemeyiz.
Olsun, her yazılan beğenilecek diyede bir kural olmaz ki, herkesin illa ki beğenmediği yazıda olur :D

Yazdıklarımın beğenilmesi ve ya beğenilmemesinden etkilenmem ben ama böylede olursa daha güzel olur :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kızgın ifadesine boğan forum üyeleri var. Beğenmeme gelirse forumun sosyal platformdan ne farkı kalacak.
Beğen bölümü var, öyleyse niye “beğen” var sadece “beğenme” bölümü olmayınca mı sosyal platformlardan farkı olmayacak :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beğenmeme de tepki zaten... beğenmezsin olur biter..
Aklıma geldiğinde onu kullanıyorum her yazılanı beğenmemiş olma durumu olmaz ki böylelikle, içimden beğendiğim oluyor :D

Son düzenleme:

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Olsun, her yazılan beğenilecek diyede bir kural olmaz ki, herkesin illa ki beğenmediği yazıda olur :D

Yazdıklarımın beğenilmesi ve ya beğenilmemesinden etkilenmem ben ama böylede olursa daha güzel olur :D
Bu yazından hoşlanmadım diye yazan var zaten ornk az önce benim verdiğim fikri yanlış buldun ve nedenini yazdın... bu özellik olursa yazma oranı düşer diye yapacaklarını sanmıyorum... yapmaya gerek yok...

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Bu yazından hoşlanmadım diye yazan var zaten ornk az önce benim verdiğim fikri yanlış buldun ve nedenini yazdın... bu özellik olursa yazma oranı düşer diye yapacaklarını sanmıyorum... yapmaya gerek yok...
Eleştirmiyorum ki sadece fikir, başka sitelerden biliyorum bu yüzden aklıma geldi. Aslında bana göre güzel ama herkesin fikrini almak gerekli bu konu hakkında

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Beğen bölümü var, öyleyse niye “beğen” var sadece “beğenme” bölümü olmayınca mı sosyal platformlardan farkı olmayacak :D
Forumdaki beğen bölümü sadece beğen ifadesinden oluşmuyor. Beğenmemenin bazı sosyal platformlarda soruna yol açtığı açıkça ortada. Bu yüzden forum yöneticileri bu ifadeyi koymamayı tercih etmiş olabilirler.
Ayrıca bazı üyelerin her beğenmediği yoruma kızgın ifade koyduklarını göz önüne alırsak aslında forumda beğenmeme özelliği de var diyebiliriz.

Son mesajlar