Eba Canlı Derse Katılamayanlar ?

Arkadaşlar biliyorsunuz ki bazıların tableti ve bilgisayarı yok. Benimde bilgisayarım ve tabletim olmadığı için bende ebadan geride kaldım. Peki sizin tablet veya bilgisayarınız varmı ?

NOT: 1-1.5 Ay içerisinde yazılılar başlayacak. Ve okulda olacağız.
😣😢🤔

Umut Çelik

Profesör
Arkadaşlar biliyorsunuz ki bazıların tableti ve bilgisayarı yok. Benimde bilgisayarım ve tabletim olmadığı için bende ebadan geride kaldım. Peki sizin tablet veya bilgisayarınız varmı ?

NOT: 1-1.5 Ay içerisinde yazılılar başlayacak
😣😢🤔
Var. Okul 1.dönem için kapalıymış. MEB dağıtınca alabilirsin umarım. Halanlarda derse girdiğini söylemiştin artık girmiyor musun?
Buraya nasıl girdin ?
Hocam sizden cevap bekledim gün boyu ama cevap vermediniz :( .

Buraya nasıl girdin ?
Cep telefonuyla. Ama ben telefonla eba canlı derse girdiğimde hem donuyor hemde atıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Var. Okul 1.dönem için kapalıymış. MEB dağıtınca alabilirsin umarım. Halanlarda derse girdiğini söylemiştin artık girmiyor musun?

Hocam sizden cevap bekledim gün boyu ama cevap vermediniz :( .
Yok 1 defa gittim fakat tehlikeli gitsem bulaşır.

panzr

Profesör

NOT: 1-1.5 Ay içerisinde yazılılar başlayacak. Ve okulda olacağız.
😣😢🤔
Bildiğim kadarıyla her ilde eba destek noktaları var. Aşağıdaki siteden bulunduğun ildeki sana yakın destek hatlarına gidip oralarda derslerine girebilirsin diye biliyorum.