Sakın Hepsiburada.com'dan ekran kartı almayın

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

WhiteHawk

Profesör
Hepsiburadadan siyah akıllı saat istedim,beyaz gönderdi.Buyrun nasıl bir site olduğunu siz düşünün.Beş para etmez.

Logithx

Profesör
İnsanlar alışveriş sorun yok hemen bir soeun yaşadığı zaman o firmadan kötüsü yok bu tür sorunlar yaşanır hemen kötülemeyin bende şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım ne kargo konusunda nede iadeler konuaunda..

Zxcvbm

Asistan
Yakın zamanda gelir bence. Bana görede trendyol bekletir, en geç kargoyu yollayan orası ama artık oradan alışveriş yapmıyorum bilerek. Ayın 9’unda n11’den yurtdışı sparişi verdim, honkongtan gelecek asıl ben kargoyu beklemeyi görmüş olacağım böylelikle

Yasiin

Profesör
Yakın zamanda gelir bence. Bana görede trendyol bekletir, en geç kargoyu yollayan orası ama artık oradan alışveriş yapmıyorum bilerek. Ayın 9’unda n11’den yurtdışı sparişi verdim, honkongtan gelecek asıl ben kargoyu beklemeyi görmüş olacağım böylelikle
Korona virüsten dolayı yurt dışından kargo vs geliyor mu hele Çin tarafından?

Zxcvbm

Asistan
Korona virüsten dolayı yurt dışından kargo vs geliyor mu hele Çin tarafından?
Ucuza kızıl ötesi ateş ölçer buldum n11’den ama yurtdışı olduğundan yaklaşık 2 gün araştırdım. Geliyor, hatta ürünü aldıktan sonra yaklaşık 10 dakikada kargo kodu oluşturuldu ama benim düşündüğüm honkongtan gelmesi değil, asıl sorun buraya geldiği an kargoda yavaşlama olacağı kesin gibi çünkü daha geçen gün kargoya gittim, bir firmaya saat iadem vardı ama kargo kodu oluşturmaları bile 7 saat’i buldu. Bu yüzden asıl düşündüğüm yurt dışından gelmesi değil, yurt içinde yapacakları süreç, işlem

boraK

Asistan
Gecikme olabilir gelmezse yazmalısın bence böyle bir şeyi hepsiburada gibi bir sitenin böyle bir şey yapacağını düşünmüyorum.

Yasiin

Profesör
Ucuza kızıl ötesi ateş ölçer buldum n11’den ama yurtdışı olduğundan yaklaşık 2 gün araştırdım. Geliyor, hatta ürünü aldıktan sonra yaklaşık 10 dakikada kargo kodu oluşturuldu ama benim düşündüğüm honkongtan gelmesi değil, asıl sorun buraya geldiği an kargoda yavaşlama olacağı kesin gibi çünkü daha geçen gün kargoya gittim, bir firmaya saat iadem vardı ama kargo kodu oluşturmaları bile 7 saat’i buldu. Bu yüzden asıl düşündüğüm yurt dışından gelmesi değil, yurt içinde yapacakları süreç, işlem
Oturduğunuz şehire göre değişir kargo ya direk Hong kongdan İstanbula gelir ordan ikamet ettiğiniz ile kargo çıkar oranda dağıtıma verir 3-4 gün sürer.

Zxcvbm

Asistan
Oturduğunuz şehire göre değişir kargo ya direk Hong kongdan İstanbula gelir ordan ikamet ettiğiniz ile kargo çıkar oranda dağıtıma verir 3-4 gün sürer.
Cbtx global ile honkongtan gelip, aras kargo ile adresime yönlendirilecek ama n11 gümrük vergisini falan biz hallediyoruz diyor