2000TL'ye 0 telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

MSefaB

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Arkadaşlar selam 2000TL'ye 0 bir telefon almak istiyoruz ne önerirsiniz? Telefonda sadece Instagram'da takılırım öyle çok fotoğraf çekmem ama çektiğim zamanda güzel çeksin bataryası öyle mükemmel olmasına gerek yok 1 günü çıkarsın yeter aklımda Xiaomi Mi 8 SE var önerilerinizi bekliyorum.

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974
Mi 8 se ile samsung s8 karşılaştırma videosu izlediğimde mi8 se nin daha hızlı olduğunu gördüm.
Senin dediğin Mi 8 se şuan ithalatçı garantili olarak satılıyor yani Xiaomi Türkiye garantili olarak satılmıyor.

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,177
Xiaomi'nin yazılımsal anlamda sıkıntıları mevcut. Bir çok kişi bu konuda eleştiriyor. Samsung Galaxy S8'de Exynos işlemci bulunmakta. Exynos işlemcilerde belli bir müddet sonra sıkıntı çıkabiliyor. Güncelleme yapmayacak isem, Xiaomi Mi 8 Se alırdım.

MSefaB

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Xiaomi'nin yazılımsal anlamda sıkıntıları mevcut. Bir çok kişi bu konuda eleştiriyor. Samsung Galaxy S8'de Exynos işlemci bulunmakta. Exynos işlemcilerde belli bir müddet sonra sıkıntı çıkabiliyor. Güncelleme yapmayacak isem, Xiaomi Mi 8 Se alırdım.
Senin dediğin Mi 8 se şuan ithalatçı garantili olarak satılıyor yani Xiaomi Türkiye garantili olarak satılmıyor.
Peki temiz iphone 6s 32gb alsam.Çünkü hep bir iphone kullanmak istemişimdir.

Muhammed mekki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar selam 2000TL'ye 0 bir telefon almak istiyoruz ne önerirsiniz? Telefonda sadece Instagram'da takılırım öyle çok fotoğraf çekmem ama çektiğim zamanda güzel çeksin bataryası öyle mükemmel olmasına gerek yok 1 günü çıkarsın yeter aklımda Xiaomi Mi 8 SE var önerilerinizi bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar selam 2000TL'ye 0 bir telefon almak istiyoruz ne önerirsiniz? Telefonda sadece Instagram'da takılırım öyle çok fotoğraf çekmem ama çektiğim zamanda güzel çeksin bataryası öyle mükemmel olmasına gerek yok 1 günü çıkarsın yeter aklımda Xiaomi Mi 8 SE var önerilerinizi bekliyorum.
Merhaba lar sana önerim OPPO A31 64 GB HAFIZALI 2000 TL sıfır.?

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,177
Peki temiz iphone 6s 32gb alsam.Çünkü hep bir iphone kullanmak istemişimdir.
iPhone X ve altı almanızı tavsiye etmem.

Merhaba lar sana önerim OPPO A31 64 GB HAFIZALI 2000 TL sıfır.?
Hali hazırda kullandığım Oppo A5s ile aynı işlemciyi barındırıyor. 2021 yılında oyun oynamak için alınmaz. Günlük işler için alınabilir. Bir kaç ay sonra telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum.

Muhammed mekki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sefa bey size önerim gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.?

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
2.el Xiaomi 9 bakabilirsin. Her ne kadar yazılımı kötü olsa da.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
2000tl ye giriş seviyesi bir cihaz yerine ikinci el S9 öneririm. Bu bütçede alabileceğiniz en iyi cihaz ikinci el Galaxy S9 dur.

Mi 8 se ile samsung s8 karşılaştırma videosu izlediğimde mi8 se nin daha hızlı olduğunu gördüm.
Uygulama açılış testlerinde daha hızlı açan daha güçlü olduğu anlamına gelmiyor. Galaxy S8,Mi8 SE den hertürlü daha iyi bir cihaz. Arkadaşımda normal mi8 olmasına rağmen çok ısınıyor ve arayüzde kasmalar başladı. Şuan yedek cihaz olarak s8 kullanıyorum,hala akıcı bir şekilde çalışıyor. Ama benim tavsiyem ikinci el Galaxy S9 almanız.