Ev interneti ?

Selam Arkadaşlar Eba' da canlı dersler var.
Ve bizde eve sınırsız internet çektirmeyi düşünüyoruz ? Ne yapmamız lazım ?
Fazla ev internetinden anlamadığım için size sorayım dedim. Ama 8 mbps veya 16 mbps yeterli olur.

Umut Çelik

Profesör
Peki ben alsam olurmu ?
Çünkü bayi 300Tl istiyor modem için 😢
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya daire numarası nedir ?
Biz mustakil evde oturuyoruz.
Daire değil apt.no olacak. Bayiden alırsanız sorun olduğunda hemen hallederler ama kalitesiz ve pahalı, kendiniz alırsanız sorunu çıkınca 1 ay teknik servisle uğraşırsınız.

• Beğen
Reactions: STB

yolcu35

Profesör
Tt, turkcell, Vodafone veya hangi operatörü kullanacak isen bayiye git hatta müşteri hizmetlerini de arayabilirsin. Sistemdwn evin altyapısına baksınlar. Ona göre sana paket sunarlar. Operatörler genelde anahtar teslim dedikleri modem kullanıma hazır bağlayıp gidiyorlar. Modem ücreti de alıyorlar. İstemezseniz kendileri ile konuşur halledersiniz kendiniz modem alırsınız

Tt, turkcell, Vodafone veya hangi operatörü kullanacak isen bayiye git hatta müşteri hizmetlerini de arayabilirsin. Sistemdwn evin altyapısına baksınlar. Ona göre sana paket sunarlar. Operatörler genelde anahtar teslim dedikleri modem kullanıma hazır bağlayıp gidiyorlar. Modem ücreti de alıyorlar. İstemezseniz kendileri ile konuşur halledersiniz kendiniz modem alırsınız
Ya ben vodafone tarifelerine bakmak için bakmıştım şimdi böyle bir mesaj geldi ?
20200921_192654.jpg

Ya nasıl iptal edebilirim ?

Umut Çelik

Profesör
Ya bana gelen numarayı engelledim birşey olurmu ? Çünkü fiata bakmak için giriş yapmıştım.

Birşey sorabilirmiyim ?
O müşteri çekmek için. Türknet kullanıyorum aynı mesaj bana da geldi.
Ya bayi çok pahalı satıyor. Ben teknosadan alacağım. Fakat bir paket bulamadım.
Bana yardım edermisiniz ?
Ne paketi bulamadınız teknosada?

Son mesajlar