Web sitem nasıl olmuş ?

Bu konuyu okuyanlar

¹ ChamPoinT ¹

Profesör
Reaksiyon puanı
589
Selam arkadaşlar ben Wordpress.com' dan bir web sitesi kurdum sizce nasıl olmuş ?
Arkadaşlar birde siteme girip blog' a tıklayıp en sonki blogumu beğenirmisiniz ?
Teşekkürler.

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
Selam arkadaşlar ben Wordpress.com' dan bir web sitesi kurdum sizce nasıl olmuş ?
Arkadaşlar birde siteme girip blog' a tıklayıp en sonki blogumu beğenirmisiniz ?
Teşekkürler.
Güzel ama yazı tipi değişmesi gerekiyor.

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Teşekkürler.
ilk işin ise gayet başarılı.

scutoid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
63
Bu siteye kimse girmeyeceği için para kazanamazsınız. Ayrıca hosting ve domain alıp wordpress kurup öyle site açmayı öğrenmeniz gerekiyor. Bunun için ücretsiz domain ve hosting servislerini kullanabilirsiniz. Webmaster olma yolunda ilerlemek isterseniz de webmaster forumları yardımcı olacaktır. Yani bu projeniz başarılı değil. Zira wordpress.com üzerinden bu siteyi 5 dakika içerisinde oluşturabilirsiniz. Keşke üzerinde bazı değişiklikler yapsaydınız. Bu arada eğer paranız yoksa maalesef para kazanamıyorsunuz web sektöründe.

chnkyn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
İlk işin olsa gerek.Kötü eleştirilere maruz kalır bu.Ama önemli olan da kötü yorumları sıfırlamak (gidermek)
-Menüde soldaki yazı hiç uymamış.İlla oralarda bir yazı bulunması gerekmiyor.Eğer güzel bir logon var ise ekle yoksa at gitsin o yazıyı.
-Font kötü olmuş.Daha güzel bir yazı tipi bulmalısın. google_font işine yarar.
- Alanları büyütmek her zaman güzel görünmesini sağlamaz.Çok büyüttüğün alanlarda fazla boşluklar (padding) oluşmuş yada oluşturmuşsun.
- Yüksek derece kontrast olmasına gerek yok.Siyah-beyaz en kontrast renklerin yanında 3. bir geçiş rengi kullanabilirsin.Zemin rengi beyaz olana uygun.Onu da Adobe Color sayfasında seçebilirsin.En fazla 4 renk kullan.Fazla renk kullanımı da işin b.kunu çıkarıyor.

MrGrфn

Profesör
Reaksiyon puanı
1,290
Örnek gönderi derken ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk defa bir web site kurdum. Ve ilk işim :)
resim_2021-01-02_201216.png

Baysiyah

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Teşekkürler.
Güzel olmuş reis. Bu arada instagram varsa ulaşabilir miyim sana

Melihyavru2460

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Güzel olmuş.
Bence Wordpress ile bi yere kadar gelişebilirsin ama HTML/CSS sınırları olmayan işaretleme dillerinden sadece bazıları. Bu yazılım dilleri ile kendini daha fazla geliştirebilirsin.