Nihat Hatipoğlunu hacklemişler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elagancem

Üyecik
nette öyle gezerken Hatipoğlunun sitesine girdim siteyi baska bir adrese yönlendirmisler.siteye zarar vermediklerinden bahsetmişler.şu an hacklenmiş durumda site.acaba bu uyarılar gercekten iyi niyetlimi yada webmasterlara katkısı oluyormu.

TakeOne

Doçent
http://www.nihathatipoglu.com/

Sitemiz günceleme nedeniyle
Bir süre duraklatılmıştır.
Çalışmalar bittiğinde açılacaktır.

Hocamıza olan sorularınız bilgi@nihathatipoglu.com
e-mail adresine gönderebilirsiniz.

Ayrıca, CyberProtest bizden birisidir...

kramp34

Doçent
Arkadaşlar Hacklemiyorlar sadece uyarı veriyorlar. Hacklemiş olsalar mirror alırlar. Cyberprotest.org zamanında televizyona bile çıktı. Misyonlarından biri ise açığı bulnan bütün sitelerin webmasterlarını uyarmak ve nerede açık olduğunu belirtmektir. Yani anlatmak istedigim türkiyedeki siteler için çalışan bir grubları var ve açıgı olan türk sitelerini kapatmaları için uyarıyorlar.

yer6

Profesör
nihat hatipoğlu ezbere konuşan biri hackleyenler neden böyle bir ihtiyaç duydu ki bence değmez.

bu adamı bile karalamaya çalışanlar var.ezbere konuşuyomuş :) bu adamda ezbere konuşuyosa kimsenin vaazını dinlemeyelim.

siteyi hack eden diye suçlanan kişiler zararlı siteleri kapatıyolar.bu siteye dokunmazlar.sadece geliştirmeye yardım etmişler.bir tür uyarı yani.

Açıktan haberdar etmek için illa index mi atmak lazım admine direk mesaj mail vb yolla ulaşsalar ya.. yaptıkları çok gereksiz..
Deep Not: Yaptıkları diğer hack olayları ile ilgili birşey demiyorum. Çünkü bir çok yerinde hack olayını gerçekleştirdiler. Bu da istisnası olsun..

doesluck

Profesör
hack yok ortada Türk hackerlar Türk sitelerin açıklarını kapatmak için uğraşırdı benim bldiğim bu da öyle bişeydir.

forzafener sende ayıp etmişsin .Türkiye'ye böyle insan kaç kere gelir Allah aşkına..

technonur

Asistan
nihat hatipoğlu iyi kötü biridir diye yorum yapmak istemiyorum ama burada cyberprotestin amacı hacklemek değilde nedir uyarma gereği hisseden adam sitedeki iletişim formundan nebileyim webmasterın adresinden bir şekilde mail atarak uyarır ben bugüne kadar birçok websitesini bu şekilde uyardım siteyi işlemeyecek duruma getirdikten sonra verisini silsen ne yazar silmesen ne yazar sonuçta index atılınca iş yapmıyor ve sitenin itibarı eksiliyor

malatya

Profesör
nihat hatipoğlu ezbere konuşan biri hackleyenler neden böyle bir ihtiyaç duydu ki bence değmez.
arkadaş işin herkesi karalamakmı çoluk çocuklar gibi herkesi karalıyon senin yüzünden tartışma çıkacak yazacakları yazının altından kalkamazsın..ezber mezber senden cok bilgisi oldugu kesin...!!!!!

winstoncash

Profesör
Nihat Hatipoğlu'nu gerçekten çok beğenerek dinliyorum, ilim sahibi bir insan.Hatta Peygamber Efendimiz'in hayatından kesitler anlattığında gerçekten duygulandırıyor insanı.Yapan ayıp etmiş.Arkadaşların söylediği gibi uyarmanın bir çok yolu var, sitenin hizmet vermesini engellemek bu yollardan biri olmamalı.

PcMaSTeR

Profesör
Nihat Hatipoğlu'nu gerçekten çok beğenerek dinliyorum, ilim sahibi bir insan.Hatta Peygamber Efendimiz'in hayatından kesitler anlattığında gerçekten duygulandırıyor insanı.Yapan ayıp etmiş.Arkadaşların söylediği gibi uyarmanın bir çok yolu var, sitenin hizmet vermesini engellemek bu yollardan biri olmamalı.

Sanıırım uyarılara kulak asılmadığından dolayı en sonunda index atıldı...

samich

Asistan
ya doğrudurda yani arkadaşlar bana göre hack lemek ego tatmin etmek ten başka bişi değil ve nihat hatipoğlunu tanımam ama onun sitesini kim hacleyip napsınki bunu düşünüp hack yapmaları gerekir

kayhan89

Üyecik
cyberprotest guzel işlere imza atmıştı önceleri, osmanGaydemir(pkk lı diyarbakır belediye başkanı) ve Murat karayılan (Pkk lideri) nin kişisel sitelerini ele geçirerek uzunca bir süre index bırakan bir grup ama bunu yapmaları anlamsız olmuş.

Siz Çocuk uyarırırken Tokat atarakmı uyarısınızı?(pc dilinde index atmak) yoksa sözlü olarakmi? (pc dilinde mail).

Yorum size kalmış.

Konuyla alakasiz okadar cok mesaj varki . Konuda demiski site hacklenmis adam kalkip nihat hatip oglu ezbere okuyo felan demis iyide konu onun nasil vaaz verdigi degilki sen adam hakkinda yorum yapiyorsun ? neyse 2.ci bir konuda bizim bu heykirlarimiz uyari isini yaparken govdeyide ihmal etmiyorlar uyaracaksan aticaksin mailini anlaticaksin oyle metayla yonlendirip aman sakin ol demek uyarmak degildir. Neyse
iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...