Arama sonuçlarınız

1. A

Sistem tavsiyesi bu hafta alıyorum

Teşekkür ederim hocam.:)
  2. A

Ne zaman çıkar hocam?
  3. A

Ekrem İmamoğlu'nu Kötü Göstermek İçin Uğraşan AKP'li Şoförlerin Boşa Mazot Yaktığı İddiası!

Bizim evin burada da mahalleyi turlayan( yolcusız) bir 21C var. Şimdi anlaşıldı nedeni, ben de haram ediyorum. @Görkeem
  4. A

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

Tutmadı. Alttakinin telefon işlemcisi snapdragon
  5. A

iPhone 11 Pro mu iPhone 12 mi ?

İphone'da bence en önemli şeylerden biri de güncelliği, dolayısıyla 12 alırdım.( güncellik dışında düşününce de bence 12 bir adım önde olacak.)
  6. A

asus rog strix impact 2 mi steelseries 110 mu ?

Oyun ise bu ikisi arasında Asus her anlamda(oyun için) daha iyi. 1596872471 Fakat aşağı linkteki mouse her anlamda ikisinden de daha iyi.( özellikle sensör ve cpi değeri anlamında) TAVSİYEMDİR. https://tr.steelseries.com/gaming-mice/rival-3
  7. A

asus rog strix impact 2 mi steelseries 110 mu ?

Genel marka anlamında steelseries fakat bu iki ürün arasında Asus olan daha iyi. Mouseun kullanım amacını söylerseniz daha fazla yardımcı olabilirim.
  8. A

Aşık olan bir kişi ne yapmalı ?

Evet, puan sorma ama.
  9. A

Direkt merhaba ile girme, tercihden falan konuş.( Direkt merhaba ile girersen açılmış olursun bir nevi, anlar.)
  10. A

O zaman yaz, ben aynı okulda yakın arkadaş gibi düşündüm sizi.
  11. A

Oradan konu açılır. 1595939347 Eğer yakınsanız şişe çevirmece oynayıp hafiften hislerini göster, kaçmazsa açıl.
  12. A

Y kişisi seni benimle sevgili sanmış de ama şimdi değil. TERCİHLER BİTİNCE
  13. A

Yerinde olsam tercih dönemlerinde şişe çevirmece fln oynayarak hafiften ona yaklaşırdım, sonra da hafif hafif hislerimi belli ederdim. Eğer benden uzaklaşmazsa TERCİHLER BİTİNCE açılırdım.
  14. A

Ortaokul hocam.
  15. A

Eski sevgilim 2 sene güldü, aşık değilmiş. Sonradan aşık oldu ama.
  16. A

İnan bana benimkisinde acı hikaye daha çok, arada olan ailevi olayları saysam Yaprak Dökümü'ne döner.?
  17. A

Bugün benim doğum günüm millet.

Benim de 15 Ağustos hocam. Yakınmış.:) 1595938979 8 i mi oluyor hocam? 1595940464 Geçmiş doğum gününüz kutlu olsun.:)
  18. A

Tercihin bitmesini bekle, stresli olduğu için seni net reddeder ama tavsiye ver, en azından gözünde değerin artar. Onun dışında şişe çevirmece oyunundan da yürüyebilirsin, tavsiyemdir fakat önce biraz tanı derim. Tecrübe konuşuyor.? Bu da linki...
  19. A

Bugün benim doğum günüm millet.

Doğum günün kutlu olsuuun Assaaad Bir dilek tut gerçek olsun Assaaad... Doğum günün kutlu olsun, unuttuk, affola. İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın.
  20. A

Benim eski sevgilim de benden bir yaş küçüktü. Ben 2.5 sene sonra açıldım ona ama bu süreçte onu da inceledim. Kıskanç olup olmadığına bir bak derim. Kıskançlığı dışarıdan 1 gözüküyorsa 10 dur, unutma. Ben de sevgilimle o yüzden fazlasıyla çatışmıştım. Forumda konum var bununla ilgilli, istersen...
  21. A

Berat Albayrak: Ekonomimiz adım adım yeniden yükseliyor

Sen de düşün bence. ;)
  22. A

Açlık ve yoksulluk sınırı ne kadar?

Komik bir hesaplama daha:Bakın burası çokomelli, pederimin emriyle "Enflasyonu her gün yüzde bir düşürmeyi başararak Amerikayı geçtik" diyeceğiz, siz de inanacaksınız. Çünkü Amerikaya tır çarptı, bize bisiklet. Ters bir tweet atan olursa silivriye alırız ona göre. ~Damat~ 1595863218 Bu da...
  23. A

Rahatladım, emoji geliyor.:)
  24. A

Ona göre emoji atacağım.:)
  25. A

Sonunda (!) var mı?
  26. A

Ee ülkede akıllı çok.?
  27. A

Biz 5 kişiyiz, o kadar kazansak zenginlikten görgüsüz oluruz.?
  28. A

Yalandır o yaw, her gün bir simit yesek 2×4=8 8×30=240 bir de su 2×4=8 8×30=240 240+240=480.(Simiti de lüksünden hesapladım hee??) Sokakta yaşarız. Kira fatura da yok. Kıyafet anlamsız. İki de paraya kıyarsak 500 tlye kaparım bunu. Vay be ekonomi müthiş?????
  29. A

Teşekkür ederim hocam.:) 1595855614 Arkadaşlar bana pc için kaliteli kamera, mic ve hoparlör önerir misiniz? (Maks 1500 e kadar totalde) 1595865609 Merhaba hocalarım, hangisi daha iyidir? SteelSeries Sensei Ten SteelSeries Rival 710 SteelSeries rival 600 Sensei Ten i hiç kullanan varsa rahat...
  30. A

Cs-go, roblox ve PUBG Lite gibi oyunları oynamak, deneme, soru bankası vs indirmek, Zoom kullanmak vb. 1595852825 Bu üstte attığım sistemlerden hangisi daha iyidir hocam, önerir misiniz?
  31. A

%97 ama %100 olmuş gibi beyaz led yanıyor

Büyük olasılıkla pil ile alakalı bir güncelleme gelmemiş olsa bile dolaylı yoldan, güncellemeler sebebiyle böyle bir yenilik gelmiş olabilir. Dert etmene gerek yok, önemli bir sorun olduğunu sanmam. Hatta sorun olduğunu bile sanmam.
  32. A

Peki hocam, teşekkür ederim.:) 1595850531 Çok sağ olun hocam.:)
  33. A

Çok sağ olun hocam, iyi çocuk demeniz beni çok gururlandırdı. Teşekkür ederim güzel yorumlarınız için, İnşAllah bir 10 sene gider.:)
  34. A

@TheJudge hocam @AlteredTech hocam yorumlarınız benim için çok önemli. @Görkeem hocam sizin de tabii ki. Önerilerinizi beklerim. 1595849187 Teşekkür ederim hocam.:) 1595849300 Teşekkür ederim konuyu taşıdığınız için, sağ olun.
  35. A

%97 ama %100 olmuş gibi beyaz led yanıyor

Bazı laptoplarda yüzde doksan seviyesinin üstünde iken beyaz led yanar. Çünkü batarya tam doluma yaklaşmıştır. Bu yüzden olabilir. Güncelleme almış mıydı ve eskiden de böyle miydi?
  36. A

Çok teşekkür ederim hocam. Öneriniz var mıdır?
  37. A

Hocalarım merhaba, uzun zamandır öneri istediğim bilgisayarı hele şükür bu hafta alacağım ancak şu sistemler arasında kaldım. Yardımcı olursanız çok sevinirim, sağ olun, var olun. Son olarak şu aşağıdaki ikisi arasından hangisi daha iyidir? Şimdiden teşekkür ederim hocalarım, yordum sizi...
  38. A

'Süper' Moderator Dora hakkında

Bu arkadaş beni tehdit etti ve raporladım. Dora reddetti.
  39. A

İBB'den Kişi başı 6400 TL'lik YEMEK.

Biz milletçe sözlerin tutulmamasına alışkınız. ;)
  40. A

Zamanında RTE yi de siz böyle savunmuştunuz. Belki onu hatırlarsın diye yazmıştım. ;)
  41. A

1. mesaj ironi mi çözemedim? Ekrem İmamoğlu uğraşmak istememiş olabilir bunlarla, nasıl olsa herkes istediğine inanacak. Adam yazılı kanıt bile koysa çoğunluk "Sahteeee" diye sallayacak. Cevap vermemesi doğal yani. İstersen haberi sadece yandaş gazetelerden okuma, diğerlerine de bir bak derim.
  42. A

Gram Altın

Ayasofyada kılınan namazdan sonra düşecektir.( gerçi konu zaman aşımına uğramış ama olsun:))
  43. A

Bir de bu habere bir bak istersen! https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonomi/saraylara-para-yetmiyor-5626266/ 1595349073 Yalnız bana bir yemek fişi verseler o fişi ben de rahat bir şekilde yazarım. Yanıma bir de örnek rapor alıp raporu yazarım. Ararım YANDAŞ KANALLARI, haber yaptırtırım. Oldu bitti...
  44. A

ABD, Türkiye için yapılan F-35'lere el koydu

Bu da iyimser çıktı.??
  45. A

ABD, Türkiye için yapılan F-35'lere el koydu

Ban kalkmış Görkem abim, hayırlı olsun. 1595328149 İyimser Türkler( partileri belli): Amerika kim ya biz hem S400 ü hem F-35 i alırız, onlar bizi kıskanıyor.?? Gerçek: F-35 de yoook, S400 de yooook Halimiz: Acı
  46. A

Samsung S4 GT-İ9500 Room/Root

Ben ayarlardaki yedekleme bölümünden yapmanızı öneririm.( eğer telefonunuzda bu özellik varsa) Çünkü daha garanti bir taktiktir ama sizin dediğiniz gibi de olur bence.( dediğinizi hiç denemedim ama daha önce, o yüzden yüzde yüz bir garanti veremem fakat bence olur, denemekte fayda var.) Yardımcı...
  47. A

Samsung S4 GT-İ9500 Room/Root

Telefonunuz eski sürümleri yedekledi ise oradan eski bir sürüme geçerek bu problemi çözebilirsiniz. Ancak eski yedeklemeye geçtiğiniz an son yedeklemeden itibaren çektiğiniz fotoğraflar, yüklediğiniz uygulamalar vs. gidebilir. Dolayısıyla onları bir USB ye vs. atmanızı öneririm. İyi günler, iyi...
  48. A

Dünya Fenerbahçeliler Günümüz kutlu olsun??

Bu işin şakası tabii, her takıma, renge, ırka saygım sonsuz. Dünya Fenerbahçeliler Günü'nüzü en içten dileklerimle kutlarım.( Bir Galatasaraylı olarak.)
  49. A

Seneye hangi kupamız ile çıkarsak acaba?(seçenek bol)?? 1595277747 Siz de bu resmi bir üç beş yıl kullandınız. İlerki 20 sene de bu resim devam edecek sanırım. O da yeni bir seri olur ama sonunda seriyi bozabilir misiniz, önemli olan o.( sanmıyorum)?
  50. A

İnternet bayağı kötü herhalde, bir türlü yüklenemedi. Neyse seneye bir daha yenilersiniz sayfayı.??? 1595268481 Fener GS ile berabere kaldığında bile genelde bu sevinci yaşıyor, bu sene de yenilgisinin sevincini yaşasın bakalım.
  51. A

Markalar Sizi Nasıl Tuzağa Düşürür

Aa kusuruma bakmayın, yanlış anlamışım.:) Yine de bizi böyle güzel bir kanalla tanıştırdığınız için teşekkür ederiz hocam.:)
  52. A

Markalar Sizi Nasıl Tuzağa Düşürür

Video gerçekten çok güzel ve bilgilendirici olmuş, like attım ve abone oldum. Bence görselle desteklenmeyi birazcık daha arttırabilirseniz mükemmel olacaktır. Çok teşekkür ederiz.
  53. A

Mi note 10 lite deneyimlerim

Dolaylı yoldan etkisi oluyor. Örn.: Sensör daha çok çalışıyor ve bu yüzden de batarya ömrü kısalıyor.
  54. A

arkadaşımla atıştık sonra baroştık disipline gidermiyiz okuld dışında oldu

Demek ki o arkadaşın pek de iyi bir arkadaş değilmiş, arkadaşlığını kes onunla
  55. A

arkadaşımla atıştık sonra baroştık disipline gidermiyiz okuld dışında oldu

Bizim lisede bir çocuk diğerini taharat musluğundan söktüğü kapakla dövdü, disipline de gitmedi ahahhaha 1595008056 Az önce yazdığım mesaj işin şakası tabii. Dua et de okul açılmasın, yoksa disiplin oradan da okula elveda de. Daha okutmazlar seni, bir nevi banlanırsın. Yazık...
  56. A

2 Tablet arasında kaldım

Kesinlikle...(uzun ömür konusunda dedim)
  57. A

en sevdiğiniz ve cringe bulduğunuz şarkı

Haklısın reis, biz de eskilerdeniz.;)
  58. A

LGS ye 5 Gun kaldi Ama ben Henuz Calismadim

Hala şaşkınım komşu çocuğuna yahu.??????
  59. A

2 Tablet arasında kaldım

Yani Lenovo yu dediğim gibi çok kullanmadım ama sorunlu olduğunu biliyorum. Tab A kullanıcısı olarak bir kere bile keşke bunu almasaydım demedim. Tek sorunu ekran TFT olduğu için piksel yanığı oldu, o da biraz benim yüzümden olmuş. 1594907871 Bu arada Lenovo yu mini bir teknoloji mağazası olan...
  60. A

2 Tablet arasında kaldım

?Biraz seviyorum diyelim, kendisi ikinci tabletim olduğundan ve bozulursa bir daha almayacaklarını söylediklerinden birazcık fazla değer veriyorum kendisine.:) Fakat attığım yorumda tamamen objektif davrandığımı rahatça söyleyebilirim, için rahat olsun. Doğru seçim: Tab A XD 1594907480...
  61. A

Apple fan boyları (Konuya balıklama atlamayıp saçma şeyler yazmayın lütfen)

Teşekkürler, mesaj biraz benzemiş de. Bana dediniz sanmıştım. Kusura bakmayın.:)?
  62. A

İlk mesaj:? İkinci mesaj:???
  63. A

2 Tablet arasında kaldım

Ekran kalitesi= Azıcık farkla Lenovo İşlemci= Kesinlikle Tab A Ram= Lenovo Hafıza= Lenovo Arayüz= Kesinlikle Tab A Kamera= Lenovo Isınma= Tab A daha az ısınır Batarya= Lenovo Kullanım uzunluğu: Tab A Sorun çıkarsa yardım almanın daha kolay olacağı: Tab A Hız: Tab A Piksel yoğunluğu( görüntü...
  64. A

Sülalem biraz bozuktur doğrusu.:) Haklısın, tabii ki de öyle. 1594899221 (Genelde)
  65. A

Eski meslek liselerini asla kötülemem, çünkü aslında çok önemliydi eskiden bu liseler. Her işin ehlini çıkarıyorlardı ama artık bu da değişti, evet. Yeni meslek liseleri hiçbir yer kazanamayanların (neredeyse) gittiği bir yer haline geldi, o yüzden kötülüyorum ama eskisi böyle olmadığı için eski...
  66. A

Durduk yere laf yapan da olur bence ama onun dışında doğru
  67. A

1- Tespit benim değil. 2- Demk ki diğer arkadaşlarınızın ortalaması yüksekmiş.:) 3- 3/5 gibi bir mezuna kalma oranı da sizin dediğiniz meslek lisesinden ODTÜ ye oranının çok düşük olduğunun bir göstergesidir.
  68. A

Ben de şunu demek istiyorum. Örn: Ben Kabataş ı kazanmışım, doğal olrak zamanında çok çalışmış ve hırslı çalışmış birisiyim. Sonra da çalışma isteğimi kaybediyorum. Bu mümkün değil çünkü çevremdeki herkes benim rakibim oluyor bu da beni düşürmez, yükseltir. " Çevrenizdeki 5 arkadaşınızın...
  69. A

Tabii ki de. Örn: Galatasaray Lisesi'nin müzik öğretmenlerinin neredeyse hep şarkıcı olması
  70. A

Yanlış anlama ama bence sen gittiğin liseden biraz komplekslisin.
  71. A

?
  72. A

Galatasaray dan çıkma ama kötü üniversiteye giden falan hiç görmedim şahsen.
  73. A

Şu ana kadar sülalemde en kötü yapan yüzde 1 lik dilimde idi. Çocuğun ağlamaktan psikolojisi bozulmuştu. 1 senedir terapi görüyor. Seninkinin nasıl olduğuna buradan pay biç derim.
  74. A

1- Bunu foruma yazmaya bile zaman ayırmaman, çalışmaya başlamış olman gerekirdi. 2- Kusura bakma yeni gördüm, yoksa öneri atardım. 3- Bu çalışmamaya LGS de ne yaptın?
  75. A

2 Tablet arasında kaldım

Güzel bir karşılaştırma videosu olmuş. Galaxy Tab A bir tık daha önde.(işlemci) Ekranda ise sanıeım Lenovo bir adım öne çıkmış. Fakat Lenovonun bataryasının amperini bulamadım. Biliyor musunuz? 1594888813 Galaxy Tab A ile 3 saat Pubg, 1.5 saat dizi, yaklaşık 1.5 saatte internet ile zaman...
  76. A

2 Tablet arasında kaldım

Yeni nesili hiç kullanmadım ama genel olarak Lenovo nun uzun süre stabil performans vereceğini sanmıyorum, tabii tercih sizin.
  77. A

2 Tablet arasında kaldım

Bütçe 2000 lira mı hocam? Belki başka bir öneride de bulunabilirim isterseniz.
  78. A

2 Tablet arasında kaldım

Evet, lenovo bir tık daha önde ama gerçekten sorunlu bir tablet markasıdır lenovo. Kuzenimde vardı. Ekranın yanındaki tuşlara basmıyordu, hiçbir şey indirili değilken ve oyun da oynamazken bile sürekli ısınıyordu vs
  79. A

2 Tablet arasında kaldım

Tab A yı film ve dizi konusunda kesinlikle önermem, ekran TFT çünkü. PPI yoğunlu da fazlasıyla düşük. Pubg de de çok bir performans farkı olacağını sanmıyorum. 1594887090 Eğer biriktirebilirseniz güzel bir tercih olur.
  80. A

2 Tablet arasında kaldım

Google da 50 sekmeye kadar kasma olmuyor( tablet zaten maks 50 sekmeye izin veriyor). Pubg de de yüksek ayarlarda hafif bir kasma ve internet sorunu baş gösteriyor. Telefonunun markası Samsung ise iki samsung arasında bilgi aktarımının daha kolay olduğunu da söyleyeyim.
  81. A

2 Tablet arasında kaldım

Ayrıca Lenovonunki Android 10 alacak mı bilmiyorum ama Tab A 2019 alacak. İşlemcide de Samsung bir tık daha önde. Kullanım amacı oyun olacaksa Tab A yı öneririm. Dizi, video vs. izlemek olacaksa Lenovo elran bakımından daha büyük, daha iyidir yani. Ayrıca Tab A da TFT ekran olduğu için çok bir...
  82. A

2 Tablet arasında kaldım

Galaxy tab A 2019 10.1 kullanıcısıyım. Fazlasıyla memnunum. Öneririm ama alırsanız 32gb lık alın ve kurulum aşamasında sakın Family Link kurmayın yoksa ne PUBG indiriyor ne de Youtube açıyor. Bunlara uyarsanız efsane bir tablet. Pubg de sıfır kasma ile oynuyorum.(Orta ayarlarda, yükseği hiç...
  83. A

Apple fan boyları (Konuya balıklama atlamayıp saçma şeyler yazmayın lütfen)

Baştan 4. bana mı??
  84. A

Hangisi daha önemlidir hocalarım?

Sağ olun hocam.:)
  85. A

Teşekkür ederim, belki SSD yi arttırabilirim.
  86. A

Çok teşekkür ederim hocam, iyi geceler dilerim.:) 1594845340 Başka öneri var mıdır arkadaşlar?
  87. A

Site önerisi mi hocam? Linki açınca sadece site çıktı da?
  88. A

Çok teşekkür ederim hocam ama bütçeyi biraz aşmış.:)
  89. A

Teşekkür ederim.:) Peki bütçemde en çok payı kasanın hangi bölümüne ayırırsam daha verimli olur, öneriniz var mıdır?
  90. A

Hocalarım merhabalar, Bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Kasmadan oyun oynatacak, güzel, şık kasalı, bol alanlı, zoom, word gibi programları çok hızlı bir şekilde kullandıracak bir bilgisayar arıyorum. Daha detaylı bilgileri şu linkde bulabilirsiniz...
  91. A

Heyt beee normcu reis.♡
  92. A

Aynen.:)
  93. A

Civcivim ölüyor

Bu da olası, bir beze sar derim yada önce vücut ısısına bak. Yüksekse diğer arkadaşın dediği gibi suya sok çıkar, düşükse de bir mendile sar ama eline alma sakın. Yükseğe de koyma civcivi, benim bir civcivim düşerek ölmüştü ne yazık ki. 1594756362 Olası derken o yüzdsn( arkadaş özlemi) olmuş...
  94. A

Civcivim ölüyor

5 civcivim bu yüzden öldü. Hepsi yediği yemekten ya zehirlenmiş ya da fazla büyük bir yemek yemiş. Sürekli su içir, yanında da mama olarak özel civciv maması yedir. ELİNE SAKIN ALMA. Dışkısı da arkasında kurusa küçük bir şey yardımıyla canını acıtmadan at. Canını acıtırsan veya eline alırsan 10...
  95. A

Sevmediğim ve de cringe bir şarkı söyleyeyim: 40 milyonu geçmiş, yazık bence.??
  96. A

Cennetten Çiçek Topladı ve Meşhur oldu

Şarkı komik geldiği için dinliyorum şahsen.:) Sonra da gülmeye başlıyorum. Bu arada sadece toplamadı, bir de kokladı.:)
  97. A

Topladığım sistem nasıl?

Teşekkürler hocam.:)
  98. A

Topladığım sistem nasıl?

Görünse güzel olur hocam ama şart değil. 1594730705 Teşekkürler hocam.:) 1594730736 Ne gibi bir kasa mesela hocam?
  99. A

Topladığım sistem nasıl?

Çok teşekkür ederim Görkem Hocam.:) 1594727588 https://www.hepsiburada.com/corsair-460x-rgb-crystal-series-bilgisayar-kasasi-cc-9011101-ww-p-hbv0000055x4m Bu uygun mudur hocam? 1594727716 https://www.itopya.com/cooler-master-masterbox-td500-mesh-argb-usb-30-mid-tower-kasa/ Veya bu?
  100. A

Topladığım sistem nasıl?

Çok teşekkür ederim hocam, topladığınız sisteme gerçekten bayıldım bu arada. Çok sağ olun.:) 1594725353 Bu arada forumun konusunu düzeltmişsiniz hocam, sağ olun.:) Bir türlü değiştirememiştim.? 1594726085 Hocam bunları kapsayabilecek başka ve daha şık duran bir kasa önerebilir misiniz zahmet...
  101. A

Topladığım sistem nasıl?

Teşekkürler.:)
  102. A

Topladığım sistem nasıl?

Çok teşekkür ederim hocam, sağ olun.:)
  103. A

Topladığım sistem nasıl?

Arkadaşlar yorumlar mısınız bu sistemi lütfen??
  104. A

Şu sistemi yorumlar mısınız ?

?
  105. A

Msi bazooka b150m

Bence de hocam.
  106. A

‘TBMM dizi izleme değil, çalışma yeri’ diyen AKP’li vekilin kayda değer hiçbir çalışması bulunmadı

Estağfirullah hocam.:) Asıl ben farkında olmadan incitici ifadelerde bulunduysam çok özür dilerim, affola. Ben sadece dinin imanın bazı şeylerin sembolü haline getirilmesine kızıyorum, dolayısıyla da bazen sert ve kırıcı ifadelerde bulunabiliyorum. Yoksa asla bilerek ve farkında olarak kimsenin...
  107. A

Intel vs AMD

Bence de intel hocam.
  108. A

İstanbul'da su kesintisi yaşandığı iddia edilen bir eve giren A Haber muhabirinin anons yaptığı sırada çamaşır makinesinin çalışması dikkat çekti

Uçan arkadaşımız @bilexsamet, yuvaya geri konmuş. Bir de selam beğenmiyor ahahahah. Sana ve senin gibilere bir şey beğendirmeye de benim ve benim gibilerin İHTİYACI YOK zaten. ;)
  109. A

‘TBMM dizi izleme değil, çalışma yeri’ diyen AKP’li vekilin kayda değer hiçbir çalışması bulunmadı

Tabii ya, buraya geleli daha birkaç gün olduğu için hiçbir şey bilmiyorum zaten(!) Anlaşılan sözlerim birilerine batmış. Not: Profilinde resmini gökdelene koymasından bile egoistliğinin zirve yaptığı belli olan, MÜTEVAZILIKTA ÖZRÜ OLAN kişiler, BENİM KONUM DIŞINDADIR.;) Attığın mesajla da...
  110. A

Sağ ol dostum beni savunduğun için:) ama bu tarz insanlara bir şeyi ne kadar anlatırsan anlat, sadece anlamak istediklerini anlayacaklardır. Onlara nefes harcamaya bile gerek yok. Az kaldı ama o tarz insanların bazı şeyleri anlamalarına( Hedef 2023'den de önce:))
  111. A

Peki Webhead giderse ne olur?

Ne demek, rica ederim.:)
  112. A

Birazcık sert konuşmuştu sanırım bir konuda.
  113. A

SDN Forumda Moderatör Nasıl Olunur?

Hepsinden uyarımı aldım 10/10 3/3 swkwkwkw :)
  114. A

Anlayamadım dostum?
  115. A

Amerika'da okumak.

İnşAllah:) 1594297741 Heyttt bee??
  116. A

Tavsiye lütfen??

Çok sağ olun hocalarım, iyi akşamlar dilerim. Kendinize iyi bakın dostlar. 1594237700 Hazır kasa önerisi var mıdır dostlar veya intel işlemcili toplama örneği?
  117. A

Tavsiye lütfen??

Hocalarım merhaba. Excalibur e600 almayı düşünüyorum fakat hiç emin değilim. Ailem de fiyatlar iyice yükselmeden almam için beni sıkıştırıyor. Dolayısıyla HAZIR KASA önerisinde bulunabilir misiniz? Eğer aklınıza hazır kasa gelmezse toplama da olabilir fakat önceliğim hazır kasa. Bütçem 12 13...
  118. A

okulumu bırakmak istiyorum

Şu ana kadar duyduğum ennn net cevap.:)
  119. A

Windows_7 Bakar Mısın?

Windows_7 diye biri android sahiplerini açtığı bir konuda bayağı bi gömdü. Bunun üstüne bir android kullanıcısı da özür dilemesi için bu konuyu açtı. Burada da konu konuyu açtı.:)
  120. A

İstanbul'da su kesintisi yaşandığı iddia edilen bir eve giren A Haber muhabirinin anons yaptığı sırada çamaşır makinesinin çalışması dikkat çekti

Ahahahahahha. Bak sen şu PKK lı FETÖ cüye yahu. Sürprizlerle dolular ahaahuaua.
  121. A

Afganistan ın modern hali bile değiliz bence. Ama vekillerin bize fazla olduğunu düşünmüyorum. Millet de vekiller de birbirinden cahil.( herkes için söylemiyorum). Sonuç olarak cümlende bir tek genellemelere katılmıyorum. Afganistan'a tamamen katılıyorum.:)??
  122. A

O sırada makinenin çalışmasının yalan olduğunu mu düşünüyorsun demek istemiştim, kusura bakma pek açıklayıcı olmamış sorum. Benim hatam:)
  123. A

Yazsan da anlamıyorlar zaten dostum, çamaşır makineli konuya bir bak istersen. Birileri hala anlamaya çalışıyor. Swkwkwkw???
  124. A

Geçen temelleri atılan ama yapılmamış barajı gördün mü? Hani temelini bile atmamışlar. Sen de onu alkışlarsın, tamam mıdır? Bu arada sorunum sizin gibilerin bazı sorunları kabullenememesidir. Nokta! 1594219540 Hangi haberden bahsediyorsun bu arada dostum, ATV ninkinden mi ötekisinden mi?
  125. A

Ahaahahahh, bence sen de meclis gir. Örneklerini bir tek A ile başlayan kanallardan verirsin, çıkar BAŞKANINI savunursun. İki de yalan atarsın ohhh mis. 20 bin tl maaşa mecliste pirzolayı iki tlye yersin. Coronada da hergün en lüks testlerden olursun. Birileri gibi her tweetine BAŞKANIMIZIN...
  126. A

A Haber'den açıklama: Pardon hocam hocam hocam, hocam ,hocam ben burada araya girmek istiyorum. Hocam lütfen yapmayın bakın kovarlar bizi. (Hoca susar)Biz A Haber olarak böyle iftirala alışığız hocam lötfen yani. Elimizde değil zaten makina FETÖ cüymüş. Swkwkkwkw. Buradan @OzkanK. ye ve...
  127. A

Kural 1: Karşıt görüşlüysen ya teröristsin ya vatan hainisin ya da FETÖ'cüsündür. Link: www.AK#p'lilerinkomikkurallarıvekarşıtgörüşlereolantepkileri.com 1594217055 Olur mu canım öyle şey? Sen AK# lisin tabii ki de benden üstün olmak zorundasın yani lütfen.(!) Hemen tövbe-i istiğfarda...
  128. A

" İki üye de gereken cezayı alır." 1594216654 Swkwkwkwk komikmişsin yaw
  129. A

Swkwkwkwk 1594213018 Susturulan şahıs @OzkanK. bence ama olsun... 1594213086 Adam öğretmen dedi, sen Ayt-Tyt ye nasıl çalışılır onu anlatmışsın. Aradaki alaka bu kadarcık bir şey(0 yani)
  130. A

Bu tarz kişiler ne yazık ki hep olacak dostum. Geçen birisi malum şahıs için " Şimdiki nesil ona adam diyor, gelecek nesil de atam diyecek demiş" aahahah Bilmiyorlar ki gelecek nesil şimdiden #Oymoyyok diye hashtag açtı. Gelecek nesil onu tahttan(!) indiren olacak inş
  131. A

Topladığım sistem nasıl?

Çok teşekkür ederim dostum:). Başka öneri var mı arkadaşlar?
  132. A

Faydasını söyleyeyim. 2 tl verip hayvanın hepsini satın almak. 1,2,3 ve 4. TBMM Meydan Savaşları'na katılım ve bu yüzden onur, gazi ve Hedef 2023 madalyalarını kazanması. Bunların yanında( bu kadarla biter mi hiç, kadın çalışıyor sonuçta(!):)) çıkıp iki dakika yalan söyleyip alkış alıp üstüne de...
  133. A

Dünyanın en güçlü pasaportları açıklandı: Türkiye 55. sırada

Swkwkwkwkw 1594211961 Swkwkwwk nedir yahu, biraz düzgün kullanalım şu klavyeyi!
  134. A

Topladığım sistem nasıl?

Arkadaşlar merhaba öncelikle, şu şekilde bir toplama yaptım da yorumlar mısınız lütfen? Siz de önerilerinizi söylerseniz çok mutlu olurum. Bütçem 12 13 bine kadar. Şimdiden teşekkür ederim. Not: Öğrenciyim, dolayısıyla bayağı bir sunum vs indireceğim. Bu yüzden de minimum 16 gb rame, 1 tb hddye...
  135. A

Man Adası, Guam, Guarnsey, Suriye... Swkwkwkwk
  136. A

Sevgili hikayeleri

Tabii ki hocam.? 1594219875 Eee başka hikayeler var mıdır dostlar?
  137. A

Türkiye pasaportunun bu kadar değerli olduğunu bilmiyordum. İlk sırada da ABD var sanıyordum şahsen. Teşekkürler bilgilendirme için.
  138. A

Sevgili hikayeleri

İnşAllah hocam...:)
  139. A

Eski model İ phone Se hakkında

Önerimin işe yaramasına sevindim, hayırlı olsun. En az bir altı ay daha götürür seni İnşAllah.:)
  140. A

yazılıma yeni başlayacaklara göre en iyi kitap ve online eğitimler

Ben şuan arduino, respberry kodlamayı biliyorum dil olarak da en çok tercih ettiğim python dır. Belki bir tık karmaşık olabilir( programlama uygulamasının arayüzü yüzünden) ama yine de kodda yazdığın ve yaptığın hatayı bulup, isteğine bağlı olarak düzeltme gibi özellikleri var. İşini inanılmaz...
  141. A

Windows_7 Bakar Mısın?

Arkadaşlar bu arada tablet çok eskiydi, a4 de olabilir emin değilim.( eski a4 veya eski s4) Yanlışım varsa düzeltin lütfen, affola.
  142. A

Sevgili hikayeleri

5 kere daha cesaret ettim, yine reddedildim.? 1594181197 Uyma şeytana dostum, @MuratBurç hocamın bir sözü vardır: Şeytandan korkan cenneti nasıl kazansın?:)
  143. A

Sevgili hikayeleri

Anladım dostum, geçmiş olsun.:) 1594148175 O kıskanma olayı bir yerden sonra çok can sıkıyor ve de yakıyor ama düşünmesi harbi güzel. Uyku sorunum var, ilaç kullanamadığım için bu dediğini ve işte onunla sohbet etmeyi vs düşünerek uyuyorum ben de.:(
  144. A

Sevgili hikayeleri

Bekliyoruz dostum...:)
  145. A

Sevgili hikayeleri

Başka başka..?
  146. A

Mac os kurma

Kesinlikle katılıyorum. 1594144640 Kursan bile büyük değişiklikler bekleme, orijinal apple olmadığı için hem saçma olur hem bir şey katmaz hem de bazı güzel özellikleri ortadan kaldırır. Totalde sana bir tek zararı olur.
  147. A

Gerçek isimleriniz neler?

Soyadımla birlikte söyleyeyim, Berke SABIR:)
  148. A

İphone 11 Hakkında

Kusura bakma?. Bu arada haklısın elime yandan bakınca 11 den daha ince gözüküyor:) 1594144278 1594144323 Yanlışlıkla tekrarladım, gödermedi sanıp. Kusuruma bakmayın.
  149. A

İphone 11 Hakkında

Kusura bakma?. Bu arada haklısın elime yandan bakınca 11 den daha incs gözüküyor:)
  150. A

İphone 11 Hakkında

??? 1594138447 Beni mi gömdün apple ımı anlamadım bu arada? Swkwkwk:)
  151. A

3000TL Telefon Tavsiyesi

Ablamda var, kilit ekranını kaydırırken bile kasıyor. Samsungun en kötü telefonlarından birisidir.
  152. A

Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi komedyeni kimdir?

Swkwkwkwkkw
  153. A

Windows_7 Bakar Mısın?

Teşekkürler. Bu arada gerçekten fazla aşağılayıcıydı.( windows un konuda dedikleri)
  154. A

İphone 11 Hakkında

İlerde 12 çıkacağı için ucuzlayacaktır ama 12 nin çıkmasına minimum 2 ay var bence. Eylülde açıklanacağını düşünüyorum. 12 çıkar çıkmaz al. Beklersen(12 çıktıktan sonra) 11 e tekrardan zam gelecektir, apple ın yeni satış stratejisi bu şekilde çünkü. 1594134895 Xs de mantıklı bir tercih olur...
  155. A

Yardim edin nolur

Aynı şeyi ben de yaşamıştım. Rica ederim, ne demek. :)
  156. A

Yardim edin nolur

Bidirim gelince basılı tut, oradan ayarlara gir. Karşına direkt öyle bir seçenek çıkacaktır. Olmazsa demek ki site yazılımla bildirimi kapatmayı engellemiş demektir.
  157. A

3000TL Telefon Tavsiyesi

☝️☝️☝️ 1594134400 Bu arada ben bütçenin düştüğünü unutmuşum. O bütçe için s9 gayet lüks bir telefon olur ama ikinci el biraz sıkıntı onu söyleyeyim. ☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️ Bunu demiştim...
  158. A

3000TL Telefon Tavsiyesi

Bu arada ben bütçenin düştüğünü unutmuşum. O bütçe için s9 gayet lüks bir telefon olur ama ikinci el biraz sıkıntı onu söyleyeyim.
  159. A

3000TL Telefon Tavsiyesi

S9 pek önermem ama benden kat ve kat bilgili olduğunuz aşikar Eren Bey( profesör olmanızdan) o yüzden saygı duyarım...
  160. A

Windows_7 Bakar Mısın?

Galaxy tab s4 vardı bende onda bile bu işlemciden var. O parayı git sokağa dağıt en azından insanlar sevinsin.
  161. A

Windows_7 Bakar Mısın?

Estağfirullah:). Eğlencesine değiştirmek için atıp kırıp parçalıyor. Bu arada biraz fazla zenginler borsadan 2.6 milyon kazandılar birkaç ay önce
  162. A

Windows_7 Bakar Mısın?

Android kullananları anlamıyorum dan mı bahsediyorsunuz?
  163. A

Windows_7 Bakar Mısın?

2 yıldır telefon istiyorum kuzenim bu süre içinde 5 kere telefon değiştirdi, ili xiaomi idi. Devamı hep iphone idi yüksele yüksele gitti şuan iphone 11 i var ben hala yelefon için yalvarıp duruyorum.:(
  164. A

sizce gercekten oylemi

Liqiuid cool teknolojisi var zaten o yüzden en çok normal telefonlarınki kadar ısınır ( o kadar ısınması pek mümkün değil ama genelde çok zorlamadığın sürece)
  165. A

İphone 6 plus mı 6s mi

Yanlış anlama ama 6s mi 6plus mı diyorsun, neredeyse herkes 6s diyor. Hatta bütçe soruyorlar ki başka önersinler, sadece 6s ya da 6plus olabilir diğerleri olmaz vs diyorsun. Bunun üstüne herkes yine 6s ve en düşük 8 öneriyor. Bu seferde ama 6s in ekranı küçük diyorsun. Madem öyle al 6plus ı...
  166. A

Babayı ikna etmek

Öyledir 1594132840 Can yakıcı nokta orası zaten dostum:)
  167. A

Babayı ikna etmek

Ajitasyon yap( milletin neleri var benim bir bilgisayarım bile uok okulda sunum yapamıyorum bile, ödev hazırlayamıyorum ama derslerime kızıyorsun madem öyle artık jiç ders çalışmam) gibi
  168. A

İphone 6 plus mı 6s mi

Bence de
  169. A

İphone 6 plus mı 6s mi

Şöyle söyleyeyim, evet 6plus çözünürlükde vs daha iyi olabilir ama örneğin netflixi açma süresinde, film izleme süresinde vb. 6s öne çıkar. Fakat bunlar senin için önemli değil, çözünürlük önemli olan tek şey ise tabii ki 6 plus al derim.
  170. A

Herkes alttakinin SEVDİĞİ şeyi tahmin etsin

Yepppppp Alttaki uyumayı sever
  171. A

3000TL Telefon Tavsiyesi

Redmi note 9s i o fiyatlarda bulabilirisin, onun dışın redmi npte 8 pro ve realme 5 pro da olur. Hepsi iyidir.
  172. A

3000TL Telefon Tavsiyesi

Mi 9 lite, realme 6
  173. A

3000TL Telefon Tavsiyesi

İndirimden a51 ( samsung ) de alabilirsiniz. Onun dışında daha az para ödemek isterseniz redmi note 9s i önerebilirim.
  174. A

3000TL Telefon Tavsiyesi

Ben de ThorJ un dediği gibi çitayı biraz yükseltebileceğini düşünerek bu tarz bir öneride bulundum, yine de uyarınız için teşekkür ederim. Ayrıca redmi note 9 proyu da önerdiğim için mesajınızı beğenmiştim. İyi forumlar.
  175. A

P40 lite deneyimlerim

Çok teşekkür ederim, iyi forumlar.
  176. A

Herkes alttakinin SEVDİĞİ şeyi tahmin etsin

Bayılırım... 1594123239 Alttaki evvvveeeet. 1594123263 Alttaki baharı seviyor.
  177. A

3000TL Telefon Tavsiyesi

Yanında huawei ve samsungun orta üst segment modellerine de bakabilirsin.
  178. A

P40 lite deneyimlerim

Sonuçta telefonu önerir misiniz peki? Ayrıca Huawei'in yasaklar ve banlanmalar yüzünden kaldırılan uygulamaların( google vs) yerine koyduğu kendi ugulamalarını nasıl buldunuz( huawei appgalery vs), kullanışlı mıdır?
  179. A

İphone 6 plus mı 6s mi

Fim ve video izlemek için vs mi?
  180. A

Bilgisayar önerisi

Biraz büyük olur bence de. Teşekkürler.??
  181. A

Bilgisayar önerisi

Arkadaşlar önerilerinize bayıldım, çok güzeller. Büyük olasılıkla bu attıklarınızdan birisini alacağım. Çok teşekkür ederim, aklınıza geldikçe yazarsanız da çok memnun olurum. İyi günler, iyi forumlar dilerim dostlarım.:)
  182. A

Bilgisayar önerisi

İkisini birlikte kullanmayı düşünüyorum. Örn:256 ssd 1tb hddd gibi 1594111143 Daha üst de olabilir, bu rakam minimumdu. Teşekkür ederim şimdiden dostlarım.:)
  183. A

Bilgisayar önerisi

Toplama daha iyi olur diye düşündüm ama her ikisi de olur şuan için, teşekkürler. 1594111021 Çok teşekkürler.:)
  184. A

Ayrıca şunu da önerebilirim ama ne kadar işe yarar bilmiyorum o yüzden hiçbir şey işe yaramazsa bunu kullan derim: Telefondaki her şeyi bir dönüştürücü yardımıyla usb ye veya mail yoluyla vs. bilgisayara ya da başka bir telefona at, her şeyi yedekledikten sonra da telefonu sıfırla ayarlardan. En...
  185. A

https://www.iha.com.tr/haber-ios-13ten-ios-12ye-nasil-donulur-eski-ios-surumune-nasil-gecilir-803132/ Bu link yardımcı olabilir belki. Onun dışında şunu önerebilirim: Telefondaki her şeyi bir yerde yedekle. (senin için önemli olan fotolar vs.) Daha sonra da ayarlardan yapılan son yedeklemeye...
  186. A

İphone 6 plus mı 6s mi

6 plusın pil sağlığı da 1 haftaya 77 lere düşer zaten. 6s al derim. S li olanlar bi tık daha iyi olur hep, plusa bakma sen. Aklında bulunsun derim. En kötü 6s in bataryasını değiştirirsin, 6 plus la aynı fiyata gelmiş olur hemen hemen. Sonuç olarak:6s?
  187. A

Sevgili hikayeleri

Swkwkwkwkwk, çok iyiymiş ya 1594105515 Ah yalan dünya, swkwkwkwkö:)
  188. A

13.5 sürümü o telefon için fazla güncel, kaldıramamış olabilir. Etkisini zaten bir anda göstermez eğer ondansa. Güncellemeyi geri alabiliyorsan al derim. Çünkü o telefona bir şey katmaz, aksine iyi olan özelliklerinden çalar ki yeni bir apple almayı düşün diye.
  189. A

Bilgisayar önerisi

Estağfirullah, tek bir harf bile önemli benim için. Teşekkür ederim, inşallah. 1594105654 Başka öneri var mıdır arkadaşlar?
  190. A

Bilgisayar önerisi

İkisine de bayıldım, teşekkür ederim. İyi geceler.
  191. A

Bilgisayar önerisi

Teşekkür ederim, olmadı 16 gb a yükseltirim. Tekrardan teşekkürler, iyi akşamlar. Bu arada linki de paylaşırsan sevinirim, acil ihtiyacım var, öğrenciyim de:) 1594067854 Peki toplama önerin var mıdır, bu hazır sanırım da? 1594067941 Ayrıca daha pahalı olabilir, 10, 12 bin gibi bir bütçem var...
  192. A

Bilgisayar önerisi

Öneri lütfen...
  193. A

Bu bahsettiğin sorunlar ve alan kıtlığı yüzünden yedekleme yapmıyor olabilir ama yedekleme yapmadığı için ısınıyor olması imkansız.
  194. A

İtiraf yazın bakalım (isterseniz)

Kesinlikle?
  195. A

Avokado limonla ve ekmekle güzel oluyor da mangoyu sevmedim. Hindistan cevizi müthiş bi şey ama hem yiyip hem içiyon swkwkwkwk :)
  196. A

Bi kere yedim, benzin gibi kokuyodu korktum daha yemeye :) (mangoyu)
  197. A

Benim de kendime ait ne laptop um oldu ne masaüstüm, kendime ait telefonum da olmadı, bluetooth kulaklığım da olmadı, akıllı saatim de olmadk. Hayatımda sadece bir oyun oynadım ayrıca
  198. A

Hiç peynir ve yoğurt yemedim.( Ayranda vs var demeyin:))
  199. A

Çinli moda platformu seccadeleri Yunan kilimi diye satıyor

Ne yazık ki:(
  200. A

Ekmek çarptı.

Arkadaşlar raporlarsanız sevinirim.
  201. A

Apple eski telefonlarına bazen böyle olmasını sağlayacak güncellemeler atıyor ki yeni telefona geçilsin. Ayrıca model biraz eski, kasanın hammaddesi de bu ısınmaya neden olabilir. Satıp yeni bir modele geç derim.
  202. A

Ekmek çarptı.

Bence de. Ayrıca sen saygıyı senden saygı bekleyenlere göster bence Doçent KARDEŞİM, beklemeyenler için KAFANI YORMA SEN. Sana da iyi forumlar, kalan TADIMIZI DA DİLENCİLERE harcarız artık, bir kısmını TERBİYESİZLERE harcadık zaten! ;)
  203. A

Ekmek çarptı.

Binlerce lira isteselerdi daha mı iyiydi? Ellişer lira olarak demek istemiştim, öyle düşün. Ayrıca bu dediğim şeyi olası bulmayabilirsin, insanlara dilenci diyen birinden saygı beklememiştim de o yüzden öyle dedim.
  204. A

Ekmek çarptı.

Belki inanöayacaksın ama 5 e giderken bir arkadaşımın babası iflas etmişti. Bir sürü borcu falan vardı. Sonra baba tarafından dedesi ölünce babası da tek çocuk olduğu için böyle forumlardan vs para İSTEMİŞLERDİ (DİLENMEMİŞLERDİ) kefen ve mezar için!
  205. A

Ekmek çarptı.

O zaman sorun yok, ciddi bir sürü forum var. İstediğinize katlabilirsiniz.
  206. A

Ekmek çarptı.

Allah allah insanlara dilenci diyen biri olduğun halde üslubla ilgili uyarılarda bulunman ilginçmiş doğrusu!
  207. A

Ekmek çarptı.

Yalnız yeni konu açarken bu tarzda seçenekler konmuş, demek ki forum sahibi için bir sorun olmuyor. Bir de öyle düşün derim.
  208. A

Sevgili hikayeleri

Bi şey diyim mi efso olmuş, gözümden aşağı inen bir damla yaşı siliyorum hemen ?? 1594058066 Başka itiraflar var mı acabası? 1594058139 Ben birinci sınıfta açıldığım kızdn tokat yemiştim, sonra da sınıfa kaçıp sıranın altına saklanmıştım. O da sıranın altına gelip beni dövmüştü. Swkwkwkwk:)
  209. A

Sevgili hikayeleri

Kesinlikle
  210. A

Sevgili hikayeleri

Bayilerde yerini aldı? 1594056459 Ayrı Dünyada değil aynı gemide yaşıyolar ama sen gemi ile beraber batarken, onlar ya başkasının sırtına atlayıp kaçıyorlar ya da geminin suyun üstünde kalan kısmında dayanabildikleri kadar dayanıyorlar??
  211. A

Ekmek çarptı.

https://forum.shiftdelete.net/konular/sevgili-hikayeleri.683790/ Açtım forumu
  212. A

Sevgili hikayeleri

Estağfirullah olur mu öyle şey:) En azından sonu mutlu son öyle düşünmek lazım =)
  213. A

Forum hakkındaki düşüncelerim.

Okudum ama 2 uyarı alınca:)
  214. A

Sevgili hikayeleri

Yeppp
  215. A

Forum hakkındaki düşüncelerim.

Emin misin bugün gangster gang den iki uyarı aldım swkkwkwkwk 1594055838 https://forum.shiftdelete.net/konular/sevgili-hikayeleri.683790/ https://forum.shiftdelete.net/konular/bilgisayar-onerisi.683615/
  216. A

Sevgili hikayeleri

Kesinlikle swkakwk:)
  217. A

Sevgili hikayeleri

Swkwkwkwkwkw. Şaka maka corona çinde çıktıktan bir iki ay sonra bizim aile ve üst kattaki herkes ağır grip geçirdi. Kimsenin ateşi düşmedi. Ben 1, 1.5 ay 3 farklı antibiyotik kullandım diğerleri de öyle. Anca iyileştik. Antikor testi yaptırcaz ama test yaptırırken bulaşır diye korkuyoz.:)...
  218. A

Sevgili hikayeleri

Magaaa beeee kötü olmuş, ad soyad biliyosan peşini bırakma derim. Ben eski sew imin her şeyini not aldım bi tek tc sinin son üç basamağını bilmiom o kadar ilerde bulcam swkwkwkskwk:)
  219. A

Sevgili hikayeleri

Tamamdır, linki de paylaşırsan efso olur dostum.
  220. A

Teknobiyotik MK1 Monitörlü Oyuncu Bilgisayarı Alınır Mı?

https://forum.shiftdelete.net/konular/bilgisayar-onerisi.683615/
  221. A

Sevgili hikayeleri

Arkadaşlar zahmet olmazsa forumdaki odalrdan en azından birkaçına linki atar mısınız lütfen, belki o kız görür? 1594050845 Skekekekwkek
  222. A

Sevgili hikayeleri

Bu arada bu kız yüzünden toplamda 20 kızla konuşmam yasaktı. Ben de ona bi tek ona asılan çocukla konuşmamamsını söylemiştim. Belki bu yüzden ayrılmıştır.:( 1594050682 Sağ olasın ama bence pek iui değil :)
  223. A

Sevgili hikayeleri

Erkek versiyonu gibiyim slwkwkwkw
  224. A

Sevgili hikayeleri

Swkwkwk hadi bakalım. Arada atladığım yerler var uzun olmasın diye atladım skwkwkwk ama oldu:(
  225. A

Sevgili hikayeleri

Beyler hazır olun biraz uzun olcak. Şimdi ben bi özel okulun bursluluk sinavina girdim ve yüzde seksen burs aldım. En yükseği benimkiydi. Dedim acaba benden sonra en iyi kim yapmış. Baktım D... diye bi kiz. Dedim Berke hazır ol bu seneki en buyuk rakibin bu kiz olacak. Neyse okul başladı, ilk...
  226. A

Sevgili hikayeleri

Swkwkwkwl Ben de yazıyom şimdi hazır olun biraz uzun olcak
  227. A

Samsung Tab S serisi sizce parasını hak ediyor mu?

Tab s 10.5 dışındakilerin hepsi hak ediyor. Hatta daha pahalı bile olabilirmiş. Ben de galaxy tab a 2019 10.1 var. S serisinin şuanki fiyatıyla ortalama aynı fiyata almıştım. Benim tablet nerdeyse 1000 lira düştü alınca ve s serisi de hemen hemen o kadar düşmüştü çok üzülmüştüm keske bekleyip...
  228. A

Dünya Liderlerinin Atatürk icin Yorumları

Tamamdır dostum :)
  229. A

Çinli moda platformu seccadeleri Yunan kilimi diye satıyor

Biraz az yesinler köpeği, kediyi, yılanı, yarasayı da kafaları çalışsın.
  230. A

Sen de Mustafa Kemal ATATÜRK gibi yüce bir kişiliğin yaptıklarını biraz düşünürsen ne kadar doğru olduğunu anlayıp MANTIK ÇERÇEVESİNDE eleştirirsin. Hala komiksin bu arada skwkwkww
  231. A

Yakın zamanda bilgisayarlarda indirim olur mu

Ben uzun zamandır bilgisayar takip ediyorum. Corona bitene kadar falan beklemen lazım. Onun dışında indirim günleri bile corona bitinceki zamana oranla daha pahalıya satacak emin olabilirsin. Beklemek istemiyosan da hemen al, daha da artacam fiyatlar.(bilgisayarci tanidigimin dedigine gore)...
  232. A

Milleti gulduruyosun ya asdasdasd. Madem osmanlidaki politikalri bu kadar begenip benimsiyorsun, diger politikalari TEK TARAFLI buluyosun. O zaman tak koluna osmanlidaki gibi (zevkine, peygamberimizinki gibi kadinlari korumak amaciyla degil. Cunku osmanli da cogunlukla zevkineydi.) 10 tane kadin...
  233. A

Sevgili hikayeleri

Eee anlatmaya baslayin bakalim...
  234. A

Bu devirde de herkesin sözü bir carpitiliyor zaten 1594041145 Ecdada saygi var zaten, benim demek istedigim din gibi osmanliyi da bir seylere alet edip bazi seylerin sembolu haline getirmek. 1594041327
  235. A

Yazdigini kendin anladin mi acaba? HAYRANI OLDUGUNUZ OSMANLIYI VE PADISAHLARINI NASIL SAVUNACAGINIZI SASIRMISSINIZ!(herkese demedim, kime dedigim anlasilir zaten.)
  236. A

Çin'den ikinci salgın geliyor "Bubonik veba"

Come oooonn dostuuuum. Swkwkwkwk. Çocuklara anlatcak yeni hikaye çıktı. Bi sürü bücür vardı bi sürü virüs vardi, dunya cok kotuydu fln
  237. A

Hdd

Bence de böyle yap.
  238. A

Bilgisayar önerisi

Başka öneri var mı arkadaşlar? Okursanız lütfen bir şeyler yazın. 1594044741 Öneri lütfen? 1594052938 Öneri beklenmekte...
  239. A

Okulların çok iyi olduģunu söylemişsin. Benim bir iki mesaj yukarıda attiğımı da bi oku derim. 1594040540 Osmanli padisahlari tarafindan yapilan okullarin iyi oldugunu demissin.
  240. A

Hdd

Markaya git. Oraya onu zaten takmış olmaları gerekirdi. Bedavaya takarlar belki, doğrusu o en azından.
  241. A

Yalniz bu okullari azinliklar yaptiriyor. Ornegin semsi efendi mektebi, cok modern ve azinliklarin yaptirdigi bir okul. Ataturkun hayatinda da ona bir suru ozellik kazandiriyor. Mahalle mektebi ise padisahlarin yaptirdigi okullardan biri. Ataturk un dayak yedigi bir okul BAYA MODERNMIS YAHU(!)
  242. A

Yanarak mı / Donarak mı ölmek ?

Bilmiodum atesin bu ozelligini, bilgi icin sag ol.
  243. A

Okulların topladığı paralar hakkında

Benim bir arkadasimin abisi intihara kalkismisti. Cocuk pek inancli biri degildi, imamhatipte de buna demedik yapmadik sey birakmamislar. Sonra bkr gun okuldan kacti, daha da goren olmadi.
  244. A

Sonra yine donmus bi de utanmadan yaw en cok da ona sinir oldum.
  245. A

Okuldan gitti, ben mezun olunca kardesimi o okula gonderdik. Tekrar gelmisti. Bir iki sene baska bi okula gitmis o kadar yani.
  246. A

Bizim mudur aldigi paralari birilerine yediriyodu. Hic de utanmiyor. Yakalandi bir kere sucustu. Kanitlayamazsiniz ki belki bu parayi kendim kazandim falan diye bagirmaya basladi yari ciplak.
  247. A

Rusya'da 13 yaşında hamile kalan çocuk!

Linki atarim =)
  248. A

Yanarak mı / Donarak mı ölmek ?

Donmayı secerim. Yanmanin acisi cok baska. Icim urperdi yaw
  249. A

Yeni konu aç da orda anlat bari, bende de var bi şeyler???
  250. A

Ön Kameram Açılmıyor

Çünkü depolama dolunca eski samsung modeller selfieye kesinlikle izin vermiyor. Yazılımda selfie daha ağir oluyor cünku. 1594038642 Arastirip sana soylerim, iyi gunler.
  251. A

Ön Kameram Açılmıyor

Bazı eski samsung modellerinde gözüken boş alanın belki sadece 100 de 1 i falan boş oluyor. Kalan kısmı yazılım dolduruyor ancak samsung bu alani boş gösteriyor. Telefonun samsungsa bu yuzden olabilir.(eski model)
  252. A

Kendi Dilimi Oluşturacağım Dalga Geçilmemesi İçin Ne Yapabilirim?

Ben gizlice konuşmak icin 4,5 tane bulmuştum. En sevdigim en kolay olaniydi, surekli onu kullaniyodum. Derste arkadasimla gizlice konusurken hoca aldi, basta anlamadi. Sonra anladi. Devam disiplin. Skskskwkwkwkw. Guvenebilecegin bir dil bul ve kolayini kullanma, dalga gecerler. En zor dilimi...
  253. A

Dizüstü bilgisayar tavsiye edermisiniz ?

Eğer sürwkli bir yerlere tasıyacaksan laptop al, onun dışinda masaüstü oneririm. Daha uyguna toplama ile bulabilirsin hatta.
  254. A

Çocuk erken ergenliğe girdiyse anca olabilir. Yine de bu oluşan hücreler tam olarak üremeye uygun değildir. Anca 7 yaşında falan ergenliğe girmeye başlamasi lazim
  255. A

Topladığım Bu Bilgisayar Alınır Mı?

Ve dual kit daha pahaliya denk geliyor ama daha iyi olabilir dual kit.
  256. A

Ön Kameram Açılmıyor

Telefonunda kaç gb lık alan var boş olarak? 1594033546 Ve çözmeyi dene deyince nasıl bir şey cikiyor?
  257. A

Topladığım Bu Bilgisayar Alınır Mı?

Ben bu konuda çok bilgili değilim ama bence güzel.(bu bütçe için)
  258. A

Yerli mikroskop ile koronavirüs görüntülendi!

Bilgilendirme için teşekkür ederiz.?
  259. A

yeni pc şartmı yoksa bunamı ekleme yapalım?

Ben de bilgisyar bakıyorum da hatta forumda sorum var. Bir bilgisayarcı ile konuşmuştum. All in one al, cebinde para kalsın falan dedi. O yüzden demistim.
  260. A

Masaüstü önerisi(Bakarsanız lütfen cevap yazın)

Arkadaşlar merhaba. Masaüstü önerisi için kaydoldum. 8. sınıfa geçtim. LGS'ye çalışmak için ve uzaktan eğitim dolayısıyla bir sürü z-kitap, örnek deneme vs. indireceğim. Dolayısıyla geniş bir alana ihtiyacım var. SSD ve HDD'yi beraber kullanmayı düşünüyorum ama emin değilim. Bununla ilgili de...
  261. A

Yazılıma Yeni Başlamış Olanlar İçin İşe Yarayabilecek Bazı Örnek Siteler

Evieplus academy yi onerebilirim.
  262. A

Daha uygun oluyor diye demistim.
  263. A

2 çekirdekten daha fazla olan modelleri de var sanırim.
  264. A

RX 580 8G mi GTX 1650 S'mi ?

Araştırmalarıma ve kendi düşünceme göre gtx daha iyi. Rx biraz sorunlu imiş.(bu modeli) O yüzden kesinlikle gtx. https://forum.shiftdelete.net/konular/bilgisayar-onerisi.683615/ Bu linke de bir bakar mısın lütfen? İyi günler dilerim.
  265. A

Bence de yeni al. Acer c22 önerebilirim. All in one
  266. A

yazılıma yeni başlayacaklara göre en iyi kitap ve online eğitimler

Bu arada python mi dil? 1594025784 Youtube kanali olursa evieplus academy yi önerebilirim.
  267. A

Sağ ol uyardığın için, bana hakaret edince aklıma ilk gelen şeyi yazdım. Kusuruma bakmayın. İyi forumlar. 1594023445 Bu arada yanlış anlama ama uyarıyım dedim. "Birbirine" diye düzeltebilirsin istersen. İyi günler.
  268. A

İntel core i5 daha mantıklı seçim olacaktır,oradaki öneri iyidir,götürür uzun. Teşekkürler profesör.
  269. A

Eekenekli yi kim raporladıysa sağ olsun, ben de tam raporluyodum.
  270. A

iPhone 7 yada 3500 TL Telefon önerisi

Huawei e bak. Ya da samsung olabilir. IOS bu fiyata onermem.
  271. A

Telefon tavsiye

Bence s20 ye bakma guncelleme yuzunden biraz sorunlu yandaki mor cizgi sorunu vs. cok oluyor. Guncelleme ile tamamlamaya calistilar ama olmadi. Note 10 ve s10 serisine bak. IOS da da xs bakabilirsin. Note 10 serisi tavsiyemdir.
  272. A

Kesinlikle. 12 megapiksel kamera mi olur yaw diyenler var bi de onlara sinir oluyom:)
  273. A

Se gercekten iyi ama bir klasik apple sifati olarak o da "pahali" ne yazik ki. Ayrica senin de dedigin gibi tasarim 6 serisiyle ayni nerdeyse. Bi logonun yeri farkli.
  274. A

Ataturku herkes sevip saysa, ulke bu durumda olmazdi. Seven gercekten seviyor(benim gibi) ,sevmeyen de kendini Osmanlici diye tanitip sacma sapan seyler paylasip yorumluyor. Az kaldi, bitmek uzereler. 1594019073 Ama musluman! Neye dayanarak degil diyebiliyosun?!
  275. A

Saygi duyarim ben bir seyleri degistirmeden olarak dusunmustum. Paran varsa ve kalite seviyorsan apple al FP ariyorsan ve kalite senin icin onemli degilse Mi al. Herkesin gorusune saygi duyarim.iyi forumlar https://forum.shiftdelete.net/konular/bilgisayar-onerisi.683615/ Üstteki linke de bir...
  276. A

Kedi için annesini öldürdü!

Benim yazdigimi anlamadigin ya da anlamak istemedigin gibi digerini de ileride anlayacagini sanmiyorum maalesef:( Açik acik yazmami engelleyen toplulugun bir parcasi oldugun halde bunu diyebilmen de ilginc 1593978085 Neyse, herkesin gorusu kendine. Merhumun mekani cennet olsun cocugunu da allah...
  277. A

Orta üst segmentte örnek olarak verdim. Önermedim. Ayrica iyi bir telefon oldugu icin degil, zam gelince pahalilastigi icin yani fiyatindan dolayi oyle geciyor. ÖNERMEDIM, ÖRNEK VERDİM.
  278. A

Kedi için annesini öldürdü!

Senin dediginle ayni kapiya cikiyor aslinda. Seninkini de beyenmeye korktum. Begendim say:)
  279. A

Sizce Hala Alınır Mı?

Hp omen oneririm. Aksesuadlari da cok iyi. Butcen varsa alinir. 1593976080 https://forum.shiftdelete.net/konular/bilgisayar-onerisi.683615/ Şuna bir bakar misiniz lutfen?
  280. A

Saygi duyarim. Annemin telefonunda tek sıkıntı ekran korumasi kirilmasi oldu ve batarya biraz daha az gidiyor. Kasarsan bir yil daha gidip 6 yi tamamlar. Gorusune saygi duyarim. 1593975662 Saygi duyarim. Batarya omru kullanima gore degisebilir bu arada ama haklisin sarj cok gerekiyor. Iyi yani...
  281. A

Saygi duyarim
  282. A

Saygi duyarim. Fanboy falan degilim ama ona yemin bile edebilirim. P30 lite onerisi de orta ust segment diye gectigi icindi. Orta ust segmente ornek verirken yazdim onu yani. Yanlis anlasildiysam kusura bakma. İyi aksamlar.
  283. A

6s in ustune kac guncelleme geldi biraz sorun cikariyor belki guncelleme anlaminda ama zaten bir yerden sonra guncellemeyi kestigi icin apple sorun olmuyor. Uyardigin icin sag ol.
  284. A

O senin dusuncen, saygi duyarim. İnsanlar senin dusuncene ters bir sey soyleyince boyle sert yargilayacaksan forumda soru sormanin bir anlamai yok. Onerdim ve hosuna gitmedi. Tesekkur edersin olur biter kardesim niye bu kadar zor geliyor insanlara elestirilmek?!
  285. A

Bütce bilmedigim icin soylemistim. Iphone 5s kullanan arkadasim var. Iphone 8 alsan ve dikkatli kullanirsan 6 yil goturebilirsin. Annemin 6s ile 5. yili hala da hicbir sorunu yok. O butceye orta ust segment samsung ve huawei onerebilirim. A51 ve p30 lite vs. olabilir mesela.
  286. A

Isinma

Çop derken butcene gore anlaminda demistim. Benim oyle butcem olsa onlara bakmam, onu demek istedim.
  287. A

O senin kendi dusuncen ama apple fani olmadigima yemin edebilirim. Paran varsa apple al yoksa samsung( en kotu huawei) o kadar. Digerleri birazcik goz boyuyorlar.
  288. A

Isinma

S10 lite cok iyidir, note serisine de bir bak derim. S serisk ve note serisini kesinlikle oneririm. Nova 5T de iyidkr. Ondan öncekilere bakma bile, çöp. İyi aksamlar
  289. A

Sen bilirsin fakat turkiye teknoloji takimi uyesiyim istersen ne olduguna bir bak, oyle konus. Saygisizliga gerek yok, ben ters bir sey soylememeye calistim. Fark etmeden soylediysem de kusura bakma, affola. Ben senin icin hem turkiye teknoloji takimindaki hocama hem de telefoncu olan akrabama...
  290. A

Isinma

Realme guzel bir marka ancak turkiye distributorleri anca 2 yila falan acilcak. Kesinlikle onermem o yuzden. Distributor olmadigi icin tamirciler de tamir etmeye cekiniyor. Dusunme bile. Huawei e bak, apple ile samsungdan daha uygun. Butce soylersen sana guzel bkr telefon onerebilirim.