Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

Mert Ahmet

Müdavim
Müdavim
16 Mayıs 2010
5,706
41
228
[MENTION=64474]rozabay[/MENTION] şöyle silahlı oyun söylesene bize :D oynayalım akşamları :)

sadpunk

Öğrenci
26 Ekim 2013
40
1
8
Gerçekçi istiyorsanız Crysis 3.Ama bir kaç ay beklerseniz kaliteli oyunlar çıkıcak Titanfall gibi.

rozabay

Müdavim
Müdavim
4 Nisan 2009
7,113
34
228
adını rozabay koyalım :p

bf4, crysis3 108 tl ya çok pahalı :D onun yerine bi kask, bi dizlik alırım akşamları bisiklet kullanırım :D (geçen gün düştüm :D )

Valla grafik olarak bir warface var aslen ama o da daha beta sayılır. Sen en iyisi çizgini biraz daha düşür :D

Mert Ahmet

Müdavim
Müdavim
16 Mayıs 2010
5,706
41
228
Kask dizlikle bisiklete mi binilir be ne tadı kalır o zaman :D
sonra 1 ay dizin başın k.çın ağrısın yok öyle :D kask, dizlik şart :D
Diz agrisi kolay kolay gecmiyor maalesef. Umarim kirik/cikik yoktur.

Dikkat et kendine :)
valla yolda yürüyemiyorum ya :D sonra 4-5 kere daha sendeledim böyle gene ağrıyan dizimin üstüne düştüm dengesizim biraz ya ben :D allahıma şükür kırık çıkık yok ya olsa duramazdım daha önce 2 kere köprücük kemiğimi kırmıştım (not köprücük kemiği de en kırılmayacak kemik :D omuzla boyunu birleştiriyor)

kareas27

Öğrenci
29 Ekim 2013
5
0
0
Merhaba Arkadaşlar Bana güzel Dört dörtlük 10 numara bir oyun önerirmisiniz ? Moba Dota Lol ve MMOFPS Olmasın MMORPG olursa iyi olur Mümkünse 7/24 Metin2 Gibi sarıcak kafaya alacak bi oyun gerek arkadaşlar Türkçe olmayabilir fakat türklerinde yoğunluklu oldugu bir online oyunda olabilir oyunun gerçek paradan çok oyun parasını önemsemeye dayalı bir yapımı varsa Zorluk Derecesi En Az Orta zorlukda bir oyun önerirseniz şimdiden sevinir hepinize teşekkür ederim
smile.gif

Tavsiyeleriniz Şu Oyunların Dışında Olmasını Rica Ederim:
Allods-Metin2-Knight-Cabal-Karahan-4Story-Lastchaos-Araf-Shaiya-Rom-Lol-Wow-Neverwinter-Aıon-Tera-age of wuilin
Bu konuya lütfen ciddi kişiler yorum yapsın saçma sapan oyun tavsiyeleri sunacak arkadaşlar boş vakitlerini tüketmesinler boşuna.
Yorumunu Yardımını Esirgemeyen Bütün Arkadaşlara Şimdiden Teşekkürler İyi Forumlar...
smile.gif
smile.gif

rozabay

Müdavim
Müdavim
4 Nisan 2009
7,113
34
228
Merhaba Arkadaşlar Bana güzel Dört dörtlük 10 numara bir oyun önerirmisiniz ? Moba Dota Lol ve MMOFPS Olmasın MMORPG olursa iyi olur Mümkünse 7/24 Metin2 Gibi sarıcak kafaya alacak bi oyun gerek arkadaşlar Türkçe olmayabilir fakat türklerinde yoğunluklu oldugu bir online oyunda olabilir oyunun gerçek paradan çok oyun parasını önemsemeye dayalı bir yapımı varsa Zorluk Derecesi En Az Orta zorlukda bir oyun önerirseniz şimdiden sevinir hepinize teşekkür ederim
smile.gif

Tavsiyeleriniz Şu Oyunların Dışında Olmasını Rica Ederim:
Allods-Metin2-Knight-Cabal-Karahan-4Story-Lastchaos-Araf-Shaiya-Rom-Lol-Wow-Neverwinter-Aıon-Tera-age of wuilin
Bu konuya lütfen ciddi kişiler yorum yapsın saçma sapan oyun tavsiyeleri sunacak arkadaşlar boş vakitlerini tüketmesinler boşuna.
Yorumunu Yardımını Esirgemeyen Bütün Arkadaşlara Şimdiden Teşekkürler İyi Forumlar...
smile.gif
smile.gif

Oyun tavsiyelerini bu konudan yapıyor ve istiyoruz.
Vindictus'a bir bak istersen. Oldukça fazla Türk oyuncu var.

Conixcit-1

Asistan
14 Kasım 2012
183
0
0
Arkadaşlar, benim kuzenim Infestitation : Surival Stories diye bir oyun oynuyor ama grafikleri berbat, oyunun amacı güzel, zombiler var survival tarzı etrafta ilaçlar,silahlar felan var. Ama dedigim gibi 2014'e giricez böyle grafik olmaz, kazma gibi yürüyor zombiler. Sizin bildiğiniz. Zombie surival multiplayer.
infestation survivor stories ve DayZ dışında oyun varmı ?
Bu arada DayZ için "bana söylenen" çok fazla bug varmış yürürken çukura düşüyormussun felan (abarttıklarına emnim) siz bana işin doğrusunu anlatbilirmsiniz bu dayz nasıl ? Grafikler sağlam olsa gerek Arma II grafiklere baktım iyidi ? Oynanabilirlik açısındna soruyorum. Birde dedigim gibi bu tarzda oyun, Paralı,Parasız farketmez.

Cytex99

Öğrenci
17 Ağustos 2013
56
0
0
Arkadaşlar ben şöyle bir ülke fethetme,toprakları ele geçirme tarzında oyun istiyorum(osmanlının fetihleri falan anlarsınız ya) :laugh: Neyse böyle bi oyun biliyorsanız söyler misiniz platform farketmez.

ernayvaz

Öğrenci
24 Ağustos 2013
13
0
1
Sevgiliyle oynanabilcek multiplayer oyun ve multiplayer telefon oyunları önerebilir misiniz ? teşekkürler.

Mai Nai

Guru
Emektar
23 Ağustos 2008
21,627
157
243
şimdi bir şey yazardım ya neyse :D
konu dışı, kötü düşünceli yorumlardan kaçınalım :D

Mai Nai

Guru
Emektar
23 Ağustos 2008
21,627
157
243
Araba yarışı, fifa 14 ve dövüş oyunları oynanabilir mesela. yenilen bulaşıkları yıkar, ortalığı toplar filan :)

Bir de co op oynanan oyunlar var. Resident evil tarzı.