SDN Forum Moderatör Başvurusu Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

MESs¹¹

Asistan
Şimdi arkadaşlar özellikle 18 yaş üstü diyoruz. Yaşı genç olan arkadaşlarımızdan yana sıkıntımız yok . Bizim tek isteğimiz genç arkadaşlarımızın forumla değil daha ziyade eğitimleri ile ilgilenmeleri. Biz buraya aldığımız arkadaşların illaki gün içi sürekli forumla ilgilenmelerini isteyeceğiz. Belki forum için iyidir ama eğiminizin aksamaması bizler için daha önemli.
Ya okulu bırakmışsa. Yani eğitim derdi yoksa. Olur mu o zaman? (Tüm moderatörlük gereksinimlerini karşılıyor.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen, anlatamıyorum işte😁
Ben sana dediğinin yanlış olduğunu belirttim ama? Kurallar vardı ve değişemez.

MrtAltg

murat.altug@shiftdelete.net
Yönetici
Super Moderator
Özel başlık
Murat ALTUĞ
Ya okulu bırakmışsa. Yani eğitim derdi yoksa. Olur mu o zaman? (Tüm moderatörlük gereksinimlerini karşılıyor.)
Şimdi ayrımcılık yapmayalım değilmi iki gün sonra demezmi biri bak oda 18 yaş altı bizi neden almadınız biz de başvurduk diye.Tabi her başvuran olacak diye bir kaidemizde yok. Öncelik eğitim bakınız eski modlarımızdan @utkuversus ve @Usain ikiside eğitim den dolayı yönetimden ayrıldılar.

ThorJ

Dekan
Özel başlık
biraz üzgün
Hayır, Görkem Say ofisten değil.
Evet, ofisten değil. SDN ana sayfasında içerik üreten kişilere veriliyor bu tag.
@Creative abi, doğrusu öyle diye biliyorum ama abim daha iyi bilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi ayrımcılık yapmayalım değilmi iki gün sonra demezmi biri bak oda 18 yaş altı bizi neden almadınız biz de başvurduk diye.Tabi her başvuran olacak diye bir kaidemizde yok. Öncelik eğitim bakınız eski modlarımızdan @utkuversus ve @Usain ikiside eğitim den dolayı yönetimden ayrıldılar.
Ben de o şekil ayrılmıştım😔

Dora

emre@ecrindora.com
Yönetici
Super Moderator
Özel başlık
ÆSir
Alperen barajın biraz altında kaldı fakat ayrılma sebebinin o olmadığını söylemek zorundayım.

MyNameİsJOHNNY

Asistan
Özel başlık
『亗Master Of Linux亗』
Adınız Soyadınız :Ilker Sezer
Yaşınız :14
Internette kalma süreniz nedir? :1-2
Eğer moderatör olarak seçilirseniz ne gibi katkıda bulunacaksınız? :Hiç Düşünmedim
Geçmiş tecrübeleriniz var mı? :Yok
Moderatör olmak istediğiniz kategoriler hangileri? :Normal Moderatör

SDN Son Haberler