Sony Xperia 1.1 Kamera Detayları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Creative

#EvdeKal Türkiye
Yönetici
Admin
Sony, önümüzdeki ay 2020 amiral gemisini açıklaması beklenen MWC'de bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Xperia 1.1 olarak da adlandırılan Xperia 5 Plus olduğu söyleniyor.

Sony, yaklaşan akıllı telefonu hakkında herhangi bir ayrıntı açıklamasa da, Xperia 5 Plus'ın renderleri bu ayın başlarında ortaya çıktı ve çift ön hoparlörleri ve arkadaki beş kamerayı ortaya çıkardı.

gsmarena_001.jpg

Sony Xperia 5 Plus renderi
En son ortaya çıkan bilgilere inanılacaksa, bu kurulum 64MP birim, periskop ünitesi ve iki 12MP modül (biri büyük 1 / 1.5 "sensör ve ultra geniş bir üniteye sahip) kameraları içerecektir. Periskop ünitesi 5x kadar yakınlaştırma yapmadan önce 64MP modülünün daha kısa telefoto mesafeleri için kullanılacağını varsayılmakta.

gsmarena_001 (1).jpg

Xperia 1.1'in bir Snapdragon 865 SoC'ye sahip olduğu ve 5G bağlantısını desteklediği söylentileri var. Xperia 1.1 hakkında ayrıntılar şu anda sınırlı, ancak Sony'nin MWC etkinliğine yaklaştıkça muhtemelen daha fazla şey duyacağız.
 

sireno52

Asistan
Sony donanım olarak sağlam ürünler çıkarıyor ama iş yazılıma geldimi en berbat marka örneğin ilk çıktığı zaman süper fotoğraflar çekiyor ama bir güncelleme geldimi fotoğraf kalitesi yerlerde
 

okurbaba

Profesör
Tasarımı son 2 yıldır çıkan en iyi telefon herhalde, o iğrenç çentik de yok, bozulma riski taşıyan Pop-up'ta yok.
 
Üst
stat counter