Alt yapım var mı ?

Bu konuyu okuyanlar

¹ ChamPoinT ¹

Müdavim
Reaksiyon puanı
589
Arkadaşlar türkcell süperonline' den alt yapı sorguladım bu sonuçlar çıktı:
Alt yapım varmı ?

Ekli dosyalar

• 20201016_012636.jpg
    20201016_012636.jpg
    20.3 KB · Görüntüleme: 86

¹ ChamPoinT ¹

Müdavim
Reaksiyon puanı
589
Vallahimi Grçketen mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gelsin GB lar Gelsin Terebaytlar.
Bana paket önerirmisiniz ?

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Turkneti önermem. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda muhattap bulamıyorsunuz.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
O altyapı sorgulama sitemlerine pek güvenmeyin verimi olmuyor.

Mesela benim internet paketim bittiğimde çeşitli firmalardan en fazla kaç hız alırım diye alt yapı sorgulatıyordum. Süperonline bana 50 mpbs paket verelim dedi. Türknet 80 Mpbs veririz dedi. En son Vodofone ile konuşurken bizim binanın Kablonet altyapısı olduğunu öğrendim :D Vodofone söylemese haberim yok bu sayede 100 Mpbs hızlı paket aldım.

Not: Sanki Vodofone a geçmek istiyormuş gibi yapıp müşteri hizmetlerini ara ve altyapımız kaç destekliyor diye sor onların söylediği güvenilir oluyor. Max kaç var flan gibisinden.

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658

Mesela benim internet paketim bittiğimde çeşitli firmalardan en fazla kaç hız alırım diye alt yapı sorgulatıyordum. Süperonline bana 50 mpbs paket verelim dedi. Türknet 80 Mpbs veririz dedi. En son Vodofone ile konuşurken bizim binanın Kablonet altyapısı olduğunu öğrendim :D Vodofone söylemese haberim yok bu sayede 100 Mpbs hızlı paket aldım.
Bana türk telekom 25megabit paket vdsl modem satmıştı. Gelen türk telekom ekibi ben bu mahallenin alt yapısını biliyorum abla biz çektik burda adsl alt yapısı var en fazla 12 megabit alırsın 16megabitlik paket al tekrar başvuru yap dedi. Ama müşteri hizmetleri destekler dedi sorguladı dedim. Adamda onlar bilmez abla, alt yapısını çeken biziz buranın dedi. Hayallerim suya düştü o günden beri 12 megabitle sürünüyorum.

¹ ChamPoinT ¹

Müdavim
Reaksiyon puanı
589

Not: Sanki Vodofone a geçmek istiyormuş gibi yapıp müşteri hizmetlerini ara ve altyapımız kaç destekliyor diye sor onların söylediği güvenilir oluyor. Max kaç var flan gibisinden.
Şimdi vodafone arayayım mı ?
Ben sorguladım altyapı yok. Ama superonlıne altyapısı varmış.
Ne yapacağımı şaşırdım.
Şimdi vodafone mi arayayım ?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Şimdi vodafone arayayım mı ?
Ben sorguladım altyapı yok. Ama superonlıne altyapısı varmış.
Ne yapacağımı şaşırdım.
Şimdi vodafone mi arayayım ?
Sakin ol önce. En fazla 16 mpbs e kadar internet alabilirsin. Diğer İSS'ler zaten vermez konuş istersen öylesine. Superonline'a başvur.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Vodofone internet müşteri hizmetlerini ara. Ama vodofona geçecem flan deme. Yakın zamanda tarifem bitecek yeni internet arıyorum flan şeklinde söyle. Max alabileceğim hız nedir altyapım ne kadarı destekliyor diye ağır ara bir.
Atıyorum 50 mpbs destekler max derse tamam ben bir düşüneyim dersin zaten daha taahütüm var birince ben sizi ararım deyip kapatırsın.
Tehit etmek için sonra başka bir firmayı daha arayıp altyapı sor ikiside aynı değerleri veriyorsa max hızın o kadardır demek ki.

¹ ChamPoinT ¹

Müdavim
Reaksiyon puanı
589
Vodofone internet müşteri hizmetlerini ara. Ama vodofona geçecem flan deme. Yakın zamanda tarifem bitecek yeni internet arıyorum flan şeklinde söyle. Max alabileceğim hız nedir altyapım ne kadarı destekliyor diye ağır ara bir.
Atıyorum 50 mpbs destekler max derse tamam ben bir düşüneyim dersin zaten daha taahütüm var birince ben sizi ararım deyip kapatırsın.
Tehit etmek için sonra başka bir firmayı daha arayıp altyapı sor ikiside aynı değerleri veriyorsa max hızın o kadardır demek ki.
Ben bir söyleyeyim tamam teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Süperonline numarası varmı ?
Onuda arayayım ?

Son düzenleme: