Moderatör ve İçerik Ekibi Başvuruları Hk.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gnaremoob

Doçent
Reaksiyon puanı
911
Başvuran arkadaşlar "Gerçekten bu işi yapabilecek miyim?" diye sorun kendinize bence. Para verseler herkes yapar ama tavsiyem sırf ego için başvuru yapmamanız :).

Neyse bu kararı vermek bana düşmez, zaten yetersiz görülen reddediliyor.

Benimle ayni fikirde olmayanlarin agzina ban hammer cakabilmek icin basvurmustum, nasip degilmis.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,382
Başvuran arkadaşlar "Gerçekten bu işi yapabilecek miyim?" diye sorun kendinize bence. Para verseler herkes yapar ama tavsiyem sırf ego için başvuru yapmamanız :).

Neyse bu kararı vermek bana düşmez, zaten yetersiz görülen reddediliyor.
Dediğin gibi sırf bir konumda olmak ego tatmin etmek için başvuru yapılmamalı. Bana göre kendine ve forumdakilere bu işten bir şeyler katabilecekse,kazandırabilecekse başvurulmalı. Zira burada yapılacak görevde o kişiye bir tecrübe kazandıracaktır.

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
Yani 10 yaşındasın!
La bir de sınavlardan, okuldan habire şikayet eder durursunuz.
Ders çalışmaya vaktiniz yok, ama sitelerde fing atmaya bayılırsınız.
Hemi de sade SDN için 5 saat.
Koçum günde 5 saat derslerine çalışsan valla profesörlük garanti! :)

İyiki de kabul etmemişler, hadi kitap başına...
Marş!
Sizi gidi veletler. :D
Mesajları tam okumadım birisi yazmış olabilir mi tam bilmiyorum ama içimde kalmasın.
Zaten @ghost_of_sparta Profesör

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Dersler var, sınavlar...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani 10 yaşındasın!
La bir de sınavlardan, okuldan habire şikayet eder durursunuz.
Ders çalışmaya vaktiniz yok, ama sitelerde fing atmaya bayılırsınız.
Hemi de sade SDN için 5 saat.
Koçum günde 5 saat derslerine çalışsan valla profesörlük garanti! :)

İyiki de kabul etmemişler, hadi kitap başına...
Marş!
Sizi gidi veletler. :D
Seyyah abi gene formunda :D

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
:( şekerim seni görmek isterdim .p
Önce hayatıma istediğim şekli verebileyim belki o zaman başvururum?
Yaptığım işi düzgün yapmak isterim. Mevcut yaşantımda dolayı forumu aksatmalarım birhayli fazla olur. İşimi en az kusurla yapabilmem gerek.

Hem öyle olduğunda makaramın dozu yetkili birine göre fazla gelir göze batarım ?

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,462
Önce hayatıma istediğim şekli verebileyim belki o zaman başvururum?
Yaptığım işi düzgün yapmak isterim. Mevcut yaşantımda dolayı forumu aksatmalarım birhayli fazla olur. İşimi en az kusurla yapabilmem gerek.

Hem öyle olduğunda makaramın dozu yetkili birine göre fazla gelir göze batarım ?
:) En kısa zamanda olursun diyeyim o zaman.

Reaksiyon puanı
1,338
@Ömer Faruk BİNGÖL, Reddedilme sebebin büyük ihtimalle bu
Ekli dosyayı görüntüle 140634
hayırlısı olsun.

Arkadaşınız Ömer Faruk ise yaşının 15 olmasından dolay olumsuz dönüş aldığını görebilirsiniz.
Aslında olsada fark etmez olmsada fark etmez moderatör olunca bence konu filan açmak zorlaşır insan için. Sınavlarımdan sonra şu otomobil kısmını zenginleştirmeye çalışacağım.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
abi senide mod görmek güzel olurdu @OzkanK.

Ben ne yazık ki ULTRA TARAFSIZ ların tarafında değilim :p Moderatör olmanın 1. şartı. ( Çok güzel bir laf vardı Tüm renkler aynı hızla kirleniyordu ama birinciliği beyaza verdiler diye. )

Şurda yazdığım paylaştığım haberler veya yanlış haberleri düzeltmem bile rahatsız ederken birilerini Moderatör olsam ne olur düşünemiyorum... ( Öyle bir talebimde yok açıkçası şuan. )

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Ağır sürekli çalıştığım bi işim olmasaydı yapabilirdim. Boş vaktim kalmıyor :)
Çok şükür Yarabbi yoksa forumun rengi sarıdan kırmızıya kayabilirdi.???

Bu sözünüz onurumu kırdı diyebilirim. Hiç bir zaman siyasi bir görüş ile kimseye yaklaşmadım, bu saatten sonra da yaklaşmam.

Hatta size söyleyebilirim ki, @|Ⓢєччαh| abimi davet etmeyi bile düşünüyorum. Onu aldığımda da bu sefer sizin deyiminiz ile muhalif taraf bana sırtını dönecek. Anlayacağınız ben X yapsam Z kızacak, Z yapsam X kızacak.
Bu konuda size katılıyorum.Ne yaparsanız beğenmeyen olacaktır ancak içerik ekibi seçerken en azından böyle sürekli tek yöne bakan insanları değil de çoklu düşünebilen,olgun,anlayışlı,at gözlüğü takmayan tipleri seçerseniz çok iyi olur.Zira bu tiplerinde olduğunu gördük o yüzden belki bu tepkiler geliyor.Aşırıya kaçmadıkları, forumda kaos çıkmadığı sürece herkesin bir fikri olabilir ama yönetimin insanları kışkırtmaması gerektiğini düşünüyorum.Moderatörler için aynı şeyi söyleyemem onlar belki daha taraflı olabilir ama anlayış ve olgunluk onlar içinde geçerli olmalı bence:) Ve bu iş yaşa değil de kişiliğe bakıyor.Bir kişilik testi yapmanız fena olmaz.

Ayrıca Seyyah abiyi bende destekliyorum.Kriterleri karşılıyor tabi vakti varsa ve isterse:)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...