Sony xperia Z1 vs LG G2 İçeri lütfen!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Licerof035

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar açıklama uzun olucak ama okumanızı rica ediyorum. arkadaşlar aralığın 22 sinde borcum biticek bi telefon alıcam bu 2 telefondan birini alıcam g2 yada z1 şimdi açıklamamı şöyle yapayım arkadaşlar çogu insanlar dolgun renkli olanını iyi sanıyolar halbuki renkleri dogru veren ekran daha iyidir bu televizyonlarda böyle telefonlardada böyle diye düşünüyorum örnegin ben bi fotograf çektigimde çogu telefonda yaşadım capcanlı böyle ben bunu nasıl çektim diyorsun bi atıyosun pc ye alakası yok bu yüzden lg nin ekranı beni etkilemiyor sony de neden tft kullandıgını şöyle açıklamıştı su geçirmez özelligini diger ekranlarda olamadını tft ekranda oldugunu söylemişti ikinciye geçiyorum harici stereo hoparlörler ben lg nin altta iki tane yer var stereo sanıyordum biri mikrofonmuş yani mono ses kartı var hoparlörde işe yaramıyormuş ona görede kulaklık gerekiyomuş yani gerekesiz üçüncü olarakta malzeme kalitesi benim için en önemli olan unsur arkadaşlar g2 nin s3 ten bi farkı olmadıgını söylediler kaygan ve dayanıksız öyle ince bi çerçeveli telefon dayanıksız olması normal bence sizce aynı fiyatta düşünelim batarya konusunda ikiside iyi LG G2 yimi alırsınız Sony Xperia Z1 imi? fiyat konusunu katmayın yazılım olarakta sony süper lg iyi degil bunu da unutmamak lazım, okudugunuz için teşekkür ederim cevaplarınızı bekliyorum.

boncuk2009

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bence z ultra renk kalitesi mükemmel işlemci de en iyi işlemci snapdragon 800

rdksr725

Asistan
Reaksiyon puanı
4
kamera=z1 Sağlamlık,kalite=z1 Fiyat performans=lg g2 Yazılım,Güncelleme=Sony

Licerof035

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@rdksr725 açıklamayı özetlemiş arkadaşlar @boncuk2009 kardeşim z ultra phaplet kategorisinde bencede en iyisi konumuz z1, bu arada İPS ekran diye söylüyosunuzda ekran otomatikteyken kademe kademe parlaklık artıyo yada azalıyormuş 1800 e g2 alacagıma 2.100 e z1 almam daha mantıklı degilmi?

rdksr725

Asistan
Reaksiyon puanı
4
imkanın varsa z1 alman daha iyi olur g2 nin ekranına bir lafım yok daha canlı olabilir ama z1 in ekranı daha gerçekçi,bana göre.

Licerof035

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@rdksr725 aynen ekran konusunda dogruluk bence, kamera konusunda karşılaştırma yaparmısın kardeşim?

rdksr725

Asistan
Reaksiyon puanı
4
fotograf ve video konusunda gece çekimleri olsun odaklanması olsun z1 hakkını veriyor diyebilirim g2 ninde gündüz çekimleri iyi ara sıra odaklanma sorunu olsada iyi fotograflar çekebilirsin g2 nin gece çekimi iyi değil video çekimi ise yeterli seviyede

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Z1 her alanda daha iyi g2den ha samsung unkilerden bile kötü plastik cihazı f/p ürünü gören varsa gitsin alsın plastik sevdalısına yorumum yok ztn

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Yazılım olarak sony önde dedin ya daha bişey demeye gerek yok.:laugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...