Aşık olan bir kişi ne yapmalı ?

Ne yapayım ?

• Git açıl.

Kullanılan: 9 33.3%
  • Önce onu derinlemesine tanı

Kullanılan: 18 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    27

Python 3.8.2

Doçent
Reaksiyon puanı
558
Eğer yakınsanız şişe çevirmece oynayıp hafiften hislerini göster, kaçmazsa açıl.
Kardeş ben üniversitedeyim, o bu sene bitirdi. Ben İstanbul'dayım,o Malatya'da. Dolayısıyla şişe çevirmece oynayamayız :pensive: DM'den yürümem lazım.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
10,563
Kapmazsan kaparlar bir bardak su içersin.
Sevgili olmadan tanımak mümkün değil. Sevgili olunca %25 evlenince %50 ölüm döşeğine düştüğünde tamamen tanırsın.
O yüzden arkadasken taniyacagim diye kendini yorma. Arkadasken fragman gibidir ne cikacağına bilemezsin. Sadece hoslanman açılmak için yeterli

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
DM'den ne atayım ?
Bak bu kadar de foto at. Açıl işte kıza de senden hoşlanıyorum falan fistan. Veya bi yalan söyle mesela instagram'da (rastgele bir isim uydur ama hesabın olduğu kanıtlansın diye fake bir hesap aç) sonra kıza de ki bu hesap bana: ''lan sen (aşık olduğun kızın ismi) bu kızla nasıl sevgili olursun'' vs. de devamı gelir ztn

MrAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
sonra pişman olmamak için bi dene

Python 3.8.2

Doçent
Reaksiyon puanı
558
Beyler biz konuştuk. 1 saat falan havadan sudan. Ondan sonra ben seni seviyorum dedim. Şaka sandı garibim :relaxed: Ben de şaka olmadığına,gerçekten onu sevdiğimi anlattım. Sonra bana zaman ver derinlemesine düşüneceğim dedi. bi 20 dakika sonra sonra ne kadar zaman diye yazdım. Yarın sabaha kadar dedi. Büyük ihtimal kız grubunda tartışıyorlar durumu. :kissingheart::hearteyes::sweatsmile: anlık ruh ifadem bu 3 emoji. Tıp okumak istiyormuş. Doktor bir karımın olması hoş olurdu :sunglasses::hearteyes::tearsofjoy:

Reaksiyon puanı
10,563
Beyler biz konuştuk. 1 saat falan havadan sudan. Ondan sonra ben seni seviyorum dedim. Şaka sandı garibim :relaxed: Ben de şaka olmadığına,gerçekten onu sevdiğimi anlattım. Sonra bana zaman ver derinlemesine düşüneceğim dedi. bi 20 dakika sonra sonra ne kadar zaman diye yazdım. Yarın sabaha kadar dedi. Büyük ihtimal kız grubunda tartışıyorlar durumu. :kissingheart::hearteyes::sweatsmile: anlık ruh ifadem bu 3 emoji. Tıp okumak istiyormuş. Doktor bir karımın olması hoş olurdu :sunglasses::hearteyes::tearsofjoy:
Istihareyemi yatacakmis ? umarım aradığını bulursun ?

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,298
Damada dalanlardan beter dalacak bu forum sana :D

Edit -Damat videosunu atan abim ellerin dert görmesin. heheheh :D

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Sanırım aşık oldum. Direk kıza açılayım mı ? Yoksa onu tanımaya mı çalışayım ? Lütfen dalga geçmeyin :D. Aramzıda 1 yaş var (ben>kız) acaba kabul eder mi ?
▷ Aşk: Hareketli Resimleri, Gifleri & Animasyonları - %100 ÜCRETSİZ!
Önce Tanımalısın Bence Sonra Ağır Ağır Açılırsın