Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

vuufuvuufu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar hiç uzatmıcam benim sistemime göre bir oyun arıyorum GTA IV Crysis 3 vs. gibi oyunlar olmasada önerebileceğiniz bir kaç oyun olmalı sanırım :)) online oyun oynamaktan biraz sıkıldım ve önerilerinize ihtiyacım oldu şimdiden teşekkür ederim :))

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
[MENTION=353871]vuufuvuufu[/MENTION] oyun istek ve önerilerini bu başlıktan yapıyoruz.
Konular birleştirildi.

Senin isteğine gelecek olursak, Mount and blade, CS 1.6, NFS Underground serisi, GTA3 ve GTA vice city deneyebilirsin.

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar ne zamandır canım sıkılıyor günlük birkaç saat oynamak için bir oyun arıyorum MMORPG - FPS - TPS farketmez canım sıkılmasın oyun sarsın yeter

# Şu oyunlar hariç ;

AQ Online -
Knight Online -
Metin2 -
Reneissance Heroes -
Son Silah -
Wolfteam -
S4League -
Cabal Online -
LoL -
Silkroad -
Blacklight -
Point Blank -
Cengizhan 2 -
Shaiya-

Bu oyunlar hariç bir tavsiyesi olan varmı yeterki oyun sarsın kaliteli birşey olsun.

Arkadaşlar Dota 1 -2 Ve Vindictus EU da hariçler arasında ama WarFrame olabilri onu yazdım.
Combat Arms EU oynamadın mı cidden? Hemen başlamalısın.

TheThefol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle kasan pc si olan benim gibi külüstür pc si olanların oynayabileceği en iyi ve bedava olan oyunlardan biri origin hesabınız varsa düşünmeden indirin.

harass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar strateji oyunlarından hoşlanıyorum oynanışı kolay, Türkçe, ve yeni başlamış bir oyun önerir misiniz ? Şimdiden teşekkürler

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Babalarının hastalığına çare bulmaya çalışan iki kardeşin hikayesini anlatan oyun, macera türünde bir oynanış sunuyor. Babalarının bu amansız hastalığının geçmesi için tek yol ise "Water of Life", yani yaşam suyunun bulunması. Ancak bu olay kardeşlerin düşündüğü kadar kolay olmuyor ve yolculuk büyük bir serüvene dönüşüyor.

Mükemmel bir oyun, hayatımda oynadığım en duygusal oyun. Dram macera ve duygusallık isteyenlerin kesinlikle oynaması gereken bir oyun..

Brothers A Tale of Two Sons

[video=youtube;liftFqr4mbc]http://www.youtube.com/watch?v=liftFqr4mbc[/video]

Joe.Joe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzun vadede kazandıran bir oyun isterseniz size tek önereceğim oyun bu. Küçük küçük ilerleyip ilerde bunu paraya çevirebiliyorsunuz. İsterseniz yardımcı da olabilirim. Üye olmak isterseniz link

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Uzun vadede kazandıran bir oyun isterseniz size tek önereceğim oyun bu. Küçük küçük ilerleyip ilerde bunu paraya çevirebiliyorsunuz. İsterseniz yardımcı da olabilirim. Üye olmak isterseniz link
[MENTION=283426]Joe.Joe[/MENTION] oyun tavsiyelerini bu konu altından yapıyor ve istiyoruz.
Konular birleştirildi.

Abdullah4372

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herkese selamlar.

Arkadaşlar bana polisiye/askeri simulasyon önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Sistemim;
İşletim Sistemi: Windows 7 Home Premium
Anakart: 64 Bit / Anakart markasını bilmiyorum.
İşlemci: Quad Core 2.8 GHz AMD
Ekran kartı: Nvidia GeForce 405 1GB 64 bit
Ekran kartı ek bilgiler;
  • Grafik saati hızı: 589 MHz
  • İşlemci Saati: 1402 MHz
  • Bellek tipi/veri hızı: DDR3 1000 MHz
  • Toplam Arabellek: 2815 MB
  • Bağlantı: PCI-E x16 Gen 2
  • Paylaşımlı video belleği: 1791
Hariç tutulacak oyunlar;
  1. ARMA ve serisi
  2. HAWX
  3. SWAT 4
  4. Sniper Ghost Warrior

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
[MENTION=317920]Abdullah4372[/MENTION] oyun istek ve önerilerini bu başlıktan yapıyruz.
Konular birleştirildi.

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
[MENTION=64474]rozabay[/MENTION] önerebileceğin online oyun var mı :D knight online ve dota oynuyoruz ev arkadaşımla :D ama sakın LOL deme :D

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
[video=youtube;LE161yNnGfY]http://www.youtube.com/watch?v=LE161yNnGfY[/video]
oyunda exp kasmak felan nasıl ? 80 lvl olmak zor mu ? Ne kadar zaman harcanırz ? Hile var mı ?

Hile yok denecek kadar az. Olanlarda fazla yaşamıyor zaten :)
2-3 haftaya 80 olursun muhtemelen. Exp ve Ap (skill puanı) zindanlardan kasılıyor. Zindanlara ister solo girersin ister arkadaşlarınla girersin.
Yalnız sende gidip en uyduruk videoyu bulmuşsun tebrikler :D
[video=youtube;374GXG1MVZo]http://www.youtube.com/watch?v=374GXG1MVZo[/video]

[video=youtube;gvf3FvSvJ-U]http://www.youtube.com/watch?v=gvf3FvSvJ-U[/video]

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
Hile yok denecek kadar az. Olanlarda fazla yaşamıyor zaten :)
2-3 haftaya 80 olursun muhtemelen. Exp ve Ap (skill puanı) zindanlardan kasılıyor. Zindanlara ister solo girersin ister arkadaşlarınla girersin.
Yalnız sende gidip en uyduruk videoyu bulmuşsun tebrikler :D
[video=youtube;374GXG1MVZo]http://www.youtube.com/watch?v=374GXG1MVZo[/video]

[video=youtube;gvf3FvSvJ-U]http://www.youtube.com/watch?v=gvf3FvSvJ-U[/video]
o videoya ben güldüm onun için koydum da mesajda gülücük komyayı unutmuşum :D

boyutu ne kadar ? öyle 15-20 gigabyte felansa hiç heveslenmeyelim :D ayrıca oyunu beğendik :)

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
[MENTION=105356]Mert Ahmet[/MENTION] girerken haber et bende gelirim :)

memin_1461

Asistan
Reaksiyon puanı
4
herkes lol oynuyor, oyunun dünya şampiyonası felan yapılıyormuş hatta, oynayan veya oynamış olan var mı? Oyun nasıl? Aslında ben denemek için indirmiştim bir ara full mouse basıyordun oyundan bir şey anlamadım :D

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar ,

Başlıkta Belirttiğim Gibi Bir Hisse Sened'i- Borsa -Yatırım Oyunu Tarzı Bir Oyun Arıyorum . Mümkünse Bilgisayara İnip Oynansın İnternet Üzerinden Olsada Olur Ama Önceliğim Pc'ye İndirip Oynama .
Gelecekte Böyle İşlere Girişeceğim İçin Arıyorum Biraz Öğreniyim Şu İşi :)

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
oyun 6gbmiş :D ilk partını indirdim diğer 2 partıda şimdi başlattım yarın akşam artık oynarız :)

verdiğim linkten indiriyosundur İnşAllah. Downloaderı vardır ondan indirseydiniz keşke. Part part uğraşılmaz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Merhaba Arkadaşlar ,

Başlıkta Belirttiğim Gibi Bir Hisse Sened'i- Borsa -Yatırım Oyunu Tarzı Bir Oyun Arıyorum . Mümkünse Bilgisayara İnip Oynansın İnternet Üzerinden Olsada Olur Ama Önceliğim Pc'ye İndirip Oynama .
Gelecekte Böyle İşlere Girişeceğim İçin Arıyorum Biraz Öğreniyim Şu İşi :)
[MENTION=283491]dragonus[/MENTION] oyun tavsiyelerini bu konu altından yapıyor ve istiyoruz.
Konular birleştirildi.
Capitalism 2 isminde bir oyun var. Sanırım aradığın oyun bu :)

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
verdiğim linkten indiriyosundur İnşAllah. Downloaderı vardır ondan indirseydiniz keşke. Part part uğraşılmaz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

@dragonus oyun tavsiyelerini bu konu altından yapıyor ve istiyoruz.
Konular birleştirildi.
Capitalism 2 isminde bir oyun var. Sanırım aradığın oyun bu :)
beceriksiz downloaderı indittirmedi onun yerine bu 3 partı indir dedi :D partların her biri 2 gb :D indirdim bilgisayara bir format atıcam sonra kurcam win8 pro da çalışır dimi sorunsuz ?

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
beceriksiz downloaderı indittirmedi onun yerine bu 3 partı indir dedi :D partların her biri 2 gb :D indirdim bilgisayara bir format atıcam sonra kurcam win8 pro da çalışır dimi sorunsuz ?

Win 8 de sorun yaşamamıştım. Ama bir dönem unity ile uğraştığım için win 7 ye dönüş yaptım. Sende yaşamazsın muhtemelen.