Sakın Hepsiburada.com'dan ekran kartı almayın

Bu konuyu okuyanlar

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
İnsanlar alışveriş sorun yok hemen bir soeun yaşadığı zaman o firmadan kötüsü yok bu tür sorunlar yaşanır hemen kötülemeyin bende şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım ne kargo konusunda nede iadeler konuaunda..

ChaosBoost

Müdavim
Reaksiyon puanı
696
İnsanlar alışveriş sorun yok hemen bir soeun yaşadığı zaman o firmadan kötüsü yok bu tür sorunlar yaşanır hemen kötülemeyin bende şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım ne kargo konusunda nede iadeler konuaunda..
Aynen öyle.

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Yakın zamanda gelir bence. Bana görede trendyol bekletir, en geç kargoyu yollayan orası ama artık oradan alışveriş yapmıyorum bilerek. Ayın 9’unda n11’den yurtdışı sparişi verdim, honkongtan gelecek asıl ben kargoyu beklemeyi görmüş olacağım böylelikle

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Yakın zamanda gelir bence. Bana görede trendyol bekletir, en geç kargoyu yollayan orası ama artık oradan alışveriş yapmıyorum bilerek. Ayın 9’unda n11’den yurtdışı sparişi verdim, honkongtan gelecek asıl ben kargoyu beklemeyi görmüş olacağım böylelikle
Korona virüsten dolayı yurt dışından kargo vs geliyor mu hele Çin tarafından?

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Korona virüsten dolayı yurt dışından kargo vs geliyor mu hele Çin tarafından?
Ucuza kızıl ötesi ateş ölçer buldum n11’den ama yurtdışı olduğundan yaklaşık 2 gün araştırdım. Geliyor, hatta ürünü aldıktan sonra yaklaşık 10 dakikada kargo kodu oluşturuldu ama benim düşündüğüm honkongtan gelmesi değil, asıl sorun buraya geldiği an kargoda yavaşlama olacağı kesin gibi çünkü daha geçen gün kargoya gittim, bir firmaya saat iadem vardı ama kargo kodu oluşturmaları bile 7 saat’i buldu. Bu yüzden asıl düşündüğüm yurt dışından gelmesi değil, yurt içinde yapacakları süreç, işlem

boraK

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Gecikme olabilir gelmezse yazmalısın bence böyle bir şeyi hepsiburada gibi bir sitenin böyle bir şey yapacağını düşünmüyorum.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Ucuza kızıl ötesi ateş ölçer buldum n11’den ama yurtdışı olduğundan yaklaşık 2 gün araştırdım. Geliyor, hatta ürünü aldıktan sonra yaklaşık 10 dakikada kargo kodu oluşturuldu ama benim düşündüğüm honkongtan gelmesi değil, asıl sorun buraya geldiği an kargoda yavaşlama olacağı kesin gibi çünkü daha geçen gün kargoya gittim, bir firmaya saat iadem vardı ama kargo kodu oluşturmaları bile 7 saat’i buldu. Bu yüzden asıl düşündüğüm yurt dışından gelmesi değil, yurt içinde yapacakları süreç, işlem
Oturduğunuz şehire göre değişir kargo ya direk Hong kongdan İstanbula gelir ordan ikamet ettiğiniz ile kargo çıkar oranda dağıtıma verir 3-4 gün sürer.

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Oturduğunuz şehire göre değişir kargo ya direk Hong kongdan İstanbula gelir ordan ikamet ettiğiniz ile kargo çıkar oranda dağıtıma verir 3-4 gün sürer.
Cbtx global ile honkongtan gelip, aras kargo ile adresime yönlendirilecek ama n11 gümrük vergisini falan biz hallediyoruz diyor

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,840
Hepsiburada dan rx550 siparişi vermiştim normalde salı günü gelecekti ama hala gelmedi aradığımızda mesaj bekleyin dediler ama ne mesaj geldi nede ekran kartım.

Bu kadar sabırsızlık + başlıktan anlaşılacağı üzere agresiflik = yaş kaçtı hocam?

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,840
Hepsijet ile sipariş vermiş, tepkisi gayet doğal bence, ekstra para verip belirli bir saatte gelmesini istiyorsun erkenden gelmiyor.

Pandemi sürecinde olduğumuzu unutmayın. Ekstra para ödendi diye o insanların sağlığı hiçe sayılamaz.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Pandemi sürecinde olduğumuzu unutmayın. Ekstra para ödendi diye o insanların sağlığı hiçe sayılamaz.
Bende hepsijet ile sipariş vermiştim belirtilen saatte geldi. 2-3 saat gecikir önemli değil ama günlerce gecikmesi sıkıntı, madem pandemi dolayısı ile gecikme olacak hb hepsijet özelliğini pandemi bitene kadar kaldırması gerekmez mi?

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,840
Bende hepsijet ile sipariş vermiştim belirtilen saatte geldi. 2-3 saat gecikir önemli değil ama günlerce gecikmesi sıkıntı, madem pandemi dolayısı ile gecikme olacak hb hepsijet özelliğini pandemi bitene kadar kaldırması gerekmez mi?

İnsanlar sadece teknolojik ürün almıyor ki hepsijet ile. Artık market alışverişi, çocuk-bebek alışverişleri de yapılıyor. Bu yüzden öncelik farkı olabilmeli.