LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Sucrofe

Müdavim
Müdavim
1 Nisan 2014
3,270
677
293
Şimdi de Micro SD ile yükleniyor telefona. Bana 32 GB hafıza yetiyor da artıyor bile. Sen de telefonuna dikkat et, yamulmasın aman. :lol:

SahabMert

Doçent
6 Şubat 2014
750
0
16
Isınmıyo ne yazıkki :)
Romlarla uğraş dur sen :) Yedeklemeyi unutma yalnız
Yedekleme demişken microsd desteği yoktu demi unutmuşum :lol:
Isınmıyor diyorsun arkadaşların bazıları LG G3 Kullanıcıları sayfasında Z2 kullandıklarını ve 10 dk içinde alev alev olduğunu yazmış oyun açamıyorlarmış bu yüzden G3 almayı düşünüyorlarmış bir bak istersen belki sende alırsın biz sorunlarımızı saklamıyoruz ama sen saklıyorsun.!

Sucrofe

Müdavim
Müdavim
1 Nisan 2014
3,270
677
293
[MENTION=389247]SahabMert[/MENTION] vurdu gol oldu. Ahahaha, şimdi gördüm ben de. :lol:

LittleMonster

Müdavim
Müdavim
23 Ağustos 2013
3,230
33
228
Isınmıyor diyorsun arkadaşların bazıları LG G3 Kullanıcıları sayfasında Z2 kullandıklarını ve 10 dk içinde alev alev olduğunu yazmış oyun açamıyorlarmış bu yüzden G3 almayı düşünüyorlarmış bir bak istersen belki sende alırsın biz sorunlarımızı saklamıyoruz ama sen saklıyorsun.!
Herkeste ısınacak diye bir kaide yok kaldıki bu sorun baştan 3-4 seriden olan bir sorun ve serilerede ilgili güncellemeler gönderildi
314 numaralı güncellemeden sonrada o sorunların çoğu çözüldü
Birşeyi sakladığım falan yok sizin gibi körü körüne savunmuyoruz biz bazı şeyleri
Adamlar Lg konusunda telefon kendi kendine kapanıyor diye konu açıyor
Sırf cihazın sorunları olduğu anlaşılmasın diye ayrıca konu açma kullanıcılar kulübüne yaz gibi saçma hareketleriniz var
Kişinin sorununu çözümlemek yerine cihazın adı sorunluya çıkmamasına uğraşıyorsunuz

Sucrofe

Müdavim
Müdavim
1 Nisan 2014
3,270
677
293
Eğer Z2 kulübüne yazdığım cevabı görürsen 14w24 serisinde bile sorunlar mevcut. Sanırım yazacak cevap bulamadı. Yazık. :)

SahabMert

Doçent
6 Şubat 2014
750
0
16
Herkeste ısınacak diye bir kaide yok kaldıki bu sorun baştan 3-4 seriden olan bir sorun ve serilerede ilgili güncellemeler gönderildi
314 numaralı güncellemeden sonrada o sorunların çoğu çözüldü
Birşeyi sakladığım falan yok sizin gibi körü körüne savunmuyoruz biz bazı şeyleri
Adamlar Lg konusunda telefon kendi kendine kapanıyor diye konu açıyor
Sırf cihazın sorunları olduğu anlaşılmasın diye ayrıca konu açma kullanıcılar kulübüne yaz gibi saçma hareketleriniz var
Kişinin sorununu çözümlemek yerine cihazın adı sorunluya çıkmamasına uğraşıyorsunuz
Eminim öyledir çok bilmiş kardeşim orda avatar altında profesör yazıyor diye öyle olmuyorsun onu soylıyım biz mi öyle savunuyoruz sen mi geçmiş mesajlara bak ve sus ben bütün yakınlarıma G3 ile Z2 önerdim ilk çıktıklarında ve son olarak LG yi sevdiğini biliyorum yediremiyorsun telefonda sony den iyi olmasını..

by_slmz

Müdavim
Müdavim
18 Ekim 2010
1,046
2
218
boşverin gençler egosunu tatmin edip gitsin yapacak bi işi yok saçmalamaya devam etsin mazur görün

Sucrofe

Müdavim
Müdavim
1 Nisan 2014
3,270
677
293
Aynen. Z2'yi alırken sorun dolu olan bir telefon olduğunu bilmeden alıyorlar. Ama G2'yi Micro SD desteğinin olmadığını bilerek alıyorlar. Bizde burada Z2'yi aldırtmamaya çalışıyoruz ama senin gibi fanboylar yüzünden kaç kişi parasından oluyor. Yazık...

LittleMonster

Müdavim
Müdavim
23 Ağustos 2013
3,230
33
228
Burada g2yi aldırtanlarda güncelleme desteği olacak diye diye aldırttı
Şimdi o kadar kişinin hakkına giren kim söyleyin bakalım :)
Kaldıki g2de sorunsuz cihaz değil
Ahizesinden kasmalarına kasadaki ısıyı dağıtamamasından çekirdek hızını düşürmesine hoparlörlerine kadar
Bu kadar söylemlerini abartma istersen :)
Bi bluetooth sorunu için bile burada kaç ay uğraştılar güncelleme vermedi LG :)

SahabMert

Doçent
6 Şubat 2014
750
0
16
Burada g2yi aldırtanlarda güncelleme desteği olacak diye diye aldırttı
Şimdi o kadar kişinin hakkına giren kim söyleyin bakalım :)
Kaldıki g2de sorunsuz cihaz değil
Ahizesinden kasmalarına kasadaki ısıyı dağıtamamasından çekirdek hızını düşürmesine hoparlörlerine kadar
Bu kadar söylemlerini abartma istersen :)
Bi bluetooth sorunu için bile burada kaç ay uğraştılar güncelleme vermedi LG :)
Ah ah kardeşim neyin kafası bu biz sorunu yok mu dedik sana lafı anlamak istediğin gibi anlıyorsun az objektif olsana sen yani hemen saldırı hemen saldırı az düşünce paylaşımına açık ol zihnini kapamışsın kısaca At gözlüklerini çıkar sadece bir yöne bakma ;) :)

LittleMonster

Müdavim
Müdavim
23 Ağustos 2013
3,230
33
228
Ah ah kardeşim neyin kafası bu biz sorunu yok mu dedik sana lafı anlamak istediğin gibi anlıyorsun az objektif olsana sen yani hemen saldırı hemen saldırı az düşünce paylaşımına açık ol zihnini kapamışsın kısaca At gözlüklerini çıkar sadece bir yöne bakma ;) :)
Bana dediği ortada Sucrofenin saldıran biri varsa o da sensin
Düşünce paylaşımına açık olmayanda sizsiniz
Nasıl bir hazmedememezlik yaşıyorsanız z2 kullanıcılar kulübünden çıkmıyor g2 kullananlar :)
Biz düşünce paylaşımına açık olduğumuz için olumlu cevaplar veriyoruz o kulüpte o yazan insanlara
Burada ise herbirinizin yaptığı muamele ortada
Birisi egosunu tatmin ediyor diyo
Microsd desteği yok dedik yalan mı söyledik ?
Birisi Lg yi seviyorsun yok Sony aldığın için pişmansın falan filan
Z1 satarken o zaman bekler g3 alırdım bu neyin kafası ?
Diğeri desen zoruna gittiği için kullanmadığı cihazın konusunu açıyor Sony bölümünde problemleri ve kompleksleri olan sizlersiniz bence :)
Sabit fikirlilikten kurtulun ve insanların düşüncelerine saygılı olmayı öğrenin

SahabMert

Doçent
6 Şubat 2014
750
0
16
Bana dediği ortada Sucrofenin saldıran biri varsa o da sensin
Düşünce paylaşımına açık olmayanda sizsiniz
Nasıl bir hazmedememezlik yaşıyorsanız z2 kullanıcılar kulübünden çıkmıyor g2 kullananlar :)
Biz düşünce paylaşımına açık olduğumuz için olumlu cevaplar veriyoruz o kulüpte o yazan insanlara
Burada ise herbirinizin yaptığı muamele ortada
Birisi egosunu tatmin ediyor diyo
Microsd desteği yok dedik yalan mı söyledik ?
Birisi Lg yi seviyorsun yok Sony aldığın için pişmansın falan filan
Z1 satarken o zaman bekler g3 alırdım bu neyin kafası ?
Diğeri desen zoruna gittiği için kullanmadığı cihazın konusunu açıyor Sony bölümünde problemleri ve kompleksleri olan sizlersiniz bence :)
Sabit fikirlilikten kurtulun ve insanların düşüncelerine saygılı olmayı öğrenin
Ön yargılılık ta var karekterini çözümledim senin daha 1 kere bile z2 kullanıcıları klübüne tıklamadım neden çünkü kullanmıyorum ama sen g2 kullanmadığın halde bizden çok giriyorsun bu foruma :D

LittleMonster

Müdavim
Müdavim
23 Ağustos 2013
3,230
33
228
Ön yargılılık ta var karekterini çözümledim senin daha 1 kere bile z2 kullanıcıları klübüne tıklamadım neden çünkü kullanmıyorum ama sen g2 kullanmadığın halde bizden çok giriyorsun bu foruma :D
[MENTION=397389]Sucrofe[/MENTION] ve [MENTION=383050]kocaman1321[/MENTION] e sormak lazım kulüpten çıkmayan onlar :dirol:
Hatta Sucrofe bir adım daha ileriye taşıdı artık bol bol konu açıyor :lol:
Sana gelince lafı istediğin yere çekip duruyorsun ben bunu kulübün geneline söyledim ve sana da aynı zamanda cevap verdim
Bazı şeyleri anlamamazlıktan gelmede bir numarasın :dirol:

SahabMert

Doçent
6 Şubat 2014
750
0
16
@Sucrofe ve @kocaman1321 e sormak lazım kulüpten çıkmayan onlar :dirol:
Hatta Sucrofe bir adım daha ileriye taşıdı artık bol bol konu açıyor :lol:
Sana gelince lafı istediğin yere çekip duruyorsun ben bunu kulübün geneline söyledim ve sana da aynı zamanda cevap verdim
Bazı şeyleri anlamamazlıktan gelmede bir numarasın :dirol:
LittleMonster abimizi örnek alıyorum ondandır :) neyse hadi eyvallah hayırlı günler

Virility

Müdavim
Müdavim
25 Aralık 2013
3,993
120
243
Al işte ya tartışma ne güzel gidiyodu yine lafı bana attı :D ben gördüklerimi ve düşündüklerimi söylüyorum ve bence hala 1500 1700 e kadar en iyi telefon g2 dir sorun yok mu tabiki bazı sorunları var ama sorunsuz telefon yokki piyasada ayrıca g2 1200 lere inmiş durumda güncelleme konusunda haklı olabilirsin ama daha belli değil lg açıklasn sonra konuşuruz. 2200 tl para veriyosun kasa açklığı lens kayması ısınma ve yazılımsal problemlerle uğraşıyosun ne dersen de ama sony eski kalitesini bozdu bu z2 kalitesiz demek değil şuan en kaliteli akıllı telefonlardan biri ama bi o kadar da problemli.

phoenix_

Doçent
19 Temmuz 2012
728
0
0
stabil bir 4.4.4 versinler hayır demem, bu arada 2013 amiral takalarının hepsi sorunluydu sanırım, eskiden de böyle mi oluyordu bunlar bilmiyorum da, nereye baksam garip sorunlar..