LG G2 Kullanıcıları Kulübü

DDPROG

Öğrenci
22 Temmuz 2014
41
0
0
Liquido OptimusG3 1.2 romunu yükledim çok beğendim özellikler felan ama antutu testi yaptım 25bin aldı karşılaştırdım diğer cihazlarla özellikle ram ve çoklu işlem aşırı düşük neden böyle romda mı sorun var yoksa tam stabil değil mi?

SahabMert

Doçent
6 Şubat 2014
750
0
16
Liquido OptimusG3 1.2 romunu yükledim çok beğendim özellikler felan ama antutu testi yaptım 25bin aldı karşılaştırdım diğer cihazlarla özellikle ram ve çoklu işlem aşırı düşük neden böyle romda mı sorun var yoksa tam stabil değil mi?
Ya antutu ya inananlar var hala kardeşim boşver kullan kendin test et

Liquido

Doçent
26 Haziran 2014
963
14
18

Sahabmert inde dediği gibi takma antutuyu sen kullanmana bak

Virility

Profesör
25 Aralık 2013
3,993
120
243
Arkadaşlar size bir tavsiye;

Tüm romları indirin ve hepsini tek tek kurun, ayarlarınızı yapın uygulamalarınızı indirin her şeyi istediğiniz gibi ayarladığınız zaman yedeklerinizi alıp kenara atın.

Benim kenarda olan yedeklerim;

Stock romum içinde root var twrp var, twrp üzerinden yüklediğim paneller var vs.
CM11 romu var.
G3 Cloudy v1.2 ve G3 Optimus V1.2-V1.1 var.

İstediğim zaman değişiklilik yapmak için direk bilgisayardan yedek dosyamı telefonuma atıyorum ve yüklüyorum sonra telefondan yedek dosyamı siliyorum '' nasıl olsa bilgisayarda var. ''

Custom romlarda yüklenişte vs sıkıntılar olabiliyor buglar vs bu tarz sorunlara yakalanmadan başarılı kurulum yaparsanız mutlaka yedeğinizi alıp kenarda bekletin.

Hem büyük uğraştan dertten kurtulursunuz hemde çok hızlı bir işlemdir, gappsmış basebandmış rommuş hiç uğraşmazsınız yedeği yükler tüm uygulamalar oyunlar vs her şey yedek almadan önce ayarladığınız gibi kalır.

Merhaba :p

Romu flashlayp temiz kurulum yapmak varken bu fantaziye ne gerek var

Vikings

Dekan
5 Aralık 2013
9,621
91
228
Merhaba :p

Romu flashlayp temiz kurulum yapmak varken bu fantaziye ne gerek var

Olayı anlamadın :)

Bazen kurulumdan sonra sıkıntılar olabiliyor mesela sensör çalışmıyor, kameraya girinde durdu diyor telefon donuyor vs.

Eğer sıkıntısız kurulumlar başardıktan sonra romda da sorun yoksa yedeğini alıp kenara koyun, temizleyip rom attıktan sonra tekrar uygulama indir tekrar ayar yap tek tek uğraş sıkıyor insanı bir süreden sonra.

Her şeyi bir kenara hazırlayıp istediğin zaman alıp alıp kullanırsın :)

/xo/

Dekan
3 Haziran 2013
6,131
226
243
Bugün 1200 tl ye karttan G2 32Gb Gold siparis ettim :D Kalan parayla da Philips Stretch aldım. Kafam rahat.

/xo/

Dekan
3 Haziran 2013
6,131
226
243
Antalya da G2 yi Vural Bilişim'e de bir adama okuttum 1500 liraya. 100 lirasını Cumhur abiye verdim bu arada, tabi onun dükkanında sattım. Dükkandan 2 defa Avea lira yüklemesi yaptım ve Cumhur abi ile iyi anlaştım. Telefonları inceledim, kararsız kaldım. Geçici süre (1 gün) Vodafone SMART kullandıktan sonra kâr amacı gütmeye başladım. 1265 tl ye karttan çektirip (internetten ödeme) G2 sipariş verdim. N11.com'da var şu an. Kartttan çekince babama verdim 1200 lirayı (65 lira ile depoya mazot artırdık) 160 liraya buradan Philips Stretch aldım. Mükemmel bir kulaklık. Cs GO'da mükemmel ses kasılıyor. Şu an telefonsuzum. N11.com daki satıcı Doğubank'ta imiş. Arayıp konuştum, kargoya verecek yarın.

Vikings

Dekan
5 Aralık 2013
9,621
91
228
Antalya da G2 yi Vural Bilişim'e de bir adama okuttum 1500 liraya. 100 lirasını Cumhur abiye verdim bu arada, tabi onun dükkanında sattım. Dükkandan 2 defa Avea lira yüklemesi yaptım ve Cumhur abi ile iyi anlaştım. Telefonları inceledim, kararsız kaldım. Geçici süre (1 gün) Vodafone SMART kullandıktan sonra kâr amacı gütmeye başladım. 1265 tl ye karttan çektirip (internetten ödeme) G2 sipariş verdim. N11.com'da var şu an. Kartttan çekince babama verdim 1200 lirayı (65 lira ile depoya mazot artırdık) 160 liraya buradan Philips Stretch aldım. Mükemmel bir kulaklık. Cs GO'da mükemmel ses kasılıyor. Şu an telefonsuzum. N11.com daki satıcı Doğubank'ta imiş. Arayıp konuştum, kargoya verecek yarın.

Şimdi anladım, baya kaarlı çıkmışsın :p hadi bakalım güle güle kullan tekrardan :p

agrta

Öğrenci
27 Mart 2014
33
0
0
Arkadaslar mineral oynarken ekran dondu kaldı ekranı kilitleyip açabiliyorum mama yine aynı ekran geliyor ne yapmalıyım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Minecraft oymarken

DDPROG

Öğrenci
22 Temmuz 2014
41
0
0
Beyler quickwindow kılıf alabileceğim siteler var mı? Kaliteli olsun yani ekrana tam otursun bazı yerlerde okudum quickwindow çalışmıyomuş çakma olanlarında o yüzden almadım siz aldıysanız link atarsanız sevinirim. Bide sizce stock rom mu sarj performans açısından iyi yoksa optimusG3 mü?

SahabMert

Doçent
6 Şubat 2014
750
0
16
Beyler quickwindow kılıf alabileceğim siteler var mı? Kaliteli olsun yani ekrana tam otursun bazı yerlerde okudum quickwindow çalışmıyomuş çakma olanlarında o yüzden almadım siz aldıysanız link atarsanız sevinirim. Bide sizce stock rom mu sarj performans açısından iyi yoksa optimusG3 mü?
Stock tabii ki iyi ben G3 rom da 4 saatten yukarı ekran süresi alamadım yüzde yüz parlaklık.Kılıf teknosa.com ve gittigidiyor da orjinal var ama 100 TL. [emoji2]

DDPROG

Öğrenci
22 Temmuz 2014
41
0
0
Stock tabii ki iyi ben G3 rom da 4 saatten yukarı ekran süresi alamadım yüzde yüz parlaklık.Kılıf teknosa.com ve gittigidiyor da orjinal var ama 100 TL. [emoji2]
Yani ben baya oyun oynayan birisiyim. O yüzden stock a mı döniyim? Kılıf dediğim yani n11 de felan 25 e 30 a var ama onlar tam çalışırmı ekrana felan zarar verir mi? Eğer kullanan yoksa onlardan malesef orjinale bayılcaz 100 TL :)

Sucrofe

Profesör
1 Nisan 2014
3,270
677
293
Optimus G3 v1.2 ROM'u telefonu ısındırıyor ve bu da şarjın hızlı bitmesine sebep oluyor. Benim G2 cayır cayır yanıyor.

SahabMert

Doçent
6 Şubat 2014
750
0
16
Yani ben baya oyun oynayan birisiyim. O yüzden stock a mı döniyim? Kılıf dediğim yani n11 de felan 25 e 30 a var ama onlar tam çalışırmı ekrana felan zarar verir mi? Eğer kullanan yoksa onlardan malesef orjinale bayılcaz 100 TL :)
Ben bir hevesle orjinal QuickWindow aldım ama bir zaman sonra sıkıyor sürekli kapağı aç falan ve tek elle kullanımda sıkıntı yaratıyor şuan benim kenarda öyle duruyor valla

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263

Dur sana bir link vereyim hem ucuz hem kaliteli Tıkla
Yaninda kaliteli bir filmde var kargo bedava türkiye fiyati 50 lira bunun 25-30 gune gelir

DDPROG

Öğrenci
22 Temmuz 2014
41
0
0
Dur sana bir link vereyim hem ucuz hem kaliteli http://www.aliexpress.com/item/Nillkin-Original-cover-Fresh-fruit-series-leather cover-case-for-LG-G2-D802-with-HD-film/1595911499.html
Yaninda kaliteli bir filmde var kargo bedava türkiye fiyati 50 lira bunun 25-30 gune gelir
Çok ucuzmuş kardeşim saol quickwindow sıkıntısız çalışır değil mi :) Bu arada Sucrofe bendede ısınıyordu o yüzden sormuştum en sağlıklısı stock roma dönmek peki en iyi rom almanyanınki mi?

Sucrofe

Profesör
1 Nisan 2014
3,270
677
293
Almanya 20d ROM'unu TWRP'den flashlayabiliyor muyuz? Bu Optimus G3 v1.2 ROM'u canımı sıktı artık.