Samsung Galaxy Note 3 mü SONY Xperia Z1 mi LG G2 mi yoksa başka bişey mi?

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Hâlâ bitmedi mi şu telefon savaşı?

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Hı hı evet tırtıklı plastik G2. Tamam vermişler eline bir G2 ama hangi G2 meçhul. :lol:

Don't Be Normal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=363652]LittleMonster[/MENTION]
tamam fanboy kardeşim sony BEST OF THE KING dir

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Gorunum itibariyle telefonlarin cama benzememesi plastik olarak adlandiriliyor.oysaki g2 gibi agir bi telefon mantik ve zeka çerçevesinde plastik olamaz.eline alan bilir.

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Konuyu hortlatanlar düşünsün :))
Lafın gelişi terlik lastiğine tırtıklı dedik gurur yaptı :lol:
Siz Kore sürümü g2 ile birlikte 2. plana atıldığınıza mı yanacaksınız yoksa güncelleme almadığınıza mı onu düşünün bence ilk :mrgreen:
Güyya 4.3ü es geçip 4.4 verecekti 4.3 ile uğraşmak istemiyordu :lol:
Diğer üreticiler 4.3 ü verdi çoğunluğu 4.4ü de dağıttı(HTC,Samsung , Sonyninde romu hazır MWC'yi bekliyor :dirol:) bizimki hala 4.4 dağıtacak :))

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Gorunum itibariyle telefonlarin cama benzememesi plastik olarak adlandiriliyor.
O mantıkla HTCde cama benzemiyor yekpare alüminyum kasa ona da mı plastik diyeceğiz veya İphonelara yanlış bir bakış açısı :)

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Konuyu hortlatanlar düşünsün :))
Lafın gelişi terlik lastiğine tırtıklı dedik gurur yaptı :lol:
Siz Kore sürümü g2 ile birlikte 2. plana atıldığınıza mı yanacaksınız yoksa güncelleme almadığınıza mı onu düşünün bence ilk :mrgreen:
Güyya 4.3ü es geçip 4.4 verecekti 4.3 ile uğraşmak istemiyordu :lol:
Diğer üreticiler 4.3 ü verdi çoğunluğu 4.4ü de dağıttı(HTC,Samsung , Sonyninde romu hazır MWC'yi bekliyor :dirol:) bizimki hala 4.4 dağıtacak :))

O mantıkla HTCde cama benzemiyor yekpare alüminyum kasa ona da mı plastik diyeceğiz veya İphonelara yanlış bir bakış açısı :)
Hah iste suanki kurdugun beyin firtinasinin aynisini g2 iconde kursan tum dunyanin kabul ettiği doğru ve gerçek yola ulaşirsin.

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Hah iste suanki kurdugun beyin firtinasinin aynisini g2 iconde kursan tum dunyanin kabul ettiği doğru ve gerçek yola ulaşirsin.
Plastik , alüminyum , cam vs...
Cihazın arka kasasından dolayı kazandığı bir isim tüm dünya plastik kasa olarak kabul ediyor sen plastiği alüminyum falan görüyorsan bilemem :))
Ne kadar dayanıklı olduğu da tartışılır söylediğin cihazın :)

Don't Be Normal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[h=2]Cahille girme münakaşaya;
Ya Sinirini zıplatır Havaya , Yada yazık olur Adabına ...
HZ MEVLANA[/h]

[MENTION=374275]Bloother[/MENTION] [MENTION=387957]obmann[/MENTION]

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Neyse bu akşamlık da güldük eğlendik. Emeği geçenlere teşekkürler. :)

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Cahil dediği insanın ne okuduğu okulu ne başka birşeyini bilmeyen zavallılar var ne yazıkki
Konuya dönersek benim örneklerle cevapladığım şeylere boş cevaplar veren bu 3lüye birşey diyemiyorum daha fazla :))
Ben somut birşey söylerken adam kendi fikrini söylüyor bana ;) @AppleiPhone5s Benim hakkımda bilgin olmadığı açık.
Bilgin yoksa fikrinde olmasın

Bu arada evet bende güldüm özellikle Kore sürümü ve güncellemeden bahsettikten sonra nedense her yazdığımın altına beni iğlenemek amacıyla yorum atanların bir anda sustuğuna şahit oldum :))
Sanırım bazıları hezimete uğramış görünüyor

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Cahil dediği insanın ne okuduğu okulu ne başka birşeyini bilmeyen zavallılar var ne yazıkki
Konuya dönersek benim örneklerle cevapladığım şeylere boş cevaplar veren bu 3lüye birşey diyemiyorum daha fazla :))
Ben somut birşey söylerken adam kendi fikrini söylüyor bana ;) @AppleiPhone5s Benim hakkımda bilgin olmadığı açık.
Bilgin yoksa fikrinde olmasın

Bu arada evet bende güldüm özellikle Kore sürümü ve güncellemeden bahsettikten sonra nedense her yazdığımın altına beni iğlenemek amacıyla yorum atanların bir anda sustuğuna şahit oldum :))
Sanırım bazıları hezimete uğramış görünüyor
15-16 yaşındaki ergen tipsin işte ergenliğine veriyorum. :) Yazık valla.

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
15-16 yaşındaki ergen tipsin işte ergenliğine veriyorum. :) Yazık valla.
Yaşımı bilmediğin halde böyle konuştuğuna göre boş adamsın :))
Neyse yukarıdaki cevabın aynısı senin içinde geçerli
Boş insanlar muhatabım değil

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Ohoo ortalık yine karışmış. Bıktım artık şu sonu gelmez tartışmalardan hep aynı isimler hep aynı konular.

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Kişisel yaştan değil zeka yaşından bahsediyorum. :)
Seviyeyi düşürme mümkünse beni alıntılamazsanda sevinirim
Ne zeka seviyemin ne okuduğum okulların ne de hayatımın kenarından geçemeyecek adamlara vakit ayırmak istemiyorum kusura bakma
İYİ FORUMLAR

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Seviyeyi düşürme mümkünse beni alıntılamazsanda sevinirim
Ne zeka seviyemin ne okuduğum okulların ne de hayatımın kenarından geçemeyecek adamlara vakit ayırmak istemiyorum kusura bakma
İYİ FORUMLAR
Okuduğun okulla bana hava atmaya kalkışma beceremezsin... :)

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Olup olmamam önemli değil beni rahatsız etme hakkına sahip değilsin
Haddini bil !

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Olup olmamam önemli değil beni rahatsız etme hakkına sahip değilsin
Haddini bil !
Sen ne oluyosun da bana had bildiriyosun.karşıt görüşlere de saygı duy.öyle hayatınla okulunla savunmaya geçme beceremezsin :) yanlış kişiyle uğraşıyorsun.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Tamam sen çok zekisin anladık.
Hadi uzatmayın artık şu saçma tartışmayı.

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Ben karşıt görüşlere zaten saygı duyuyorum fakat görüşümüde bildiriyorum.
Ayrıca konuyu hortlatanda ben değil [MENTION=383324]AppleiPhone5s[/MENTION]
Senin mantığınla hareket edersek o da beni alıntılayarak benim görüşüme saygısızlık etmiş oluyor ( Ben böyle görmüyorum sonuçta burası fikir alışverişinin olduğu bir ortam. )
Sen benim zeka seviyem hakkında atıp tutarsan istediğimi de söylerim ve tekrar ediyorum
HADDİNİ BİL !

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ben karşıt görüşlere zaten saygı duyuyorum fakat görüşümüde bildiriyorum.
Ayrıca konuyu hortlatanda ben değil @AppleiPhone5s
Senin mantığınla hareket edersek o da beni alıntılayarak benim görüşüme saygısızlık etmiş oluyor ( Ben böyle görmüyorum sonuçta burası fikir alışverişinin olduğu bir ortam. )
Sen benim zeka seviyem hakkında atıp tutarsan istediğimi de söylerim ve tekrar ediyorum
HADDİNİ BİL !
Sen bize açık seçik hatta foruma hakaret ettin.Hibirimizin okuduğu okulları ve hayatımızı bilmeden yorum yapıyorsun kendini üste çıkarma uğraşındasın boşuna uğraşma beceremezsin :) Forumda birini alıntılamanın yasak olduğunu hatırlamıyorum. Çok şikayetçiysen forumu terket başka foruma git ama mümkünse dh foruma gitme çünkü orda da ben varım hem zaten oralar seni aşar.

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
@AppleiPhone5s ''cahil'' şeklinde benim reel hayatıma dair en ufak bir bilgisi olmada böyle bir hakaret ediyorsa tabiki cevabını veririm.
XDA olsun vs birçok forumda üyeliğim var
DH de zaten üyeyim sen bence geldiğin yere dön diyeceğim ama oradan şutlanmışa benziyorsun ;)))
Alıntılama tabiki olacak ama saygı çerçevesinde bunuda zaten zeka yaşıymış oymuş buymuş diyerek zaten
seviyeyi düşürüyorsun ayrıca buranın moderatörüde sen değilsin oraya git buraya git vs şeklinde yorumlar yapamazsın
Ha çok fikir edinmek istiyorsan üyelik tarihlerini karşılaştırmanı öneririm

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
DH de zaten üyeyim sen bence geldiğin yere dön diyeceğim ama oradan şutlanmışa benziyorsun ;)))
Alıntılama tabiki olacak ama saygı çerçevesinde bunuda zaten zeka yaşıymış oymuş buymuş diyerek zaten
seviyeyi düşürüyorsun ayrıca buranın moderatörüde sen değilsin oraya git buraya git vs şeklinde yorumlar yapamazsın
Ha çok fikir edinmek istiyorsan üyelik tarihlerini karşılaştırmanı öneririm
dh dekileri karşılaştıralım dilersen yazdığımız yazıları her şeyi bilgilerimizi tecrübelerimizi yayınlanan yazılarımızı bilgimizi birikimimizi eğitim seviyemizi ne dersin?

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Daha fazla bu adamı çekemeyeceğim yeterince kafa ütüledi [MENTION=288507]Elusive[/MENTION] sana katılıyorum
İyi forumlar