Sakın Hepsiburada.com'dan ekran kartı almayın

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

ProfKİm

Üyecik
Hepsiburada dan rx550 siparişi vermiştim normalde salı günü gelecekti ama hala gelmedi aradığımızda mesaj bekleyin dediler ama ne mesaj geldi nede ekran kartım.

Zhell The Coder

Asistan
Yasaklı
Dostum bak

hepsiburada yıllarca adam dolandırmadı gelip seni mi dolandırcak ya bi araştır nasıl birşeymiş bu diye hemen hepsiburadaya suç atıyorsun burada suçlu olan kargo şirketi veya satıcı.

CagtyM

Üyecik
Hepsiburadadan Haziran ayında Sapphire Pulse Rx580 8Gb ekran kartı aldım 14 tl fazla verip aynı gün teslimatı seçtim 15 saat sonra elime geçti hepsiburadadan çok fazla alişveriş yapmış biri olarak gayet memnunum bu zamana kadar hiç sorun yaşamadım

Karantina sürecinde E-Ticaret çok arttı. Firmalar yetişse de kargocular yetişmiyor. Sırf senin kargon geç geldi diye yüzlerce kişiye siteden alışveriş yapmayın demen çok ama çok saçma :D

Hakantoris

Profesör
Hepsiburada kendi içinde mağazalar barındıran bir site. N11,Trendyol,Gittigidiyor gibi. İşletmeler bunun gibi sitelerde üyelik açıp satış yaparlar. Ve bu siteler bunun karşılığında satılan ürünlerden komisyon alır. E-Ticaret sitelerinin işleyiş mantığı budur. Zaten ürünün elinize ulaştığını onaylamadan para satıcının eline geçmez. Satıcı ürünü hala kargolamadıysa Hepsiburada'nın hiçbir suçu yok. Malum pandemi döneminde olduğumuz için kargo şirketleri de aşırı yoğun.

Son mesajlar