LG G2 Kullanıcıları Kulübü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba bir şey soracam lg g2 ve Z1 arasında kaldım biliyorum çok tartışılan şeyler kliksadaki g2 32gb 1300 lira ne kadar güvenilir acaba bu siteye güvenebilir miyim ithalatçı firma garantili diyor yardım eder misiniz

xrasimx

Öğrenci
14 Ekim 2010
72
1
8
g2 için , 4.4.3 ya da .4.4.4 ya da android l güncellemesi gelecek mi bir haber okudunuz mu bununla ilgili ? kitkatta 64 dereceye kadar çıkıyor işlemci sıcaklığı

Vikings

Dekan
5 Aralık 2013
9,621
91
228
Sonuçta telefon ve güçlü içinde fanıda yok elbette ısınıcak ama öyle 50,60,65 dereceye falan çıkıyorsa telefonda ciddi sorun vardır direk servise yollayın işlemci falan kalmaz yani :)

Vikings

Dekan
5 Aralık 2013
9,621
91
228
simdi forumda en yuksek sicaklik degerini gorme diye bi furya cikarsa sasirmayin :D

Aynen aynen hiç sorma :) bayanlarda dudak büzerek fotoraf çekilme, erkeklerde kaç saat ekran süresi aldın diye ss çekme fantezimiz vardır :D

Yakındada bak 90 derece alıyorum kimse beni geçemez diye yorumlar gelebilir hiç şaşırmayın :)

'' Sobadan yazma keyfii '' diyede not düşerler :p

Hwoarang55

Asistan
5 Mart 2014
285
0
0
Aynen aynen hiç sorma :) bayanlarda dudak büzerek fotoraf çekilme, erkeklerde kaç saat ekran süresi aldın diye ss çekme fantezimiz vardır :D

Yakındada bak 90 derece alıyorum kimse beni geçemez diye yorumlar gelebilir hiç şaşırmayın :)

'' Sobadan yazma keyfii '' diyede not düşerler :p

hahahah valla sabah sabah hic gulecegim yoktu :))olmaz diye bisey yok :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263
Degerli arkadaslar 45 dereceye kadar sıkıntı olmaz ısınma 50 ye varinca ise muhtemelen kendisi kapanir ancak cok isinirsa ekranda sararma olur diye biliyorum