Nihat Hatipoğlunu hacklemişler

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elagancem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nette öyle gezerken Hatipoğlunun sitesine girdim siteyi baska bir adrese yönlendirmisler.siteye zarar vermediklerinden bahsetmişler.şu an hacklenmiş durumda site.acaba bu uyarılar gercekten iyi niyetlimi yada webmasterlara katkısı oluyormu.

hackps6.jpg

Beowulf

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
bu siteyi hackliycek kadar düştüler demek.

lutfu

Asistan
Reaksiyon puanı
4
bu site hacklanırmıya yazık günahhhhhhhh

bunu yapan insan olamazz

forzafener

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nihat hatipoğlu ezbere konuşan biri hackleyenler neden böyle bir ihtiyaç duydu ki bence değmez.

kramp34

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar Hacklemiyorlar sadece uyarı veriyorlar. Hacklemiş olsalar mirror alırlar. Cyberprotest.org zamanında televizyona bile çıktı. Misyonlarından biri ise açığı bulnan bütün sitelerin webmasterlarını uyarmak ve nerede açık olduğunu belirtmektir. Yani anlatmak istedigim türkiyedeki siteler için çalışan bir grubları var ve açıgı olan türk sitelerini kapatmaları için uyarıyorlar.

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
nihat hatipoğlu ezbere konuşan biri hackleyenler neden böyle bir ihtiyaç duydu ki bence değmez.

bu adamı bile karalamaya çalışanlar var.ezbere konuşuyomuş :) bu adamda ezbere konuşuyosa kimsenin vaazını dinlemeyelim.

siteyi hack eden diye suçlanan kişiler zararlı siteleri kapatıyolar.bu siteye dokunmazlar.sadece geliştirmeye yardım etmişler.bir tür uyarı yani.

demirayburak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Açıktan haberdar etmek için illa index mi atmak lazım admine direk mesaj mail vb yolla ulaşsalar ya.. yaptıkları çok gereksiz..
Deep Not: Yaptıkları diğer hack olayları ile ilgili birşey demiyorum. Çünkü bir çok yerinde hack olayını gerçekleştirdiler. Bu da istisnası olsun..

doesluck

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
hack yok ortada Türk hackerlar Türk sitelerin açıklarını kapatmak için uğraşırdı benim bldiğim bu da öyle bişeydir.

forzafener sende ayıp etmişsin .Türkiye'ye böyle insan kaç kere gelir Allah aşkına..

technonur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
nihat hatipoğlu iyi kötü biridir diye yorum yapmak istemiyorum ama burada cyberprotestin amacı hacklemek değilde nedir uyarma gereği hisseden adam sitedeki iletişim formundan nebileyim webmasterın adresinden bir şekilde mail atarak uyarır ben bugüne kadar birçok websitesini bu şekilde uyardım siteyi işlemeyecek duruma getirdikten sonra verisini silsen ne yazar silmesen ne yazar sonuçta index atılınca iş yapmıyor ve sitenin itibarı eksiliyor

titanyum

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
anaaa onun da sitesi varmış da hack lenmişte yesinler :D

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
arkadaş işin herkesi karalamakmı çoluk çocuklar gibi herkesi karalıyon senin yüzünden tartışma çıkacak yazacakları yazının altından kalkamazsın..ezber mezber senden cok bilgisi oldugu kesin...!!!!!

winstoncash

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Nihat Hatipoğlu'nu gerçekten çok beğenerek dinliyorum, ilim sahibi bir insan.Hatta Peygamber Efendimiz'in hayatından kesitler anlattığında gerçekten duygulandırıyor insanı.Yapan ayıp etmiş.Arkadaşların söylediği gibi uyarmanın bir çok yolu var, sitenin hizmet vermesini engellemek bu yollardan biri olmamalı.

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Nihat Hatipoğlu'nu gerçekten çok beğenerek dinliyorum, ilim sahibi bir insan.Hatta Peygamber Efendimiz'in hayatından kesitler anlattığında gerçekten duygulandırıyor insanı.Yapan ayıp etmiş.Arkadaşların söylediği gibi uyarmanın bir çok yolu var, sitenin hizmet vermesini engellemek bu yollardan biri olmamalı.

Sanıırım uyarılara kulak asılmadığından dolayı en sonunda index atıldı...

samich

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya doğrudurda yani arkadaşlar bana göre hack lemek ego tatmin etmek ten başka bişi değil ve nihat hatipoğlunu tanımam ama onun sitesini kim hacleyip napsınki bunu düşünüp hack yapmaları gerekir

kayhan89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cyberprotest guzel işlere imza atmıştı önceleri, osmanGaydemir(pkk lı diyarbakır belediye başkanı) ve Murat karayılan (Pkk lideri) nin kişisel sitelerini ele geçirerek uzunca bir süre index bırakan bir grup ama bunu yapmaları anlamsız olmuş.

Siz Çocuk uyarırırken Tokat atarakmı uyarısınızı?(pc dilinde index atmak) yoksa sözlü olarakmi? (pc dilinde mail).

Yorum size kalmış.

Habib BULUT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konuyla alakasiz okadar cok mesaj varki . Konuda demiski site hacklenmis adam kalkip nihat hatip oglu ezbere okuyo felan demis iyide konu onun nasil vaaz verdigi degilki sen adam hakkinda yorum yapiyorsun ? neyse 2.ci bir konuda bizim bu heykirlarimiz uyari isini yaparken govdeyide ihmal etmiyorlar uyaracaksan aticaksin mailini anlaticaksin oyle metayla yonlendirip aman sakin ol demek uyarmak degildir. Neyse
iyi forumlar

ashabulyemin

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
bu adamı bile karalamaya çalışanlar var.ezbere konuşuyomuş :) bu adamda ezbere konuşuyosa kimsenin vaazını dinlemeyelim.

siteyi hack eden diye suçlanan kişiler zararlı siteleri kapatıyolar.bu siteye dokunmazlar.sadece geliştirmeye yardım etmişler.bir tür uyarı yani.
ayrı konular
hacklemeye karşıyız özgürlüğü hedef alan zincirin her halkasına karşıyız hack aynı zamanda emeğe saygısızlıktır
nihat hatipoğlu yakışıklı düzgün diksiyonu olan bir kişi özellikle fon müziği eşliğinde harika buraya kadar güzel
kişilerin ehil olmadıkları konularda alim geçinerek dezenfarmasyon yapmaları yanlış yönlendirmeleri kişilerin imanını sarsacak yayınlar yapması doğru değildir tvler alim!!!den geçilmiyor bazı konularda konuşabilmek için fetfa makamı olunması şarttır bu an lattıklarıma dini kesime hizmet veren en büyük kanaldaki yanlışlarda dahildir
bu konuda ayrıntı verirsem reklam olarak hissedilebilir tebliğde yakışık almaz hocaefendilerimizin isim yaın vererek yapılan bilinçli yanlışlıkları verdiği yazıları mevcuttur.

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Nihat Hatipoglu Seyyid'tir ve bunada layik bir insan,
O konusurken diz cokmus dergahindaymis gibi hissediyor insan, boyle fena seyler yazmayalim.
Sutbeyazlar, cok yasar az yasamazlarin yanina katmamak gerek. :wassat:

Bu arada bencede sitedeki acigi bulduktan sonra webmaster'a bildirebilirlerdi,
sonucta iyilik yapiyorum saniyorlar ama o sitede bir cok soru cevap var ve insanlar birseyler ogreniyorlar.

asosyalman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
severim nihat hatipoğlu nu ama bir de star tv de çıkmasa daha güzel olurdu

TakeOne

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Sitemiz günceleme nedeniyle
Bir süre duraklatılmıştır.

Çalışmalar bittiğinde açılacaktır.

denilmiştir... ve...

Açılmıştır... Hack mack yokkk...

venselos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hack mack yokkk, ama ortalık bayağı kek dolu.

quasimodo

Müdavim
Reaksiyon puanı
57
eski bir olay yeniden gündeme geldi
maaşaallah alimlerimiz bol ağızlarından bal!!!damlıyor bence sadece şiir okusa ve ilgisi olmayan şeylere karışmasa
millet neye inanacağını şaşırdı

Ehli bidat ve tekfir meselesine dair
arkadaşlar özellikle büyük!!!televizyonlarda boy gösteren yakışıklı!!!güzel hitabetli!!!dr prof gibi ünvan sahibi olanlara dikkart edelim hele hele İSLAMOĞLU olduğunu iddia edenler KARAMAN ın koyunu takılanlar bu akımın temsilcileridir
bu konuda reddiyeler hocaefendilerimiz tarafından dergide sitede yayınlanmıştır bu adları verirsem reklam olur
http://forum.shiftdelete.net/din-kulturu-ve-ahlak-bilgisi/68747-hz-aise-%5Bra%5Dannemizin-evlilik-yasi.html
bilmem anlatabildimmi

YoungClever

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar Hacklemiyorlar sadece uyarı veriyorlar. Hacklemiş olsalar mirror alırlar. Cyberprotest.org zamanında televizyona bile çıktı. Misyonlarından biri ise açığı bulnan bütün sitelerin webmasterlarını uyarmak ve nerede açık olduğunu belirtmektir. Yani anlatmak istedigim türkiyedeki siteler için çalışan bir grubları var ve açıgı olan türk sitelerini kapatmaları için uyarıyorlar.

haklısın da bunun daha kolay yolları da var mesela admine mail yollamak gibi(eğer aamaçları gerçekten türk webmasterları uyarmaksa.)

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Soru.1: Nihat Hatipoğlu alevidir diyorsun emin misin?
Soru.2: Sen seyyid kime denir biliyor musun?

Seyyid, Hz.Hüseyin'in soyundan gelenlere denir.

Seyyid'lik ve Şerif'lik Peygamber efendimizin soyundan gelenlere denir. Hz. Hüseyin R.a 'da peygamberimizin kız torunudur. Onun soyundan gelenlere seyyid, Hz. Hasan soyundan gelenlere Şerif denir. Aleviler Seyyid demek saçmadır. Seyyidlik ve Şeriflik Soy araştırması ile bulunabilir.

Hz. Hüseyin Alevi değildir, Hz. Ali R.a'nın oğludur. Bunu bildiğini bende biliyorum, ancak senin amacın burda peygamber efendimizin soyunu günümüz alevilerine dayandırmak olduğundan bunu tekrar belirtmek istedim.

Osmanlının Seyyid ve Şerifler İçin nasıl saygı ve sevgi gösterdiğini okumak için tıklayın.

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
adam program başına 20 bin lira para alıyor ama sitesi ne halde :D hoca cimri olma bu kadar dünya malı dünyada kalır diyeceğim ama....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...