Moderatör ve İçerik Ekibi Başvuruları Hk.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Modaratör yada içerik ekibi olmak ne demektir özellikleri nelerdir peki faydaları nelerdir modaratör yada içerik ekibi gönüllü olarak mı yapar bu işi yoksa ek bir geliri var mıdır
Ek gelir yok tamamen gönülülük esasına dayanan bir yöneticilik buradaki bizler yani

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Yani 10 yaşındasın!
La bir de sınavlardan, okuldan habire şikayet eder durursunuz.
Ders çalışmaya vaktiniz yok, ama sitelerde fing atmaya bayılırsınız.
Hemi de sade SDN için 5 saat.
Koçum günde 5 saat derslerine çalışsan valla profesörlük garanti! :)

İyiki de kabul etmemişler, hadi kitap başına...
Marş!
Sizi gidi veletler. :D
Seyyah abi ders verirken biraz offensive olup ama onuda ironiye çevirip güldüren harika bi adamsın be yaa

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
"Forum; muhalif modlar ve içerik ekibi tarafından işgal edilmiş"
Bu sözünüz onurumu kırdı diyebilirim. Hiç bir zaman siyasi bir görüş ile kimseye yaklaşmadım, bu saatten sonra da yaklaşmam.

Hatta size söyleyebilirim ki, @|Ⓢєччαh| abimi davet etmeyi bile düşünüyorum. Onu aldığımda da bu sefer sizin deyiminiz ile muhalif taraf bana sırtını dönecek. Anlayacağınız ben X yapsam Z kızacak, Z yapsam X kızacak.

MustiRG07

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,798
Bu sözünüz onurumu kırdı diyebilirim. Hiç bir zaman siyasi bir görüş ile kimseye yaklaşmadım, bu saatten sonra da yaklaşmam.

Hatta size söyleyebilirim ki, @|Ⓢєччαh| abimi davet etmeyi bile düşünüyorum. Onu aldığımda da bu sefer sizin deyiminiz ile muhalif taraf bana sırtını dönecek. Anlayacağınız ben X yapsam Z kızacak, Z yapsam X kızacak.
@|Ⓢєччαh| başkan moderatör olursa süper olur

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380

Bu konuda size katılıyorum. Çünkü bazı insanlar tek taraflı düşünmeyi bırakamayacakları için Adminler için problem olacak. Belki size kızacaklar belki forum kuralları yasakladığından sizler hakkındaki kötü sözleri içlerinden söyleyecekler. Bazen raporlanan konular reddedildiğinde ise taraflı olmakla itham bile edebilecekler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama Admin olarak şunu da bildiğinize eminim ki kimsenin gönlünü hoş tutmak gibi bir zorunluluğunuz asla yok. Sırf birileri üzülmesin,darılmasın veya kırılmasın diye bunu hesaba katıp foruma katkı sağlayabilecek kişilerin önünün kesilmesinin foruma gözle görülmese de zararı olacaktır. Zira sizin gibi adalet ve adil olma konusunda elinden geleni yapan Adminlerin her zaman bunu göz önünde bulundurduğunu ve uyguladığınızı da biliyorum.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
1,338
ama yaş sınırı var en az 16 demişler
Valla bilmiyorum hocam ama seçilmesemde sıkıntı yok bence farketmez yani tekrar devam ederim foruma
Mesaj otomatik birleştirildi:

SmartSelect_20210223-123032_Gmail.jpg

Maalesef benim başvurum olumsuz yanıt aldı.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,994
Ağır sürekli çalıştığım bi işim olmasaydı yapabilirdim. Boş vaktim kalmıyor :)
Yakışır abi, seni gerçekten seviyorum ya. Senin kadar troll, değişik bir insan görmedim. ? ❤️

"Övdüm mü gömdüm mü?" belli olmadı ama...

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555

Başkanım size söylediğim bir söz değildi, zaten bir algı "yok değil" dedim... Geçmişte özellikle durum öyle idi ve düşüncem de böyle idi. Tekrardan eski sayfaları açmamın bir yararı yok tabi ama yok da sayamam ne yazık ki... İnşaAllah X ve Z taraflarında adaletin keskin kılıcı dengeli olur ise her zaman kimsenin gönlü darılmaz :)

Şöyle bir şey de var, güzel söz ve esaslı iyi niyet ve ameller ile anlaşılmayacak kimse yoktur, biz de zaman zaman hatalarımızı görüyoruz ve kabul ettikçe ancak düzeltebiliyoruz yani bende de çokça hata olduğu ,siyaset bölümünde özellikle, aşikar ama insanız ve olgunlaştıkça insanlaşıyoruz daha da. Bu kadar zorlu bir alanda, forum bölümünde her iki taraftan da mod ve içerik ekibinden değerli üyelerimizin olması beni ziyadesiyle memnun edecektir. Teşekkürler yönetim kadrosuna ve tebrikler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...