Moderatör ve İçerik Ekibi Başvuruları Hk.

Bu konuyu okuyanlar

Servous

Profesör
Özel başlık
-------------------
@Ömer Faruk BİNGÖL, Reddedilme sebebin büyük ihtimalle bu
1614077765552.png

hayırlısı olsun.

Özel başlık
Sibraius geri gel :(
Ben istemiyorum. Normal üyelik daha iyi. Hiçç boş boş konu açanlarla uğraşamam zaten günlük 5 dk forumda geziniyorum.Birde boş boş konu açanlarla uğraşacam ohooooo
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyse tamam.Kararım değişti. @Creative size mail attım bakar mısınız? gmail adı : ŞİMŞEKLER KRALI

Son düzenleme:

Creative

Patr10
Yönetici
Admin
Özel başlık
ヤクザ寺院
Arkadaşlar değerlendirmeleri göz aldığımızda bazı arkadaşlarımız 0-20 arasında mesajları bulunan arkadaşlarımızı red olarak değerlendirmek zorunda kalıyoruz.

Bazı arkadaşlarımız dün kayıt olmuş ve direkt olarak başvuru yapmaya çalışıyor bunları da red olarak değerlendirmek zorunda kalıyoruz.

Red olanları zaten direkt olarak mail olarak bilgilendirme yapıyorum ancak yönetim olarak değerlendirmeye aldıklarımızı ise daha sonra geri dönüş yapmak için beklemeye alıyorum.

Saygılarımla.

Özel başlık
Belgaz
Arkadaşlar değerlendirmeleri göz aldığımızda bazı arkadaşlarımız 0-20 arasında mesajları bulunan arkadaşlarımızı red olarak değerlendirmek zorunda kalıyoruz.

Bazı arkadaşlarımız dün kayıt olmuş ve direkt olarak başvuru yapmaya çalışıyor bunları da red olarak değerlendirmek zorunda kalıyoruz.

Red olanları zaten direkt olarak mail olarak bilgilendirme yapıyorum ancak yönetim olarak değerlendirmeye aldıklarımızı ise daha sonra geri dönüş yapmak için beklemeye alıyorum.

Saygılarımla.
Gmail adresimizle forum adımız farklıysa nasıl anlaşılıyor foruma kayıtlı gmailden mi ulaşıyorsunuz?

HGY-sup

Profesör
Özel başlık
Şehinşah aka HSNSBBH

Saygılarımla.
Hocam bence konuyu başa sabitlemeniz yanlıştı. Büyük ihtimal 1 2 hafta böyle mail alacaksınız :(

Creative

Patr10
Yönetici
Admin
Özel başlık
ヤクザ寺院
Gmail adresimizle forum adımız farklıysa nasıl anlaşılıyor foruma kayıtlı gmailden mi ulaşıyorsunuz?
Kullanıcı adını vermeyenleri sistem üzerinden mail adresini taratarak bulmaya çalışıyorum. Bulamadıklarımı zaten mail olarak geri dönüş sağlıyorum.

Hocam bence konuyu başa sabitlemeniz yanlıştı. Büyük ihtimal 1 2 hafta böyle mail alacaksınız :(
Sorun değil cevaplarız. :)

Rizelimapper53

Profesör
Özel başlık
GERİ DÖNDÜ!
Kullanıcı adını vermeyenleri sistem üzerinden mail adresini taratarak bulmaya çalışıyorum. Bulamadıklarımı zaten mail olarak geri dönüş sağlıyorum.

Sorun değil cevaplarız. :)
Benim girdiğim email adresini kullanmamıştım. Yani eski hesabımın mailiydi. Belki o yüzden reddedilmişimdir :D

Özel başlık
"вαşℓıк вυℓυиαмα∂ı."
SDN Anasayfası ile forumun doğrudan bir alakası yok ki. Editör rankı SDN çalışanlarına veriliyor. Ben de SDN'den ayrıldığım için doğal olarak rankım alındı. Bu modluğu etkiler mi bilmiyorum ama. :)
Editor ve moderatör arasındaki fark ne hatta admin ve içerik ekibinin tam olarak ne yaptığını bilmiyorum.

SDN Son Haberler

Son mesajlar