Ttnet yalan kurumu

Bu konuyu okuyanlar

akrepzeus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Amacım kötülemek değil aksine sormak. Bulunduğum yerde superonlıne kullanmak avantaj saglamadıgı ıcın halen ttnetdeyım. Tarıfe değişikliği yapmak istedim ve telekoma gittim. Çiftelli Yalın (59 tl) tarifesine geçmek istediğimi söyledim. Bana tarifeye geçemeyeceğimi çünkü yalın olunca fazladan 18 lira ödeyeceğimi söyledi sözde yetkili şahıs. Tabi bunları bildiğim için gitmeden önce koşulları okudum. Sordum bu nerede yazıyor ? Koşullarda yalın isterseniz yalın internet kullanım ücreti de (18 tl yerine kampanya süresince 10 tl ) bu fiyata (59 tl) ye dahildir yazıyor.
Tamam ama dedi sizin daha önce yalın aboneliğiniz yok önce 1 yıl yalın kullanmanız gerekiyor. İyi de koşullarda bu da yok. Ben dedi size indirimli bir tarife yapayım. İnternet 16mbit sınırsız akn 50gb 39 tl yalnız telefon kalmak şartıyla. Toplamda 39+16 =55 tl ediyor. Ama benim derdim o telefonu iptal ettirmek. TTnet sayfasında koşullarda sizin dedikleriniz yok diyorum kadın illa şu olacak bu olacak. Yapacak bir şey kalmadı madem gelmişken bitireyim dedim. Neyse dedim şu an için en uygunu bu deyip imzaladım. Eve geldim açtım ttnet çiftelli koşullarını tekrar okudum. Yok öyle bir şey. Kadının dediği şartlar yok koşullarda. Aradım müşteri hizmetlerini nasıl olmaz bu diye sorduğumda o da önceden yalın kullanmanız gerekiyor dedı. Saçmalığa bak telefon telekoma kayıtlıymış.O nu ttnet aldırmam gerekıyormus.Telekoma gıdıp ıptal ettirin. En son dayanamadım. Artık iyice dellendim. Siz nerden okuyorsunuz bunu benim önümde koşullar acık ama yok oyle bırsey dıye bağırmaya başladım. Tamam ıptal et tarıfeyı dedim. Cıkıs yaptım. Tarıfe oldu 73 tl kontratsız. Eskı tarıfem 63 tl idi. Bıkmadan tekrar gıttım iş çıkışı telekoma. Yine aynı sözler ama farklı kısıler. Sizin bu koşulları nereden okuduğunuza bakabilir miyim dediğimde tabı diyerek ekranı gosterdı. Yazıyor. Tamam dedım bır de tarayıcıdan ttnet ı ve tarıfeyi açalım dedım. Açtık. Yazmıyor o koşullar.Bu kadar sahtekarlık olur mu ? 2 günüm ve sinirlerim mahvoldu. Kendi içinde bile tutarlı olmayan bir firma. Heleki o telefondaki cahil kadın. Bana cevap vermek için öyle salladı ki ttnet kurumsal dolandırıcılığını zirve yaptırdı.

Bu da şartlar. Okuyup siz karar verin.
Kampanyadan sadece 24 ay TTNET'te kalma sözü veren TTNET müşterileri yararlanabilmektedir. 24 ay sabit fiyat garantisi ile yalın erişim ya da TTNET Alo erişim ücreti de indirimli fiyata dahildir. Kampanyadan yararlanmak için son tarih; 31 Mart 2015.
Kampanyadan 2 aydan daha uzun süre TTNET abonesi olan müşteriler yararlanabilmektedir.
Tabloda belirtilen TTNET Alo paket fiyatlarına TTNET Alo Aylık Erişim Ücreti (24 ay taahhüt süresince 15 TL yerine 10 TL) dahildir. 24 (yirmi dört) aylık taahhüt süresi dolduğunda 15 TL'lik aylık TTNET Alo Aylık Erişim Ücreti müşteri faturasına yansıtılır.
Tabloda belirtilen yalın internet paket fiyatlarına aylık yalın internet erişim ücreti (taahhüt süresince 15 TL yerine 10 TL) dahildir. Yalın Fibernet paket fiyatlarına aylık yalın erişim ücreti taahhüt süresince 18 TL yerine 10 TL ‘dir. 24 aylık taahhüt süresi dolduğunda aylık yalın internet erişim ücreti müşteri faturasına yansıtılır.
Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dahil peşin 8 TL), paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TTNET internet faturasına yansıtılır.
TTNET Alo hizmeti için mevcut sabit telefon aboneliği bulunan müşterilerden bir defaya mahsus 10 TL (vergiler dahil) TTNET Alo'ya geçiş ücreti alınır.
Limitli paketlerde kota aşım ücreti yürürlükteki tarifeye göre ücretlendirilecektir.
Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecektir.
Abone, 24 (yirmi dört) aylık indirim dönemi zarfında sadece kampanyaya dahil olan paketlere, kampanyaya girişte tercih ettiği tarife paketinin ücret olarak altına inmemek koşuluyla, hız/paket değişikliği yapabilecektir.
Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; müşterinin kampanyaya katıldığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı müşteriden tahsil edilecektir. Ancak müşteriden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
Müşteri, NET paketlerde, internet hattının bulunduğu yerdeki 8 Mbps'ye kadar; ULTRANET paketinde, internet hattının bulunduğu yerdeki 16 Mbps'ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Müşterinin ay içerisindeki veri kullanımı (download) paketin adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. (Paketlerin adil kullanım noktaları: NET6, NET12, ULTRANET6 FİBERNET6, ULTRANET12, FİBERNET12, HİPERNET6, HİPERNET12 için 25 GB; NETLİMİTSİZ VE ULTRANET LİMİTSİZ 50 GB AKN için 50 GB ve ULTRANET LİMİTSİZ 75 GBAKN , FİBERNET LİMİTSİZ 24 Mbps ye kadar, HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps ye kadar için 75 GB; NETLİMİTSİZ PLUS ve FİBERNET 35 Mbps ye kadar, HİPERNET 35 Mbps ye kadar için 100 GB, FİBERNET 50 Mbps ye kadar, HİPERNET 50 Mbps ye kadar, FİBERNET 100 Mbps ye kadar, HİPERNET 100 Mbps ye kadar için 200GB). Takip eden aya girildiğinde, müşteri internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. 8LİMİTSİZ paketi için adil kullanım noktası uygulanmamaktadır. Bulunulan ay içinde adil kullanım noktasının aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Belirtilen paketlerin yalın versiyonları için de aynı adil kullanım noktası uygulanmaktadır.
Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. TTNET kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'nden de bilgi alabilirsiniz.

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Suana kadar ttnetten hosnut tek insan gormedim. Tuketici mahkemesine bi yerlere basvur. O ttnetede soyle bunu boyle boyle yapiczm diye. Demekle kalma, yap. Bak nasil istedigin olacak. 20 sene bedava internet kullanirsin valla

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Ben memnunum; 8Mbit, 50 GB AKN , Yalın internet 49 TL :)

onurturan78

Asistan
Reaksiyon puanı
6
TTNET PİŞMANLIKTIR.
TURKCELL SUPER ONLİNE VARKEN NE DİYE TTNET ALIRSINIZ Kİ ? :thumbup:

Shamshiel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TTNET PİŞMANLIKTIR.
TURKCELL SUPER ONLİNE VARKEN NE DİYE TTNET ALIRSINIZ Kİ ? :thumbup:

Şakamısın ya ? fiber varmı heryerde düşününde yorum yapın az adslde tabiki ttnet kullanacan vdsl2 verebiliyormu süperonline arıza oldumu görürüm adslde.

Qbilay

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Hic ugrasma. Eger kampanya hala devam ediyorsa BTK nin sayfasina uye ol. daha once kullandigin tarifa aylik ucret vs. yeni tarifeye hangi sebepten gecmek istedigini kampanya sartlarini (adresiyle beraber) ayrintili bir sekilde aktar. Kampanya sartlarinda belirtilmeyen ucret talep edildigi vs. neyse yaz. Bak TTNET Telekom vs. seni nasil geri ariyor.

Arkadaslar iletisim ile ilgili her turlu sorununuzu Mobil sabit internet hat acitrma kapatma vs. vs. vs. derdinizi anlatmak icin musteri hizmetlerini arayarak bosuna nefesinizi tuketmeyin, sinirlerinizi bozmayin. BTK nin sayfasina giderek magduriyetinizi tatli dille anlatin. Siz onlarin pesinden kosturacaginiza onlar sizin pesinden kostursun.

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
8 mbpsye kadar 50gb akn limitsiz kullanıyorum ayda 49 lira veriyorum gayet memnunum ttnetten internet kullandigimdan beri :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ttnet kullanıyorum telefonuda ttnete taşıdım taahhütsüz 38 tl ye 16 mbit 50 gb kotalı internet kullanıyorum

akrepzeus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8 mbpsye kadar 50gb akn limitsiz kullanıyorum ayda 49 lira veriyorum gayet memnunum ttnetten internet kullandigimdan beri :)
Sorun şu ki eğer sen taahhüt ettiğin hizmeti reklamda farklı uygulamada farklı sunuyorsan tüketiciyi yanıltmaktır bu. Ha sanki çok internet sağlayıcısı var da millet ondan ttneti tercih ediyor. Şu memlekette kötünün iyisine mecburuz. Bana kullanmadığım telefonu zorla ödetiyor. İstemiyorum diyorsun o zaman parasını öde kullanma. Fiberde 24 mbit hız diyorsun aldığım 2mbit. Bilader deki senin evinde ancak şu kadar hız alırsın fiyatı şu. Karambole sallıyorsun 24 mbite kadar. 1 de olur 3 de. ,
Sen 50 tl veriyorsun ama istediğin gibi kullanamıyorsun sonra da memnunum. Limitsiz ama 50 gb limitli. 8 mbıt hız ama 3 e düşer ha. Yalın ama ücreti de öde. :hammer:Tecavüz ederim istersen zevk al ya da alma sen bilirsin demek gibi. :clap:

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Sorun şu ki eğer sen taahhüt ettiğin hizmeti reklamda farklı uygulamada farklı sunuyorsan tüketiciyi yanıltmaktır bu. Ha sanki çok internet sağlayıcısı var da millet ondan ttneti tercih ediyor. Şu memlekette kötünün iyisine mecburuz. Bana kullanmadığım telefonu zorla ödetiyor. İstemiyorum diyorsun o zaman parasını öde kullanma. Fiberde 24 mbit hız diyorsun aldığım 2mbit. Bilader deki senin evinde ancak şu kadar hız alırsın fiyatı şu. Karambole sallıyorsun 24 mbite kadar. 1 de olur 3 de. ,
Sen 50 tl veriyorsun ama istediğin gibi kullanamıyorsun sonra da memnunum. Limitsiz ama 50 gb limitli. 8 mbıt hız ama 3 e düşer ha. Yalın ama ücreti de öde. :hammer:Tecavüz ederim istersen zevk al ya da alma sen bilirsin demek gibi. :clap:

Orası öyle bende akksiz internet ariyorum hatta btk'ya akknin kaldirilmasi için şikayette bile bulundum ama takarlar mı bilinmez.