Duyuru SDN Forum Temmuz 2021 Moderatör ve İçerik Ekibi başvuruları

Bu konuyu okuyanlar

Jarvisit

Tech is my home
SDN
Reaksiyon puanı
2,837
unnamed.jpg

Merhaba SDN Forum ailesi,

16 Temmuz'da tamamen değişen forum yönetimimize, işleyişimizi daha akıcı hale getirmemizde yardımcı olacak ve sorumluluk bilincine sahip arkadaşlarla ekibimizi genişletmek istiyoruz.

Başvuru değerlendirmesinden sonra seçilecek kişiler için;

Moderatörlük başvurusunda bulunanlar > 2 hafta İçerik Ekibi + 2 hafta Deneme Moderatör,
İçerik Ekibi başvurusunda bulunanlar > 2 hafta deneme süresine sahip olacaktır.

Başvuruda bulunan kullanıcılarımızın uyarı puanları, cezaları ve yakın geçmişe dönük mesajları incelenecek olup, başvuran herkese olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılacaktır.

Başvurular için bana veya herhangi bir moderatör/içerik ekibi arkadaşımıza forum üzerinden özel mesaj gönderen kişiler ile bu konu altında başvuru yapanlar direkt elenecektir.

Başvurular Google Form üzerinden alınacak olup, değerlendirme sonrası sizlerle iletişime geçilecektir. Umarız ekibimize dahil olup ailemizi daha iyi noktalara hep beraber taşırız. :)

SDN Forum ailesine katılmak için başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.

walledia

cybersec#
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,996
Telefon numarasını neden istiyorsunuz acaba?
Telefon kullanmayan arkadaşlar başvurabilir mi?
İlgili WhatsApp grubu üzerinden iletişime geçebilmek adına numaranız isteniyor. Formda ise numara yeri zorunlu olarak gözüküyor.

Yine de @Jarvisit'e sorabilirsin.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Moderatör olmak için başvuracak kişilerde Adalet duygusunun olmasına da üyelere adil ve eşit yaklaşmasına da dikkat edilirse güzel olur bence. Adalet önemli çünkü.
Moderatör üyelere adil davranmıyorsa haksız hukuksuz cezalar veriyor veya mesajlarını siliyorsa mesela üye nereye kime gidecek kime şikayet edecek !

Son düzenleme:

HP Kullanıcısı

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,274
Maalesef ben başvurmayacağım. Hattım yok ve telefon numaram olup yazsam bile moderatör veya içerik ekibi olamayacağım Formda hattım yok yazdım. Katılan herkese başarılar.