8K Ya Telefon Önerisi ?

¹ ChamPoinT ¹

Profesör
Reaksiyon puanı
589
Selam Arkadaşlar max bütçe 8K fakat bilemiyorum 8K bir telefona verilirmi diye ? Ama benim önceliklerim:
İşlemci ve ram çünkü oyunu severim.
Kamera azda olsa lazım oluyor fakat o kadar iyi olmasına gerek yok
Pili ise Günü çıkartsın yeter 8 saat ekran süresi verse bile iyi.
Arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum ?

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
Benimde aklıma takılıyor aslında 8k telefona verilirmi ?
Peki iphone se20 nasıl ?
se 2020 aslında güzel cihaz kuzenim kullanıyor da ekranı bana çok küçük geliyor nedense ve ayrıca oyun oynayacağın zaman 1 günü çıkartırmı emin değilim
eğer 3000 4000 tl ye alacaksanız realme 7 pro ve poco x3 öneririm

Ekto02

Profesör
Reaksiyon puanı
1,326
Şimdi Tek Telefon Düşünüyorsan Oneplus 8,İphone 11,Oppo Reno 4 Pro Öneririm.

Ama Onun Yerine Benim Tavsiyem

(S10 Plus + Watch Active 2 + Buds+)

Yukarıdaki Seti O Paraya Rahatça Kurabilirsiniz Ki Telefon Saat Kulaklık Üçgenini Kurduktan Sonra Çok Rahat Edersiniz Bu Sadece Android Seviyorsanız Önerimdir

(Oppo Reno 4 Pro + Oppo Watch)

Eğer Ben Exynos İşlemci Sevmiyorum Kullanmam Kafasındaysanız Öyle Bit Derdiniz Varsa Bu Önerdiğim Set Aynı Şekilde Bir Android Alternatifidir

(İphone SE 2020 + Apple Watch 3 + Airpods)

O Paraya Bunun Gibi Güzel Bir Seti Rahatça Kurabilir Ve Apple Ekosistemine Tam Anlamda Geçebilirsiniz İOS Seviyorsanız Önerim Budur Hatta 1000-1250 TL Ek Yapabilirseniz SE 2020 Yerine Cihaz Kisminda Direk XR Bile Tercih Edebilirsiniz.

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
Şimdi Tek Telefon Düşünüyorsan Oneplus 8,İphone 11,Oppo Reno 4 Pro Öneririm.

Ama Onun Yerine Benim Tavsiyem

(S10 Plus + Watch Active 2 + Buds+)

Yukarıdaki Seti O Paraya Rahatça Kurabilirsiniz Ki Telefon Saat Kulaklık Üçgenini Kurduktan Sonra Çok Rahat Edersiniz Bu Sadece Android Seviyorsanız Önerimdir

(Oppo Reno 4 Pro + Oppo Watch)

Eğer Ben Exynos İşlemci Sevmiyorum Kullanmam Kafasındaysanız Öyle Bit Derdiniz Varsa Bu Önerdiğim Set Aynı Şekilde Bir Android Alternatifidir

(İphone SE 2020 + Apple Watch 3 + Airpods)

O Paraya Bunun Gibi Güzel Bir Seti Rahatça Kurabilir Ve Apple Ekosistemine Tam Anlamda Geçebilirsiniz İOS Seviyorsanız Önerim Budur Hatta 1000-1250 TL Ek Yapabilirseniz SE 2020 Yerine Cihaz Kisminda Direk XR Bile Tercih Edebilirsiniz.
oppo reno 4 pro ya 6000 tl gibi bir para verilmez 720g işlemci var artı olarak ekranı iyi sadece o kadar

MT61

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Bu zor dönemde özellikle pandemi döneminde ekomomik sorunlarla karşı karşıya kaldığımız şu günlerde şahsen "ben " bir telefona 8K para vermem. Çünkü bugün alıyorum 1 ay sonra yeni bir model çıkp 2.plana atılıyor. Kendiniz belli başlı özellikler belirleyip o özellik çerçevesinde hareket edebilirsiniz.
Ama eğer illa bu paraları gözden çıkaracaksanız tavsiyem P40 olur.

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
Bu zor dönemde özellikle pandemi döneminde ekomomik sorunlarla karşı karşıya kaldığımız şu günlerde şahsen "ben " bir telefona 8K para vermem. Çünkü bugün alıyorum 1 ay sonra yeni bir model çıkp 2.plana atılıyor. Kendiniz belli başlı özellikler belirleyip o özellik çerçevesinde hareket edebilirsiniz.
Ama eğer illa bu paraları gözden çıkaracaksanız tavsiyem P40 olur.
google yok

MT61

Asistan
Reaksiyon puanı
71

hayatımıza Google olmadan da devam edebiliriz. Zira artık günümüzde google play 'e rakip alternatifler var.
Huawei kendi Maps'ini çıkardı, AppGallery var. Aurora Gallery var. ve daha bir çok fazla.
Şahsen ben bunları "kendim" bahane olarak görüyorum. Bu kendi fikrimdir.

Ekto02

Profesör
Reaksiyon puanı
1,326
hayatımıza Google olmadan da devam edebiliriz. Zira artık günümüzde google play 'e rakip alternatifler var.
Huawei kendi Maps'ini çıkardı, AppGallery var. Aurora Gallery var. ve daha bir çok fazla.
Ya Google Falan Hep Fasa Fiso Yanlış Anlamayın Ama İsteyen Ve Niyetlenen Birisi Zaten Gerek Custom Rom İle Gerek Belirli Yöntemler İle Rahatça Google Servislerini Kurabilir Huawei Cihazlarina.

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
biraz daha gelişmesi lazım bana göre şuanki telleri alınmaz bence

MT61

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Ya Google Falan Hep Fasa Fiso Yanlış Anlamayın Ama İsteyen Ve Niyetlenen Birisi Zaten Gerek Custom Rom İle Gerek Belirli Yöntemler İle Rahatça Google Servislerini Kurabilir Huawei Cihazlarina.

Benim düşüncem de bu yönde ki bazı kullanıcılar google play yüklediklerini de söylüyorlar.
Şahsen ben uzun süre kasmayacak, hem boyut hem de özellik olarak yeterli olması yeterlidir bana

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
o kadar para veripte bide bunlarla uğraşacak dotum bnece saçma şuanda herkes google bağlı gibi birşey bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim düşüncem de bu yönde ki bazı kullanıcılar google play yüklediklerini de söylüyorlar.
Şahsen ben uzun süre kasmayacak, hem boyut hem de özellik olarak yeterli olması yeterlidir bana
tamam sen böyle düşünebilirsin ben sadece alınmaz dedim bana göre