Yaşanmış komik olaylar..

Bu konuyu okuyanlar

TheSev7NYT

Asistan
Cezalı
Özel başlık
🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Yukarıdaki komik olaylara başımdan geçen (1-2 aylık mevzu) bir mevzuyu anlatmak istedim.Saat sabahın 7 si,Taştepe-Y.Bosna minübüsü,şöför kardeşimiz sabah sabah İbo'dan Şenvave çalıyor,yüksek volümde.Arbaya binen orta yaş bi abimiz herhalde tam uyanamamış,yanında kulıkla müzik dinleyen delikanlıya"bu ne lan disko mu burası "diye bağırdı.Tabii şöför de duydu."Genç kardeşim şaşkın ne diyon ya manyak mısın anlamında birşeyler derken esas kopuş Kürt olan şöförün "Şemvave"nin volümünü sona vurdurmasından sonra oldu.
ben doğduktan 2 gün sonra yazmışsın şansa bak
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben doğduktan 1 yıl önce açılmış konu şansa bak

Emre Özdoğan

ShiftDelete.Net
Editor
Özel başlık
Back at it again!
Madem başlık hortlamış ben yazayım.

Olay geçen hafta yaşandı, öğlen uyanıp direkt yürüyüşe gittim. Normalde hep yürüdüğüm bir yol var ama markete uğramak için ara sokaktan gitmiştim. Yürürken 5-6 yaşlarında bir çocuk gelip hafif bir tekme attı. Kulaklığı çıkarıp neden attın diye sordum, ezik deyip kaçtı. Hâlâ nedenini anlamadım dışardan çok mu ezik görünüyorum acaba :D

WinXP

Doçent
Özel başlık
title.wma
Madem başlık hortlamış ben yazayım.

Olay geçen hafta yaşandı, öğlen uyanıp direkt yürüyüşe gittim. Normalde hep yürüdüğüm bir yol var ama markete uğramak için ara sokaktan gitmiştim. Yürürken 5-6 yaşlarında bir çocuk gelip hafif bir tekme attı. Kulaklığı çıkarıp neden attın diye sordum, ezik deyip kaçtı. Hâlâ nedenini anlamadım dışardan çok mu ezik görünüyorum acaba :D
Hocam öyle çocuklar var :) bende ona benzer birşey yaşamıştım.

Özel başlık
Shūmei Ōkawa
Vizigotlar 410 yılında Roma şehrini yağmaladılar. Honorius'a mesaj gönderildi. Honorius ise sevdiği tavuğu öldürdüler zannetti ve ağladı bile.

SDN Son Haberler

Son mesajlar