Ekrem İmamoğlu'nu Kötü Göstermek İçin Uğraşan AKP'li Şoförlerin Boşa Mazot Yaktığı İddiası!

Bu konuyu okuyanlar

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
İETT özel halk otobüsü şoförü olduğunu söyleyen bir kişi AKP'li şoförlerin CHP'li belediyeyi kötü göstermek için bir takım çabalar harcadığını iddia etti. Bu iddialara göre belediyenin yolcu yoğunluğunu azaltması için yolladığı körüklü otobüslerin şoförleri yolcu almadan ilerliyor, sabahtan akşama kadar kontak açık şekilde otobüsü boş beklettiklerini söylüyor.
Bu idddialar umarım araştırılır ve umarım böyle bir çaba yoktur. Eğer iddialar gerçekse hakkım haram olsun onlara!!!

avlnch

Asistan
Reaksiyon puanı
183
İETT özel halk otobüsü şoförü olduğunu söyleyen bir kişi AKP'li şoförlerin CHP'li belediyeyi kötü göstermek için bir takım çabalar harcadığını iddia etti. Bu iddialara göre belediyenin yolcu yoğunluğunu azaltması için yolladığı körüklü otobüslerin şoförleri yolcu almadan ilerliyor, sabahtan akşama kadar kontak açık şekilde otobüsü boş beklettiklerini söylüyor.
Bu idddialar umarım araştırılır ve umarım böyle bir çaba yoktur. Eğer iddialar gerçekse hakkım haram olsun onlara!!!
Bizim evin burada da mahalleyi turlayan( yolcusız) bir 21C var. Şimdi anlaşıldı nedeni, ben de haram ediyorum. @Görkeem

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Bu video ortaya atılalı baya oldu ben daha bir işlem veya yaptırım duymadım...

Ayrıca video'yu özellikle ayrıntılı izlediğimde adam Plakalar görünmesin diye özel bir çaba sarf ediyor. Tam görünecek gibi oldumu keskin hareketler ile kamerayı çeviriyor. Madem video çekiyorsun Plaka çekilir. O hatta ki o plakalı otobüsü kullanan adamın bulunması 1 dk sürmez ve devlet malına zarardan tekmeyi yer. ( Bu koronanın en yoğun olduğu zamanlarda millet otobüsler yetmiyor gelmiyor diye isyan ettiği dönemde sırf belediyeyi haklı çıkarmak için çekilmiş VİRAL bir video gibi geliyor bana. )

Yoksa bir belediye başkanı böyle katmerli bir konuyu boş geçermi. Çıkar show'unu yapar kameralar önünde. ( Hele ki Ekrem Başkan gibi birisi böyle bir fırsatı kaçırmaz. ) Bakın AKP bizi çalıştırmıyor AKP zamanında alınan şöförler bize böyle böyle yapıyor işte videosu işte kanıtı. Bu belediye otobüslerinde GPRS'te vardır alın tüm gün sabit durmuş yola çıkmamış flan diye hepsi çok kolay kanıtlanabilir...