Moderatör ve İçerik Ekibi Başvuruları Hk.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakancoskun4891

Müdavim
Reaksiyon puanı
757
Anında geri dönüş alınır mı ki? Yukarıda detaylı profil incelemesinden geçileceği falan yazılmış muhtemelen biraz sürer. Çok da sabırsızlanmayalım :)
bilememedim yani arkadaşla 5 dakika arayla başvuru yapmışız o 10 dakika sonra geri dönüş almış o yüzden dedim

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
bilememedim yani arkadaşla 5 dakika arayla başvuru yapmışız o 10 dakika sonra geri dönüş almış o yüzden dedim
Olumsuz dönüş aldıysa belki de yaş vs. gibi kriterlere uymadığı için direkt listeden çıkartılmıştır. Bence uzun sürmesi iyiye işaret :)

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,462
@Ömer Faruk BİNGÖL, Reddedilme sebebin büyük ihtimalle bu
1614077765552.png

hayırlısı olsun.

HP Kullanıcısı

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,274
Ben istemiyorum. Normal üyelik daha iyi. Hiçç boş boş konu açanlarla uğraşamam zaten günlük 5 dk forumda geziniyorum.Birde boş boş konu açanlarla uğraşacam ohooooo
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyse tamam.Kararım değişti. @Creative size mail attım bakar mısınız? gmail adı : ŞİMŞEKLER KRALI

Son düzenleme:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,265
Arkadaşlar değerlendirmeleri göz aldığımızda bazı arkadaşlarımız 0-20 arasında mesajları bulunan arkadaşlarımızı red olarak değerlendirmek zorunda kalıyoruz.

Bazı arkadaşlarımız dün kayıt olmuş ve direkt olarak başvuru yapmaya çalışıyor bunları da red olarak değerlendirmek zorunda kalıyoruz.

Red olanları zaten direkt olarak mail olarak bilgilendirme yapıyorum ancak yönetim olarak değerlendirmeye aldıklarımızı ise daha sonra geri dönüş yapmak için beklemeye alıyorum.

Saygılarımla.

Reaksiyon puanı
7,985
Arkadaşlar değerlendirmeleri göz aldığımızda bazı arkadaşlarımız 0-20 arasında mesajları bulunan arkadaşlarımızı red olarak değerlendirmek zorunda kalıyoruz.

Bazı arkadaşlarımız dün kayıt olmuş ve direkt olarak başvuru yapmaya çalışıyor bunları da red olarak değerlendirmek zorunda kalıyoruz.

Red olanları zaten direkt olarak mail olarak bilgilendirme yapıyorum ancak yönetim olarak değerlendirmeye aldıklarımızı ise daha sonra geri dönüş yapmak için beklemeye alıyorum.

Saygılarımla.
Gmail adresimizle forum adımız farklıysa nasıl anlaşılıyor foruma kayıtlı gmailden mi ulaşıyorsunuz?

Reaksiyon puanı
4,113

Saygılarımla.
Hocam bence konuyu başa sabitlemeniz yanlıştı. Büyük ihtimal 1 2 hafta böyle mail alacaksınız :(

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,265
Gmail adresimizle forum adımız farklıysa nasıl anlaşılıyor foruma kayıtlı gmailden mi ulaşıyorsunuz?
Kullanıcı adını vermeyenleri sistem üzerinden mail adresini taratarak bulmaya çalışıyorum. Bulamadıklarımı zaten mail olarak geri dönüş sağlıyorum.

Hocam bence konuyu başa sabitlemeniz yanlıştı. Büyük ihtimal 1 2 hafta böyle mail alacaksınız :(
Sorun değil cevaplarız. :)

Reaksiyon puanı
6,997
Kullanıcı adını vermeyenleri sistem üzerinden mail adresini taratarak bulmaya çalışıyorum. Bulamadıklarımı zaten mail olarak geri dönüş sağlıyorum.

Sorun değil cevaplarız. :)
Benim girdiğim email adresini kullanmamıştım. Yani eski hesabımın mailiydi. Belki o yüzden reddedilmişimdir :D

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,265
Hafta sonunda tüm başvuruları değerlendirerek kim arkadaşlarımızı moderatör ekibe, kim arkadaşlarımızı da içerik ekibimize katacağımızı söyleyebilirim.

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,206
SDN Anasayfası ile forumun doğrudan bir alakası yok ki. Editör rankı SDN çalışanlarına veriliyor. Ben de SDN'den ayrıldığım için doğal olarak rankım alındı. Bu modluğu etkiler mi bilmiyorum ama. :)
Editor ve moderatör arasındaki fark ne hatta admin ve içerik ekibinin tam olarak ne yaptığını bilmiyorum.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,329
Editor ve moderatör arasındaki fark ne hatta admin ve içerik ekibinin tam olarak ne yaptığını bilmiyorum.
Editör shiftdelete.net'te editörlük yapana veriliyor. Forumdan bağımsız. İçerik Ekibi ise forumda belli konular altında bilgilendirme yapan kişi/ler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...