Aşık olan bir kişi ne yapmalı ?

Ne yapayım ?

• Git açıl.

Kullanılan: 9 33.3%
  • Önce onu derinlemesine tanı

Kullanılan: 18 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    27

Bu konuyu okuyanlar

Python 3.8.2

Doçent
Reaksiyon puanı
558
Sanırım aşık oldum. Direk kıza açılayım mı ? Yoksa onu tanımaya mı çalışayım ? Lütfen dalga geçmeyin :D. Aramzıda 1 yaş var (ben>kız) acaba kabul eder mi ?
▷ Aşk: Hareketli Resimleri, Gifleri & Animasyonları - %100 ÜCRETSİZ!

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Asıl denemezsen korkman lazım. Bu tip olayları belirsizliğe gömmeyin sonra çok üzülürsünüz.

zuzuwomen

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
19
önve biraz tanı gözlem yap kı nasıl açılacağın hakında ipucu versin. ama açılmazsan yazık olur

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Sanırım aşık oldum. Direk kıza açılayım mı ? Yoksa onu tanımaya mı çalışayım ? Lütfen dalga geçmeyin :D. Aramzıda 1 yaş var (ben>kız) acaba kabul eder mi ?
Muhabbet kurup tanımaya çalış.Bu işler bı anda olmaz.Önce kızla arkadaşlık kur, kendini sevdir, müsait bir zamanda içindekileri dök.

avlnch

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Benim eski sevgilim de benden bir yaş küçüktü. Ben 2.5 sene sonra açıldım ona ama bu süreçte onu da inceledim. Kıskanç olup olmadığına bir bak derim. Kıskançlığı dışarıdan 1 gözüküyorsa 10 dur, unutma. Ben de sevgilimle o yüzden fazlasıyla çatışmıştım. Forumda konum var bununla ilgilli, istersen bir link atabilirim.

Python 3.8.2

Doçent
Reaksiyon puanı
558
Benim eski sevgilim de benden bir yaş küçüktü. Ben 2.5 sene sonra açıldım ona ama bu süreçte onu da inceledim. Kıskanç olup olmadığına bir bak derim. Kıskançlığı dışarıdan 1 gözüküyorsa 10 dur, unutma. Ben de sevgilimle o yüzden fazlasıyla çatışmıştım. Forumda konum var bununla ilgilli, istersen bir link atabilirim.
Atarsan iyi olur :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya bir arkadaşı aracılığıyla tanış yada iki çay al yanına git çay ikram et sonrada muhabbete başla.
Kendisi üniversite tercih döneminde. Acaba tavsiye verme ayağına yürümeli miyim ???? @Usain sizce?

avlnch

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Atarsan iyi olur :D

Kendisi üniversite tercih döneminde. Acaba tavsiye verme ayağına yürümeli miyim ????
Tercihin bitmesini bekle, stresli olduğu için seni net reddeder ama tavsiye ver, en azından gözünde değerin artar. Onun dışında şişe çevirmece oyunundan da yürüyebilirsin, tavsiyemdir fakat önce biraz tanı derim. Tecrübe konuşuyor.?

Bu da linki:

Python 3.8.2

Doçent
Reaksiyon puanı
558
Tercihin bitmesini bekle, stresli olduğu için seni net reddeder ama tavsiye ver, en azından gözünde değerin artar. Onun dışında şişe çevirmece oyunundan da yürüyebilirsin, tavsiyemdir fakat önce biraz tanı derim. Tecrübe konuşuyor.?

Bu da linki:
Az önce senin konunu okuyordum. Resmen yaz dizisi.

Python 3.8.2

Doçent
Reaksiyon puanı
558
Bak gör günlü varsa kaçırılmaya müsaitse hiç durma.
Yani güzel bi kız:cool: nazik,saygılı ve zeki. Kaçırılmaya bayağı müsait. Okulda arada bir bana bakıp gülüyordu :grinning: acaba o da benle hoşlaşıyor olabilir mi ?

İnan bana benimkisinde acı hikaye daha çok, arada olan ailevi olayları saysam Yaprak Dökümü'ne döner.?
Bu olay ortaokulda mı yaşanıyor lisede mı ?

avlnch

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Yani güzel bi kız:cool: nazik,saygılı ve zeki. Kaçırılmaya bayağı müsait. Okulda arada bir bana bakıp gülüyordu :grinning: acaba o da benle hoşlaşıyor olabilir mi ?

Bu olay ortaokulda mı yaşanıyor lisede mı ?
Ortaokul hocam.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Aha anladım iyi o zaman Tüyo vereyim.
Bak yaklaş elini tutmaya çalış. Elini tutduğun gibi at omuzuna kaçır :)

avlnch

Asistan
Reaksiyon puanı
183
İnstagram DM'den ne mesaj atmalıyım sence ?
Yerinde olsam tercih dönemlerinde şişe çevirmece fln oynayarak hafiften ona yaklaşırdım, sonra da hafif hafif hislerimi belli ederdim. Eğer benden uzaklaşmazsa TERCİHLER BİTİNCE açılırdım.