Yazılıma Yeni Başlamış Olanlar İçin İşe Yarayabilecek Bazı Örnek Siteler

Bu konuyu okuyanlar

Routinues

Asistan
Reaksiyon puanı
168
Merhaba arkadaşlar...

Yazılıma yeni başlamış olan birisi için önerebileceğiniz içerisinde üretkenlik ve kendini geliştirme bakımından detaylı kaynaklar ve örnekler bulunan siteleri aşağıda belirtirseniz çok sevinirim.

Ben örnek olarak aşağıda belirttiğim iki adet siteyi buldum;

Eğer sizlerinde kullandığınız ve gerçekten işinize yarayan siteler varsa lütfen aşağıya yazın hem ben hemde benim gibi yazılıma merak sarmış ve yeni başlamış olan arkadaşlar nasiplensin.

bognuskafa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Merhaba ben de yazılım konsuuna merak sardım site dışında video olarak bu kanaldan oynatma listesinden html ve css başlığı adı altında 27 tane video bulunmakta. ben bunları izleyerek başlamanın daha iyi olacağını düşünüyorum. (ben de yeniyim sadece fikrim) videoyu 1.25 veya 1.5 hızına alıp izlemenizi de ayrıyetten tavsiye ederim. (bazen yavaş söylüyor ve 5-6 defa tekrarlıyor biraz sinir bozucu ama çok eğitici)(tabir-i caiz ise mala anlatır gibi anlatıyor. bence çok iyi ve akılda kalıcı) ben de sizin önerilerinizi bekliyorum:D

Routinues

Asistan
Reaksiyon puanı
168
Merhaba ben de yazılım konsuuna merak sardım site dışında video olarak bu kanaldan oynatma listesinden html ve css başlığı adı altında 27 tane video bulunmakta. ben bunları izleyerek başlamanın daha iyi olacağını düşünüyorum. (ben de yeniyim sadece fikrim) videoyu 1.25 veya 1.5 hızına alıp izlemenizi de ayrıyetten tavsiye ederim. (bazen yavaş söylüyor ve 5-6 defa tekrarlıyor biraz sinir bozucu ama çok eğitici)(tabir-i caiz ise mala anlatır gibi anlatıyor. bence çok iyi ve akılda kalıcı) ben de sizin önerilerinizi bekliyorum:D
Dostum eğer YouTube üzerinden öğrenmek istiyorsan YakınKampüs adlı YouTube kanalına ve Selman Kahya adlı kanallara bakmanı öneririm.

bognuskafa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Dostum eğer YouTube üzerinden öğrenmek istiyorsan YakınKampüs adlı YouTube kanalına ve Selman Kahya adlı kanallara bakmanı öneririm.
yakın kampüs kanalının içerikleri baya zenginmiş. önerin için teşekkür ederim :D

avlnch

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Teşekkür ederiz bilgilendirmen için. Benim de forumda bir sorum var. Bakar mısın lütfen?

avlnch

Asistan
Reaksiyon puanı
183

Son mesajlar