TTNET'den Yeni Fiyat ve Adil Kullanım noktası Güncellemesi!

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
1 Nisan 2012'den itibaren geçerli tarife güncellemeleri

Ekli dosyayı görüntüle 7498

Yukarıda belirtilen güncellemeler ilgili paketlerin yalın versiyonları için de geçerli olacaktır. Yalın internet erişim ücretlerinde değişiklik olmayacaktır.
Kampanyalı müşterilerimizin indirim dönemindeki ücretlerinde değişiklik olmayacak, indirim dönemi sonrasında ise ücretlendirme yürürlükteki paket ücreti üzerinden yapılacaktır.
Kullanmakta olduğunuz paketiniz ve kampanyanız ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.
Tüm fiyatlara KDV (%18) ve ÖİV (%5) dahildir.

*Adil kullanım noktası olan paketlerde ay içerisindeki veri kullanımı (download) belirtilen adil kullanım noktasını aştığında DSL kullanım hızı 1Mbps'ye düşürülecektir. Abone takip eden ay, internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla bağlanmaya devam edecektir.

http://www.ttnet.com.tr/web/383-2434-1-1/tur/redesign_tr__navigation/diger/2012_degisen_tarifeler

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Vatana millete hayırlı olsun :D

Bilgili99

Profesör
Reaksiyon puanı
252
Bir kez daha söyleyelim Allah belasını versin.!!!

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Biz bu internetin ucuzlamasını ..h görürüz:mad: [MENTION=113509]TTNETDestek[/MENTION]

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
TTnet yılda 2 defa böyle yaparsa ne yaparız biz yaa??... Bide yılbaşından sonra güncelleme yapacak... Ohh

Biz bu ISS işinemi girsek ne yapsak deli para var valla... 20megabite kadar deyip 2megabit veririz adil kullanım diyede 50gb kota koyarız fiyatıda 80tl yaparız ee 20megabit yaa 80tl ohh ben bu işi yapmaya karar verdim...

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Bütün suç tekele izin veren devletin. Adamlar anamızı ağlatıyor, dönüp bakan bir yetkili yok. En kısa sürede TTNET'in battığını görmek dileğiyle, geber TTNET...

demduam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
inşallah superonline fiber heryere gelir de TEKEL olmaktan çıkar TTNET
veya batsın iflas etsin arkadaşların dediği gibi

dünyanın başka yerinde varmı acaba bizim gibi Adil internet kullanan... :)

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
smile adsl ye gectım 1,5 yıldır kafam rahat ne kopma var nede başka bırsey.tturtelekom ve yan kuruluslarını nerede gorursem goreyım cok guzel anıyorum!

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
yarım saatdir nasıl bir hakaret etsem diye düşünüyorum, adamlarda hiç mi utanma yok, bu kadar tepkiyi görmemeleri imkansız ama hala fiyat güncelleyip adil kullanım kotası uyguluyorlar. Bu kadarda pişkinlik olmaz, İnşallah battığın günleride görürüzde biraz olsun içimiz rahatlar.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Ne olursa olsun küfür etmekten yana değilim ama TTNET gördüğüm zaman başta bunlara göz yumanlar olmak üzere o tarifeleri hazırlayanlarla birlikte .... neyse kötü yerelere gidicek

bi Türkiye de var bu durum herhalde adamlar 20 Euro ya sınırsız görüşme sınırsız net bizimkindende değil çok daha hızlı 3g kısıtlıda olsa makbul bi değerde süre veriyolar hepsi bi fiyat
Hizmet veridiği Ülkenin gelirlerine görede çerez parası

Ülke değiştiricem sırf şu dandik net yüzünden yaw :hammer:

SIRDAR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir çok önemli üründe ve hizmette en pahalı ülke Türkiye, nedense? Biz o kadar zengin bir ülke miyiz? Mesela telefonlar... Akıllı bir telefon almak istiyorsun, yurt dışında ne kadarsa bizde onun iki katından fazla. Dışarıda internet ucuz, beğenmediğimz Bulgaristan'da bile hızlı ve kaliteli. Bizde niye değil? Bunu yetkililere soruyorum? Tabi bunu cevaplayacak yetkili yok.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
şimdi sövecem bunlara boş yere günahkar olacam sizi bildiği gibi yapsın emi..

green_lion

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Ev telefonları nasıl kullanılmıyor ise yakında sabit internet kullanımı da bitecek. İnşallah o zaman işsiz güçsüz kalırsınız.

solarcoaster

Asistan
Reaksiyon puanı
0
4 gb kotalı internetime neden adil kullanım sınırlaması getirdin [MENTION=113509]TTNETDestek[/MENTION] açıklama bekliyoruım. internete girmeye çalıştığımda ttnet sayfası açıldı ve netimin 1mbite çekildiğini söyleyen bir uyarıyla karşılaştım. şu an 1 mbitle bağlanıyorum. beyninizi peynir ekmeklemi yediniz. millet çıktı uzaya siz hala bizi sınırlayıp nerden kar elde ederiz diye uğraşıyorsunuz. Allah bin belanızı versin.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
TTNet tarife güncellemeleri konusunda Google Chrome' a yaklaştı. Bize faydası da yok. Bir tarife güncellemesindede indirim görsem şaşacağım. :mad:

NetDisk midir onuda sıkıştırmışlar araya. Skydrive, dropbox var. Senden isteyen var mı öyle birşey. Sonra koy faturaya, kabart gitsin.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
TTNET' e:D
[video=youtube;fRjKODBnbqM]http://www.youtube.com/watch?v=fRjKODBnbqM[/video]

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
güncellemeyi geçtim!! ,şu netdisk muhabbeti kafamı bozmaya başladı. netdisk aşağıya,netdisk yukarıya, hay siz netdiskinize, abonelerin derdi ne,ttnet in derdi ne?!!

nicknametr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
ttnet sınırlarımı zorlamaya başladı tahhattütte yok zaten hop diye başka bir internet sağlayacınına geçmeye hazırlanıyorum.

Adamlar abone sayısını artırdıkça azmaya başlıyor.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
BTK'ya şikayet yağdırmak lazım, son zamanla şikayetleri dikkate aldıkları oluyor.

dostname

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yılbaşında yapılan zamanlar eski aboneleri kapsamıyordu.Bu zamlar bizi de kapsıyor mu ?

Syesilta

Asistan
Reaksiyon puanı
1
smile internete geçiş yaptığımızda ttnet kampanyalı modemleri nasıl kullanacagız arkadaslar bir yolu varmı

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
13 mb'ten 1 mbite düşmek :) Gerçekten şaka gibi. Fiyatlar bu kadar mı yüksek olur?

TTNETDestek

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhaba, cep ve Adsl numaranızı özel mesaj ile gönderirseniz size ulaşıp yardımcı olabiliriz. Teşekkürler.

claven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence bu TTNETDestek otomatik robot! Adam bir selam yazar, konu hakkında bilgi verir. Neyine ulaşacan kaç kişiden söz ediyoruz :D

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
Bugün aradılar beni, 2 ay ücretsiz deneme için evinize internet bağlayacağız dediler, dedim ben sınırsız 29 TL uydunet kullanıcısıyım, daha ucuza sınırsız hizmetiniz var mı ? yok dedi, hiiiiç zahmet etmeyin o zaman dedim, hala dio olsun 2 ay kullanın sonra bağlatmayın :D dedim hiç gelme sağol.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
bu zamlar herkes için geçerli mi? ben şu an 16 mb için 59 lira ödüyorum. yeni fiyat ne olacak?

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Harbi bu TTNETDESTEK robottan farksız insanlar ne konuşuyo o ne yazıyo:hammer:

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Şimdi ne oldu da benim 54 TL' lik faturam 59 TL oldu acaba. Kazanamıyormusunuz yoksa @TTNETDestek Fiyatları indireceğiniz hızı artırıp ilerleyeceğiniz yerde hızı düşürüp fiyatı yükseltiyorsunuz bu ne l*n. Netdisk 1 GB ücretsizmiş baksen nereme sokucam 1 GB 'tı. 50 GB 30 Hazirana kadar üccretsiz sonra biz size s*kcaz mı demek istiyorsunuz bu enayiliğe kim düşer bumu şimdi kampanya 50 GB 'ı Upload edene kadar verdiğiniz upload hızında 50 gün sürer ellaam. Varya şuanki tarifeme bi alternatif sunsunlar hemen geçicem..

Netdisk kurulumunu indirdim Windows 7 de açar açmaz hata verdi buda sizin yaptığınız program işte. Açılmıyor bile.