Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

Bu konuyu okuyanlar

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
120
Arkadaşlar oyun bölümündeki kirliliği önlemek için bu bölümü açtım

• Oyun tavsiyelerini

• Beğenmediğiniz oyunları

• Oyunu oynadıktan sonraki ilk izlenimlerinizi

• Geçemediğiniz yerleri vb ..

Bu bölümde paylaşabilir veya sorabilirsiniz.

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Rapchy ilk 3 madde birbiriyle alakalı...ama son maddenin bu başlıkta yer alması uygun mu acaba..,,

En son hangi oyunu oynadın...gibi bir başlık olmuş güzel de olmuş..sinema bölümündeki gibi yani..

Ancak oyun hakkındaki çözüm önerileri geçemediğimiz yerleri bu genel başlıktan çıkarsak?

Hem konunun ahengini bozar hem de sorunların çöüzümü hızlı olmaz.Çünki yeni bir konun açmak mümkün olmayacak bu şekilde..

Naçizane fikrimi beyan ettim efenim:)

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
120
Zorhak söyle bir durum var örneğin yeni çıkan Wolfenstein oyunu ile ilgili 3-4 tane yeni konu var hepsi bölüm geçememe ile ilgili buda bölümde kirlilik yaratıyor bunu önlemek için açıldı başlık yani bir bölüm geçemediğinde burdan sorulacak bilen kişilerde cevap vermeye çalışıcak sabitledim zaten sürekli güncel olacak

İlk maddede oynadıgın ve beğendiğin oyunları burdan yazıcaksın

Mesela ben en son Batman'i kurdum çok hoşuma gitti rpg oyun oynayanlara bunu tavsiye ediyorum

İkinci madde beğenmediğim bir oyun çıktı oda Red Faction Guerilla neden beğenmedim bu oyunu balyozla apartman falan yıkıyosun iyi hoş ama görevleri gidip kendin seçmen gerekiyor GTA gibi buda benim hoşuma gitmiyor

Bu görüşler için sürekli konu açılacağına bu sabit başlıkta toplamak daha mantıklı ve düzenli olur diye düşündüm

ssmuho

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
area 51 oyunuyorum.Tavsiye ederim düşük sistemler de de çalışır.Çok güzel bir oyun

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
120
Güzel oyundu dediğin gibi düşük sistemlerde yüksek grafiklerle oynanabilir ama bana biraz kısa soluklu geldi hemen bitmişti

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Pes 2010 demo oynadım tam sürümü sabırsızlıla bekliyorumm..Bu kadar olur yanii..Herşey gerçekçi.

Gol atmanın belirli bir yolu yok ..takım oyunu oynamak zorundasın..

Tek eksiği ataklarda seyirciden güzel bir uğultu duyamıyorum.Fifa 2010 da ise bu durum daha iyi..

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Rapchy seninle bir liste yapıp şu forum oyunları işine el atalım.

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
120
Evet Ordada aynı şeyi farklı şekilde soran bi sürü konu var orayada el atmak gerek

ultrAslan91

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar biraz konu dışı olsada sormak istediğim bir konu var. İnternette araştırmama rağmen FİFA MANAGER 2010'un çıkış tarihini bulamadım. Daha önce 2 Ekim olarak açıklanmıştı ama sitesinde herhangi bir bilgi yok.

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
120
Ekimin sonlarına doğru çıkacak diye biliyorum 30 Ekim olabilir.

ultrAslan91

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Rapchy cevap için teşekkürler. 30 ekim Football Manager 2010 çıkış tarihi sanırım Fifa da o tarihlerde çıkacak.

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
120
Bu ay içinde çıkacagı kesinde tarih kesin değil UA :)

CeFurkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence bu oyun piyasadaki en iyi web tabanli oyun

bu nu zaten goreceksiniz

Version Beta 1.3.5 5 ekim 2009

pokemoncraft

Rqn Ltntp

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Lineage 2, muhteşem bir online oyun, grafik konusunda bi'çok online oyun L2 ile boy ölçüşemez gerçekten, zevklide..

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
120
En son NBA 2k10'u oynadım tam bi hayal kırıklığına uğradım 2k9 çok çok daha güzel

Enes Diriğ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lineage 2, muhteşem bir online oyun, grafik konusunda bi'çok online oyun L2 ile boy ölçüşemez gerçekten, zevklide..

bence yanılıyorsun şu anda en iyi grafiklere sahip online oyun Silkroad Online...Lineage 2 nin de trailerini filan izledim ve bence o kadar başarılı olamamışlar...ben de resim bölümünde okuyorum ve yani hiç beğenmedim...kaleye top atıyorlar top düz gidiyor dik düşüyor....insan anatomilerine hiçte dikkat etmemişler...yani ben bunları Silkroad la karşılaştırıp söylüyorum..yoksa oyun kendi çapında başarılı...

arkadaşlar ben geçen sene Project Snowblind diye bir pyun oynamıştım fakat oyunu bir daha bulamadım..oyun çok süper bir oyun bulan olursa oynamasını tavsiye ederim..2050 yılında Hong Kong u teröristler basıyor.. aralrında robotlarda var aşırı zevkli ve gerilim bulunan bir oyun..

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
120
En son NBA 2k10'u oynadım tam bi hayal kırıklığına uğradım 2k9 çok çok daha güzel
Bu yorumu düzeltmek istiyorum Myplayer modunu keşfettikten sonra baska oyun oynamaz oldum :) müthiş bişey

anti-soad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben modern warfare 2'yi alıdm yükledim sistemim oyun için yeterli oyun açılıyor ama yazıları okumak imkansız,yazılar muazzam derecede kötü.ne yapabiirim lütfen yardım.bu yüzden daha eğitim turunun başını bile geçemedim.ekranda bişeyler yazıyor muhtemelen bir tuşa basmamı söylüyor ama okunmuyor.lütfen bi yardım edin.

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
120
ben modern warfare 2'yi alıdm yükledim sistemim oyun için yeterli oyun açılıyor ama yazıları okumak imkansız,yazılar muazzam derecede kötü.ne yapabiirim lütfen yardım.bu yüzden daha eğitim turunun başını bile geçemedim.ekranda bişeyler yazıyor muhtemelen bir tuşa basmamı söylüyor ama okunmuyor.lütfen bi yardım edin.
Ekran görüntüsünü ekle bir bakalım neden yapıyomuş.

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
120
Ekran kartının güncel yazılımı yükle sorunun düzelecektir

anti-soad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
indirmedim ki.cd'den yükledim.aynı cd'den arkadaşımda yükledi onda herhangi bir sorun yok

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
120
Ekran kartının driver'ını güncelleyince düzelmesi lazım

anti-soad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş sen bunu yazdığımda be güncelleme yapıyordum,günceleme bitince yeniden başlatılması gerekiyor dedi.pc yeniden başlatıldı oyuna girdim hala aynı sorun var.üfff ne yapacam.

anti-soad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet günceledim yine aynı.ben ati radeon x1550 secondary kullanıyorum sizin bildiğiniz bir güncelleme var mı? ekran kartım düşük ama internetten test yaptım orda çalışır dedi ve grafiklerde hiç bir sorun yok herhangibir takılmada yok