Arama sonuçlarınız

1. ¹ ChamPoinT ¹

iPhone 12 aksesuar önerileri

Merhabalar arkadaşlar, iPhone 12 için kılıf, ekran koruyucu ve lens önerir misiniz? Kılıfın iyi ve kaliteli olması o kadar önemli mi sizce? Aklımda bütçe yok önerebilirsiniz.
  2. ¹ ChamPoinT ¹

Soru iPhone 12 alınır mı?

Merhabalar arkadaşlar elimdeki iphone 7 bozuldu ve benim bütçem 12'ye yetiyor alıp almama konusunda kararsızım beni kaç yıl götürür? Samsung falan kullanmak istemiyorum.
  3. ¹ ChamPoinT ¹

Öneri YKS'ye çalışmak

Selam arkadaşlar, 12.sınıf EA'dan girip 4 yıllık bir bölüm kazanmak istiyorum. Haftada 3 gün staj var 2 gün ise okul, okulda ders pazartesi 10 saat salı ise 9 saat oluyor ve boş geçiyor. Burayı değerlendiremiyorum sınıfta çok ses oluyor o günleri gelişte evde çalışıyorum bir şekilde ama...
  4. ¹ ChamPoinT ¹

Yardım Okul hakkında ne yapmam gerekıyor ?

Merhaba arkadaşlar 12.sınıfım meslek lısesı çarşamba, perşembe ve cuma staj oluyor diğer günler de ders çalışmak zor oluyor 2 gunde okul var bende. Dershane tutsam saatleri uymuyor ve 30K dershane, bir yer buldum Özel ... Anadolu lisesi yazıyor 12. sınıflara 1.dönem TYT 2. dönem AYT yazılılar...
  5. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Bayiilerde araba yok

Arkadaşlar engelli üzerine araç alacağız fakat bayilerde araç yok, nasıl olacak bu nasıl bulabiliriz?
  6. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Herhangi bir işte çalışabilir miyim?

Merhabalar arkadaşlar 2005 20 eylul doğum tarihim şuan yıl olarak 18'im herhangi bir işte çalışabilir miyim? Veya resmi birşey yapabilirmiyim?
  7. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Alıexpress akıllı saat için ekstra vergi olurmu?

Merhabalar arkadaşlar, alıexpressten bir tane akıllı saat alacaağım. Satın alma kısmında 270TL oluyor acaba teslımatta ekstra vergı ısterler mı? Ne zamana gelır ? Tahmını 24 hazıran dıyor? 18 yaş altı sipariş verebilir mi?
  8. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Ayakkabıyı değişim yaparlar mı?

Merhaba arkadaşlar, 07.03.2023 tarihinde ınstreet'den bir lumberjeck aldım. Ve 3 ay olmadı yanları açıldı geri fişi ve kutusuyla geri götürsem yaparlar mı veya iade vs ederler mi ne yapılabilir? Teşekkürler.
  9. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Okul değiştirmek mantıklı mı?

Merhabalar arkadaşlar, 11.sınıfım ulaştırma bölümü okuyorum okul aşırı boş hergün nerdeyse boşa okula gidiyorum insan en azından 1 veya 2 saat ders işler ama hiç yok birde pazartesi, salı, çarşamba 9 saat diğer günler 8 saat oluyor. Okul aşırı boş, öğrenci vs olarak şimdi sizce anadolu lisesine...
  10. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Dolap adres yerine şube adresi yazılır mı?

Arkadaşlar bir ürün alacağım. Satıcı Aras Kargo ile gönderim yapacak. Adres yerine Aras Kargo'nun şube adresini yazsam olur mu? Şubeye gelmesini istiyorum da.
  11. ¹ ChamPoinT ¹

Yardım OBP'm arkadaşımdan yüksek fakat okul almıyor!

Arkadaşlar selam bizim sınıftan biri benim istediğim okuldan birine kontenjan verdi kızın ortalaması(OBP) 69, benim OBP'm ise 70 fakat o 1. sırada iken beni neden 3. sıraya atıyor anlamış değilim? Bilgisi olan arkadaş varmı acaba bilgilendirirse sevinirim. NOT: Kayıt alanımda okul, okul evıme...
  12. ¹ ChamPoinT ¹

Satılık Uygun Fiyata Satılık Kupon Satışı

Birkaç kod satışı yapıyorum fiyatları: IKEA 50TL KUPON (Fiyat: 25TL) Altlimitsiz 50 TL'lik indirim kuponu. IKEA'da minimum sipariş limiti 150 tl IKEA websitesi ve mobil uygulamasından vereceğiniz siparişlerde geçerlidir. Son kullanma tarihi 28 Şubat. Çiçeksepeti 50 TL İndirim Kuponu (Fiyat...
  13. ¹ ChamPoinT ¹

Öneri Katar Pro vs Asus Tuf M5 RGB

Merhabalar arkadaşlar sizce hangısı alınır?
  14. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Msi DS501 alınır mı?

evet arkadaşlar sizce alınır mı? İnternette fiyatı 290 TL.
  15. ¹ ChamPoinT ¹

Soru 50 bin lira para kaça satılır ?

arkadaşlar elimde eski bir para var vardı üstünde 50 bin lira yazıyor bu para eski bir para mı?
  16. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Sağlık lisesi mi ? Yoksa Anadolu mu?

Merhabalar arkadaşlar, ben şuan bir meslek lisesindeyim. Ulaştırma bölümü aslında okulum 55 puanla öğrenci almış ve benim puanım 70 küsür ve çok pis öğrenciler var. Okulumdan memnun değilim, ama ailem sen bu okuldan çıkarsan mecbur sağlık lisesine gideceksin diye bir baskı yapıyor aslında ben...
  17. ¹ ChamPoinT ¹

Satılık Satılık Exxen kodu 7 TL

Merhabalar elimde exxen 1 aylık kodlar mevcuttur. Almak isteyen varsa DC' den ulaşsın. DC: Reynmen#4148
  18. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Okulumuzda korona var !

Merhabalar arkadaşlar 2 haftadır müdür gelip söylüyor şuana kadar 15 kişi falan korona tutmuş ve bugünde 2 kişi daha korona oldu. Bu durumda okulla gitmem zorunlu mu ? Nerdeyse hergün korona çıkıyor okulda.
  19. ¹ ChamPoinT ¹

Soru PTT kargo ne zaman gelir?

Merhabalar arkadaşlar, ben bugün birinden mouse aldım. Adam bugün Amasya merkezden kargoya verdi şuan ben vandayim. Kargo ne zamana gelir? Not: Ev adresini vermedim şubeye bırakacak. Kaç güne gelir?
  20. ¹ ChamPoinT ¹

Soru 8400 VP'yi kaç TL' ye satabilirim?

Merhaba arkadaşlar ben bir uygulamadan puanla 8400 vp satın aldım. Ve bunu satmak istiyorum sizce ne kadar eder ? İnternette fiyatı 350 lira civarı.
  21. ¹ ChamPoinT ¹

Rehber Satılık Pubg Uc

Merhabalar elimde 660 UC var. İnternetteki fiyatı 75-80 arası. Şuan 65TL'ye satıyorum. İlgilenen varsa DC eklesin:
  22. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Epin Satacağım Bir Yer ?

Arkadaşlar mesela ben ucuza 660 UC buluyorum ve ben bunu satacak yer yok. Böyle epin satan yerler varmı ?
  23. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Dell Latitude 3400 Ne Kadara Gider?

Merhabalar arkadaşlar, bende Dell Latitude 3400 bir laptop var ben bunu satarsa kaç bin eder? Öncelikle laptop kutulu ve 15 ay garantisi kalmış. Laptopu sadece 9 ay kullandım. Temiz çizik falanda yok. Sistem özellikleri: i3 8145U, 4 GB RAM, UHD 620, Ve 128 GB NVMe SSD. Not: Arkadaşlar laptopu...
  24. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Elime Rtx 3080 Geçiyor ! Kaç Tl Eder?

Merhaba arkadaşlar elime RTX 3080 12 GB geçecek kutusuz 1 yıl garantili kullanılmamış olarak elime geçecek ben bunu satmak istesem kaç bine gider? LHR'siz bir kart. Aynı şu model fakat elime geçen Ti değil: MSI GEFORCE RTX 3080 TI GAMING X TRIO 12GB GDDR6X 384Bit NVIDIA Ekran Kartı fiyatı...
  25. ¹ ChamPoinT ¹

Soru Hangi Sistem Mantıklı ?

Selam arkadaşlar benim 5K bütçem var max ve ben bu 2 sistem arasında kaldım sizce hangisi mantıklı ? Oynayacağım oyunlar: Gta 5 ve Pubg 1. Sistem: Bilgisayar Toplama Sihirbazı | Teknobiyotik 2. Sistem:Pollux 3A-GTX1050Ti | Game Garaj @ThorJ
  26. ¹ ChamPoinT ¹

Öneri 4.5K Pc Öneri̇si̇

Merhaba herkese ben bu yaz 4.5K' ya pc alacağım. Bütçem mönitör dahil hepsi en fazla 5K. Oynayacağım oyunlar: Pubg ve Gta 5. Önerebileceğiniz bir sistem varmı? Şİmdiden teşekkürler.
  27. ¹ ChamPoinT ¹

İpucu Discord Sunucuma Gelebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar benim bir tane sunucum var ve içerisinde 2 tane hindistanlı var :). 2' de türk var ama bir türlü üye çoğaltamıyorum sunucuma gelirseniz sevinirim :D Şimdiden Herkese Teşekkürler ? Sunucu:
  28. ¹ ChamPoinT ¹

Öneri 300Tl Mouse Ve Klavye Önerisi

Merhaba arkadaşlar benim toplam 300Tl bütçem var en fazla 350TL olur. Bana klavye ve mouse önerirmisiniz? Şimdiden Teşekkürler.
  29. ¹ ChamPoinT ¹

Bu Epic Games Hesabı Ne Kadar Eder ?

Arkadaşlar bir yakınımdan alacağım epic games hesabını ve ben 5 steam koduna ikna ettim 10TL' lik kod. Sizce bu hesab 5 steam koduna iyi mi ?
  30. ¹ ChamPoinT ¹

Laptop Soğutucu Ve Klavye Önerisi

Öncelikle herkese merhabalar ben bir laptop soğutucusu ve bir tane klavye arıyorum. Laptopumun ısı değerleri normal fakat ben stand olarakta kullanmayı düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Laptop boşta iken: 45 derece Laptop oyunda iken en fazla 69 derece oluyor. 250TL civarı olursa iyi olur.
  31. ¹ ChamPoinT ¹

Gta 5 Oynamak Için Ne Yapmalıyım ?

Merhabalar arkadaşla ben Gta 5 oynamak istiyorum. Laptopum oynatır mı acaba ? Birde arkadaşlar laptopa ram alsam bir fark olurmu ? 4×8 yapmayı düşünüyorum. Laptop özellikleri: İşlemci: i3 8145U Ram: 4Gb E.kartı: UHD 620 Depolama ise: 128Gb M.2 Nvme SSD
  32. ¹ ChamPoinT ¹

Yusuf Kıraç Kimdir ?

Arkadaşlar ben Twitter üzerinden konuştum benden adres ve tel istediler. Ev interneti port sıkıntısı için. Orjinal hesap mı ? https://twitter.com/krc_ysf
  33. ¹ ChamPoinT ¹

Win 10 için ideal mi ?

Arkadaşlar benim laptop Win 10 pro için ideal mi ? Yoksa win 8.1 geçmelimiyim ? İşlemci: i3 8145U Ram: 4Gb E.kartı: UHD 620 Depolama: 128Gb NVMe SSD
  34. ¹ ChamPoinT ¹

Millenicom başvuru yapılırsa port talep edebilir mi?

Merhaba arkadaşlar, biz 3.5 ay önce altyapı başvurusunda bulunmuştuk. Her hafta pazartesi gidip hatırlatıyorduk. Ama bir türlü gelmiyorlardı. Bahaneleri ise geleceğiz deyip gelmemeleri. Arkadaşlar bizim altyapıyı yapmışlar, sistem olarak gözüküyor fakat Türk Telekom kurulum yapmıyor. Önceden...
  35. ¹ ChamPoinT ¹

Gta 5 kaldırır mı ?

Arkadaşlar Gta 5 kaldırır mı ? Arkadaşlar laptopun özellikleri: İşlemci: i3 8145U Ram: 4 Gb E.kartı: UHD 620 SDD: 128 Gb Nvme
  36. ¹ ChamPoinT ¹

Samsung S21 5G vs Samsung Note 20 vs Samsung S20+

Merhaba arkadaşlar öncelikle bu sene liseye geçtim. Ve telefon almak istiyorum. Amcam yurtdışından getirecek orda daha ucuz oluyor. Arkadaşlar şimdi kararsız kaldığım kısım 3 telefon arasında kaldım. Sizce hangisi fiyatının karşılığını veriyor ? Arkadaşlar benim önceliklerim: 1-Mobil oyunları...
  37. ¹ ChamPoinT ¹

Millenicom nasıldır ? Alınır mı ?

Selam arkadaşlar millenicom nasıl bir markadır ? Altyapı sorguladım ve sonucu:
  38. ¹ ChamPoinT ¹

Kurulum aşamasında başka markadan internet alınabilir mi?

Arkadaşlar merhaba. Biz TT'ye 3 ay önce başvurduk. Gidip her hafta söylüyoruz. Ama gelip kurulumu yapmıyorlar. Altyapı yoktu. Altyapı 75 Mbps yapmışlar fakat gelip bağlamıyorlar. Arkadaşlar seçtiğimiz paket: 24 mbps 2 aylık ( tahhütsüz ) = 250 TL Tahhütsüz bir pakettir. Arkadaşlar benim merak...
  39. ¹ ChamPoinT ¹

Zula öts için 3 kişi lazım

Selam arkadaşlar ben bir takım kurdum benle beraber takılmak isteyen varmı ? Efsane ödüller var.
  40. ¹ ChamPoinT ¹

Zula hesabım ne kadar eder ?

Merhaba arkadaşlar benim zula hesabım ne kadar eder ? Tahminlerinizi bekliyorum. Öncelikle hesap 46 level Hesapta 2 silah sınırsız bulunmakta 1. Mehmetçik (+3) 2. Deagle (+3) m4a1 +6 mac-10 +6 colt +6 m3 +6 scout +5 Arkadaşlar hesapta toplam 76 tane destansı kart bulunmakta. 294 tane efsane...
  41. ¹ ChamPoinT ¹

Hoca matematik sorularını ve cevaplarını 3 kişiye vermiş.

Arkadaşlar bugün sınava girdim ve hocaya çok sinirlendim. Hoca 1.üniteden sormamış onu bırakın hoca soruların cevabını vermiş ve kızlar yüz alırken biz 20 veya 30 aldık ?? Arkadaşlar hoca 10 soru sormuş ve bu sorularında altına işlemli birşekilde cevap istemiş. Tabi önceden bizim sınıftaki 3...
  42. ¹ ChamPoinT ¹

Windows lisansınız yakında süresi dolacak sorunu

Arkadaşlar ben laptopu alalı 2 ay oldu. Ve her 10dk da bir böyle bir yazı ekrana geliyor. Bunun çözümü nedir ?
  43. ¹ ChamPoinT ¹

Sınavlar Ertelendi !

Arkadaşlar bugün sınavlar ertelendiğini duydum ama inanmadım. Sonra sınıf grubuna baktım. Hoca sınavlar iptal olmuş dedi. Sınavların ne zaman yapılacağına dair bir tarih yok. İşte açıklama:
  44. ¹ ChamPoinT ¹

Dolar 6.90 Sizce şuan alınır mı ?

Arkadaşlar bildiğiniz ůzere dolar důşüyor. Sizce şuan dolar alınır mı? Yoksa daha důşer mi ?
  45. ¹ ChamPoinT ¹

Sanal ram nasıl yapılır?

Arkadaşlar benim Laptop özellikleri şöyle: İşlemci: İ3 8145U Ram: 4GB E.Kartı: UHD 620 Ve 128 GB SSD. Sizce sanal ramın bir etkisi olurmu ? Birde sanal ram nasıl yapılır ?
  46. ¹ ChamPoinT ¹

Engelli üzerine indirimli telefon alınır mı ?

Arkadaşlar engelli üzerine indirimli telefon alınıyormu ?
  47. ¹ ChamPoinT ¹

Bood B9 Kulaklık Aldım.

Arkadaşlar Teknosada 180 Tl olan Bood B9 Kulaklık indirime girmişti ve fiyatı 140 Tl' ye düşmüş. Kulaklığı bugün aldım. Kulaklığın Teknik Özellikleri: Bluetooth 5.0 Kulaklık Hassasiyeti 105 dB Pil: 250 mAh Pilin şarj edilme süresi: 2 Saat Uyumlu Hafıza Kartı: MicroSD (TransFlash) Ses Çıkışı...
  48. ¹ ChamPoinT ¹

QCY T7 vs QCY T5 Hangisi Alınır ?

Selam arkadaşlar karar verdim. Bu iki modelden birini alacağım. T5 ile T7 arasında kaldım. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. A101' e gelecek ve ikisinin fiyatı da 130 TL. Sizce hangisi alınır ?
  49. ¹ ChamPoinT ¹

Samsung Galaxy A32 ortaya çıktı

Arkadaşlar bu sefer A31' in bir üst modeli olarak geçen Samsung Galaxy A32 Tanıtıldı ! Uygun Fiyatlı 5G Telefon Olacağı Konuşuluyor. Teknik Özellikleri: 6.5 Ekran bu ekran TFT bir ekran. Ekran çözünürlüğü: 720 x 1600 piksel. Dörtlü kamera ve bu kameralar: 48 MP f/1.8 26mm (geniş), 8 MP f/2.2...
  50. ¹ ChamPoinT ¹

Mi Earbuds 2 vs QCY T5 vs QCY T1C

Arkadaşlar laptop için almak istiyorum. Mikrofonu ve ses kalitesi iyi olmalı. Sizce hangisi daha iyi ? Hangisi alınır ? 1- Xiaomi Mi Earbuds 2 Kulaklık 2- Qcy T5 Bluetooth Kulaklık 3- Qcy T1C Wireless Bluetooth Kulaklık
  51. ¹ ChamPoinT ¹

Hindistan'lı biri ile Soru - Cevap yaptık.

Selam arkadaşlar öncelikle ben Hindistan'lı biri ile Soru - Cevap yapıp YouTube'da yayınlayacaktım. Fakat Hindistan'lı arkadaş kabul etmediği için yapmayacağım. Sizler için onunla biraz sohbet edip bilgi aldım. Sorular: 1- Sen bir müslüman mısın? Cevap: Evet ben bir müslümanım. 2- Gelecekte...
  52. ¹ ChamPoinT ¹

Hindistan ile ilgili sorularınız

Arkadaşlar ilk videom Hindistan'lı biri ile sizin soracağınız soruları ona sorarak güzel bir video yapmak. Sormak istediğiniz şeyleri yazabilirsiniz.
  53. ¹ ChamPoinT ¹

Bu video izlenir mi ?

Selam arkadaşlar ben bir video çekmeyi düşünüyorum. Videom farklı ülkelerdeki insanlarla Discord üzerinden sizin soracağınız soruları sorup güzel bir video yapmayı planlıyorum. Sizce böyle bir video izlenir mi ? https://www.youtube.com/channel/UCPHYELpjus3pk5Jp0xdVZJQ
  54. ¹ ChamPoinT ¹

Çeviri uygulaması önerisi

Selam arkadaşlar ? Arkadaşlar bana yazımı ingilizceye çevirecek bir program lazım. Windows için böyle bir uygulama varmı ? Bir arkadaşla tanıştım o ingilizce konuşuyor ben ise 1 saat çeviriden çevirip yazıyorum ?.
  55. ¹ ChamPoinT ¹

Hangi kulaklık daha iyi ?

Arkadaşlar bu 2 kulaklıktan hangisi daha iyi ? Qcy T5 Bluetooth Kulaklık vs Xioami Earbuds 2 1-Xiaomi Mi Earbuds 2 Kulaklık - A101 2- Qcy T5 Bluetooth 5.0 Kulaklık Siyah Fiyatı - Taksit Seçenekleri (hepsiburada.com)
  56. ¹ ChamPoinT ¹

Tablet interneti aşırı yavaş

Selam arkadaşlar General Mobile e-tab 20 tabletin interneti çok yavaş ben bunu nasıl hızlandırırım ? Bunun bir yolu varmı ? İnterneti çok yavaş sabahtan beri zoomu indirmesini bekliyorum daha yüzde 0. ?
  57. ¹ ChamPoinT ¹

Web siteden para kazanmak

Arkadaşlar benim web sitem var fakat ben bundan para kazanmak istiyorum bunun için ücret ödemem mi gerekli ?
  58. ¹ ChamPoinT ¹

General Mobile E-Tab 20 MEB verdi :)

Selam arkadaşlar bugün okuldan arayıp okula gelmemi istediler. Bende gittim ve bir GM tablet verdiler tabi. Kardeşime bende alıp eve geldim. Arkadaşlar bu verdiği tablet Samsung tab a 7 den özellikleri daha yüksek. General Mobile e tab 20 özellikleri: 10.1 inç full HD ekran 64GB hafıza 4 GB RAM...
  59. ¹ ChamPoinT ¹

Youtube için video Montaj Programı.

Arkadaşlar bana youtube videoları için bir montaj programı lazım. Bilgisayar için.
  60. ¹ ChamPoinT ¹

Telefon Önerisi

Selam arkadaşlar ben bir telefon almak istiyorum. Bütçem: 4K Ben ya 2. el iphone 8 plus almayı düşünmüştüm. Yada sıfır yurtdışı garantili başka marka almak istemiştim. Sizce ne yapmalıyım ?
  61. ¹ ChamPoinT ¹

Sanalaştırma Nedir ? Nasıl Etkinleştirebilirim ?

Selam arkadaşlar ben Gameloop indirdim. Arkadaşlarla beraber oradan among us atıyoruz. Fakat bu sefer girdiğimde bana sanallaştırma gibi bir hata verdi. Ben bunu nasıl yapabilirim ?
  62. ¹ ChamPoinT ¹

Eba için bu hız yeterli mi ?

Selam arkadaşlar 2 gün sonra yani bu ayın 8' inde TT gelip eve internet bağlayacak. Bendede bir modem var. Benim paketim 24 mbps ve benim modemim şu: Huawei HG521 300 Mbps ADSL2+ Kablosuz Modem ( 2.El , Sağlam, Kaliteli , Ücretsiz Kargo) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor Benim merak ettiğim...
  63. ¹ ChamPoinT ¹

Altyapım oldu.

Selammm arkadaşlar şuan altyapımı sorguladım 75 mbps destekliyor diyor.
  64. ¹ ChamPoinT ¹

Hangi kulaklık ?

Selam arkadaşlar ben kulaklık alacam fakat internetten değil. Ben şu 2 model arasında kaldım. Sizce hangisi tercih edilmeli ? 1- BOOD B9 BLUETOOTH KABLOSUZ KULAKLIK OUTLET Fiyatı ve Özellikleri (teknosa.com) Fiyatı 179 Tl fakat indirime girip 119Tl olacakmış. 2- Polosmart PGM05 Phoenix 7.1...
  65. ¹ ChamPoinT ¹

Modemin çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım?

Selam arkadaşlar benim altyapım hiç yoktu. Bende bugün bi uyandım bide ne göreyim evin karşısında komşumuz ev interneti çekiyorlar. Halbuki sorduğumuzda altyapı yok diyorlar. Bende gidip TT' ye altyapı başvurdum. 90 Tl 16 mbps varmış. 12 ay tahhüttlü. Babamda tahhüttlü istemediği için gidip...
  66. ¹ ChamPoinT ¹

Netspeed

Selam arkadaşlar bu paket altyapı gerektiriyormu ? Kullanan varmı ? Bir sitede okudum altyapı gerektirmiyormuş ? https://netspeed.com.tr/kampanyalar/net-avantaj-kampanyasi/
  67. ¹ ChamPoinT ¹

Youtube İndirmek

Arkadaşlar ben youtube uygulamasını bilgisayara nasıl indirebilerim ?
  68. ¹ ChamPoinT ¹

Web sitem nasıl olmuş ?

Selam arkadaşlar ben Wordpress.com' dan bir web sitesi kurdum sizce nasıl olmuş ? Arkadaşlar birde siteme girip blog' a tıklayıp en sonki blogumu beğenirmisiniz ? https://worldperspective373742363.wordpress.com/ Teşekkürler.
  69. ¹ ChamPoinT ¹

Tarih performans ödevim

Selam arkadaşlar ben bugün hoca' nın verdiği performans ödevini yaptım. Bu performans ödevini severek yaptım. Sizce nasıl olmuş ?
  70. ¹ ChamPoinT ¹

Laptop şarj adaptörü olmadan açmak

Selam arkadaşlar bende bir tane eskı asus eee pc var. Tamirciye götürdüm sıkıntı şarj adaptörümüş. Bende yeni laptoptan usb veya başka bir şekile diğer laptopu nasıl açabilirim. Eski laptopun şarj adaptörü çalışmıyor. Onun için yeni laptoptan eski bilgisayarı açabilirmiyim. Şarj vererek veya...
  71. ¹ ChamPoinT ¹

En sevdiğiniz şarkı türleri neler ?

Selam arkadaşlar en sevdiğiniz şarkı türü hangisi merak ettim ? En sevdiğiniz şarkı türünü işaretleyin ve en sevdiğiniz şarkıyı paylaşmayı unutmayın. NOT: Mesaj kasmak için yapmadım. Şimdiden söyleyeyimde sonrada Linç yemeyeyim.
  72. ¹ ChamPoinT ¹

Müzik yapma programı

Selam arkadaşlar ben bir müzik yapma programı arıyorum. Böyle birşey bulmam mümkün mü ? Şimdiden teşekkürler.
  73. ¹ ChamPoinT ¹

Discord hesabı açtım.

Selam arkadaşlar kendime bir discord hesabı açtım. İsmim: BayLexus Sunucum: Join the BayLexus kullanıcısının sunucusu Discord Server! Arkadaşlar sunucu bölgesine neresi seçmeliyim ? Türk sunucusu yokmu ?
  74. ¹ ChamPoinT ¹

Zulayı hangi ayarda oynatayım ?

Arkadaşlar ben zulayı hangi grafik ayarlarında ve hangi çözünürlükte açayım ? (Laptop yorulmasın ve ısınma fazla olmasın diye) İşlemci: İ3 8145U Ram: 4GB E.kartı: UHD 620 Ve 128Gb SSD NOT: Laptop 1366 x 768 destekliyor. Ben 1366 x 768 yaparsam. Laptop çok yorulurmu ? Birde hangi grafiklerde...
  75. ¹ ChamPoinT ¹

Wifi kıran program

Arkadaşlar wifi kıran program var mı?
  76. ¹ ChamPoinT ¹

İnternet paketleri

Arkadaşlar ben türktelekom hatını kullanıyorum. Ve bana internet lazım en az 20 Gb Türktelekom prıme baktım. Baya iyi tarifeler var. Ama Faturalı mı ? Ve arkadaşlar önerebileceğiniz bir paket var mı ? Faturasız olacak.
  77. ¹ ChamPoinT ¹

Biriktirdiğim Param

Arkadaşlar benim çoktan biliktirdiğim Bin lira var. Ben dolar veya euro almak istiyorum. Sizce ne yapmalıyım ? Daha çok biriktirmek için ?
  78. ¹ ChamPoinT ¹

Hindistana Hiç Giden Varmı ?

Merhaba arkadaşlar hiç yutdışına gittiniz mi ? Gittiyseniz hangi ülkeye ve gittiğiniz ülkeyi beğendiniz yanlarını yazın. Merak ettim açıkcası.
  79. ¹ ChamPoinT ¹

İnternetten Para Kazanmak ?

Arkadaşlar ben internetten para kazanmak istiyorum. Bunun bir yolu varmı ? Youtube, Twich, Dlive veya web sitesi falan açmak ben bu konuda fazla birşey bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  80. ¹ ChamPoinT ¹

Hangi Ülkeye Gitmek İsterdin ?

Arkadaşlar siz hangi ülkeye gitmek isterdiniz ? Ve gitmek istediğiniz ülkenin nedenini yazın. Ve gitmek istediğiniz ülke hakkında birkaç bilgi verebilirsiniz.
  81. ¹ ChamPoinT ¹

Kendimi Çok Tuhaf Hisediyorum.

Arkadaşlar kendimi çok mutsuz, üzgün ve garip hisediyorum. İçimden ağlamak geliyor. Ama nedeni ne bilemiyorum. Yaşım: 15 1606668939 Sizde hiç böyle oluyormu ?
  82. ¹ ChamPoinT ¹

Hayallerinizi Yazın.

Arkadaşlar herkes hayallerini yazsında. Görelim :)
  83. ¹ ChamPoinT ¹

Android oyunlarını laptoptan oynamak ?

Arkadaşlar ben androıd oyunlarını laptoptan oynamak istıyorum. Mesela standoff 2 veya Crıtıcal Ops gıbı. Arkadaşlar GAMELOOP denedım ve Nox uygulamasınıda denedım fakat ıkısıde oyunu oynatmıyor. Şimdiden Teşekkürler :)
  84. ¹ ChamPoinT ¹

Myfi Güvenilir mi ?

Arkadaşlar bu site güvenilir mi ? Altyapısız internet diyor.
  85. ¹ ChamPoinT ¹

6 Günlük Devamsızlığım var.

Arkadaşlar ben 9.sınıf öğrencisiyim. Meslek lisesine gidiyorum. Ama daha önceden meslek liseleri açılmıştı. Yani 3 hafta sonrada Anadolu lisesi açıldı. Meslek lisesi açıken ben gitmedim Meslek Dersleri gösteriyor diye. Yani 6 günlük bir devamsızlığım var. Bir sıkıntı olurmu ? Takdir veya...
  86. ¹ ChamPoinT ¹

8K Ya Telefon Önerisi ?

Selam Arkadaşlar max bütçe 8K fakat bilemiyorum 8K bir telefona verilirmi diye ? Ama benim önceliklerim: İşlemci ve ram çünkü oyunu severim. Kamera azda olsa lazım oluyor fakat o kadar iyi olmasına gerek yok Pili ise Günü çıkartsın yeter 8 saat ekran süresi verse bile iyi. Arkadaşlar...
  87. ¹ ChamPoinT ¹

Laptopun klavye ışığının rengini değiştirmek ?

Selam Arkadaşlar bir şey merak ettim bende bir laptop var. klavyesi beyaz ışıklı arkadaşlar ben bunun rengini değiştirebilirmiyim ?
  88. ¹ ChamPoinT ¹

Siz Okula Gitmeyi Düşünüyormusunuz ?

Arkadaşlar siz Okula gidecekmisiniz ? Ben 9.sınıfa gidiyorum. Müdür yardımcısı mesaj attı. Ben 2.gruptayım. Perşembe ve Cuma günleri okula gidecekmişim. Arkadaşlar sınavlar ne zaman ? Sizin fikirlerinizi merak ettim ?
  89. ¹ ChamPoinT ¹

Pubg Kaldırır mı ?

İŞLEMCİ: i3 8145U RAM: 4GB Ram 128Gb SSD E.KARTI: UHD 620 Arkadaşlar pubg veya valorant kaldırır mı ?
  90. ¹ ChamPoinT ¹

UyduNet nedir ?

Arkadaşlar bizim oturduğumuz evde altyapı yok. Bende bunu gördüm arkadaşlar bunu çekebilirmiyim ?
  91. ¹ ChamPoinT ¹

Alt yapım var mı ?

Arkadaşlar türkcell süperonline' den alt yapı sorguladım bu sonuçlar çıktı: Alt yapım varmı ?
  92. ¹ ChamPoinT ¹

9.sınıfta Takdir getirsem Karne hediyesi ne isteyeyim ?

Arkadaşlar konu belli sizce ne isteyeyim? 9.sınıfta takdir getir ne istersen alırız diyolar ? 1602764609
  93. ¹ ChamPoinT ¹

Laptop'a kullaklık takınca kulalıklıktan ses gelmiyor ?

Arkadaşlar bende kablolu normal samsung kulaklığı var laptopa takınca kulaklığı ses laptoptan geliyor. Laptop sesi kulaklığa iletmiyor. Kulaklıktan ses gelmiyor.
  94. ¹ ChamPoinT ¹

İnternet Lazım :)

Selam arkadaşlar biliyorsunuz ki eba ve zoom için internet lazım. Arkadaşlar ne yaptıysam internet bulamıyorum. Komşuya söylüyoruz yok hızlı çekmiyor bahanesi 35Tl yükledik 14gb yaptık. bunla 10 gündür idare ediyorum. Arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim. Min: 50Gb Max: 80Gb - 100Gb Daha...
  95. ¹ ChamPoinT ¹

ETS 2 Açar mı ?

Arkadaşlar Laptopun Özellikleri: İşlemci: i3 8145U E.kartı: UHD 620 Ram: 4GB 2167mHZ 2.1gHZ - 2.30 gHZ Arkadaşlar ETS 2 burdan indirilir mi ?
  96. ¹ ChamPoinT ¹

Sizce satmalımıyım ?

Arkadaşlar ben bir laptop almıştım. DELL Latitude 3400 i3 8145U Win 10 pro 4gb ram. 5K'ya aldım. Şimdi aklımda şu var: Bu laptoptan 3 oyun oynayacağım: CS, Zula, Sabotaj. Grafik benim için fark etmez. Kasma olmadıkça Sizce ben bundan kasmadan oyun oynarmıyım ? Eğer oyunlarda kasma falan olursa...
  97. ¹ ChamPoinT ¹

Laptop'a Neler Alınmalı ?

Selam ! ?? Arkadaşlar bende şu laptop var: Dell Latitude 3400 Özellikleri: i3 8145U, 4GB ram, Win 10 Pro, E.kartı: UHD 620 Öncelikle hangi oyunları kaç fps ve hangi grafiklerde oynayabilirim ? Arkadaşlar birde ben laptop' dan rahat oyun oynayamıyorum ? Neler almalıyım ? Rahat oynamak için.
  98. ¹ ChamPoinT ¹

Laptopu Şarjda Kullanmak Zararlı mı ?

Selam Arkadaşlar Bende DELL Latitude 3400 var. 4Gb ram, 128Gb SSD, i3 8145U, Windows 10 Pro. Pil türü ise: Li-ion Pil Hücresi: 3 Hücreli Arkadaşlar Şarjda oyun oynasam bir sıkıntı olurmu ?
  99. ¹ ChamPoinT ¹

Zula'yı hangi grafiklerde oynamalıyım ?

Arkadaşlar Laptop özellikleri: işlemci: İ3 8145U 4Gb ram E.karı : UHD 620 Hangi grafiklerde oynamalıyım ? Birde arkadaşlar oyun oynarken Laptop max 62 oluyor. ama ortalama 55-57 derece bu normal mi ?
  100. ¹ ChamPoinT ¹

Eba'dan Canlı Derse giremiyorum ?

Selam ! Arkadaşlar benim ebadan canlı dersim oluyor ? Giriyorum ebaya canlı dersin var diyor bende katılıyorum ama bekliyorum. Gelmiyor. Ama telefondan veya tableten bu sorun olmuyor. Yardımcı Olursanız Sevinirim.
  101. ¹ ChamPoinT ¹

Matemetiğim Çok Kötü

Arkadaşlar benim matematiğim çok kötü 5 .sınıfın bile matematik sorularını yapamıyorum. Ne yapmalıyım ? Hiçbirşey bilmiyorum. Sadece 9.sınıf Mantık konusunu biliyorum : )
  102. ¹ ChamPoinT ¹

Okula Gideyim mi ?

Arkadaşlar biliyorsunuz Meslek ve Çok programlı anadolu liseleri açıldı. Bize Çarşamba ve Cuma okula gelin dediler. Ama Meslek Dersleri görecekmişiz. Diğer günler ise Canlı dersten diğer dersleri göreceğiz. Sizce gitmesem bi sıkıntı olur mu ?
  103. ¹ ChamPoinT ¹

Laptopa EBA indiremiyorum ?

arkadaşlar laptopa eba indiremiyorum ? Yardımcı Olursanız Sevinirim :rolleyes:
  104. ¹ ChamPoinT ¹

Hangi oyunları oynayabilirim ?

Arkadaşlar Dell i3 8th 8145U 4GB ram ve UHD 620 bunla hangi oyunları oynayabilirim ? Birde Ekran kartım paylaşımlı mı ? Nerden bakabilirim ?
  105. ¹ ChamPoinT ¹

Kardeşime Dell bilgisayar aldık.

Selam herkese Arkadaşlar bana huawei D15 aldılar. Kardeşimde ağlayınca bizde ona dell 5570 i3 8th aldık. Fiatı 4.900 Tl ama biz 2.el aldık. 3.200Tl. 1601544756 Bu arada çok memnunum. ?
  106. ¹ ChamPoinT ¹

Sipariş verdim.

Selam ?? Arkadaşlar ben Huawei D 15 modelini sipariş ettik. Sizce nasıl ? Bu arada benden kurtuldunuz ??? https://www.vatanbilgisayar.com/huawei-matebook-d-15-amd-ryzen-5-3500u-2-1ghz-8gb-256gbssd-15-6-amd-w10.html
  107. ¹ ChamPoinT ¹

Vatandan PC

Arkadaşlar benim bir arkadaşım Vatandan 3.000Tl' ye PC toplayacakmış. Fakat hiç bir bilgisi yok. Ona yardım için bende burda konu açtım. Yardım ederseniz sevinirim ?
  108. ¹ ChamPoinT ¹

Birşeyler Lazım ? Max 3K

Selam ?? Merhaba arkadaşlar ben canlı derse giremiyorum. Bugün anneme ve babama söyledim. Bana 3K ya birşey alacağını söyledi ? Tabi ne alacagıma ben karar verecem ? Ne alacağıma karar veremedim ? Yardımcı olursanı sevinirim. ?
  109. ¹ ChamPoinT ¹

Altyapım Yok ?

Selam arkadaşlar ben altyapımı sorguladım. Fakat altyapım yok. Bizde eve internet çekmek istiyoruz. Arkadaşlar benim engelli kardeşim var. Engelliler üzerinde ise yüzde 25 indirim var. Ne yapabilirim ?
  110. ¹ ChamPoinT ¹

Eba Canlı Derse Katılamayanlar ?

Arkadaşlar biliyorsunuz ki bazıların tableti ve bilgisayarı yok. Benimde bilgisayarım ve tabletim olmadığı için bende ebadan geride kaldım. Peki sizin tablet veya bilgisayarınız varmı ? NOT: 1-1.5 Ay içerisinde yazılılar başlayacak. Ve okulda olacağız. ???
  111. ¹ ChamPoinT ¹

Engelli üzerine Evde İnternet

Selam arkadaşlar benim kardeşim ağır engelli raporu yüzde 97 ve biz onun raporu üzerinde evde internet çekmeyi düşünüyoruz. Sınırsız olsa iyi olur. Herkese Teşekürler ?
  112. ¹ ChamPoinT ¹

3 iş günü içinde ne demek ?

Selam Arkadaşlar ben birşeye başvuru yaptım. Bana 3 iş günü içinde başvuru belli olur dedi ? Arkadaşlar bugün çarşamba hangi gün belli olur ?
  113. ¹ ChamPoinT ¹

Notebook açılmıyor ?

Selam arkadaşlar bende eski bir asus eee pc 101d serisinden bir notebok var. Önce bataryayı çıkartıp 15sn güç düğmesine bastım. Sonra bataryayı takıp, jarj aletini prize taktım. Ve 5 sn güç düğmesine bastım. Notebokdan kırmızı bir ışık yanıp sönüyor. 1600793198 Ekran açılmadı.Ne yapabilirim ?
  114. ¹ ChamPoinT ¹

Laptop Açılmıyor ?

Selam arkadaşlar bende bir tane eski asus eee pc var. Fakat kapalı bataryası bitmiş. Jarja takıp güç düğmesini açtığımda hiç ses gelmiyor ve açılmıyor ? Nasıl yapabilirim ? 1600776005 Kimse yokmu ? Yardım edecek. 1600776138 @EFI Shell
  115. ¹ ChamPoinT ¹

Ev interneti ?

Selam Arkadaşlar Eba' da canlı dersler var. Ve bizde eve sınırsız internet çektirmeyi düşünüyoruz ? Ne yapmamız lazım ? Fazla ev internetinden anlamadığım için size sorayım dedim. Ama 8 mbps veya 16 mbps yeterli olur.
  116. ¹ ChamPoinT ¹

Yurtdışı Telefonları ve fiyatları ?

Selam arkadaşlar benim bir tanıdığım biri bana yurtdışından telefon getirecek. Ayrıca orada M51 satışa çıkmış, 3.500Tl'miş. Yurtdışı Telefon modelleri ve fiatları: Samsung A41 = 64GB = 2.600 Tl Samsung M31s = 128GB = 3.000Tl Huawei P40 lite = (128GB-pembe) = 1.800Tl...
  117. ¹ ChamPoinT ¹

Yurtdışı Telefon

Selam Herkese ?? Arkadaşlar bugün sizlere birşey sormak istiyorum ? Arkadaşlar benim kuzenime ıraktan Xiomia redmi 9A modellini getirmişler. Normalde burada fiatı 2100 Tl olan telefonu 900Tl ye aldılar kuzenime. Sizce bende mi Iraktan isteyeyim ? Orada daha ucuz ama bilemedim? Şimdiden Herkese...
  118. ¹ ChamPoinT ¹

Akıllı Bileklik ?

Selam arkadaşlar ben bileklik alacağım fakat 3 tane farklı model alacağım. Bunlardan hangisini tercih edeyim ? ( 3 adet ama farklı )
  119. ¹ ChamPoinT ¹

Youtube' den ne kadar para kazanılıyor ?

Arkadaşlar Konu açık youtubeden ne kadar para kazanılıyor ? Ve detayları neler paylaşırsanız sevinirim.
  120. ¹ ChamPoinT ¹

Samsung M51 vs Realme 6 pro

Arkadaşlar siz olsaydınız hangisini alırdınız ? Birde M51 3.400 seviyelerine düşebilirmiş ?
  121. ¹ ChamPoinT ¹

9.sınıf Meslek lisesi Dersleri

Selam Arkadaşlar benim merak ettiğim bazı sorular var ? 1- 9.sınıf Meslek lisesi dersleri neler ? Ve seçmeli dersleri ne ? 2-Ben 10.sınıfta nakil yapmam için 9.sınıf karne ortalamasına mı bakacaklar ? Ona göremi gidecem ? Şimdiden Teşekürler ?? 1600031033 Kimse yokmu ?
  122. ¹ ChamPoinT ¹

Max 3.5K Telefon Önerisi

Selam herkese ?? Arkadaşlar bana diğer sefer Realme 6 pro önermiştiniz. Fakat bu sefer sizlerden Samsung Telefonlarından hangisini önerirsiniz ? Arkadaşlar realme 6 pro aklımda fakat başka seçeneklerde istiyorum. Şimdiden Teşekkürler ?
  123. ¹ ChamPoinT ¹

Samsung A21s vs RN 8 ?

Selam arkadaşlar ?? Arkadaşlar Bugün sizlere birşey sormak istedim. Arkadaşlar Size Samsung A21s ve RN 8 arasından birini seç deseler hangisini seçerdiniz ? Arkadaşlar mesela ikisi aynı fiatda olsalardı. Şimdiden Teşekkürler ? 1599588182 Mesela ikisi 2k olsaydı , hangisini seçerdiniz ?
  124. ¹ ChamPoinT ¹

Ulaştırma Alanı İyimi ?

Selam Arkadaşlar ? Arkadaşlar ben yarın gidip hem kitapları hemde bölüm seçeceğim. Fakat kime sorduysam bana ulaştırma önerdiler. Arkadaşlar bana verilen bölümler: Muhasebe, Pazarlama, Büro ve Ulaştırma Bana ulaştırma Lojistik önerdiler. Siz ne önerirsiniz ? Zaten en geç 1 sene sonra Anadoluya...
  125. ¹ ChamPoinT ¹

9.Sınıf Konularını Şimdiden Öğreneyim mi ?

Selam Arkadaşlar ? Arkadaşlar ben bu sene 9.sınıfa geçtim. Ve şimdiden 9.Sınıf konularını ögrensem bi sıkıntı olur mu ? Ve Matematik konularından mı başlayayım ? En önemli olan ders matematik mi ? Not: Ve benim matematik kötü olduğu için. 1599431391 Arkadaşlar şimdiden 9.sınıf konularını...
  126. ¹ ChamPoinT ¹

Almancadan Mahrum Kalacağım ?

Selam Arkadaşlar Arkadaşlar ben bu sene 9.sınıfım ve meslek lisesi çıktı , ama ben hemen anadoluya geçmek istiyorum. Fakat geçmek için 1.dönem yada 1 sene orda okumam lazım. Ama ben en geç 1 sene sonra anadoluya geçeceğim. Ve anadoluya geçtiğimde 10.sınıf olacam ve 1 sene almanca göremeyeceğim...
  127. ¹ ChamPoinT ¹

3.5K Telefon Önerisi ?

Arkadaşlar ben bu sene liseye geçtim. 9.sınıfım ve bana 3.5K telefon olarak hangisini önerirsiniz ? Arkadaşlar Tasarım Benim için önemli ve camera fazla önemli değil ama Tasarımı ve işlemcisi güçlü olsun. Varmı böyle Telefon ? Böyle Hava atılabilsin.?
  128. ¹ ChamPoinT ¹

Ne Alsam ?

Selam Arkadaşlar Atkadaşlar benim bi Bilgisayar ve bi telefonum var. Ve eğer Lisede Takdir getirirsem Ne istersen alırım dediler. Ve Sizce eğer takdir getirirsem ne alayım ? Şimdiden Teşekkürler ?
  129. ¹ ChamPoinT ¹

En Kolay Bölüm ?

Selam Herkese ? Arkadaşlar ben Meslek lisesinde okuyacağım. 9.sınıf' a bu sene geçtim. Arkadaşlar benim okuyacağım Meslek Lisesinde Şu bölümler var ? Arkadaşlar kolay olsun ki ben o dersten geçebileyim ve karne ortalamam iyi olsun istiyorum. Muhasebe Pazarlama Büro Ulaştırma Şimdiden...
  130. ¹ ChamPoinT ¹

Lise Bölüm Seçme ?

Öncelikle Herkese Merhaba ? Arkadaşlar bana Meslek lisesi çıkmıştı, ve okula kayıt yapacağım zaman bana verilen bölümlerden birinide seçmek zorunda kalıyorum. Çünkü artık meslek lisesinde 9.sınıfta bölüm seçilecek. Bende 9.sınıf 1.dönem veya 10.sınıfta Anadoluya geçmek istiyorum...
  131. ¹ ChamPoinT ¹

Meslek Lisesi Hakkında ?

Selam Arkadaşlar bana bir meslek lisesi çıktı. Ama ben anadoluya geçmeyi düşünüyorum. Birde arkadaşlar bana çıkan meslek lisesinde 2 yıl önce bir cinayet işlenmiş ama kesin lise 3 veya 4 ler ile ilgilidir.Onun için biraz korkuyorum o liseden ? Sizin görüşleriniz nelerdir ?
  132. ¹ ChamPoinT ¹

Lise Hakkında ?

Selam Arkadaşlar Sizlere Soru sormak istiyorum. Şimdiden teşekkürler ? Arkadaşlar bana Meslek Lisesi çıkmıştı. Ama benim istedigim bi anadolu lisesi vardı gittim o anadolu lisesine dedim ben burada okumak istiyorum dedim. Onlar dedi Obp 76 ve üstü gelebiliyor dedi. Benim obp 70. Ve bana dediki...
  133. ¹ ChamPoinT ¹

1600 TL'ye RN8 Alınır mı?

Selam arkadaşlar RN8 sıfır kutulu ancak yurtdışı kayıtlı 1.600Tl sizce alınırmı ?
  134. ¹ ChamPoinT ¹

Şarkı 15 sn çalıyor sonra duruyor

Selam herkese arkadaşlar ben samsung j7 pro kullanıyorum play müziklere gidip müzik açtığımda 15sn çalıyor sonra ise duruyor. Bunu nasıl düzeltebilirim ? Şimdiden Teşekkürler ?
  135. ¹ ChamPoinT ¹

Nokia 3.1 Plus Alınır mı ?

Arkadaşlar Sizce Nokia Telefonlar Alınır mı ?
  136. ¹ ChamPoinT ¹

Bunlar beni idare edermi ?

Selam Arkadaşlar ben arasıra oyun arasırada vidio falan izliyorum günde 2 saat oyun oynuyorum.Burdan hangisi benim için ideal ? 1 klavye 1 mouse alacağım. Not: başka modeller önermeyin. Klavye https://www.teknosa.com/inca-ik282q-usb-kablolu-multimedya-klavye-p-125200393 Fare...
  137. ¹ ChamPoinT ¹

Laptop için Sogutucu alınmalı mı ?

Selam Arkadaşlar Sizce Laptop çok ısınıyorsa soğutucu alınmalı mı ? Birde Laptop bakımı falan kaç ayda bir yapılmalı ?
  138. ¹ ChamPoinT ¹

Çalışma Masası Laptop için ?

Selam arkadaşlar Arkadaşlar bende bir laptop var ben buna bir çalışma masası alacağım. Bimde satılan 2 çalışma masasından hangisini önerirsiniz ? 2.olan yani gaming çalışma masası alan varmı ? Alanlar varsa soru sormak isterim ?
  139. ¹ ChamPoinT ¹

Bu Pc Sistemi Nasıl ?

Selam arkadaşlar Arkadaşlar ben 9.sınıf öğrencisiyim. Ben pc almayı düşünüyorum. Zula ve youtube için Böyle kasma ve donma olmayacak Arkadaşlar bu beni idare edermi ? İşlemci: Amd Athloon 3000G Anakart: Asus Prime A320-f 2133 mhz E.kartı: Yok Ssd: 120gb Hi level 550/530 mb Ram: siz önerin ...
  140. ¹ ChamPoinT ¹

Bu sistem beni idare edermi ?

Selam arkadaşlar Arkadaşlar ben 9.sınıf öğrencisiyim Ben zula ve youtube genellikle kullanıyorum. Bu yüzden pc alacağım. Max bütçe kasa için 1.500 Tl 1597763975 Arkadaşlar bu beni idare edermi ? İşlemci: Amd Athloon 3000G Anakart: Asus Prime A320-f 2133 mhz E.kartı: Yok Ssd: 120gb Hi level...
  141. ¹ ChamPoinT ¹

Max 750 Tl Monitör Önerisi ?

Selam Arkadaşlar Arkadaşlar benim bütçe 750 Tl bana bu kasaya uygun bir monitör önerir misiniz ? https://www.hepsiburada.com/turbox-atm9915816-intel-i3m-4-gen-8gb-ram-500gb-hdd-masaustu-bilgisayar-p-HBV00000OYWPW?ma
  142. ¹ ChamPoinT ¹

2.000 TL ye toplama pc

Selam arkadaşlar ben bir masaustu bilgisayar almak istiyorum. 2.000 tl bütçem var toplama yada 2.el alacağım. Önerileriniz ? Ben zula gibi oyunları oynuyorum genellikle youtube kullanıyorum.
  143. ¹ ChamPoinT ¹

Lise Bölüm Şeçmek ?

Selam Herkese Arkadaşlar ben bu sene 9.sınıfa geçtim. Ve lisede kaçıncı sınıfta bölüm seçiliyor ? Ve bölüm seçtikten sonra pişman olup başka bir bölüm seçme şansı oluyor mu ? Mesela sayısaldan eşitağırlığa Yada sözelden sayısa gibi
  144. ¹ ChamPoinT ¹

Akadaşlar boş kontenjan var ?

Selam arkadaşlar Arkadaşlar bana meslek lisesi çıktı ve ben anadolu liselerine gitmek istiyorum Bugun e okula baktım istediğim anadolu lisesinde 1 boş kontenjan gördüm Ama arkadaşlar ben 1.nakil yaptim ve onaylattım. 1 anadolu 2 anadolu 3 boş bıraktım yarın gidip 3.yere istedigim bir okul...
  145. ¹ ChamPoinT ¹

1.500 – 2.000 TL Telefon Önerileri 2.El

Selam Herkese öncelikle Arkadaşlar bana bir telefon lazım 2.el alacağım. Bana Samsung Oppo veya Iphone markalarından öneri verin ? Not: Sıfır almayacağım. Samsung , oppo , iphone tarzı.
  146. ¹ ChamPoinT ¹

Lise' ye geçtim Telefon mu Laptop mu Almalıyım ?

Herkese Merhaba Arkadaşlar ben bu sene 9.sınıf' a geçtim. Bana lise için hangisi daha çok lazım ? Hangisi gerekli ? Şimdiden teşekkürler :)
  147. ¹ ChamPoinT ¹

Meslek lisesi çıktı ama ben anadolu okumak istiyorum.

Selam arkadaşlar ben lgs puanım kötü olduğu için yerel yerleştirme yaptım fakat bana meslek lisesi çıktı . Ama ben anadolu liselerinde okumak istiyorum . Yarın gidip 1. Nakil tercihleri yapacağım . Ama sizce meslek lisesi nasıldır ? Anadolu ve meslek lisesi farkı ne ? Bunları çok merak ediyorum...
  148. ¹ ChamPoinT ¹

45 Tl bakiyem var harcamasam yanar mı ?

Selam arkadaaşlar ben türktelekom hattım var ve gb , dk , sms var ayrıten 45 tl bakiyem var ben 15 gune kadar harcamak istemiyorum harcamasam yanar mı bunu merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler Konuyu yanlış yere açmışsam özür dilerim .
  149. ¹ ChamPoinT ¹

Telefonum Çok ısınıyor.

Selam arkadaşlar benim telefonum Samsung J7 Pro önceden Android 8.1 idi sanradan Android 9 yaptık ama bu sefer çok ısınma oluyor neden yani telefonda 3gb ram var bide neden çok ısınıyor anlamadım. Şimdiden teşekkürler. 1595517841 Arkadaşlar bende J7 core vardı 2gb ramlı o bile çok ısınma...
  150. ¹ ChamPoinT ¹

Asus X54C Laptop kaç tl eder ?

Selam arkadaşlar bende bir tane Asus X54C laptop var özellikleri şunlar : i3 1595251197 Bu bilgisayarı 3 yıldır kullanıyorum batarya bitik diğer sıkıntıları yok temiz sizce kaç tl eder ?
  151. ¹ ChamPoinT ¹

Bu bilgisayar Zula kaç fps verir ?

Selam arkadaşlar bu bilgisayar zula kaç fps verir ...
  152. ¹ ChamPoinT ¹

Powerbank' la Laptopu jarz edebilirmiyim ?

Selam arkadaşlar konu belli cevaplarınızı bekliyorum .
  153. ¹ ChamPoinT ¹

Laptop alacağım sizce hangi marka almalıyım ?

Selam arkadaşlar ben bir laptop alacağım sizce hangi marka almalıyım ? Bütçe: 1.500 tl
  154. ¹ ChamPoinT ¹

Laptop açılmıyor ?

Merhaba arkadaşlar benim bir tane laptopum varda batarya bitik onun için bataryasiz kullaniyordum ama bir gün gidip laptop açtığımda açılmıyordu ses falan hiç birşey gelmiyor neden ne sorunu var anlamadım. 1595086127 Bilgisayardan ses falan hiç gelmiyor .
  155. ¹ ChamPoinT ¹

İntel Celeron İşlemciler zula kaldırırmı ?

Selam arkadaşlar İntel Celeron 3350, N4000, N5000 gibi işlemciler zula kaldırır mı ?
  156. ¹ ChamPoinT ¹

HDD ve SSD ne işe yarar özellikleri nelerdir ?

Merhaba arkadaşlar konu belli HDD ve SSD ne işe yarar ? Özellikleri nelerdir ?
  157. ¹ ChamPoinT ¹

Sizce SSD mi ? yoksa HDD mi ?

Selam arkadaşlar ben bilgisayarda oyun oynarım oyun için ve bilgisayar için hangisini tavsiye edersiniz ? Bilgisayara 3–4 oyun tek var .
  158. ¹ ChamPoinT ¹

Kasa + Monitör önerisi

Selam arkadaşlar bana kasa ve monitör önerirmisiniz.
  159. ¹ ChamPoinT ¹

Laptop aldım geliyor

Selam Arkadaşlar benim bütçe 1.500 tl idi Ben 2. El bir laptop almaya karar verdim. Istanbuldan alacaklar ve bana gönderecekler Istanbulda daha mı ucuz ?
  160. ¹ ChamPoinT ¹

Bu oyun ZULA'da kaç FPS verir?

Selam arkadaşlar yeniyim burada ya ben zula da kaç fps alırım izoly bilgisayarla...