Yeni Kulaklığı Test Edecek Şarkılar

En iyi f/p kulaklık markası?

• Xiaomi

• Sony

• Jbl

• Sennheiser

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,729
Arkadaşlar yeni alınan kulaklığı test etmek için çeşitli şarkılarım var. Journey, Stressed Out, Twenty One Pilots'un birkaç şarkısı, Crystallize gibi çeşitli bas, tiz ve ses temizliğini ölçecek şarkılarla test ediyorum.
Yine de çeşitli kategorilerde uçlara kadar ulaşan sesleriyle önermek istediğiniz şarkılar müzikler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum :)

Not: Lütfen YouTube'daki kulaklık test videolarını tavsiye etmeyin.

CoffeX

Doçent
Reaksiyon puanı
518
Xiaomi Piston Basic Edition öneririm.( Fiyat Performans)

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,729
Xiaomi Piston Basic Edition öneririm.( Fiyat Performans)
Yakın zamanda 4 senelik Xiaomi Piston 3 Reddot Edition sınırlı üretim kulaklığımı bozdum ve gerçekten süper ötesi bir kulaklıktı :)

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,729
Eskiden yurtdışı alışverişleri serbestti ?

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,729
Şimdi kısıtlama mı geldi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mağaramdan yeni çıktım da.
Yurtdışı alışverişlerine 15 lira sabit ücret + %20 gümrük vergisi getirildi. Üstüne takipsiz gönderimli olan küçük ürünler gümrükten geçmiyor. Doların da ne kadar arttığını hesaba katacak olursak :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiçbir kulaklıkta kaliteli gelmiyor ? ?

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Öncelikle sürücü kontrol testi yapın, sağ-sol testi çünkü fiyatı pahalıya yaklaşan kulakların bir bölümünde sağ-sol yok, sağ-sol testinde iki kulaklıktan aynı ses çıkıyor. Buna xiaomi piston kulaklıkta bile denk geldim. Sağ-sol olayına önem veren, ilk jbl’de denk geldim. En iyi kulaklık markaları, eski akg, b&o, marshall, beats, sennheiser falan bunlar kötü kulaklık üretmez benim bildiğim. Jbl markası Türkiyede rastladığım en sorunsuz kulaklıklardan birisi, garanti olarak sorun hiç yaşamadım bu zamana kadar onun ile ilgili. Bana göre fiyat performans olarak jbl çünkü kendi tanıdığım insana, jbl kulaklık aldırdım sorun çıktığı an değiştirildi, şu anda toplamda 7 kez değiştirip, sıfırını almış oldu