Öneri Yalancı Rezil Türk Telekom ile Hırsızlığa doğru

Bu konuyu okuyanlar

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Arkadaşlar beni biliyorsunuz ki internet sağlıyıcılarıyla aram pek iyi değil. Şu ana kadar Vodafone,Netspeed,Türknet kullandım ve aktif Türk telekom abonesiyim. Bu forumdaki ilk konularımdan biri Vodafone netin benim hızımı sınırlamasıyla ilgiliydi. Sonunda kurtuldum derken başka bir illet bana amele sümüğü gibi yapıştı. Türk telekom Ttnet ile 2020 nin aralık ayında tahhüt imzalamıştık. 12 aydan sonra tahhüt bittiği için aynı fiyattan aynı hız teklif sunular ama turkcellin teklifi daha iyiydi ilk 3 ay ücretsiz sonra 120 tl ama ttnet bize eğer ttnet te kalmazsanız size ücret yansıtırız dediler, bizde uğraşmamak için tamam dedik türk telekom a. Adeta bizi kazıkladılar. Çünkü bize 30 tl ayrı fatura kestiler. Ve damga vergisi dediler. Yani türk telekom hırsız ve düzenbaz bir şirket oluğunu bize tekrar kanıtladı. Ama pek umurlarında değiliz vatandaşlar aboneler olarak. Çünkü maddi yetersizlik adında bin türlü takla atarak "Akk yi kaldırdık diyerek" diyerek fiyatlarıda kaldırmasını bilen şirkettir Türk Telekom ayrıca müşteri hizmetlerine lagım var pingim var deseniz bile lag nedir gecikme nedir derler. 10gb upload sonrası uploadımı 3 kısıtlayıp nakil sonrası bizim hızımızı 16 ya sabitleyip sabitlemedik derler. Ama biz "uğraşmamak" için şuan çok uğraşıyoruz yani Türk telekom almayın aldırmayın. Buda böyle bir yazıydı sinirimi adeta klavyeden çıkardım :D .