LG G2 Kullanıcıları Kulübü

3 Mart 2007
29,198
2,146
7,358
ben birşey demiyorum

her cihaz çok oyun oynadığında ısınır, oyun oynarken performans kısıtlamasına da rastlamadım ısınınca

donanımları aynı zaten daha yüksek oyun performansı istiyorsanız düşük çözünürlüklü olanı tercih etmelisiniz

/xo/

Dekan
3 Haziran 2013
6,131
226
243
ben birşey demiyorum

her cihaz çok oyun oynadığında ısınır, oyun oynarken performans kısıtlamasına da rastlamadım ısınınca

donanımları aynı zaten daha yüksek oyun performansı istiyorsanız düşük çözünürlüklü olanı tercih etmelisiniz
Hocam bırak leğen plastiğini savunsunlar. Kendim kullanıyorum ama objektif de olmak lazım. G2 Z1c nin yanında kyi bir cihaz değil fakat fan olunca insan göremiyor.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263
Telefon yuzunden yok yere tartismayin hakaret etmeye baslarsaniz ban yersiniz isteyen istedigini savunsun sana gore g2 iyidir ona göre z1c ama hakaret etmeden konusalim lutfen

Sucrofe

Profesör
1 Nisan 2014
3,270
677
293
Ban yemiştim ve süresi bitti sonunda. Yediğim ban doğru karardı, çok kaşındım. Ban yediğimden beri 522 mesaj gelmiş, oha! :D [MENTION=380082]Vikings[/MENTION] senden özür diliyorum. Çok aşırı tepki verdim sanırım. Kabul edip etmemek sana kalmış.

Sucrofe

Profesör
1 Nisan 2014
3,270
677
293
G2'nin Z1 Compact'a artıları

Çözünürlük
Pil
Tasarım (Çerçeveler)

Z1 Compact'ın G2'ye artıları

Su geçirmezlik
Kamera
Güncelleme desteği
Malzeme kalitesi

G2 kullanıcısıyım ve telefonumdan oldukça memnunum. Ama eğer Z1 Compact'ın ekranı büyük olsaydı seçimim Z1 Compact olurdu.

Vikings

Dekan
5 Aralık 2013
9,621
91
228
Ban yemiştim ve süresi bitti sonunda. Yediğim ban doğru karardı, çok kaşındım. Ban yediğimden beri 522 mesaj gelmiş, oha! :D @Vikings senden özür diliyorum. Çok aşırı tepki verdim sanırım. Kabul edip etmemek sana kalmış.

Benim forumda hiç kimse ile sorunum yok ne seninle nede başka bir üye ile, sadece tartışma oluşturucak veya kışkırtıcı üslup ile konuşan üyelerden haz etmiyorum açıkçası.

Ben Z1C derim biri gelir HTC M8 der biri gelir G2 der bu durumda senin fikrine saygı duyuyorum sana göre z1c bana göre g2 veya htc m8 denilip konunun kapatılması gerekiliyor.

Bana kötü gelen bir telefon mesela size iyi gelebilir veya bana iyi gelen size çok çok kötü gelebilir sonuçta herkesin fikirleri bir olucak diye kural yok ama insanların fikirlerinede saygı duyulması gerekiliyor.

Benim için iyi olan bir telefon başkası için kötü olabilir onun fikrine saygı duyarım aynısınıda kendime beklerim.

Her neyse zaten ne olduysa arkadaşlıklar dostluklar bu telefon tartışmaları yüzünden kaybedildi daha fazla insanların tartışıp kalplerini kırmalarına izin vermeyecem.

Herkese hayırlı geceler, hayırlı ramazanlar lütfen daha fazla bu konular açılmasın ve g2'ye odaklanalım :)

Sucrofe

Profesör
1 Nisan 2014
3,270
677
293
Uzatmayın bence şu tartışmayı. Çok gereksiz bir tartışma. Maymun iştahlıdan kavgaya kadar gittiniz.

kraldergi23

Asistan
25 Ocak 2014
123
0
16
Mrhaba Lg G2 yi yeni aldim cihaza 20b guncellemesei var stock romdayim ve su an telefon gayet iyi knock code istiyorum TR romda var mi, bluetooth surekli etkinmi, sarj nasil, ekran sararmasi var mi? Kullanan arkadaslar sorunlari soylerse memnun olurum.

Vikings

Dekan
5 Aralık 2013
9,621
91
228
Emin misiniz kitkata guncelleyeyim mi isinma var mi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sarj kac gun?

Merhaba,

Kitkat'a knock code güncellemesi geldi bunun yanında ısınma sorunu en aza indirildi, bluetooth şarj sorunu düzeltildi vs.

Siz şu anda Jelly Bean yani 4.2.2 sürümünde 2 gün şarj süresi alıyorsanız kitkatta 1.5 belki 2 gün yine alabilirsiniz tamamen kullanımınıza bağlı.

Önerim hiç düşünmeden güncelleyin.

kraldergi23

Asistan
25 Ocak 2014
123
0
16
Ama iste ilimde lg servisi yok telefon servise 10 gunde gider gelir ztn su an 1.5 gun sarj gidiyor azalir mi?

Kitkat jb den kat kat daha iyidir bunda emin ol hiz konusundada daha iyi ozellikle bazi oyunlarda sanal tuslar felan kayboluyor buda onemli bir detay

Sanal tus konusunu biliorum o omeli deil rahatsiz olmuyorum ama sarj azalirsa guncellemem

Sarj azaliyor mu?

Son olarak ota guncelleme mi yoksa pc suite mi?

Vikings

Dekan
5 Aralık 2013
9,621
91
228
Ama iste ilimde lg servisi yok telefon servise 10 gunde gider gelir ztn su an 1.5 gun sarj gidiyor azalir mi?

Sanal tus konusunu biliorum o omeli deil rahatsiz olmuyorum ama sarj azalirsa guncellemem

Şarjın azalma konusuna şöyle bir açıklık getiriyim, Kitkat Jelly bean'a göre daha performanslı daha iyi çalışıyor, daha çok performans daha fazla pil tüketimi demek ama arada inanılmaz bir hız farklı elbette yok sadece Jbye göre KK cok daha iyi.

Mesela Asphalt 8'i 5 saat oynuyorsanız, 4 saat oynayacaksınız Kitkatta ama çok daha performanslı olucaktır, ayriyetten belirli oyunlarda sanal tuşlar kayboluyor.

Asphalt 8 ve Real Racing 3 gibi oyunlarda gizleniyor diye hatırlıyorum.

Sucrofe

Profesör
1 Nisan 2014
3,270
677
293

Sarj azaliyor mu?

Son olarak ota guncelleme mi yoksa pc suite mi?

KitKat'ta işlemci hızı arttığı için tabi ki Jelly Bean daha iyi şarj performansı sunacak ama KitKat ile Jelly Bean'nın şarj performansı hemen hemen aynı. Güncelle bir an önce. Pc Suite aşırı derecede yavaş. Ama OTA'ya göre daha sağlıklı.

kraldergi23

Asistan
25 Ocak 2014
123
0
16
Ok o zaman.pc suite

Bn lg optimus 4k hdmiydi neydi pc suitete 1- 1.5 saatte jb guncellemistim

Yarin ilk is kitkat pc suite😄😄😄

Yardim icin tesekkurler hic guncellememeyi dusunuyordum ama guncelleyecegim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler 16 gb g2 kullanıyorumda stock roma dönücem Turkey open 16g deki 20cimi kurayım sadece Turkey yazan yerdeki 20ci kurayım?

kraldergi23

Asistan
25 Ocak 2014
123
0
16
Guncelledim ama pek bir degisiklik yok

Aklima bir sey takildi telefon dun ota dan 20b guncellemeyi alacakti bugun pc suite'den 20c yi aldi. Hangisi TR romdu?

Liquido

Doçent
26 Haziran 2014
963
14
18
Guncelledim ama pek bir degisiklik yok

Aklima bir sey takildi telefon dun ota dan 20b guncellemeyi alacakti bugun pc suite'den 20c yi aldi. Hangisi TR romdu?

Ikiside tr romu zaten otadan yapmış olsaydin once 20b yi daha sonra 20c yi indirirdi ama pc suiteden direk 20c yi yükler

Live_Alien

Öğrenci
13 Şubat 2014
18
0
0
Evet kardeş bu aralar bndede oluyor 100den zor düşüyor ama sonra çok hızlı olmasa da farkedecek şekilde dusyor bnde bilmek istiyorum nedenini?
Arkadaslar bunun nedeni G2 de batarya bellegi olmamasindan dir zaten %5 den azalinca pil yenilenme iptal edildi denmesinin nedenibde budur telefon %100 gosterirken aslinda %85 doludur eger telefonu sarj ederken daha sarjda birlairsaniz bir sure sonra pil simgesinin ustundeki yıldırım isareti gider bu oldugunda da pil %100 sarj olmus demektir o aslinda %100 de kalmasinin nedeni de budur yani %100 un dilimi %15 geri kalan %99 un dilimi ise %85 dir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefon üzerinden güncelleme yapmakla Pc suite üzerinden yapmak arasında fark var mı?
Bir D802 serilerinin arasında fark nedir mesela benimki 405 ile başlıyor bu ne anlam ifade ediyor?