LG G2 Kullanıcıları Kulübü

jetensar

Öğrenci
23 Şubat 2014
55
1
0
Merhabalar
arkadaşlar telefonumla download moduna girdim hiçbir işlem yapmadan güç dügmesine bastım telefonu kapattım telefonu kapattıktan sonra açtım lg yazısı geldikten sonra telefonun bildirim çubugundan her çeşit renkler geldı telefonum hep böle duruyor hiç kapanma yok telefon yedinden başlatabiliyorum gene aynı hatayı veriyor bilgisayara baglayabiliyorum ancak ne pc suite nede bilgisayar telefou gelmiyor download modunda stock roma kolayca geri döndürmeyi yapacaktım lg mobile support tool telefonu tekrar görmüyor ne yapsam ne etsem bir çare bulamadım telefona ellemesem sürekli açık duracak

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Telefonu açsam yapacam zaten ayarlardan bakıldıgını bende biliom ama saol :D

erti97

Öğrenci
27 Mart 2014
95
0
0
Cm11 kullaniyorum merak ettim Optimus g3 v1.2 yüklemeye karar verdim. İlk sürümlerinde baseband yukleniyodu sanırım. bu sürümünde Baseband yüklememe gerek var mi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar pil gösterim yeri neden beyaz degistirebiliyormuyuz guncelleme yapmadan once mavi'ydi ama guncellemeden sonra beyaz oldu bi cozum soyleseniz

Liquido

Doçent
26 Haziran 2014
963
14
18
Bu basebandi yuklemeye gerek yok yav eger jelly bean kullanip g3 romuna gececekseniz kurun onun dışında yuklemeye gerek yok

SahabMert

Doçent
6 Şubat 2014
750
0
16
Arkadaşlar Optimus 1.2 kurdum şarj dan çekip ve ekran sürem bu 48% şarj kaldı telefonu kapatıp şarj etmem mi lazım düzene girmesi için.

selepne01

Öğrenci
23 Temmuz 2013
97
0
0
Arkadaslar bursada oturup g2 icin aksesuar (kilif) bulabilecegim biyer varmi bildiginiz kilif kullanmiyorum 11 aydir hic bisey olmadi ama artik acımaya başladim telefone :)) alayım 1 sene daha götürsün beni ögrenciyiz malum kredi kartida yok netten alamiyorum :)) mutlaka vardir bursada oturan bi yardim !!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Yeni telefon alacağım LG G2 özellikleri bakımından hoşuma gitti ancak yeni güncelleme ve benzeri olaylarla telefonu kötüleyenler var uzman şekilde cevaplandırabilirmisiniz 1.500 tl bütçem var 32. Gb lık almayı düşünüyorum :hammer:

Vikings

Dekan
5 Aralık 2013
9,621
91
228
Arkadaşlar Yeni telefon alacağım LG G2 özellikleri bakımından hoşuma gitti ancak yeni güncelleme ve benzeri olaylarla telefonu kötüleyenler var uzman şekilde cevaplandırabilirmisiniz 1.500 tl bütçem var 32. Gb lık almayı düşünüyorum :hammer:

Merhaba,

Z1C veya Nexus 5 alabilirsiniz, g2 nexus 5'le yarışabilir ama Z1C ile yarışamaz o yüzden paralel ithalat Z1C alın '' ekran boyutuna önem veriyorsanız '' Nexus 5.

by_slmz

Profesör
18 Ekim 2010
1,046
2
218
güncelleme sizin için çok önemliyse nexus alın direk aksi halde g2 yi her cihaza tek çekerim ben 7 aydır kullanıyorum 3 güncelleme aldım bilginize

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonun ahizesinden gelen ses iphone 4s ten sonra bana oldukça boğuk ve yetersiz geldi ayrıca handsfree modda da hoparlörden gelen ses yetersiz sizde de bu durum böyle mi? (ses ayarlarından sesi sonuna kadar açtım)

12kfy

Öğrenci
11 Haziran 2014
87
0
0
Telefonun ahizesinden gelen ses iphone 4s ten sonra bana oldukça boğuk ve yetersiz geldi ayrıca handsfree modda da hoparlörden gelen ses yetersiz sizde de bu durum böyle mi? (ses ayarlarından sesi sonuna kadar açtım)
bana da öyle geldi. çağrı ayarları diye bir şey mi ne varmış teknik servisi öyle dedi. bir ara, eğer bulamazsan sen de teknik servise git.

by_slmz

Profesör
18 Ekim 2010
1,046
2
218
bana da öyle geldi. çağrı ayarları diye bir şey mi ne varmış teknik servisi öyle dedi. bir ara, eğer bulamazsan sen de teknik servise git.
Bundanmi bahsediyorsunuz
y6y6utaj.jpg

12kfy

Öğrenci
11 Haziran 2014
87
0
0
Bundanmi bahsediyorsunuz
y6y6utaj.jpg
evet böyle bir şeyden bahsetti ve sonra senin yaptığın gibi ses iyileştirmeyi yaptı.
bendeki problem böyle yok oldu. ayrıca problemin nedeni de lg g2 nin konuşma sesinin avrupa standartlarına göre ayarlanmış olmasıymış.(bunu sdn forumda duymuştum)
inş sendeki de geçer.