Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

papandreutomato

Öğrenci
2 Ekim 2013
17
0
1
stratejı oyunlarını sevenler bana 2013 yılı ve 2014 yılı ıcın en ıyı bıldıgınız stratejı oyunlarını sölermısınız hangısını alim;??

M.Şamil CAN

Müdavim
Müdavim
23 Ekim 2009
5,841
105
243
Age of Empries II

Commandos

Black and White

Nfs IISE

Vampire The Masquerade Bloodlines

Max Payne

Crimsonland

junichi01

Öğrenci
20 Ekim 2013
14
0
0
euro truck smilatör 2 hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar içimdeki kamyoncu ruhunu tatmin edebilir mi sizce yoksa çok yüksek beklentilerimiz olmaması mı lazım .:cursing:

junichi01

Öğrenci
20 Ekim 2013
14
0
0
eyvallah bi direksiyon fiyatı ortalama ne kadardır ya alasım var aslında :) şöyle deriajlı falan olsa vitesli falan ev sıcak bide atletle oynadın mı tam olur be :D

ProRat`

Müdavim
Müdavim
12 Şubat 2013
2,968
11
218
Bi' de ayağına sandalet giy tam olur hocam. :D İyi direksiyon istiyosan paraya kıyıcan Logitech G27'ye bak hocam.

junichi01

Öğrenci
20 Ekim 2013
14
0
0
:D eyvallah kardeşim yarın direk alıyorum inşallah fiyatlar biraz yüksek ama buna değer bence daha oynamadım ama güvendim sana :D

ProRat`

Müdavim
Müdavim
12 Şubat 2013
2,968
11
218
Ben genelde otobüsleri severim ama yok maalasef uzun yol otobüs oyunu, SCS Software Euro Coach Simulator çıkaracak bakalım. Yalnız Logitech G27 pahallı biraz :D

ProRat`

Müdavim
Müdavim
12 Şubat 2013
2,968
11
218
Sistem özellikleri nedir ? Kasmıyıcak pc de kasıyo bu oyun.

Benim de sistemim iyi değil. Masaüstü de oynuyorum zaten laptoplara yüklemedim.

Masaüstü özellikler şöyle;

Intel Pentium R dual core 2.60 Ghz

3GB Ram

Nvidia Geforce 9500 GT 2 Gb ekran kartı

Benim de sistemim iyi değil ama en güncel versiyonu kullanıyorum, grafikte orta ayarlarda sayılır.

muratteas

Müdavim
Müdavim
11 Şubat 2009
9,578
96
228
euro truck smilatör 2 hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar içimdeki kamyoncu ruhunu tatmin edebilir mi sizce yoksa çok yüksek beklentilerimiz olmaması mı lazım .:cursing:

Geçen gelen 1.6 güncellemesi ile isim hakları ve bazı ülkeler, şehirler ve iyileştirmeler yapıldı.

Train Simulator 2014, NBA 2K14, FIFA14 ve ETS2 ile kendimi oyalıyorum. :D

junichi01

Öğrenci
20 Ekim 2013
14
0
0
onada bakarım teşekkür ederim ama yarın paraya kıyıp Logitech G27 alıyorum rollendim bakalım hayırlısı :)

TURKER

Müdavim
Müdavim
4 Eylül 2013
1,114
11
0
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar

Konu başlığındada belirttiğim gibi bir single player pc oyunu arıyorum FIFA, PES, MAFİA gibi
Tür önemli değil vakit geçirsin birde sistem gereksinimleri çok yüksek olmasın yeter

Bilgisayarımda bulunan Single Player Oyunlar;
1)MAFİA II
2)FİFA 13
3)Euro Truck Simulator 2

Bir oyun daha indirmek istiyorum NBA2K13 geldi aklıma ama biraz daha araştırmak istedim Crysis 3 FarCry 3 felan gördüm ama onlardan başka bir oyun arıyorum
Neyse siz demek istedigimi anladınız söyledigim gibi bir oyun tavsiye edermisiniz ?

İLGİLENEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM.

rozabay

Müdavim
Müdavim
4 Nisan 2009
7,113
34
228
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar

Konu başlığındada belirttiğim gibi bir single player pc oyunu arıyorum FIFA, PES, MAFİA gibi
Tür önemli değil vakit geçirsin birde sistem gereksinimleri çok yüksek olmasın yeter

Bilgisayarımda bulunan Single Player Oyunlar;
1)MAFİA II
2)FİFA 13
3)Euro Truck Simulator 2

Bir oyun daha indirmek istiyorum NBA2K13 geldi aklıma ama biraz daha araştırmak istedim Crysis 3 FarCry 3 felan gördüm ama onlardan başka bir oyun arıyorum
Neyse siz demek istedigimi anladınız söyledigim gibi bir oyun tavsiye edermisiniz ?

İLGİLENEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM.

Oyun tavsiyelerini bu başlık altından yapıyoruz.

onurmx

Asistan
7 Ekim 2013
199
0
0
Beyler malum sınav haftası yeni bitti ve sıkıntıdan patlıyorum bana oyun önerirmisiniz lütfen :cursing::cursing::cursing::cursing: