LG G2 vs Sony Xperia Z1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enesonur13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba,
Yakında bir telefon almayı düşünüyorum. Şu an için LG G2 ile Sony Xperia Z1 arasında kaldım.
LG G2: 1300, Sony Xperia Z1: 1400 TL
Alacağım telefonu 3-4 yıl kullanmayı düşünüyorum. Oyun oynuyorum, fotoğraf çekiyorum,
İnternette geziniyorum. Am benim için en önemlisi ilk aldığında çoğu cihaz hızlı oluyor ancak
dah sonradan baya yavaşlıyor android olduğu için. Bu iki cihazdan hangisi beklentilerimi daha
fazla karşılar ?
Başka telefon önerilerine de açığım.
Bu iki telefonu da kullanan birisi çıkarsa da tadından yenmez :D :D
Yorum ve önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler :)
Ha bu arada bütçemi artırabilirsem z2 veya g3 de alabirim ona da bir el atarsanız çok iyi olur.
İyi forumlar :)

Cavid1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
butcen yetiyorsa lg g3 al.z2 kesinlikle onermem kamerada cok kasma oluyordu.o yuzden cabuk z3 cikardilar.ben olsam iphone 5c alirim.5c-yi uzun sure kullana bileceksin.

ahmet4545

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardesm lgg2. Kullanıyorum. Kesinlikle öneririm ekran olsun batarya olsun cok iyi zaten ips ekran lgden sorulur z1'in ekrani sarimsi gibi net degil ve isinma sorunu var

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Bırak z1i ben z2yi de beğenmedim g2 kullanıyorum.Dün bir arkadaşta gördüm kurcaladım hoşuma gitmedi bir kere çok ve gereksiz kaba geldi z2.G2den sonra içi boş gibi geldi telefon 1 yıldır kullanıyorum cihaz hala stabil çalışıyor ama cloudy g3 romu yüklü birde z2de biraz gezindim hemen ısınmaya başladı z2nin tek fark ettiğim güzel yani kamerası daha iyiydi ve kamera modları çok başarılı z2nin hoparlörleri daha iyi ama bu kullanıcıya göre değişir ben özellikle hoparlörü kötü telefonları daha çok seviyorum kendimce sebepleri var kamera ve su geçirmezlik hariç g2 daha iyi yalnız g2 hafıza kartı almaz alacaksan 32lik alırsın oda sana yeter.Benim tavsiyem g2 alman z1 hatta z2le bile değişmem telefonumu.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Forumumuzda buna benzer konular var örnek vericek olursak: http://forum.shiftdelete.net/telefo...arsilastirma]-sony-xperia-z1-mi-lg-g2-mi.html

Sorularınızı ilgili konulara sorarak yardım alabilirsiniz.

Bana göre G2 Z1'den daha iyi bir telefon ama Z1 Compact'ı G2'den ekran haricinde daha iyi bir telefon olarak görüyorum.

Benim önerim G2 olucaktır, Z1 Compact alabiliyorsanız Z1 Compact'tı da öneririm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...